90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kaul
6. sep 2011

dievcence.... zlyhala som na plnej ciare!!!!!!!!!!!!! dvakrat za styri dni!!!!!!!! ja mam jednoducho abstak po sladkom. Som sa nazrala keksov az by bolo bluvno. a teraz co???? ma vobec zmysel pokracovat?

borabora666
6. sep 2011

@kaul jasne kaul,pokracuj.....ked nepokracujes si zase na ceste pribrat ci ostat taka aka si teraz,ked chces este dalej so sebou nieco robit,tak pokracuj ako by sa nic nedelo......

karolinka25
6. sep 2011

@kaul nie si sama, mne isla v pondelok prvy krat mala do skolky a je to hroza, tak mam dost nervy a moj vitaminovy a vodny den nula bodov, ale od zajtra pokracujem dalej

karolinka25
9. sep 2011

baby uz ste sa vsetky na to vykaslali?....ak ano skoda....

miki060707
9. sep 2011

ja nieeeeeeeee, tak ako mala si dať hlásenie v utorok tušim 🙂
@karolinka25

lejja
9. sep 2011

@karolinka25 neprestala som,len prazdniny skoncili a uz niet tolko casu.Dnes skroby,tento den mam rada,ale zajtra sacharidy a neviem co stale v tento den. 😠

lejja
9. sep 2011

@miki060707 a ty sa ako drzis?

miki060707
9. sep 2011

@lejja ja sa držím celkom fajn, normálne sa aj divim, ja mam obrovsku nadvahu, tak sa aj držať musim....
uvidime, čo bude dalej, ale mam svoj ciell

kaul
10. sep 2011

aj ja pokracujem. uz som si myslela, ze sem nikto nechodi. dnes mam ovocny den... esteze doma tolko roboty, inak neviem, neviem. kolko kil ste uz schudli?

maricenka1
11. sep 2011

Aj sa stale drzim uz som za polovicou cize mi to ide z kopca a z kopca mi ide aj vaha!!!! 😵 😵 😵 Tesim sa jak mala prec mam tak 13 kg.Sice mam este nadvahu ale uz teraz som z vysledkom spokojna.

karolinka25
11. sep 2011

ahojte tak ja som vodny odflakla, ale aj napriek tomu zatial mam 9 kg dolu, a pokracujem dalej i ked dnes hresim jedna radost fuuuj

zufzufmeister
11. sep 2011

Ahojte baby, uvažujem že aj ja začnem s touto diétou... Som tri mesiace po pôrode, žial už nekojím a zostalo mi stále 10 kg nadváha a to som ani pred tým nebola štíhla... Čo hovoríte na túto diétu? Drží ju niekto dlhšie, resp. je už po tých 90 dňoch, nastal jojo efekt hneď? Podľa čoho idete? myslím knihu, alebo niečo iné... 🙂

karolinka25
11. sep 2011

@zufzufmeister ja mam dnes 35 den, zatial 9kg dolu, dufam, ze este nejake ubudnu 🙂 ...najlepsie je asi zacat podla knihy, su tam aj konkretne recepty, mne to vyhovalo, kym som si na to zvykla...ja ju drzim prvy krat tak neviem posudit ako je to s jojo efektom, ale ak zacneme zasa papklat ako pred dietou, tak urcite podu kilecka zasa hore...ja som po dvoch tehu a zostalo mi 20kg navyse, takze sa budem snazit dat dolu co najviac a hlavne zmenit stravovanie po skonceni diety....kilecka su moj problem cely zivot 🙂

karolinka25
11. sep 2011

@lejja ja mam sacharidy praveze najradsej, ja si robim casto cestoviny, pizzu a teraz som nasla taky super posuch na mmb, tak ten by som mohla kazdy den s uhorkovym salatom 🙂

karolinka25
11. sep 2011

@maricenka1 super gratulujem, kolko dni uz mas za sebou?

jewel2121
12. sep 2011

dievcata no ja mne ostalo 10kg po porode..kazdy vravi z na chudnutie je este skoro..ale idem to toho no mam maly problem.....je ta bielkovinovy den......chude mäso,,ryby tofu..a mliecne vyrobky...no ja nejem ryby a okrem jahodoveho jogurtu ani ziadne mliecne vyrobky nepijem mlieko...a dokonca ani maslo nic..tak mi poradte nieco...-.

zufzufmeister
12. sep 2011

@jewel2121 ja budem v tomto prípade asi frčať na syroch, alebo hríboch... prípadne vajciach, tiež mäso nemusím, ešte tak kuracie prscia, ryby ee, mlieko ee... tak tiež sa nejak neteším na ten deň, ja som skôr na zemiaky, cestoviny...

zufzufmeister
12. sep 2011

Je tu niekto čo sa chystá začať?

jewel2121
12. sep 2011

@zufzufmeister...ja nejem asi hribi ani syry...tak neviem

maricenka1
12. sep 2011

@karolinka25 dnes som na 50 dni o chvilu mam druheho vodnika.

tibinka22
12. sep 2011

Ahojte baby, ja som sem pred casom chodila, zacala som ju drzat ale nevydrzala som... ale znova by som sa chcela o to pokusit... verim, ze ked Vas budem citat tak mi to pomoze a nebudem sa v tom citit taka sama... a asi zacnem hned od zajtra.
Len aby mi to odhodlanie vydrzalo aspon do rana... hahaha 😀

bebemaly
14. sep 2011

Ahojte, ja som dnes premýšlala že by som si ju dala, už som ju raz držala, pekne som schudla. len po malom mi teraz zostalo 15 kg. len ešte dojčím, malý má 18 mesiacov, myslíte, že by to tomu dojčeniu resp. malému ublížilo? ktorá má skúsenosti? ďakujem za každú radu 🙂

jania023
14. sep 2011

ahoj tak ja sa na nu chystam len nejak si neverim manzel po nej pekne schudol a ja som tju ak nepravidelne mala z nim kedze som jednla to co on ale u mna ani gram dole 😒 myslite zo to nezabera u vsetkych?mate nejake recepty na dietu

jania023
14. sep 2011

@zufzufmeister ja ja ja 😀 😀

grenka
14. sep 2011

@bebemaly ahoj a aku mas tu 90 dn rozlisovaciu?ta na tie 4 dni?kamoska po nej chudla aj ked kojila len na 29 den nepila len vodu ale sa aj najedla

lejja
15. sep 2011

Ahojte,vcera a predvcerom som to uplne zbabrala.Dietu som porusila a dnes mam mat vitaminy.Len neviem ci mam mat vitaminy ci zacat znova s bielkovinami?Co poradite?

kubkovka
15. sep 2011

@lejja no takto, ako dlho držíš? ja by som na tvojom mieste skúsila vitamíny, lebo takto to nikdy nezačnes.....uvar si zeleninovú polievku alebo nejaký zeleninový šalát, keďže po týchto dvoch dnoch nemáš stiahnutý žalúdok, bola by si z ovocia hladná, kedže obsahuje ovocný cukor, čo znamená, že rýchlo vyhladneš......ja som to zo začiatku robila tak, že som si navarila bud kapustnicu alebo hustú zeleninovú polievku a to som jedla cez deň, ked ma pochytil hlad......

kubkovka
15. sep 2011

@bebemaly no ja som diétu držala aj pri kojení, len som nemala cez vitamínový den iba ovocie, ale aj zeleninu, resp. zeleninovú polievku........

kubkovka
15. sep 2011

@jania023 no veru poznám jednu pani, tá ju dodržiavala úplne a neschudla nič, ani po vodnom dni nič dole.......netreba držať diétu, myslím, že v tvojom prípade by skôr zabralo toto http://www.chudnutie-ako.sk/

kubkovka
15. sep 2011

@jewel2121 no a čo vajcia? a tofu tiež nie?