90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
20. júl 2008

tinaa, miresta,jesika,erikas,jahodkajaja vy ste kde?aj ostatné ktoré ste tu dávno neboli? 😎

aniel
20. júl 2008

idem aj ja ,dobrú nocku 😔

anaret
20. júl 2008

aiel, veď ani ja nie som odborník na alkohol-preto pýtam radu...

gucz, neviem, či tá becherovka alebo demäňovka neobsahuje veľa cukru, čo povieš?

erikas
21. júl 2008

ahojte baby 😉 po víkende sa musím znormalizovať,v sobotu smeboli na grilovačke,mala som našťastie mäsový tak som si dala len grilované mäsko + zeleninkový šalát,ale v nedeľu som si veru dala miesto zemiakov rezeň a zapichla som to 2 marhuľovými koláčmi,dnes mám UH takže cestovinky to istia a zákusok si nedám,len čokoládku 😀

lucxy
21. júl 2008

dobre ranko zienky... 🙂 som hore od 5,20, no hroza.... 😠 dakujem za pochvalu ze ako vyzeram, dneska si idem dat ovocno zeleninkovy den 🙂 a vy co dnes papate dobre?

gucz
21. júl 2008

ahojky lucxy dobré ránko všetkým 🙂 . Tak od dnes zasa na tvrdo dietujem, ešte som nič nejedla, pôjdem si zaliať kafe a ak obedu bude asi kurací rezen s tým olivovým olejom a cesnakovou pastou. K tomu budem mať šalátik z rajčinky a cibuľky, uhoriek, alebo si spravím z čínskej kapusty a možno všetko dokopy.Na tie všetky prehrešky, za posledných pár dní, mám stále dolu tých 8,5 - 9 kg, i keď v piatok to bolo deveť niečo. Nevadí, aj tak som neverila na začiatku, že sa mi to podarí.
Len som tie papiere k diete požičala kamarátke a teraz neviem na ktorom som dni. Miresta na ktorom si? Myslím že my sme narovnako?

aniel
21. júl 2008

ahojte aj ja už dnes začínam natvrdo.Ešte som ani ja neraňajkovala,ale možno ich dnes aj vynechám.Zistila som ,že keď neraňajkujem,tak som neni taká hladná 🙂

aniel
21. júl 2008

gucz ako to ,že z teba to ide tak rýchlo dolu.To je záhada a ani ja neviem na ktorom som dni,ale ja som začí nala2.6 a ty po mne o týždeň neskôr. 🙂

gucz
21. júl 2008

o štyri dni neskôr som ako Ty a twins. zo mna to ide dolu preto, lebo má stále čo. Ja mám toho našporeného 2x viac ako Ty, poctivo som si tú slaninu vykdrmovala, preto 😀

aniel
21. júl 2008

zasa sa nerob ,že máš toho 2krát viac,ale dú fam,že tento týždeň sa to aj mne už konečne pohne dolu.
lucxy ešte stále je ubúdajúci mesiac? 🙂

gucz
21. júl 2008

aniel sa nerobím pozri sa akú máš váhu a výšku ty, a pozri na mňa. Ale nebudeme sa dohadovať 😉 . Ja si prajem, aby to z nás všetkých ubúdalo 🙂

gucz
21. júl 2008

Idem si zaliať tú kávičku a trošku popratať. pa

aniel
21. júl 2008

aj ja ,aby sme boli modelky 😀 😀 😀

aniel
21. júl 2008

ja si idem zacvičiť.Už mám od mojej dcé ry chudšie stehno o 4 cm ,ale inde všetko o 20cm viac 😀

gucz
21. júl 2008

pozri do ip

veronkaj
21. júl 2008

ahojte dietárky

včera sme sa vrátili z dovolenky a dieta sa absolutne nedržala, nikto z nás bab čo sme tam boli ju nedržala a tak som niečo zase späť pribrala, dnes som v práci a som jak po výprasku a nie po dovolenke

ešte som vás nečítala ale snáď aspoň čo to stihnem dnes alebo zajtra a zajtra si urobím kruto na začiatok ovocný deň, lebo iné dnes si nachystať asi nestihnem a neuškodí mi.

zatial sa majte

aniel
21. júl 2008

veronkaj viaceré asi musíme pritvrdiť a to sme neboli ani na dovolenke 😉

gucz
21. júl 2008

tak tak 🙂 ,
veronkaj ale inak bolo na dovče dobre nie?
Aj ja by som niekam vypadla ak by sa dalo, ale s malým dieťatkom by to ani nebol oddych bohvieaký, jedine, že by tam bol plný servis, vrátane stravovania a to i pre malú. My pôjdeme na dovolenku asi až na budúci rok, to už bude malá papať skoro všetko čo ostatný, a ja snáď budem krásna žienka s krajšou postavičkou. No na tom musím ešte zapracovať. Idem raňajkovať, zatiaľ pa

veronkaj
21. júl 2008

vôbec nebolo dobre,

stále nám iba pršalo okrem dňa kedy sme prišli a odišli,
ostatný už na dovolenke spolu boli a tak som nevedela čo a ako a tak som zapadla až ku koncu, nikam dokopy sa nedalo ísť nedalo a ked sme aj išli zmokli sme,

ale zase na niečo to bolo dobré, spoznala som priateľa viac aj viac jeho vlastností a teraz som už rada že dnes už budem dioma spať a to pôjdem veľmi skoro,

nemám ani odvahu sa postaviť na váhu ale zajtra ráno to budem musieť urobiť aby som videla ako sa to pohlo
znovu nahor., ved som ju držala len dva týždne pred tým

anaret
21. júl 2008

veronkaj nezúfaj, aj tu sa občas prehreškuje a žijeme s tým...veď nikto z nás nie je ideálny...aj mňa, keď sa váha pohne hore, chytá depka, ale zasa sa snažím znovu sa nevzdať a vydržať...

miresta
21. júl 2008

Ahojte kočky - tak konšečne som tu

Boli sme zase odcestovaní na chate u svokrovcov a tam nemajú internet, takže som bola bez vás, ale hrozne ste mi chýbali. Dietú som čestne dodržiavala a mám zlatých svokrovcov, vo všetkom mi vyhoveli a nelákali na na nič čo by som nemohla. Dokonca svokra im varila podobné aby sme nemuseli dve variť.

Toskôr môj manžel ten mi núka len samé lakotinky, už ho zbijem. 🙂 😀

A dnes som nemala internet, až teraz aj to som len odskočila, pretože mám návštevu, ale o hodinku už budem voľná.

Musím si prečítať strany od 87, tak budem mať čo robiť.

Som hrozne rada, že som zase pri vás. Tak o hodinku sapozriem a ozvem. papa 🙂 🙂 🙂

aniel
21. júl 2008

veronkaj to nič my poniektoré tiež prehrehreškujeme.Vitaj späť medzi nami 🙂

aniel
21. júl 2008

,miresta, ty si dobrá keď si to vydržala.Ja sa od dnes tiež snažím.K večeri si robím cukyňu nakrájanú na kocky s mrkvou .Do toho som nakrájala párku položila na to rybu a dala na to maslo.Strčila som to do rúry upiecť.Som zvedavá aké to bude.Neviem či to maslo tam nevadí,ale nech to aspoň pekne voní. 😝

maminkatn
21. júl 2008

cauko zdravim vas vsetkyx uz som tu davno nebola mam dobry recept na cukynove syrove rizoto ...nakrajat ibulku dat smazit potom pridat pokrajanu papriku xvilu smazit potom pridat pokajanu a ocistenu cukynu..patizon..tekvicu trosku podliat mozete dat bujon zel. a dusit do mekka ked je to mekke pridame rajcinky nakrajane a dodusime pred dokoncenim pridame 2 nizko tucne syry av crievku alebo bambino kto ma xut na klobasku moze si cez bielk.den pridat dietny parizer som sa pomylila nie rizoto ale leco neviem to mazat ☹ 😒 ale vyskusajte je to mnam mnam teraz som to urobila mojim xlapom 😀 😀 dajte vediet ci ste to skusali 😉 😉

gucz
21. júl 2008

čauko bambulky, miresta ahojky, som rada, že si už späť. Ja som dnes mala nákupný deň. Poobede si MM zmyslel, že sa chce ísť pozrieť do Pandorfu, a on keď si niečo zmyslí, tak mu to nevykecám, a ak by som sa aj pokúsila, bol by zdutý. Tak som vybehla v Trnave zameniť korunky za euráče, malú sme odviezli k svokre na varovku (bolo mi ťažko na srdci, malá je taký cecúšik a ja som stále zvyknutá ju mať pri sebe) a šli sme. Som však veľmi rada, že som šla, lebo som si kúpila odmenu za to, že som schudla. Kúpila som si dve tričká nike, rovnaký typ, akurát farba je iná, no i tak som rada. MM si tam kúpil nohavice, ponožky, tričká a stretli sme tam aj Ježiška a kúpil v predstihu Laurinke nike súpravu tepláčkovú, čo dostane pod stromček. Taká bola mekučká, že som nevedela odolať. V Rakúsku strašne draho vychádza jedlo, tak sme si tam akože na obed dali hotdog. Ich hotdog je dvarazy toľký ako náš, párok je mesový, nie múkový ako tu. Viem rohlík sa nemá, ale na obed v reštike už neostali peniažky. Aj tak sme platili za dva hotdogy a dve pollitrové koly (ja light) na naše 300 korún, ale zasa veď tam nechodíme každý deň, aspoň sme mali výlet.
Na večeru som robila kuracie prsia, tak ako mi poradila sestri. Najprv som ich naklepala, trošičku som ich posypala vegetou, potom som ich natrela cesnakovou pastou a nakoniec som ešte vždy na jednu stanu natrela trošku plnotučnej horčice. A tak som to opiekla na troške oleja, Opekala som na slabom plameni trošku dlhšie, a boli tie rezne výborné, a ani neboli suché. K tomu som si nakrájala čínsku (pekingskú) kapustu a dala som si aj krajec chleba, lebo som bola strašne hladná, večerala osm totižto až o pol ôsmej

gucz
21. júl 2008

je tu niekto?

gucz
21. júl 2008

hodila som do albumu moje dve fotky, tak kuk. Vyzerám tam ako mladý vorvaň, ale čo už, a to už mám 9 kg dole. Ešte musím na sebe zapracovať 🙂 Tie fotky tam nechám ale 2 dni, potom to vymažem, nech nestraším statočných ľudí 😀

sestri
21. júl 2008

gucz...podľa fotky máš chudé nohy...neboj...dáš brucho dole... 😉 ...ja mám zas boky a nohy širšie...vyzeráš dobre...veď si len rok po pôrode... 🙂

gucz
21. júl 2008

hmmm, ja mám postavu ako taký súdok, veľké prsia, a brucho, zadok mám placatý, no hrôza. No ale ešte to nieje také hrozné, keď som si aj manžela našla 😀 😀 😀

katulienka1
21. júl 2008

Čaute baby,idem sa k vám poradiť.Držíte niektorá dietu aj ked kojite?? Čo myslíte, neohrozí to mliečko??