90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
5. máj 2011

@dajna11 no chudá! a deti máš krajšie 🙂 zlatunké 🙂 kde sa hrabe judíniová 😀 😀 😀 😀

dajna11
5. máj 2011

@suezana no judíniovej požičiam za štedrý honorár mojho muža a bude mať aj ona krásne deti 😀 😀 😀 ...na tých foto som bola o 10kg lahšia...a znovu cchem:(

suezana
5. máj 2011

@dajna11 ale potom ho už nechceš vrátiť, že? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
5. máj 2011

@suezana použitý tovar späť neberiem ☹ ☹

suezana
5. máj 2011

@dajna11 som si myslela 😝 😀 😀

cessy
6. máj 2011

dobre ranko........

@dajna11 pozerala som tvojich brumikov, su krasny, mnaaam 🙂

dajna11
6. máj 2011

@cessy dakujem....najprv sa mi nevydarili,prilepili sa na plechu,ale tak vychytala som muchy a ide to..

cessy
6. máj 2011

@dajna11 jasne, treba cvik...a detom sa pacia taketo kolaciky 🙂

dajna11
6. máj 2011

@cessy no aj to stále napečiem a pošlem deťom do školy 😉 😉 😉 a muž sa hnevá že len vypekám pre susedov.....no ale aspon to nejem ja 😉

cessy
6. máj 2011

@dajna11 no ja som podobna, alebo zoberieme von a deti to hned rozoberu 😉

dajna11
6. máj 2011

@cessy presne tak. no čo ked my nezjeme celý plech koláču a nebudem robiť z polovičnej dávky nie??? 😉

cessy
6. máj 2011

ale bavi nas piect, inak by sme to nerobili a je to hlavne pre nase deticky a pre ne vsetko..... 😵

cessy
6. máj 2011

@dajna11 no jasnacka.......

dajna11
6. máj 2011

@cessy a dneska čo??piza?

cessy
6. máj 2011

@dajna11 nooo mne sa nechce nic varit 😖 , ved daj typ a hadam sa prinutim nieco spravit, inak pizza 😅

dajna11
6. máj 2011

@cessy juj moja najjednoduchšie by bolo skočiť do pizzerky a dať si jednu....a teda ja to mám kúsok....ale s kočíkom???takže asi si urobím špagety s nejakou omáčkou....mám otovreneé šampiony tak by sa mali minuť a variť musím aj tak,pre muža...celý týžden som mu nevarila...tak by sa patrilo

cessy
6. máj 2011

@dajna11 a cestovinky ake??? aku budes robit omacku???

ja mam pre muza este halusky zo vcera a pre maleho polievku, tak nemusim

st2
6. máj 2011

ahojte
kocky ja som sa dnes odhodlala postavit na vahu a dnes mam teda 10 den a 1,5 kg je dole, no hned je ten den krajsi, a aj na opasku som sa posunula o dierku dalej, uplna kraaaasa, nech to len pekne pokracuje

@dajna11 paradny brumikova, je to tazke??? neposles receptik 😝

@cessy rychle a jednoduche - spenatove cestoviny - a ktomu iba olivovy olej, cerstve sampiony a cesnak na pruzky, trosku podusit a dat k cestovinam, mne to veeeeelmi chutilo, lebo tych cervenych omacok mam vyse hlavy tak aspon nejaka zmena, ale ta pizza je asi lepsia volba 😝

cessy
6. máj 2011

@st2 super, ja som este nemala odvahu postavit sa na vahu 😀

nemam spenatove cestoviny, ale hadam to moze byt aj z obycajnych

st2
6. máj 2011

@cessy urcite moze 🙂 no ja som sa citila dnes taka lahsia, tak som si povedala ze to skusim 😵 ale aj tak to este nic neznamena, teraz treba len vydrzat tak ako doteraz a snad to pojde dalej, ja by som chcela mat na konci maja aspon take 4 - 5 kg dole, no som ja zvedava ci to pojde

dajna11
6. máj 2011

@cessy no ja si nastruham zeleninu...mrvku,petržlen,kaleráb...može byť aj mrazená ak máš,aj tá čínska....to osmažím aj so šampionmi,hodím tam pokrájanu rajčinu,papriku,porik,,,,čo doma máš....ja čo mám všetko tam kydnem...korenie,bazalku,cesnak....podlejem troškou vývaru zeleninového a podusím.....ked sa vyparí vývar,dám tam takú omáčku z lidla....cesnakovo chilli...je taká sladkokyslá ked mali dni ázijskej kuchyne tak som ju kupila....a to dá tomu super chuť....no a potom k tomu šupnem cestoviny,prehrejem to spolu a je....

dajna11
6. máj 2011

@st2 ale nieje to ťažké....ved je to obyč.bublaninové cesto alebo aké...len musíš mať tu formu na mackov. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=38113

st2
6. máj 2011

@dajna11 aaa jasne bez formicky to asi nepojde 😀 😀 😀 a dovnutra davas teda kocku cokolady ako tam pisu?? a pekne sa roztopi v tom ceste?

dajna11
6. máj 2011

@st2 nooo...alebo vmiešam ovocie ,minule som dala aj granko a bolo také bodkové cesto🙂

dajna11
6. máj 2011

božinku mna tak bola nohy a boky....chodím ako kačica 😝

cessy
6. máj 2011

@dajna11 ma tu navnadujete cestovinami.......a rozmyslam, ked pojdem na pizzu tak neviem ci zjem len kusok 😕 😕 😕 asi budeme doma a spravim nieco taketo

dajna11
6. máj 2011

@cessy qa čo kusok,treba sa najesť do sýta...ja budem robiť mužíkovi zapekané fašírky a už teraz viem že bude ťažké odolať 😉 😉 😉 😉 takže najskor sa musím napchať cestovinami aby mi už nechutilo 😉 😉 ....

cessy
6. máj 2011

@dajna11 ja sa snazim jest tak pomenej, teda tak akurat aby som sa neprejedala. lebo si myslim ze potom neschudnem 😕

dajna11
6. máj 2011

@cessy no ale zasa ked máš tri krát jedlo do dna....nemyslím že by sa mala trocháriť.....zvlášť ked sa držíš postupu,toho dna ako máš....nejeme nič nezdravé,tučne,kalorické.......takže si myslím v pohode.

cessy
6. máj 2011

@dajna11 ved zas nehladujem, najem sa ale keby mam pizzu pred sebou...tak sa zas pre....m a bude mi zle