90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mango
11. aug 2011

Rybky na obed vybrate... mate nej. napad na polievku?
Inak zajtra sa doma odfotim... a dufam, ze ked sa odfotim po diete, tak budem na fotke vidiet zmenu 🙂

mango
11. aug 2011

@borabora666 drzim palce, nech sa dari 🙂

perla200
12. aug 2011

ja som zlyhala na plnej čiare dnes takže zo mna si neberte príklad, takže zase bez večere a teraz v práci tlačím hrozno🙂

mango
12. aug 2011

@perla200 co sa stalo...?
Ja by som teraz zjedla aj klince... horsie je, ze musim varit, kedze nemame navarene, takze nepojdeme asi von a teda budem v pokuseni.... ach jaj...

perla200
12. aug 2011

@mango neviem nejako sa mi nepodarilo dodržať ovocák🙂 no čo už...ideme dalej sú pády a vzostupy

paula80
12. aug 2011

@mango super,aj ja som zvládla spolu s tebou ovocný deň, bol to boj, večer škvkanie v bruchu,ale začíname 5 deň.,tak sa veľmi teším.
Ja už plánujem, čo na obed,dám si dnes asi syrový deň,tie mám radšej ako maso....

perla200
12. aug 2011

gratulujem dievčatá....len tak dalej....

karolinka25
12. aug 2011

som na teba hrda partacka 🙂...ja bojujem dnes s ovocim, dufam, ze nesklamem
@mango

paula80
12. aug 2011

@perla200 nevadí,aj ja som 2.deň pokašľala, ale bojujem ďalej,ideme ďalej 🙂 🙂

paula80
12. aug 2011

@karolinka25 držím palce v dnešný náročný deň 🙂

paula80
12. aug 2011

@mango vidím,že ty máš dnes rybky,ja som si dala mozzarelu a na večeru to isté, inak dodržuješ ten vývar po jedle, alebo sa má piť len keď je maso?a pravidlo,že čo na obed,to aj na večeru myslím:maso-maso,vajcia-vajcia,mliečne výrobky-ml.výrobky, alebo sa to može aj kombinovať?sused čo to držal vraj jedol pomiešane a schudol aj tak...

paula80
12. aug 2011

@llumka
@borabora666 ako sa držíte?

llumka
12. aug 2011

@paula80 my zacneme od pondelka

karolinka25
12. aug 2011

@paula80 TRPIIIIM STAAASNE ☹ ..uz nech je vecer a este som aj varila, lebo nist nebolo, tak sa tesim na zajtra ze hadam ani nezaspim...vyrazam radsej s detmi vonku lebo...

borabora666
12. aug 2011

@paula80 ja nastupujem az pondelok a lumka asi tiez,takze zatial dobre 😀 ci zle? 😉

mango
12. aug 2011

@karolinka25 dakujem 🙂 Drzim palce VYDRRRRRRRRRRRRZ 😵
radsej chod spat s detmi a neostavaj dlho hore 😉 Tiez chodim radsej s detmi von, lebo doma je kopec pokuseniiiiiiiii...

mango
12. aug 2011

@paula80 k rybkam som si dala zase ladovy salat... robim si k nemu zalievku s jablcnym octom. A este som jedla paradaj. polievku...
Snazim sa jest to co na obed to na veceru, zatial...(na veceru som si dala len polievku) ale ak by som mala chut zjest napr. jogurt na olovrant, tak by som si dala nej. nizkotucny alebo pod Predsa ten ovocny den je dost narocny. ... a ty? Dodrzujes to?

mango
12. aug 2011

@paula80 ked je bielkov. den, tak si ako polievku robim vyvar, alebo nej. zeleninovu (ale len zelenina, zemiaky a cestoviny nie)
Ja mam skor problem so sladkym. Predtym som kazdy den zjedla nieco sladke... bud hned po obede, alebo niekedy vecer pri telke, alebo dokonca aj aj. Neviem tie sladkosti dostat z hlavy. Taktiez som dost vypekala, takze dnes som mala pred ocami same kolace... Jedlo skombinujem ako treba, zjem na veceru polovicu z obeda, ale tie sladkosti mi psychicky nedaju pokoj... Myslim, ze sa budem musiet obmedzovat uz dozivotne. Predsa cim je clovek starsi, tak tym sa na neho skor kila nalepia...

mango
12. aug 2011

@paula80 @perla200
co si varite na zajtra? Na obed budem mat zemiaky a uhorkovy salat (uhorky, paradajky, cibula...). Polievku paradajkovu..

mango
12. aug 2011

Pocujte, po prvej vode vidno vysledky? Boze ja sa uz neviem dockat... este 85 DNIIIIII 😵

karolinka25
12. aug 2011

@mango myslim ze zemiacky by si si nemala davat do zeleninovej polievyk v bielkov. den, zemiak je skrob ....ja som prekvapena, ze mi sladke nejako velmi nechyba a to ja ako sa mi narodila druha dcera nemam mieru v sladkom a vdaka tomu mam dnes aj vahu ako pred rokom ked som isla rodit 🙂

mango
12. aug 2011

@karolinka25 ved som pisala ze zeleninova polievka bez zemiakov a cestovin 😉 (zemiaky a cestoviny nie.. 😉)
mne sladke velmi chyba... to vnimam ako jedninu chybu v stravovani a taktiez ako hlavny dovod nabrania kilogramov... keby ze mam mat niekedy prehresok, tak je to sladke... to je prve co mi napadne, co si dat, ked som hladna... teraz myslim na sacherku alebo parizsky krem s bananmi... normalne rozmyslam, ze si nieco z toho v nedelu na veceru dam...HROZNEEEEEEEEEEEEEE 😠 😠 😠

mango
12. aug 2011

idem si uvarit zihlavovy caj... nazdravie a dobru noc spolubojovnicky 🙂

karolinka25
12. aug 2011

@mango vidis ja po dnesnom dni od hladu ani nevidim 🙂

perla200
12. aug 2011

@mango rizoto mam nachystané....chutí sa mi tak uvidíme....no aj ja bojujem🙂 držte sa kočeny

lienkalenka40
12. aug 2011

ahojte baby,
precitala som len 2 strany, lebo 971 je nad moje sily 😀 drzim vam palce a mate moj obdiv. tiez by som chcela zacat od pondelka... urcite nas je viacej co vas citaju. tie, co uz 90-dnovku ovladate "naspamat" - viete mi poradit nejake zakladne info? je to tu niekde v diskusii spisane? ktora strana? 😎 nieco take ako "navod pre zaciatocnicky" - nikto sa nechysta spisat? juuuj, to by mi velmi pomohlo! dakujem 🙂

borabora666
13. aug 2011

@lienkalenka40 ahojky,ked chces,daj email,poslem ti knizku v elektronicke podobe.....su tam zakladne pravidla a pak recepty na celych 90 dni,ale tych sa nedrz,cerpaj z nich len inspiraciu........ 😀 😀

borabora666
13. aug 2011

@mango ja som vzdy vydrzala po prvu vodu a vzdy to bolo 8-9 kg dole 😉

mango
13. aug 2011

dievcata, tak ja som to nevydrzala a musela som sa odvazit.... dufala som, ze aspon pol kila je dole a na moje pocudovnie mam dole 1,5kg... neviete si predstavit aka som stastna prestastna...
je to len ciastkovy vysledok, ale potesil 🙂
Pekny den a drzte sa... myslim na vas 🙂

paula80
13. aug 2011

@mango ahojte dievčatá,mango teším sa s tebou, že si to vydržala a ide ti to tak krásne dole.
No musím sa priznať, ja som dnes zhrešila na obed, doobedie dobre len ovocie, ale obed som neodolala bryndz.haluškám,tie zbožňujem zo všetkého najviac,no povedala som si, že na večeru si dám len 1 varenú kukuricu a zajtra pokračujem ďalej.Ale presne viem, čo to sposobilo, aj ja som sa ráno odvážila a neuveríte mám dole 3 kg 🙂 a hneď mi to stúplo do hlavy a obed som pokašľala,ale je to aj preto, lebo som s deťmi u rodičov a halušky robila mama a nedala sa odbit mojou dietou,no horšie príde zajtra,mama vypeká máme oslavu,tak snáď zvládnem UTH s tým, že na večeru 1 koláč a dosť.Máte moj obdiv, že ste to doteraz zvládli bez porušenia ....