90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
25. máj 2011

@cessy a jasne že si zaslužiš.....aj ja som pokukovala po nejakých ale tak nič ma neoslovilo...lebo predsa len mi ostali trošku väčšie prs..... 😀 😀 😀 😀 😀 a nekojím,kojila som len dva mesiace

cessy
25. máj 2011

@dajna11 a na co chodis??? zumba, aerobic??? posilovna????

dajna11
25. máj 2011

@cessy zumbujeme o dušu 😀 😀 😀

cessy
25. máj 2011

@dajna11 nooo to ze je fain na chudnutie, u nas byva aj doobeda aj poobede, staci si vybrat. je tam aj detsky kutik ale pochybujem ze by tam moj maly vydrzal hodinu....hned sa bije, do dievcatiek si dovoluje....nemozem ho tam nechat sameho

dajna11
25. máj 2011

@cessy bývaš v meste???aj tu býva všelijako,ale už to obmedzuju lebo nechodili ludia,takže žial iba dva krát do týždna.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no tu to byva plneeeeeee teda tie doobedia neviem, ale ked som chodila do posilovne tak vecer bola zumba plna 70-80 ludi.....nesla by som tam ani zadarmo 😝 , taka pazucharen potom 😝 😀 😀 😀

dajna11
25. máj 2011

@cessy uf to je už vela ludí,nás chodí tak 20..to je akurát aby bola zábava.....a netalčili sme sa na seba

cessy
25. máj 2011

@dajna11 to je velmi vela, iny masaker, preto som tam ani nechodila, mozno teraz uz aj menej, ale prv to bol fakt zabijak

dajna11
25. máj 2011

@cessy no to je o hubu ,to hej...tvoj malý nepojde do školky???

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ano od septembra.

dajna11
25. máj 2011

@cessy zlatý....si pamätám ked som dala moju a chodila som po nu a ako boli zlatí tie deti....ako sa držali za ručičky,ako chodili poslušne do jedálne,boli milené....

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no skolky sa dost obavam, ale chcem ist uz do prace, tak musi. inak ja by som ho uz dala aj skor, ale imunoligicka nechela skor ako pred 3 rokmi

dajna11
26. máj 2011

@cessy nuž prečo sa obávaš??býva chorý???tam mu bude dobre medzi deťmi....a aj ty si oddýchneš....aj ked v práci🙂

suezana
26. máj 2011

Dobré ráno 🙂 moje dnešné raňajky: káva, melón, káva, melón 😅 😅 😅 😅 čo z toho bude? - X kg 😀 😀 😀 😀

dajna11
26. máj 2011

@suezana no ja by som tipovala takú velkú sra...... 😀 😀 😀 😀

suezana
26. máj 2011

@dajna11 sra... srandu? 😀 😀 😀 😀

borabora666
26. máj 2011

@dajna11 to je aj moj nazor :-d JA SOM TO MALA TIEZ ALE NAOPAK melon a teraz kava😀

dajna11
26. máj 2011

@suezana no srandu budeš mať na wc 😀 😀 😀 😀 😀 ale zasa ber to tak,že aj tým behaním na wc niečo zhodíš....že si to ty robila s tým zámerom??hm???

suezana
26. máj 2011

😀 😀 😀 😀 😀

suezana
26. máj 2011

do kelu... kedy som jedla čo štipľavé???? 😕 😕 😕 😅 😅 😀 😀 😀 🤐

dajna11
26. máj 2011

@suezana prečo?ja neviem....

claudica
26. máj 2011

Akosi som sa sem nevedela dopracovať - takže zhrniem : včera som mala mať škroby, teda aj som mala, ale poobede som to pokašľala... miesto zemiakov som si dala hrozno. Syn mi kúpil že na dnes do práce, chcel ma potešiť a ja som sa tak potešila, že som ho hneď zožrala... no hanba mi 😠
Dnes mám UH, takže ráno som mala jablko, na obed cestoviny so zeleninou a poobede neviem. Možno spravím doma bublaninu a dám si kúsok...
Kombináciu melón-káva-melón-káva si možno naordinujem na víkend keď som doma blízo wc 😅 ale dobrý nápad na očistu 😀 😀

miruska15
26. máj 2011

Ahojte ja som prave spucovala pizzu a večer kolačiky mnam 🙂

borabora666
26. máj 2011

ahojky..............tak ja na ranajky kava a melon,obed leco a testovina a vecera bude leco bez testoviny a mozna bb dobre rano😀 inak som detom pekla linecke,tak si dam kavu a polepim ich pri kave

cessy
26. máj 2011

@dajna11 obavam sa hlavne koli chorobam. medzi detmi je v pohode az na to ze ich obcas ubije 😕 🤐 😵

@suezana mnam, mnam ranajky, somnou by to urcite nic nespravilo....ja si aj na kakao mozem dat jablko a nic 😒 😠

cessy
26. máj 2011

ja mam dnes skrobovy a papam fazulu s kukuricou v pikantnej omacke. kukuricu mozem???? neni to zas neaka zvlastna skupina?????nemam to neako nastudovane 🤐

suezana
26. máj 2011

@cessy kukurica je škrobová môžeš 😎 inak ani so mnou to nič zvláštne nespravilo ☹

suezana
26. máj 2011

ale dala som si teraz na to mak, tak dúúúúúúfam 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
26. máj 2011

@suezana a mak myslis ze pomoze???? ja som si kupila makovu napln, papam ju skoro kazde rano lyzicko a nic. a na to dam kavu. ja mam asi neake odolne zazivanie. lebo mne taketo kombinacie nic nerobia.
sice je ten mak sladeny, mne moooc chuti a davam si ho obcas namiesto ovocia 😅

suezana
26. máj 2011

@cessy u mňa mak zaberá 😀 😀 😀 😀 asi to už prišlo 😀 😀 😀 😀 😀