90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
3. máj 2011

baby a viete čo som sa dozvedela? že javorový sirup s citronom, vodou a kayanským korením potláča chuť do jedla a je aj detoxikačný...

mimika4408
3. máj 2011

@perla200 v takej kombinacii by som stratila chut do jedla aj dobrovolne 😀

dajna11
3. máj 2011

a ja som dnes zistila že mám 2.vodový den ☹ ☹ ☹ ☹ a to je hrozné........

perla200
3. máj 2011

@dajna11 ty si zabudla?

dajna11
3. máj 2011

@perla200 úplne.....nemám v hlave kedy som začala a tak dens som si to rátala v kalndári a toto som zistila...a ja od rána si brusim zuby na mäsko ☹

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 ja som si uz dala varene kuracie stehienka z polievky a k tomu chren 😉 , nateraz som prezrata ale uvidime dokedy mi to vydrzi 😉

mimika4408
3. máj 2011

@perla200 a ty si moja v praci alebo doma dnes? my mame ovcie kiahne ☹ no otras!!!! ked chcete tak pridite 😉

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 aaaaaaaaaaaaaaale nedráždi moja.....ja pijem a pijem.....ale nevidím to do večera ružovo

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 no keby som ja pila tak mozno ani doobeda neprezijem ale uz padnem ozrata jak cik 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 noooooooooo vidíš,a to ma nenapadlo...ožrať sa.....to by som potom bez toho jedla aj vydržala,ked by som bola v kóme 😀 😀 😀 😀 😀 .....len chúda to moje malé dieťa.....

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 no bolo treba lepsie zorganizovat 😉

perla200
3. máj 2011

@mimika4408 v práci ale delím....aj včera v reštike aj dnes dole v jedálni....a ide mi to celkom dobre....takže som sa nejako skonsolidovala a mam zatial zo seba radost....uvidíme čo bude dalej....makam ako fretka a po prvé ani si nestíham sama varit to aké jedlo potrebujem a po druhé potrebujem energiu tak žeriem piate cez deviate ale kúpila som si
http://www.mojalekaren.sk/ep-acai-slim-diet-60-...
a je to super, mam aj energiu aj nemusím tolko jest..... takže uvidíme čo bude....ale tentoraz si verím naozaj....
no fasa že ovčie kiahne....dakujem zatial neprosím....

mimika4408
3. máj 2011

@perla200 no citam, ze znizuje cholesterol...tak to si asi kupim ked budem mat ist na jesen zase na kontrolu k dr. kvoli vysokemu cholesterolu

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 a ako?stále som sama s dťmi....zanesiem ich k našim že nech sa staraju,že iddem sa trošku zresetovať 😉 uvidíme akoto zoberu.teraz si lámem hlavu nad darčekom pre dcerku k meninám

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 to poznam...stale sama ☹ ....a teraz ako mame tie kiahne tak ozaj ani sa pohnut z domu, ako na potvoru este aj sestre maly ochorel tak ani ju nemozem poprosit nech mi skoci na chvilu (to byva o 3schodistia dalej ako ja). vcera som aj smeti isla vyniest az vecer ked maly zaspal. kedy je sofii??

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 no je to o hubu...najviac mi lezie na nervy ked idem na velký nákup,ako všetko vláčim sama a ešte aj deti,kočík.....mám toho občas veru dosť...to by sa mi aj cchelo vtedy sa ožrať 😀 .konečne dali sofiu na žofiu....ved je to jedno a to isté..15.5.

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 no to je ozaj super tie nakupy a aj kocik....ja chodim na velky nakup tak 1x tyzdenne a to si poziciam auto bud od sestry alebo od nasich ale vacsinou od sestry lebo je blizsie a maleho tam na tu hodku zaparkujem...

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 no s autom nemám problém.....mám doma k dispozícii,len naložiť sedačku,decko,spodok kočíka aby som mohla tam dať sedačku s malým....potom narychlo všeko pokupiť kým je spokojný a rychlo domov,vynosiť to hore všetko....ako mávam veru dosť. dnes sme boli s mm na väší nákup,bol doma,tak mám na pár dní klud

tutifruti
3. máj 2011

@dajna11 ti normálne závidím, že máš za sebou dva mesiace.... 😅
Pochvál sa zajtra kolko si schudla 😉

dajna11
3. máj 2011

@tutifruti ja sa vážim každý den 😀 😀 takže u mna to nieje nič prekvapivé....iba 7kg 😒 😒 😒 ale cítim sa super...a to je hlavné 😀

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 mne ukradli auto tak ja som prinutena pozicavat ☹ ...a tie nakupy to sa tiez nanosim jak vol aj na 3x do vytahu

tutifruti
3. máj 2011

Inač aj ja som doma skoro stále sama.... 😒 Naštastie velké nákupy zabezpečuje mm.... Detom nevarím 😅 iba cez víkend.... No ale vtedy by som po nich všééééétko podojedala.... 😒

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 ty si presne odkial?

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 presne tak......ruky mám ako gorila vyťahané....a ked aj plienky a všetko,to je na rozmery velké.....ale neva,prežijeme...len ked som doma a kočíkujem tak vždy idem s naloženým kočíkom ako krava 😀 😀 a mm nemá čas na spolločné nákupy,potom sa rozčulujem a vyhrážam že nebudem kupovať minerálku po flaši a vláčiť kočíkom,nebudu mať....ani nič iné...kúpim chlieb a mlieko jedno a šmitec!!!

dajna11
3. máj 2011

@tutifruti no vidíš...ja ked dám mužovi nakupiť tak donesie víno a pomaranče 😀 😀 😀 😀 ako minule,som sa smiala ako malá...to je rodinný nákup 😀 ale tak to zasa nie vždy,nemožem ho urážať

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 od NZ,Šurany

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 ja ked idem kocikom tak len tak salam, rozky a take drobnosti 😉

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 to je blizko 🙂 😉

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 no sme skoro blízko.....dnes sme boli v NZ v kauflande....no ved aj ja kočíkom len somarinky,ale občas treba niečo viac a potom idem naložená...aj včera som potrebovala 20l zeminy na kvety tak mi kupila mama a poslala...kočíkom by som nemohla.

tutifruti
3. máj 2011

@dajna11 No to ja ked ho poslem na nákup, tak z vecí, ktoré má nakúpiť, nedonesie štvrtinu, ale tri igelitky dalších "somarín", na ktoré mal chut.... No a ja som potom úspešne podojedala, čo nakúpil.... Teraz má zákaz... 😅