90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
22. jún 2011

@dajna11 jaaaj moja a vela peenia do toho, maly.....vies si to predstavit ☹ ☹ ☹
pridam ti foto, normalne som na tuto torticku bola hrda 😀

dajna11
23. jún 2011

@cessy no je krásna,velice krásna,tie kvety to je podla mna pre mna nenaučitelne...nemala by som tolko trpezlivosti 😀 😀 na ne. dúfam že aj majitelia tej torty boli hrdí.

dajna11
23. jún 2011

@fleuerette ale ved teeb isto pojde ešte z váhy dolu,ved si len po porode....ja by som počkala...

cessy
23. jún 2011

@dajna11 no hadam sa pacila...... 😕

a ako sa drzis????

fleuerette
23. jún 2011

@dajna11 to hej, ale musím tomu pomaličky pomôcť. kvôli kojeniu nemôžem brať lieky na chrbticu, a tá váha na vyše mi spôsobuje dosť veľké bolesti. malého mi musia podávať, nevyberiem ho ani z postieľky či kočíka. Diétu si musím aj tak upraviť aby som veľmi neovplyvnila kvalitu mliečka 😵

dajna11
23. jún 2011

@cessy je ozaj krásna. moja sestranica tiež pečie torty,skor také krémové,ale super dobré.ja sa len čudujem že príde z práce domov,má dve deti,ktoré su ťažko vymodlené.....robí doma masáže a po víkendoch kopu zákuskov a toriet.....to by som nechcela,ako peniaze treba,ale rodina je rodina,a to je na prvom mieste.....muž mi povedal že keby som ja taká bola tak ma prerazí...že príde domov a tu s motaju cudzí ludia čo chodia na masáže...doma treba mať už klud .......držím sa dobre,po skončení diety mi šli ešte 2kg dolu. a ty ako?

dajna11
23. jún 2011

@fleuerette no ved ide o to kojenie aby náhodou malemu zasa niečo v nom nehcýbalo. počas kojenia to i tak ide dolu,aspon väčšine 😀 😀 😀 ja síce až také problémy nemám s chrbtom,ale viem veru aké to musí byť ťažké,mna hrozne bolia kríže.

cessy
23. jún 2011

@dajna11 no vies, ked potrebuju peniaze, musia sa zmierit aj s ludmi co chodia na masaz, ved ty im prinasaju peniazky. poznam vela ludi co takto riesia financnu situaciu a ja ich skor obdivujem, ze su taky flexibilni, snazivy.....tu v okoli robia nechty doma, tiez masaze, kozmetiku.....keby som to vedela tak to tiez doma robim...

cessy
23. jún 2011

@dajna11 ja som schudla tych 6 kg a neako som sa spustila, same grilovacky.....zmrzlinky...ale kontrolujem vahu a nesilim to....

dajna11
23. jún 2011

@cessy pozri ja síce neviem,ale tak nemyslím že by trpeli núdzou.žiju s mamou,aj tá im niečo doloží isto do domácnosti,su v rodičovskom dome,takže ak nerátam požičku na úpravy,nebrali vysokú hypo,s mužom maju obaja dobrú prácu,a obaja ešte doma robia do večera fušky.ja keby som po 10rokoch konečne otehotnela tak si doma užívam dieťa,a neletímpo pol roku do práce,peniaze nie su všetko,sú síce flexibilný,ale odnášaju si to deti,lebo su celý den samé na dvore.ešteže maju babku.....ale tak to nieej moja vec a starosť,ja pochopím ked by som aj ja niečo vedela a som na MD ako teraz,že privyrobiť si je super vec,ale tak nič neviem,alebo aj ked viem,nemám chuť sa presadiť a niekam tlačiť.mne sa už raz rodina rozpadla a tak teraz sa jej držím.....

dajna11
23. jún 2011

@cessy zmrzlinku si dávam aj ja,grilujeme aj my.....ale žaludok nepustí....vela nezvládnem...ako ked vidím kamošky kobylky🙂))

krasnulka
24. jún 2011

@dajna11 Ahoj, mam mensi problem....priberam, je to normalne? 8 den mam 90DD a vcera som sa odvazila, dnes zasa a mam 1 kg naviac.

dajna11
24. jún 2011

@krasnulka mne takto behá váha stále,aj včera som mala o kilo viac
@krasnulka ,dnes ráno už je preč a aj niečo naviac.neviem,možno si len naliata vodou,ak to držíš poctivo,bol by v tom čert aby si preiberala....možno by stačila jedna väčšia velká potreba 😀 😀 😀

krasnulka
24. jún 2011

@dajna11 vazila som sa nalacno a vypotrebovana 😀 oblecene som mala noc.koselu takze ani oblecenim to nemohlo byt. Som zufala, priberam pocas diety....
A poctivo to drzim, dokonca este poctivejsie ako poctivo 😀

dajna11
24. jún 2011

@krasnulka ale to sa urobí,klud.možno len telo štrajkuje🙂

krasnulka
24. jún 2011

@dajna11 no ja mu naštrajkujem 😀 može byt rado, že donho cpem len same zdravé dobroty a nie sladkosti 😀

suezana
24. jún 2011

@krasnulka máš nádherný status 😵 😵 😵 😵 inak už sme sa tu s tým stretli, že niekomu táto diéta nesadne....už sa stalo, že namiesto chudnutia priberali 😒 asi preto je veľa rôznych diét....asi každému sadne niečo iné....

suezana
24. jún 2011

@cessy tá torta je úžasná, fantastická, nádherná a ja by asi padla na zadok, keby som niekoho videla to urobiť....ja mám pocit, že je to len namaľované...

dajna11
24. jún 2011

@krasnulka ale ved práve to nezdravé je dobré,a ono to vie🙂

krasnulka
24. jún 2011

@dajna11 alebo sa zasa boji, ze telu nedam jest a preto si zas robi tukove zasoby 😀 😀 😀 ale to je na omyle, ja sa nevzdam tak lahko a to, co moje telo robi prekonam dokial nepojde s vahou dole 😀

dajna11
24. jún 2011

@krasnulka jasné,treba mu ukázať kto je tu pánom......!

krasnulka
24. jún 2011

@dajna11 🙂 😉

cessy
24. jún 2011

ahojte

@krasnulka pokracuj dalej vaha urcite pojde dole 😉

@suezana je to rucna robota, kazdy lupienok malovany a nakoniec zvazovany do kvietka, lalie 😉 🙂 😒 .

krasnulka
25. jún 2011

@cessy no snad prve kilo pojde dole skor, ako pojdem do dochodku 🙂

cessy
25. jún 2011

@krasnulka 😀 😀 😀 nevyzeras ze by si mala preddochodkovy vek 😀 😀 😀

urcite ano

krasnulka
25. jún 2011

@cessy este nie, ale ked za 9 dni diety len priberam, tak nez mi spadne 1 kilecko, budem aj v dochodku 😀 a to este pevne verim, ze sa toho dna dozijem 😀 lebo fakt nechapem...pocas diety priberat... 😠 to sa moze stat naozaj len mne

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka daj si nejaký gutalax alebo nejaký odvodnovací čaj........

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 myslis ze by to mohlo pomoct? Ja som sice vzdy vypila za cely den cca 0,5 l tekutin, teraz cez tuto dietu 2 l tekutin, tak by som mohla byt aj zavodnená, ale tomu az tak neverim...a mas nejaky odskusany?

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka ja som to nikdy nerobila,ale ved písali ked modelky chudli ako to preháňali s preháňadlami🙂....vyčistí to črevá,to je isté...ale nemám osobnu skusenost s nijakým,iba kolegyna pila Lietajuca lastovička......aj lietala na wc stále,takže asi pomáhal...ale nedodržiavala dávkovanie denné.....dávala si toho viacej lebo chcela byť rýchlo chudučká....a mala problém s tlakom a so srdcom...neviem čo je v tom čaji,je aj drahý,ale určite sa z neho poser....... 😀 😀 😀

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 ale ja nechcem byt ako Lietajuca lastovicka 😀 chcela by som len nejaky na odvodnenie, take normalne, pomalsie...inak prave citam ze aj zelený caj je na mierne odvodnenie, ten pijem a neser..m 😀