90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
3. máj 2011

@tutifruti no veru.....poviem dones to a to.....nenapíše,nedonesie....alebo donesie niečo a iné vraj neskor lebo inde maju lepšie ceny...a to neskor nieje nikdy a musím zaobstarať ja

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 este aj zeminu 😀 😀 😀 😀 si jak cigana 😉

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 no ako hovorí moj milý....to aby som si na staré kolená zvykala tak by som si ju mala na hrud hádzať....ako ked ma budu pochovávať 😀 😀

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 😀 😀 😀 vyser sa na nacvik 😉 ved potom ti uz do zadku mozu fukat 😉

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 a ved vlastne hej 😀 😀 😀 a ked si tak v hlave premietnem ten obraz ako kočíkom tlačím velké nákupy a aj zeminu...no fuj mi....cigana total

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 uz len jedno decko co ti sedi vpredu na koci, jedno lezi a po bokoch este dalsie 2 co sa pridrzaju 😀 😀 😀

suezana
3. máj 2011

@tutifruti no v prvý vodový som to urobila tak, že som chcela piť len vodu a kávu, že si dám až keď príde kríza 😀 a bolo 15.30 a kríza nikde, tak ma už lákala, že však dám si 😅 no musím ti povedať, že mi z nej prišlo tak zle od žalúdka, že som ju nakoniec aj vyliala 😝
Druhý vodový som si dala ráno normálne a potom len voda... už si nepamätám presne, na druhom som aj čaj asi mala 😉

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 to už potom káru rovno anie kočík.....ale oni radi chodia s kočíkom len tak bez detí.......iba náročné nákupy 😀 😀 😀

tutifruti
3. máj 2011

No ja si neviem predstavit, že by som bola bez kávy.... takže vodový nevodový.... 😅
@suezana

suezana
3. máj 2011

@tutifruti ale dá sa to 😉 ja som tiež kávičková - denne aj tri vypijem - všetko je v hlave 😎
Inak dievčence, ale ste sa rozpísali, ja som si ani nevšimla, že reagujem na príspevok z pred troch strán 😅

suezana
3. máj 2011

Teda ja som asi nejaká divná, ale nechápem, že všetci kupujú balíky najrozličnejších vôd, džúsov, malinoviek 😕 síce vždy sa zahambím, keď príde návšteva, ale nakoniec aj tak každý ma upokojí, že voda z vodovodu stačí 😅

mimika4408
3. máj 2011

@suezana no kde si bola stratena??? 😉 ...ja tiez len vodu ale malemu pomarancovy dzus kupujem

suezana
3. máj 2011

kúpila som mm dres 😵 😵 😵 😵 😵 za včerajší sex 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, to sa len rýmovalo 😀 😀 😀 😀 hrozne chcel a už nemali... a dnes som natrafila, máte niekto prehľad o cene takého dresu? 😕 Lebo sused mi včera tvrdil, že kúpil za 5 eur a hneď ho aj doniesol ukázať....ale ja som nikde nenašla pod 15 eur 😲

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 kara to je prepych 😉 , my jak decka sme sa v zahrade na furiku dali vyvazat 😀 😀 😀

suezana
3. máj 2011

@mimika4408 upratovala som a potom sme boli v škôlke, v meste a tak na prechádzke a teraz tu hróóóóźne prší 🙄

dajna11
3. máj 2011

@suezana blbosť moja....tolko čo si dala aj stojí všade..za 5eu boli vlajočky 😉

mimika4408
3. máj 2011

@suezana slovensky dres? dnes vecer bude mat premieru??? 😀 😀

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 no ale ved komu sa tu na sk lepšie darí ako našim tmavším spoluobčanom?aj bývanie dostanu zadara a aj samé soc.výhody a podpory.....káru si možu dovoliť

suezana
3. máj 2011

Malá sa včera a dnes ráno začala veľmi hrať so šušou a jedovala sa, že všetky vecičky sú jej veľké 😢 tak reku behneme do sekáčov a pozrieme niečo 😉 ja také môžem 😀 kúpili sme dupačky hrubé, tričko a gaťuše malililinké po 50centov a ešte aj dvoje tepláky pre veľkú som natrafila po eure - jedny bárbiovské 😵
Inak dnes ovocko veľmi ľahučké - vôbec som neni hladná, vôbec nepociťujem chute 😕 zatiaľ....teda. No a postavila som kapustnicu - aj klobásky som tam dala 3, aj hríby, mm bude nadšený 😉 a ak to na mňa príde, vylovím večer aspoň kapustu 😀 😀 😀 😀

suezana
3. máj 2011

@dajna11 vďaka, ja si tiež myslím, že kecal 🙄 lebo ešte aj v tom obchode som ich videla po 15, ale modré...mali tam obyčajné trička s krátkym rukávom a na nich malý slovenský znak a tie stáli 7.90 😕 😝 a nie to krásny dres s dlhým rukávom 🙄

mimika4408
3. máj 2011

@suezana no bodaj by si bola hladna ked si cavargovala, po nakupoch behala.....ved skus doma byt zavreta a rozum len po jedle bude chodit 😉

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 veru, veru.....skus ty vyhoriet albo ke d ta vytopi tak kto ti pomoc ponukne 😉

dajna11
3. máj 2011

@suezana ja som videla dres a skrátkym rukávom za tolko...lebo som ho pozerala pre otca...

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 nikto moja,ja som nemala nárok na nič lebo aj ked som bola sama s dcerkou,ale som pracovala takže som asi na všetko mala...

mimika4408
3. máj 2011

my tu s malym na sucho nacvicujeme ako budeme kricat vecer " goooooooool" 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 to poznam 😉 podobny pripad....

dajna11
3. máj 2011

@mimika4408 jaj jasné...aj ty si bola s dceoru sama 😉 😉 😉 takže ma to naštvalo ked tmavšie deti mali stravu za korunu ako soc.prípady a ja som musela platiť 600sk v školke za stravu

mimika4408
3. máj 2011

@dajna11 veru, veru....a pocula som ze im aj lieky predpisuku aby mali co najlacnejsie a ja platim jak krava plnu cenu

suezana
3. máj 2011

jáj vy len vzdycháte 😝 😀 veď aj ja som doma s malou....len pol dňa sme vonku 😅

mimika4408
3. máj 2011

@suezana len sa vyskieraj 😉 ved pockaj ako ti bude veselo ked dostanete kiahne aj vy 😉 a doma budes trcat