90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
6. jún 2011

@nicky182 super, len tak ďalej, aj pre nás si ´motivácia 🙂

petaboo
6. jún 2011

mňa taaaak často nebaví myslieť na to že už je obed a treba dačo zjesť a už je večera a treba si niečo dať 😖 Doslova je to otravnééé 😖

suezana
6. jún 2011

@petaboo no nás nebaví myslieť, čo si nedať 😀 😀 😀 tak by sme si dali 🤐

petaboo
6. jún 2011

@suezana ja bývam otrávená celkovo z jedenia bo mávam xvíle že už nič ma nexytá, že aj ked si dám pizzu či inú mňamku tak to mojmu telu nič nevraví, stratila som pôžitok z jedenia 😖

nicky182
6. jún 2011

Dakujem baby, budem sa zase hlasit o tyzden 😀 😀 😀 U nas je taka burka, ze dovi, ale na pocudovanie moje dieta spi ako zarezane, hehe ....

petaboo
6. jún 2011

ako napr. min. víkend, bola som v 2ox reštikáx a ani v jednej sa mi nepáčil obed 😨

cessy
6. jún 2011

@petaboo tak ja s jedlom veru nemam ziaden problem, ale samozrejme si uz vyberam co spapam a co nie....nie ako prv ze som dzgala jedno cez druhe..... 🤐

petaboo
6. jún 2011

@nicky182 BB to istééééé 😢

suezana
6. jún 2011

@nicky182 tak už je to v BB? aj tu bola pred chvíľou, poslali nám kočky z juhu 😉

cessy
6. jún 2011

@petaboo ja sa uz davnejsie nestravujem v restike, doma si navar, urcite ti bude chutit...

suezana
6. jún 2011

@petaboo ale ty si vieš zas dokonale vychutnať niečo iné.... 😀 😀 😀

cessy
6. jún 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaboo
6. jún 2011

@cessy toto robím aj ja ale nič. Napr som sa celý týžden tešila na pizzu a koláče a ked sme si objednali a kúpili tak som aj zjedla ale pôžitok sa nedostavil hmm 😒

petaboo
6. jún 2011

@cessy to nepoznáš ked si varíš sama že to nie je ono, ja varievam skoro každý deň pre jedného stravníka 🙂

petaboo
6. jún 2011

@suezana tak a !!! 😀 😀 😀 xixixi

cessy
6. jún 2011

@petaboo no ja neviem, mne chuti co navarim, ale papavam az ked som hladna

nicky182
6. jún 2011

@petaboo ja som tiez z BB, manzel mi volal ze aj krupy v meste padali 😕 😕

petaboo
6. jún 2011

@suezana díkes kočky z juhu 😀

suezana
6. jún 2011

@cessy mne chutí všetko 😉 len ten pocit, ktorý sa dostaví po jedení je úplne iný, ako ten v priebehu jedenia....hlavne, keď jem, čo netreba 😲

nicky182
6. jún 2011

@suezana vies co, u nas uz rano bola jedna burka - taka slabsia. ale teraz co sa deje ..pes je dnu, strasne sa boji ☹

suezana
6. jún 2011

@nicky182 no u nás to nakoniec nebolo také strašné.....síce riadna tma, aj hromy a blesky, aj dážď ale celkom rýchlo to prešlo....nebojte sa 😒

dajna11
6. jún 2011

@cessy no tak to je bomba🙂,ja asi nemám chuť na sol,lebo ozaj málo solím ,ja to neviem posudiť či je dosť či nie...

tutifruti
6. jún 2011

Caute baby... ja som mala dnes bielkoviny, ale tak som sa prežrala 😝 , až si to teraz vyčítam.... No na váhe teraz akosi stojím, ale je pravda, že som cez víkend pila víno, tak možno aj preto.... 😠 Ako sa vám darí?

suezana
6. jún 2011

@tutifruti nič moc 😒 ja som dnes obedovala sladkosti 🙄 obed som si radšej nedala , ani teraz večeru....dúfam, že vydržím....

tutifruti
6. jún 2011

@suezana ja mám akúsi krízu... ked váha stojí, nemá ma čo motivovať, tak pokukujem po sladkostiach, ale zatiľ odolávam... Nachápem, kto papá tie horlaky /každú sec/, ked ja sladkosti nejem 😀

dajna11
6. jún 2011

@tutifruti no moja dcerka ich papá....každú sek. 😀 😀 😀 😀 a ja ich mám zatvorene v špajzi aby na mna nežmurkali.

nicky182
6. jún 2011

Prave som sa dozvedela, ze ideme cez vikend na grilovacku - super, mam bielkoviny...ALE ...tento ns znamy robi take hody,,ze uz teraz sa bojiiim 😨 😨 😨 uz to zacina, grilovacia sezona, no zbohom .... 😀 😀 😀

cessy
8. jún 2011

halo, halo tu dnes nikto????

dajna11
8. jún 2011

@cessy Halooooo...ja tu.....a ako najedená🙂

nicky182
8. jún 2011

@cessy ahoj, ja som tu 😀 😀