90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
7. máj 2011

@tutifruti ja som tiez mala tolko na vyber, ale ako vzdy som si zas vybrala bananik. ten ma dobre na dlho zasyti

cessy
7. máj 2011

@dajna11 ja som si tento rok dala prvy krat kvety na okna, teda do valovcekov, do teraz som na to nemala cas

dajna11
7. máj 2011

@cessy no aj ja mám ale iba na balkonovom,tam ked by to aj padlo nikho to podo mnou nezabije 😀 😀 ....juj ako to vkitne všetko,každé ráno sa na to chodím kochať 😀

cessy
7. máj 2011

@dajna11 take pekne kvietky mi spravia vzdy dobru naladu....tiez sa mi to take rozkvitnute paci 😵

cessy
7. máj 2011

dopekam cokoladove muffinky pre maleho a muzika......jaaaj jak to vonia, teraz uz len odolat 🙄

cessy
7. máj 2011

idem radsej s malym na chvilku von pokedy pojde spat, lebo len ma to laka 😒

dajna11
7. máj 2011

@cessy tak treba zmiznuť z dosahu 😉 😉 ja sa už hodne dlho snažím maleho uspať ale smeje sa mi do očí....idem to tu trochu uhádzať a pobaliť sa k našim

cessy
7. máj 2011

@dajna11 ahoj, okrem nas nikto???? 😕 😕 😕 😕

dnes som to nezvladla a jednu tu extra cokoladkovu muffinku som si dala s mojim syncekom na polovicku, ale okrem toho len jednu hrusku, takze dufam ze sa mi to neako extra nezastavi a to som sa chcela zajtra vazit, po muffinke nemam odvahu 😒 😒 😒

dajna11
7. máj 2011

@cessy ale čo si?!!!!!!prečo by si sa nevážila? inak jedna hruška je málo za den.jesť máš ako inokedy,ranajky,obed,večera...akurát vitamíny,čiže zeleninu a ovocie.takže moja.....meškáš ☹

cessy
7. máj 2011

@dajna11 ale jasnacka, rano bol banan, na desiatu hrozno a ta muffinka na obed a hruska olovrant
😀

cessy
7. máj 2011

@dajna11 takze zameskane urcite nemam 😵

dajna11
7. máj 2011

@cessy aha....no ja som ranajky nemala 😉 😉 ten čaj mi nesadol...obed mrkvová polievka...na olovrant jablčko a navečer zvyšok tej polievky...a tiež som mala pehrešok.od malej trochu chlebíka s rajčinkou.....no a čo? 😉 😉 😉

cessy
7. máj 2011

@dajna11 no pekne takze aj ty nieco 😒 , ale co uz narobime......

zajtra ake masko budes robi???? ja budem robit bravcove na prirodno a to budem papat aj ja

dajna11
7. máj 2011

@cessy no ja si z toho hlavu nerobím 😉 😉 zajtra budem robiť hlivový paprikáš s haluškami,tak si dám ja s chlebíkom

llumka
7. máj 2011

ahojte,dlho som tu nebola nebol cas.inak som mala same prehresky vzdy som pekne vydrzala do piatej a potom som pokazila tak som vzdala.neskor zacnem odznova.skratka moje telo nevie nastartovat.

obdivujem vas ze to viete vydrzat.

dajna11
7. máj 2011

@llumka no ved aj ja mávam prehrešky......malé,väčšie....ale pokračujem dalej. mne to od začiatku šlo pomaličky dolu,aj ked som prvý mesiac držala na 1000%. takže som bola trošku demotivovaná....ale tak pokračujem,chodím cvičiť,takže snád sa niečo ešte dá dolu.

suezana
7. máj 2011

ja som práve prišla z opekačko-grilovačky rozhodnutá, že vydržím moje vitamínky dnes...keďže včera som predviedla klasické obžerstvo 😒 ....takže prišli sme k svokre (ešte predtým som sa v lidli zastavila a kúpila 3 kg jab´lk za 3 eurá 🤐 ) a hneď vonku vôňa jak sviňa - asi 7 plechov kysnutých rožtekov plnených lekvárom, tvarohom, makom, orechami.... tak som si urobila kávu 😎 Potom prišla švagriná a už sa pomaly začalo.... keď jedli bola som si urobiť velikánsky hrnček mätového čaju a chlipkala som pri chrumkovi (berávam ho a je na trávičke) potom keď bolo druhé kolo, hovorím neteri (14r.) nejdeme na prechádzku so psom? tá nadšená 😵 keď sme sa vrátili 🤐 jáj tak by som si dala, ale vytiahla som jablká a poponúkala...len deti si pobrali 😀 ale super - vitamínky 🙂 a potom som chytila handru a umyla som svokre okná na kotolni 😀 😀 😀 😀 už som sa nemohla na tie klobásky dívať 😢 😢 😢 😉 😀 😀 😀
Takže dnes 2 banány a 4 jablká - som dobráááááááááááááááá 😎 😎 😎 😎 😎 😎

dajna11
7. máj 2011

@suezana super gratulujem....ja by som úprimne.....nevydržala...

suezana
7. máj 2011

@dajna11 ďakujem 🙂 vieš, dnes ráno som zistila, že mám + 2 kilá 😔 musím ísť na seba tvrdo 🙄 zajtra bielkoviny....už mám kúpené tofu - bolo v akcii 😵

cessy
7. máj 2011

@suezana ty si 100%tna 😉 , super

cessy
7. máj 2011

@suezana ja som dnes mala prvy prehresok, dufam ze zajtra pojdem uz podla planu 🤐

suezana
7. máj 2011

@cessy 😉 pôjdeme spolu 😵

dajna11
7. máj 2011

@suezana nuž moja a to ako celý život už takto na seba tvrdo musíme ísť?????malo nám to ved zmeniť metabolizmus....tak písali.....ale asi nie...ako mne vyhovuje tak toto stravovanie ale po pravde-....nebudem sa tak stále stravovať,nebudem donekonečna pre seba zvlášť vyvárať..nebudem sa strániť niečoho celý život ked dostanem na to chuť.....trošku m to hnevá....pretože napr.už teraz mám ovocia po krk ráno....ovládam sa...ale taká hrianka mi chutí...takže prehrešky budu to mi je jasné... ☹ ☹ ☹

dajna11
7. máj 2011

@cessy kolko už držíš moj dietku?

cessy
7. máj 2011

@dajna11 jaaj malicko, ja som len nedavno zacala

suezana
7. máj 2011

@dajna11 ja som skončila už dáááávno a toto pokračovanie je fest ťažké, lebo už nemusíš.....a dlho mi váha stála, hoci som to takmer každý deň pokazila - večer ako inak 🙄 dalo sa čakať, že príde ten deň, keď to vyskočí ☹ ale tak ja, keď si dám raz, neviem potom prestať ☹

suezana
7. máj 2011

@dajna11 jéj, ja som myslela, že mňa sa pýtaš, koľko držím 😅

suezana
7. máj 2011

@dajna11 no ja sa snažím, nevarím pre seba zvlášť - teraz by to už mohlo byť jednoduché - obed niečo, večera iné - jogurt, už sa dá a predsa je to pre mňa ťažké neprehnať to 😔

cessy
7. máj 2011

@suezana a ty si kolko schudla???

suezana
7. máj 2011

@cessy 10 kíl, ale nebolo to poctivé....dosť prehreškov, hlavne druhý mesiac 😝 potom tretí som zabojovala.