90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
12. máj 2011

baby mi tu robite chute s pecienkami,ked ja mam dneska rostlinky a na ranajky som spraskala pecene zemiaky co ostali od vcxerajska,tak zbytok dna bysom chcela len ovocko
max.ovsene vlocky s ovocim a medom

cessy
12. máj 2011

ahojte tak nakoniec mi mamina spravila kuracie pecienky, s hlavkovym salatikom a platkom slnecnicoveho chlebika. taaaak som sa dobre najedla, ze uz hadam ani vecerat nebudem, len neaku drobnost

cessy
12. máj 2011

@dajna11 ty si co mala k obedu????????????? 😕 😕 😕

cessy
12. máj 2011

@borabora666 mnaaaam pecene zemiaky, to som uz davno nemala, hadam si ich aj najblisie dni spravim 🙂

dajna11
12. máj 2011

@cessy ja som robila to soté so zeleninou čím sa plnia tortily....takže to a ešte som udusila na vode kuracie stehienka vykostené s babymrkvičkou.....takže bolo na výber..

suezana
12. máj 2011

ja som dnes bola pochválená, že ako super som schudla...ale čo z toho, keď odvtedy len jem a neviem prestať 😢 😢 😢 😢 už tretí kus pečiva...či dokonca štvrtý 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

suezana
12. máj 2011

Keď si nešťastný, osamelý alebo frustrovaný, vždy si uvedom,
že jedno z najkrajších svetiel v Tvojom živote je žiarovka v chladničke. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

borabora666
13. máj 2011

BRE RANKO BABULKY AJ TU...ja som sa zobudila so splasknutym bruchom.....tak som taka nabudena dfo dalsiho chudnuti,ze az😀

borabora666
13. máj 2011

@suezana sue tak pro me je to zabijak a ne najkrajsie svetlo v mem zivote 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
13. máj 2011

dobré ránko...a kilečko mám zasa dolu,juj ako sa teším 😉 😉 😉 dneska bude hrtková polievka čo som si dala zminula do mrazáku....vobec nemám chuť variť,muž to bude musieť pochopiť 😉

borabora666
13. máj 2011

@dajna11 tesim sa s tebou.....ja tiez nevarim,ale vcera som upiekla kura a ryzu a ostalo na dnesok,tak mi to vyhovuje....

dajna11
13. máj 2011

@borabora666 no mne zo včera nesotalo ale že uplne nič a dnes idem robiť trotu a malemu aj tak musím variť zvlásť,takže bude iba to z mrazničky 🙂 🙂

cessy
13. máj 2011

dobre ranko
@dajna11 super, gratulujem.....pekne to ide dole 🙂
ja dnes tiez robim hrachovu kasu, pre mna len taku samotnu a pre muzika au udene masko 🤐

dajna11
13. máj 2011

@cessy no a vieš že aj my sme nedávno toto robili???a ako mi oči vykálalo to masko si tam dať?to už je aké sebazaprenie odolať mu 😉 .ako dopadli včera tortičky???

cessy
13. máj 2011

@dajna11 ja na to robim este taku opecenu cibulku s mletou sladkou paprikou a to si davam na tu kasu a je to vyborne, masko take lubim, ale ked mam tuto cibulku, tak aj s tym sa uspokojim 😵

cessy
13. máj 2011

@dajna11 jaaj torticky ani nespominaj taka som unavena, ved vcera som nemala cas ani net zapnut ☹

dajna11
13. máj 2011

@cessy no vidíš,to sa nechám inšpirovať s tou cibulkou. aké si robila???ja idem na tu jahodovú lebo zatjtra aby bola

cessy
13. máj 2011

@dajna11 to len cibulku opeciem na oleji a dam papriku a vypnem. tak to robieva moja svokra a u nej som to aj prvy krat v zivote jedla a veelmi mi to tam chuti 😉

aku ides robit??? biele cesto a jahodovu plnku???aj jahodky davas??

dajna11
13. máj 2011

@cessy kakové cesto,jahodová plnka s jahodami.....čokoláda okolo torty....ty si aké robila??

cessy
13. máj 2011

@dajna11 ja klasika orechove cesto, coko plnka, a vanilkove cesto+visne+ zeesan jogurtovy

dajna11
13. máj 2011

@cessy a téma????moja švagriná chce pre maleho aby som urobila....vraj má rád bágre...no super,som rada ked urobím klasika tortu🙂a že báger.

cessy
13. máj 2011

@dajna11 :D :D :D :D

cessy
13. máj 2011

@dajna11 pre rodinu je niekedy najhorsie piect, nevie co by od radosti chceli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dajna11
13. máj 2011

@cessy no ako ja rada urobím.....nemám kde trenovať a baví ma to...ale ked nebudu spokojní tak to budde reptania.....no a je to za dva týždne takže musím pokukať net a nájsť inšpiráciu

cessy
13. máj 2011

@dajna11 ved prave pre to je najhorsie piect rodine, neboj poznam to...

dajna11
13. máj 2011

@cessy ked iným ja piecť necchem,lebo zadarmo to nie a neviem čo by som mala pýtať za to....a tiež si zasa necením svoje výtvory na tolko aby som ich zpeňažila

cessy
13. máj 2011

@dajna11 ako??? uz navecerana????

dajna11
13. máj 2011

@cessy priznám sa bez mučenia...dala som si žemlu celozrnnú s redkou....

cessy
13. máj 2011

@dajna11 to nic.....ja som si dala ale 4 lyzicky halusiek, ked maly nechcel papat, tak som mu pomahala a ani neviem ako...a jedla som s nim 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
13. máj 2011

@cessy no vidíš...stáva sa 😉 😉 ja som včera bola aj na zmrzke🙂))s deťmi....a ani ma nenapdalo si nedať ☹