90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

akika722
30. jún 2011

@dajna11 ja sa totiž to bojim že ak si dam kusok kolača sa neovladnem.tak pokial viem vydržať tak skusim...
mnaaam to znie dobre..a špagetyyyyyy...ja som velmi cestovinova 😀 zase nemusim velmi ryžu a zemiaky ale cestoviny aj každy deň..a mam doma mrazenu zmes s hubami 😎 aj paradajky-cele,uhorky nieee..ale zmiešam tam niečo 😀
a s tou čokoladou čo je vraj povinne ako?kolko?

dajna11
30. jún 2011

@akika722 no aké c
@akika722 oviny máš doma,ja som dávala všeličo,najlepšie boli také sušené ázisjké,to bolo ako čína. ja som čoko nemala.....občas som si dala na večeru keksík....ten milujem,ten mi chýbal,čoko nieeeeee..

akika722
30. jún 2011

@dajna11 mysliš take hlhe široke skoro priesvitne????cestoviny..aj na začiatku diety si si dala keksik? 😅
ja sa bojim že si dam a už neodolam 😅

dajna11
30. jún 2011

@akika722 to su asi ryžové čo myslíš......aj tie možu byť.....ale toto su také tvrdé,gulaté akoby špagety ale vyzeraju ako tie z polievok wifon. ja som si dala na začiatku to čo na obed,nedávala som si sladké...tiež pre istotu.....to až po dvoch mesiacoch som si trufla dať keksík či zákusok na večeru.

akika722
30. jún 2011

@dajna11 ale tak ryžove asi eé...to by boli škroby..či?ak najdem tie špagetove skusim..a vooooobec by mi nevadili cestoviny aj na večeru..prave naopak 😎 už som hladna 😅

dajna11
30. jún 2011

@akika722 no neviem,vidíš...ryžové že by boli ako škroby.....no ved aj obyč.špagetky urob,ja budem robiť zajtra obyč.špagety....nemám iné doma.

akika722
30. jún 2011

@dajna11 špagety mam 😵 len budem variť asi s dierou v bruchu.zajtra do obeda idem do nemocnice a určite sa tam zdržim do obeda-ako vždy..a ešte aj krpca musim ťahať zo sebou 😖

dajna11
30. jún 2011

@akika722 juj to neznášam ked musím maleho ťahať so mnou,ale tak nie vždy sa niekto najde kto postráži,čo už.

akika722
30. jún 2011

@dajna11 mne pride svokra..k staršiemu.mm ma dennu,ale ak by som tu nechala maleho tak by ho možno ani spať nedala a on by sa uvrieskal...on spi 3 x denne 😅 a pokial mam niečo "dobre" pre neho v kočiku tak ani o nom neviem..ale všade schody 😖

dajna11
1. júl 2011

@akika722 moj je ticho iba ked sa kočík hýbe,inak sa pýta na zem,na ruky.....takže také nehrozí,iba občas rychlo ideme na terasu na kafe alebo nejaký džús....to ešte vydrží kludne 🙂

mariannaz
1. júl 2011

čaute baby, som tu nová ale dnes začínam s diétou 90-dňovou, tak dúfam že ju aj toľko dní podržím 🙂
ja som ju už raz držala, myslím poctivo a dala som dole 18kg, potom som ešte párkrát skúšala ale vydržala som max. týžden a povolila som ale teraz dúfam, že už vydržím.
Poznám ju, už viem s pamäti čo mám kedy jesť a ako, len neviem stále, že kukurica v konzerve a fazuľa, lebo to veľmi ľúbim, či to môžem jesť v hociktorý den, či sa to považuje ako zelenina, že môžem napr. na druhý den k ryži, alebo nie? lebo o tom som sa nikde nedočítala.
A inak držím vám všetkým palce a aj sebe nech to zvládneme 😉

akika722
1. júl 2011

@dajna11 my sme už doma.maly bol zlatučky,aj pospinkal a ja som si porobila KONEĆNE vyšetrenie na neurologii..u len štitnu-asi s nou niečo mam 😖
@mariannaz ahoj..to je super 18kg..a potom si nabrala späť že začinaš zas?

dajna11
1. júl 2011

@akika722 neplaš,isto nebudeš nič s nu mať

akika722
1. júl 2011

@dajna11 mam take divne priznaky ako na štitku 😒

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no tak snád to nebude také hrozné,držím palce

akika722
1. júl 2011

@dajna11 dakujem,no dufam lebo ja nemožem brať žiaaadne lieky 😖

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no to potom aj dieta by sa zle držala🙂

akika722
1. júl 2011

@dajna11 nooooo.. 😒 ale snažim sa..veeeeeelmi 😀 dnes som robila taku kopu zeleniny pre mna a deti 😀

dajna11
1. júl 2011

@akika722 ja som jedla tie cestovinky,ani som nemla chuť a teraz som si ku káve dala laskonku 😀 ach jaj....mame som na vikend kupovala kopec zákuskov,no tak som jej jeden šlohla 😀

akika722
1. júl 2011

@dajna11 ja som k tej zelenine mala špagety-na rozkaz Patrika 😀
ja sa tiež chystam čosi cez vikend upiecť,čakam navštevu ale ja 🤐 zoberem si do ruky mrkvu 😀 konečne som odhodlana 😅 tak snad tie kg pojdu rychlo dolu 😅

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no mna mm prehováral aby som si do tých cestovín šupla špekačku,lebo ju tam vedla mna chrumal,ale ja som odolala.....no a zaklincovala som to zákuskom,ale musím povedať že som už dlho nemala taký kupovaný záksok.....iba ak kusok koláčika čo doma upečiem,aj dnes budem večer robiť mamke domino kocky,prekvapím ju.....ak sa vydaria.

akika722
1. júl 2011

@dajna11 he he si odolala mäsku 😀 pochvala 😀
ja by som aj mohla večre ten zakusoček,mam UH ale som na diete len 3dni tak 🤐 nezaslužim si ešte 😀

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no ved tento víkend maju naši hody,takže sladké bude,to zasa ja som si ani počas diety s tým hlavu nelámala,smozrejme s normou,ale vtedy bola velká noc,a sladkeho bolo všade

akika722
1. júl 2011

@dajna11 ja potrebujem zhodiť dosť ☹ tak zatial ruky preč od toho

dajna11
1. júl 2011

@akika722 treba vydržať,veru.....kamoka hodila 15kg....už ich má späť 😀

akika722
1. júl 2011

@dajna11 😲 prečo späť? prejedala sa?sice aj moja krstna zhodila tak že každy otvaral usta a ma to späť 😒

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no nie,ale začala kesť ako pred tým,a kedťe kombinovala bielkoviny,škroby a tak.....tak to mala späť.takto papkať musíš aj potom....dávať pozor čo kombinuješ,vela piť a zeleninky.

akika722
1. júl 2011

@dajna11 doživotne? 😨 😅 jaaaaaaaaaj 😅

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no ved by malo ísť o zmenu stravovacieho a životneho štýlu.....

akika722
1. júl 2011

😀 @dajna11 no dufam že si počas tych 3m tak zvyknem že vydržim doživotne 😀