90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
6. máj 2011

@cessy no inak to je pravda.....ja zasa nikdy nezjem celú,to nevládzem.....tak 3trojuholniky a koniec....

cessy
6. máj 2011

@dajna11 nooo ja si zas doprajem 😀 😀 😀 😀 ......sice nie celu ale 3 trojuholniky by ma neuspokojili 😀 😀 😀 😀

dajna11
6. máj 2011

@cessy dcera sa včera hnevala že prečo aj jej som neurobila tie zemiaky s kapustou.....no koho by to napadlo,že ona ked nemá rada kys.kapustu by to baštila?? 😉

cessy
6. máj 2011

@dajna11 aspom budes druhy krat vediet a nebudes jej musiet varit zvlast 😉

cessy
6. máj 2011

idem s malym von lebo je jak divy, trosku na nakup a hadam aj na kavicku behneme 🤐

dajna11
6. máj 2011

@cessy no hej,tak si večer dala rybičky s cibulou....ako tá puberta robí divy...cibulu nemohla ani cítiť.

dajna11
6. máj 2011

@cessy super,užite si to. moj konečne zaspal tak idem variť.

cessy
6. máj 2011

@dajna11 no uz sme doma, a ja stale neviem co na obed....objednat tu pizzu, spravit cestoviny.....
ked maly zaspi tak uvidim co si dam

dajna11
6. máj 2011

@cessy no my pojdeme von ked sa drobec naje...ja som sa teraz napráskala......boli trošku pikant 😲 papulka mi horí,ale boli super...aj ostali,pošlem ti?

cessy
6. máj 2011

@dajna11 no ja som sa rozhodla ze si budem robit tarhonove ryzoto 😕 , nasla som to v tych receptoch od iiunky, ozaj ta je kde???? skoncila s dietkou?????

tutifruti
6. máj 2011

Caute baby, tak ja som prave dojedla pizzu.... celú 😅 No a potom som nasrtá, že mám 2kg nazad 😠

cessy
6. máj 2011

@tutifruti ja som prave preto radsep dnes pizzu nedala ☹ lebo by som nevedela kedy mam dost a dala by som ju celu 😕

dajna11
6. máj 2011

no ja som dala robiť fašíročky pre mužíka....a dokonca som sa premohla a urobila som mu aj zeleninkový šalát....a ja som mala tie cestovinky...veečr dám keksík 🙂 🙂 🙂 ...vonku je krásne,boli sme kupiť kvetináčiky a aj kvietok nejaký....ozaj včera som kupila mamičke ku dnu matiek levandulku a dala som ju do takeho fialoveho košíčka v uškom kde je mašlička....super to vyzerá...farebne a velkosťou akoby to bolo pre seba urobene 😀 😀 😀

cessy
6. máj 2011

@dajna11 my sme boli doobeda vonku a bolo uplne prijemne ani ten hnusny vietor uz nefucal 🙂
ja si dam na veceru tie keksiky co com piekla, s tych vlociek 😉

dajna11
6. máj 2011

@cessy no ja som dopiekla tie fašírky,zatial odolávam....dala som si na ochutnávku šalátik...podaril sa....ked sa malý vyspí,pojdeme ešte von.....zasa sami ☹ ☹

cessy
6. máj 2011

@dajna11 vecera spapana????

dajna11
6. máj 2011

@cessy jasné......už o 17.00 😉 😉 ...a ty???

cessy
6. máj 2011

@dajna11 dala som si dve tie susienky a teraz pozeram ze to je vsetko???????????? ☹ asi idem dat ale zo dve

dajna11
6. máj 2011

@cessy ja som si dala horalku 😉 😉 ...a kúsok čokoládky.cchela som isť na zmrzlinu ale necchelo sa mi do mesta...

cessy
6. máj 2011

@dajna11 jeeej ved ja mam aj zmrzlinu v mrazaku.................a ja som zabudla ☹

dajna11
6. máj 2011

@cessy novidíš.....ja teraz chrumem kocku čokoládky......a nech..... 😝

cessy
6. máj 2011

no ja zas tie dalsie susienky a spravila som si aj kavicku,..... a nach...... 😀

dajna11
6. máj 2011

@cessy ale vidíš!!!ja si urobím kafe tiež.....a už nič do úst.ja tu robím fašírky pre muža a salátik a dal si skromne dve fašírky ale šalát mu mám nechať na večeru....takže nejem ho ☹

mimika4408
6. máj 2011

no caute baby, co to tu citam????? mate preteky kto zje viac???? 😲 😉

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 to sa len tak povzbudzujeme že ešte trošku ked dáme nezaškodí

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 jaaaj, a ja som myslela ze sa tu v chudnuti podporujeme 😀 😀 😀 😀

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 ale ved podporujeme....jedli sme to čo sa dnes može...nieeee slaninku.. 😖 ....a potom hladovať tiež nieje riešenie

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 UHT??? ja dnes vitaminy a zajtra posledna voda 😉 ....ale budem drzat dalej, este nemam svoj ciel 😖

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 tak to gratulujem k cielovej rovinke 🙂 ...ja zajtra vitamíny. ani nmám chuť na ovocie...asi budem zeleninová

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 no rovinka blizko ale vitazstvo este daleko 😉