90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
18. máj 2011

@cessy
@cessy no aj som chcela,ale v rámci precházky vždy idem kočíkom na nákup,aspon taký malý čo ma napadne,napr.teraz som zabudla vegetu....takže zajtra

jania023
18. máj 2011

Ahoj poradite mi nejake receptiky na dietu?snazim sa schudnut ale iba 5kyl 😉

jania023
18. máj 2011

@dajna11 ahoj dakujem pozriem nato 🙂

dajna11
19. máj 2011

dobré ránečko,potím sa už teraz ako sv..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes tie vitamíny len bodnú...

cessy
19. máj 2011

@dajna11 ahojcek....ja som toho tolko dnes mala......
jaaaj a tak som pokazila dietku, no neviem , neako som to nezvladla, ale od tretej som nejedla a zajtra idem uz opat na plno 😖
zajtra budem mat hovadzi gulas, budem to jest hadam 2x v zivote.....mamina doniesla, tak mam na zajtra aj navatene 😵

dajna11
19. máj 2011

@cessy čo vela tortičiek??? 😀 😀 ja som sa celkom držala....na obed som si urobila zapečené šampiony so zeleninou. no a mala som nanuk,ale to je nič 🙂 to mávam....a zajtra neviem...piekla som bôčik,neviem asi nebudem variť....

cessy
19. máj 2011

@dajna11 no zas torticky, ale mamina doniesla malemu kadejake sladkosti a prave som mala kavu, tak som doslova zož....a keksik Anita. mnaaam taky bol fainovy.......
ja som si na obed spravila zeleninovu polievocku, teda aj pre maleho 😅

dajna11
20. máj 2011

@cessy teda máš sa čo obracať aby si to stíhala pri malom.....moj práve vtedy cche na ruky,piští....ked mám najviac roboty. ráno som sa vážila....juuuuuj o kilečko menej....aká som happy.....mám menzes a teda jesť mi nechutí,lebo ma olí brucho,ale aspon už nie som vodou taká naliata ako ked som ho mala dostať.

cessy
20. máj 2011

@dajna11 ahoj, ja som dnes nemala odvahu sa odvazit ☹
dnes nevarim, co budem robit????? 😕

co planujete na vikend??

obloha777
20. máj 2011

mozem 90dnovu dietu zacat aj v 6 mesiaci tehotenstva?ma niekto s tym skusenosti?

dajna11
20. máj 2011

@cessy nuž na víkend asi nič.mm bue na stavbe do večera a dcera pojde k svojmu oteckovi,takže budem samučká s drobcom.a vy?

dajna11
20. máj 2011

@obloha777 myslím že asi nemá nik skusenosti,ja by som rozhodne v tehu neexperimentovala.ak nemáš nejaké zdrav.problémy koli ktorým by si mala dávať pozor na stravu,tak nerieš čo ješ,pokial ješ s rozumom. 😀 😀

cessy
20. máj 2011

@dajna11 my sa asi pojdeme kupatv nedelu. Chodievame do Senca, tam sa maly super vyblazni a celu cestu domov prespi 😀 .
no a hadam zajtra zas grilovacka.....ufff budem musiet zas vydrzat 😠

dajna11
20. máj 2011

@cessy mna volala kamoška na chalupu do martina...ale tak nejako sa mi necche maleho baliť na 3dni,neviem,som asi lenivá 😀 😀 😀 ale neviem ako to urobili,lebo v tej chalupe nebolo ani voda,ani wc,ani kupelka,vraj to prerobili ale ako?ktovie....cez leto ta pojdeme kuknuť..kedby sa nám nepáčilo,ostaneme u svokry na chalupe🙂

cessy
20. máj 2011

@dajna11 fuha chata bez tychto najdolezitejsich veci????? no na tu by ma veru nedostali.predstav si vonku latrina...ine retro 😀 😀 😀 . ale ked to prerobili.....tak to je o inom...

dajna11
20. máj 2011

@cessy no kupili chatu ani ju nevideli na živo,len na nete....to bol šok ked tam vošli a tam ničoho🙂ale vraj tam voda už je,aj wc. len maju 3postele a mne sa veru spať na zemi nechce...ako chlapom to nevdí....keby nebolo detí tak aj bez vody vydržím,ved je tam potok,ale s deťmi do toho nedjem.

cessy
20. máj 2011

@dajna11 a ako by si sa osprchovala v potoku??? na taketo podmienky by sme mozno pristaly keby sme maly 15, nie teraz uz potrebujeme svoj standard.... 😎

dajna11
20. máj 2011

@cessy to nie,ale tak už som všeličo preskákala...aj doma sa stalo že voda netiekla,alebo len ladová....ja znesiem všeličo,ale koli deťom...nieeee

hrinkaj
20. máj 2011

Ahojte včera večer som prešla skúškou onňom, piekla som domáce tvarohové buchty, tak by som si dala...

dajna11
20. máj 2011

@hrinkaj a??nedala si si???

cessy
20. máj 2011

no naobedovana.....len keby mi to sladke po rozume nechodilo 😀

cessy
20. máj 2011

@hrinkaj posli aj mne 😕 😨 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

dajna11
20. máj 2011

@cessy a to ja našťastie na sladke nemám chuť....idem si dať kafíčko...

cessy
20. máj 2011

@dajna11 uz ma to aj preslo...staci mi pozriet sa na seba 😀

dajna11
20. máj 2011

@cessy ale zasa nepreháňaj 😠 😠 😠 😠 ....mne dneska mm povedal že mám pekné bruško 😕 😕 ako zasmiala som sa...ale tak proti chuti žiaden dišputát.

cessy
20. máj 2011

@dajna11 mas super muzika......a jemu sa mozno paci take akomas teraz....tak koniec s dietkou 😀

dajna11
20. máj 2011

@cessy no to ešte nie,dotiahnem to do konca,ved nemám už daleko a 9kg dolu 🙂 🙂 ...a všimla som si že ma častejšie hladí..po tých partíách ktoré som na sebe neznášala...nie su sice idealne ani teraz,ale aspon je to lepšie a oblečiem to čo som nosila....našťastie...

cessy
20. máj 2011

@dajna11 tak to je super...a ako budes pokracovat????niekde som tu citala ze je aj pokracovanie dietky, nevies o co tam ide???

dajna11
20. máj 2011

@cessy suezana mi poslal mailom pokračovanie...ide o to dalších 90dni ráno iba ovocie a jesť už možeš tak,že hociktorý den čo ccheš,len treba znovu rozlišovať....napr.obed budeš mať akov bielkovinový den,večeru už možeš mať ako UHT a pod.