90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 no ved som si aj myslel ze ju uz mas uvarenu

ja hrachovu kasu robim podla mojej svokry, na noc som dala so vody suseny hrach nech napuci a rychlejsie sa uvari. rano som ho zliala preplachla a dala varit len do vody. osolila som ho, malicko korenia a ked sa uz dovara, teda ked bol uz rozvareny pridavam majoran a cesnak. a samozrejme podla chuti sol, vegeta.nicim nezahustujem, ved je to huste dost.
no a potom si dam olej na panvicku opeciem tam na platky cibulku, ked uz je do zlata usmazenu, vypnem a pridam cervenu papriku. ja to straaasne lubim 😝

martina020202
7. jan 2012

@cessy v principe to je podobne 🙂 aj ja som mala opecenu cibulku ale som dala len kvapku oleja tak skor bola udusena ako upecena 🙂 a na zajtra sa naco chystas?my sme si naplanovali spagety aj ked sa to na nedelny obed nepodoba ale manzel nechce aby so vyvarala pre neho zvlast ze bude mat mäsko vzdy ked ja 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 no ja zajtra asi zas kalerabove flaky, tych sa tiez neviem dojest 😕
a zajtra mozem kyslu kapustu????

martina020202
7. jan 2012

ano mozes to mas namiesto zeleninoveho salatu vidis a fliacky ma nenapadli ten ma mm velmi rad este ze ta mam 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 no aj ja sa tesim tvojim super typikom, spenat mi moc chutil 😅

cessy
7. jan 2012

@martina020202 fuuu a ten welness pobyt, noooo pekna motivacia 😕 🙂

cessy
7. jan 2012

o tom ze chudnem som ja nikomu nehovorila, motivaciu mam, ze si na jar snad budem moct kupit veci v ktorych sa budem dobre citit a nebudem sa stale sledovat, kde mi co trci, preteka ☹ .MM sa uz pytal ze ake zeliny to papam ale nic som mu nehovorila 😕

1lubika
7. jan 2012

ja som dnes mala - ráno ananás ešte od vianoc - ale bol celkom super - sladký, fajný, na obed dusené masko s čalamádou - kapusta, paprika. a večera ma ešte čaká. 😝 Zajtra robím pečené kura pre rodinu s ryžou - takže mne zostane len ryža s nejakou zeleninkou, myslím, že to zvládnem. Ja by som chcela schudnúť takých 5-10 kg. 🙂 radšej si dám menej, aby som nebola taká sklamaná, ale keby to šlo viac - bola by som nesmierne rada 😅 Neviem, kde si mám zohnať alebo nájsť knihu o tejto diéte. Ak máte niektorá, mohli by ste mi ju nejako poslať. 🙄 Rada by som si tam našla pár receptov a vyskúšala aj niečo iné ako som zvyknutá variť. Tak díky. 😅

martina020202
7. jan 2012

@cessy no neviem ci ti velmi budem prospesna v tomto 🙂

martina020202
7. jan 2012

@cessy si dobra ja som take taradlo ze hned vsetko vytaram 🙂 ja budem este dlho bojovat s pretekajucimi pneumatikami 🙂

cessy
7. jan 2012

@1lubika dnes mas prvy den????skoda ze si vcera nezacala, maly by sme rovnaky den 😉

cessy
7. jan 2012

@martina020202 ja nikomu radsej nic, lebo sa bojim aby som to zvladla. a ked som pred tym hovorila ze budem drzat dietu, tak kazdy cakal vysledky a vysledky sa nedostavili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina020202
7. jan 2012

@cessy mas hrachovu kasu aj na veceru?ja si akurat zohrievam lebo som uz strasne hladna 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 prave som dojedla, tak ti prajem dobru chut 😵

martina020202
7. jan 2012

dakujem 🙂)))

1lubika
7. jan 2012

@cessy nemohla som,boli sme na jednej návšteve a to by som neodolala. 😢 Ale ked budeš písať, čo ješ, mám o starosť menej - mala by som jedálny lístok od teba - čo ty dnes konzumuješ, ja by som zajtra 😵 Budem sa musieť dnes pomerať, aby som vedela, čo to so mnou urobí. Lebo niekedy kilá ani nejdú dolu, ale stehná a brucho sa trošku zmenšuje. 😅 Predtým ako som sa začala takto stravovať v novembri, tak som nemohla obliecť jedny šport. gate - síce hej, ale bola som v nich naprataná ani taká hurka. ☹ A teraz cez sviatky sme boli na menšej túre - tak som ich natiahla bez problémov. Išlo mi zo stehien trochu - nie veľa - dolu. Tak som bola nadmieru spokojná. Lebo mám dosť vecí, ktoré mi je ľúto vyhodiť lebo sú pekné, 😢 a chcela by som si ich znovu obliecť. 😲 Len na to sa teším. 😅

martina020202
7. jan 2012

@cessy no vecera by bola za mnou teraz do rana budem na cajiku 🙂 ale nie celkom slusne som sa najedla 🙂 zas si mi dala chrobaka do hlavy s tymi fliackami 🙂 uvidime co povie mm inak ked budeme mat zase skroby by som chcela vyskusat tu falosnu jaternicu

cessy
7. jan 2012

@martina020202 mna ta jaternica tiez laka, tak tu dame na buduce, teda ak sa nam do tedy nezmenia chute 😀 😀 😀

cessy
7. jan 2012

@1lubika posli mi mail, poslem ti ju v prilohe

cessy
7. jan 2012

@martina020202 a ake fliacky by si spravila??? ja bud tie kalerabove alebo s kapustou 😝 , uz teraz sa na to tesim 😕 😔 😀

martina020202
7. jan 2012

@cessy mam hlavkovu kapustu tak z nej a domace fliacky len tam ide jedno vajicko ty ked si das cestoviny tak bezvajecne ci myslis ze mozu byt aj vajecne? vcera som cvicila na steperi a tak ma dnes bolia lytka ale chcem si dat aj dnes kazdy den po troske mozno mi to aj pomoze 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 ja si varim bezvajecne cestoviny, ine doma ani nemam 😔

a z cerstvej kapusty tiez robievam.....dam na oprazenu cibulku na kocky nakrajanu kapustu, osolim, okorenim, orestujem, trosicku podlejem vodou, podusim a hotovo, zamiesam k cestovinam. takto robim aj k haluskam. mnam to tiez veeelmi lubim 😝 😝 😝
len mi tu chute robis, zajtra este na kapustu budem utekat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina020202
7. jan 2012

@cessy 😀 😀 😀 😀 to ty si zacala ja mam radsej domace ja si myslim ze to jedno vajicko v cestovinach nemoze zavazit kedze na veceru mozme tortu a ta je tiez z vajec ci? ja som mala na plane spagety aj manzel kupil bezvajecne ked som ho dnes vyslala na nakup ale ty si mi dala chrobaka do hlavy s tymi fliackami 🙂 🙂 aj ja robim kapustu tak ako ty no predtym som robila aj trosku karamel ale teraz bude bez 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 myslim ze nebude vadit to vajicko, ved jedno islo do celej davky fliackov, takze v pohodeeeeeee

martina020202
7. jan 2012

@cessy no uvidim ako sa vyspim nechcem velmi vybacat z kolaji ked to tak pekne ide dole 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 kludne si to daj, ale zas ked mate na plane špagetky 😅 😅 😅 , aby muzik nebol sklamany 😀

cessy
7. jan 2012

a s cim maly byt spagety???

martina020202
7. jan 2012

@cessy tak on sa ide zadusit za fliackami 🙂 spagetky ja mam urobenu taku zeleninovu omacku a im robievam ze im opeciem cibulku slaninku klobasku pridam kecup taveny syr a jednu konzervu tuniaka tie maju najradsej aj ja ale co uz ked sa neda 😢 😢 😢 moja omacka spociva s pomletej cibulky paradajky a papriky uvarene ochutene zasterelizovane 🙂 rada tuto zmes pridavam do hociciho 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 daj recept, o tejto omacke si uz niekomu pisala sa mi zda.....ak si dobre pamatam 😉

martina020202
7. jan 2012

hej hej ze mi ju robieva svokra presny recept ti nepoviem lebo neviem ale je to nieco podobne ako pomlete leco ale daj adresu a poslem ti zo 3 flasticky 🙂 mohla som ti pribalit ku swapíku 🙂