90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka no ved toho baba bude stary otec a stara mama mladsia ako otec.....ved ten chlapik ma dceru starsiu o rok ako svoju vyvolenu-nasu herecku.....

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 ved prave, chlapi si velmi ulahcuju zivot 😀

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 asi dlho by som to rozdychavala 😉 ale hlavne ked budu stastní a babo bude zdrave. A laska kvitne v kazdom veku 🙂

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka ja som ju raz kupila a kupujem stale...maju ju v tescu a znacka avokado...je to toto http://www.avokado.cz/sortiment/bylinkova-sul ja som ju len nahodou kupila ze vyskusam,a teraz to davam aj do privarkov,manzel na greilovani pouziva,do gulasa dava...takze vetsinou tuto pouzivam......jo a stoji 1,32 ale ja vela nevarim,ked je stale muz prec,takze ju mam na dlhsie

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 ako to už je aká sila?ten chlap má všetkých pokope?

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 kocky nerieste aj tak nepochopite 😉 aj ja mam sesternicu a tiez ma o hoooodne starsieho chlapa (teda nie v 16tich rodila) ale maju 2deti spolu a je im fajn 😉 a ja som mala tiez skusenost po rozchode s mojim muzom s jednym ocarujucim kraaasnym zrelym muzom 😉 a bolo to najkrajsie obdobie v mojom zivote 🙂 (17rocny rozdiel)

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka no oni to maju medzi sebou divne,ja bysom ho ako chlapa nechcela ani keby mi za to platili....ale ako kamos je super....ale to uz je ich problem,ona si ho vybrala,vydupala si sud a na sude schvalenie predcasneho manzelstva a plnoletosti no a tak len cakaju na papier zo sudu,idu sa zosobasit a v septembri rodit...stastie ze cakaju chlapca,troska jej aspon pomozem s vecickama po mojom malom

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 mimi,ale ty uz si bola dospela..ona je este dieta a rozdiel je 24 rokov,on ju vychovava ako svoju dceru a ona utekla myslim si k penezum a majetku ako ju pozname....😀 ale uz sama zjistuje ze to nebude mat ruzove,ale ona vybrala....

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 vsak nieco za nieco moja.... 😒

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 no jasne...ja nastastie svojho chlapa mam tak ich vztah neriesim a riesit nebudem...ona ho vymenila za celu rodinu s nama je kamaratke teraz len preto,lebo utekla k nemu,matka ju dala na sud,a mila viktoria mala putovat bud nazpet k matke alebo do vychovneho ustavu a ocko ju tu prichylil na cas kym nebude sud o manzelstvo,tak len preto s nama vychadza,ale ked jej bude dobre,tak ju to prejde,ked jej bude ouvej,tak sa ozve,uvidis

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 tu sol vidim prvy krat v zivote 😀 ale vyskusam ju ked ju niekde uvidim...ale to sa naozaj neoplati riesit, sama si vybrala a nikto s tým nic nenarobi a pokial utekala k peniazom a majetku, aspon bude zabezpecena 😀

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 vsak ano , vypocitavost ....
@krasnulka bude kym bude drzat jazycek za zubami 😉 a drzat krok 😉

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka to hovorime aj my,ze aspon bude zabezpecena a aj vnuca...takze pre nas fajn😀 lepsie ako by ostala svobodna matka na krku nekomu,lebo ledva zakladku dokoncila teraz,lebo raz propadla
sol zkus je fakt super...ja uz bez nej nemozem byt

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 a je mlada, takze aj keby si nerozumeli, stale ma zivot pred sebou....neznamena, ze s nim musi zostat navzdy a zena s dietatom nie je u chlapov prekazkou. Ja som od otca mojho syna odisla ked mal rok a pol, chodili sme spolu 5 rokov, teda cez 2 roky sme spolu zili a prestalo to klapat. Vtedy som si povedala, ze chlapa uz nikdy nechcem ani len vidiet. A bum, za 3 mesiace som sa vydavala-chceli sme, a den pred svadbou sme uz museli, lebo som medzitým zostala tehotna 🙂
Takze aj ked pride k rozumu, nie je nic stratene

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 ano, ale zasa by som si ani kvoli peniazom a majetku nenechala kakat na hlavu, ale to je uz len na nich ako sa budu znasat a co si dovolia...pre mna osobne je maximalna vekova hranica 10 rokov, ale 27 rokov je vela aj na kona😀

borabora666
17. jún 2011

babulky lucim sa,idem pozerat film...😀

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ono sa ten vek potom neskor prejavi...teraz im to mozno vyhovuje, on sa chvali mladou a zdvihla mu sebavedomie (a erekciu 😀 ) no a ona ma zabezpeceneho muza (saty, sminky....jak pubiska). ale tak za 5rokov on uz s dychom stacit nebude....no a ona sa zacne nudit...

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 aky, kde???

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 na markize..slnko seno ale nestiham aj pozerat aj pisat,tak budem pozerat a pisat zajtra😀

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 aj zajtra bude? opakuju?

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 to si trafila presne....ale nepovedala by som, ze on ked nebude stacit s dychom ona sa bude nudit, skor by som povedala ze zacne nahanat mladsich, pretoze si uvedomi, ze je na nu velmi stary...je mlada, nevie do coho ide a predstavuje si to velmi lahko, a ktovie ci sa bude vediet postarat o miminko ked jej manzel bude v praci.

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tak smola....ked vedela nozky otvarat a citila sa dospela tak aj dosledky si musi znasat ako dospela 😉

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 pravda, co si navarila, nech si aj zje...neviem si predstavit 16 rocne "decko" ako matku

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ved aj ja mamm dceru 16,5rocnu...a tiez jej davam taketo pripady ako odstrasujuce 😉 ...nezavrhujem, neriesim...ale doma by som nechcela byt v takejto situacii

suezana
17. jún 2011

ale ste toho popísali, kým som tu nebola 😕 😕 😕 vyjadrím sa len k téme vazektómia 😉 😀 😀 😀 čo ja viem, tak je to prestrihnutie semenovodu a oba konce (dokopy 4) sa zviažu.... myslím, že obnoviť sa to nedá. Prípadné ďalšie tehotenstvo partnerky sa rieši umelým oplodnením - priamo z mieška sa pri chirurgickom zákroku vyberú spermie, ale to um.opl. nehradí poisťovňa 😉

suezana
17. jún 2011

a ešte, ja obdivujem chlapa, ktorý to urobí z lásky k partnerke, aby ona nemusela pchať roky do seba hormóny 😵 😵 😵 prst hore 😉

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 mozno to babatko chceli, nemusela to byt len nahoda...ved antiku predpise lekar bez problemov, tak sa aj cudujem jej mame, ze ju neposlala k lekarovi, ked vedela, ze ma takeho stareho chlapa. Co si myslela, ze sa budu pozerat na hviezdicky? Mozno aka matka, taka Katka. Ale nebudem odcudzovat, ked viem o tom velke gulove.
Ja som tiez prisla domov p 18-tke ze som tehotna, s mamou to skoro seklo. A antiku som brala-potajomky, takze ktovie ako to maju, co sa tam dialo. Ale som zvedava, ci jej manzelovi nebude vadit, ked bude chciet ist za 2-3 roky na diskotejku, co uz jej vsetko pojde krkom.

krasnulka
17. jún 2011

@suezana ved jasne ze je to obdivuhodne, ale ja osobne by som manzela pod noz nepustila, radsej by som brala donekonecna tabletky 😀 ale ak by si za tým silou mocou stal, tak by som neprotestovala

nicky182
17. jún 2011

@borabora666 diky, vyhrali to dneska cestoviny s paradajkovou omackou, boli sme s dcerkou a sestrou na obede v restike ...fajnee boli 😀

nicky182
17. jún 2011

@dajna11 mmmmm, ti poviem, ale co by som dala za halusky so syrokremom 😀 😀 😀 😀