90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
29. nov 2012

@cutty moja si super, že si to vydržala, máš môj obdiv 🙂

cutty
29. nov 2012

@zuzu1104 Tak vies co mala som 2krat krizu a uz uz som sa chcela najest ale vydrzala som . Aj ked musim priznat, ze som bola nervozna, podrazdena ale uz je dobre 🙂 Uz som kludna a tesim sa na zajtra.

zuzu1104
29. nov 2012

@cutty super super, fakt sa z teba teším 🙂 drž mi palce v pondelok, aby som to aj ja tak dobre zvládla. Trošku to bude pre mňa problém, lebo sa učím na skúšky, a keď sa nenajem tak mi to nemyslí :(, ale kavu si isto dám, lebo to by som sa nemohla vôbec sústrediť a zaspala by som

cutty
30. nov 2012

Dobre ranko 🙂 Uz som po ranajkach. Po tej vcerajsej vode som si dala na ranajky jeden banan a som plnaaaa . Dnes si uz aj zacvicim a tesim sa na to. Od dnes uz idem na 2 level, prvy som si pocvicila dlhsie.
@zuzu1104 Tak ja napriklad kavu vobec nepijem, lebo mi je od nej zle od zaludka a ani mi nechuti. Ked sa mas ucit tak to ti nezavidim teda. Esteze uz mam skolu za sebou, dobre sa na to pamätam ked som sa ucila na skusky.

zuzu1104
30. nov 2012

@cutty No Katka ani mi nehovor, už šiesty rok študujem :D 5 rokov magisterské a teraz ešte doplňujúce, ja budem asi večný študent 😀 Fakt sa bojím tej vody, ale verím, že vydržím. Dnes som sa obliekla do saka a blúzky, čo som nosila ešte pred tehotenstvom a som šťastná ako blcha 😀, veľmi ma to povzbudilo
Kávu ani ja nemám rada, ale musím ju piť, aby ma prebrala, inak si ju ani náhodou nedám, nenávidím chuť kávy. Ja keď si ju uvarím, nechám ju vychladnúť a na ex vypijem, aby som to nemusela chutnať dlhšie 😀, nechápem, ako môžu niektoré ženy milovať chuť kávy, fuuuuj

zuzu1104
30. nov 2012

Kočky zajtra mi všetky držte palce, aby som úspešne spravila skúšku 🙂
@cutty zabudla som napísať, že ti pri dvojke budem držať palce, aby si to zvládla cvičiť 🙂

zuzx
30. nov 2012

@zuzu1104 drzime 🙂

Ja mam dnes bielkoviny, prave som dojedla banan na ranajky a na obed som si doniesla z domu kusok kuracich prs, pecenych a k tomu zeleninu. Rozmyslam co na veceru, mozno si spravim brokolicu uvarenu s postruhanym syrom. Viem, ze toto by sa nemalo (maso a syr kombinovat v jeden den), ale podla mna to je ok, ja som mala take kombinacie aj pred piatimi rokmi a schudla som vtedy nejakych 14 kg behom 6 tyzdnov 🙂

cutty
30. nov 2012

@zuzu1104 Zuzi prave som docvicila, som mokra asi vsade, samozrejme ze som cvicila tu lahsiu variantu ale je to supa 😀 Nezvladla som este vsetky opakovania ale je to take dynamickejsie ako jednotka. Mam uuuuuzasny pocit a tesim sa do sprchy 😀 Ozaj na meniny som dostala od manzela cinky, tak uz cvicim s nimi. Je to lepsie ako s flasami, lepsie sa drzia. Mam dvojkilove.

vejvass
30. nov 2012

Ahojte dievcata tak super uz mate pomalicky prve viditelne zmeny za sebou 😉
@zuzu1104 Tak pomalicky mas vodny den?To je super drzim palce 😉
@zuzx Ahoj ja tiez miesam masko so syrom a kg idu dole takze myslim si ze take prehresky absolutne nevadia 🙂
Ja mam dnes presne 1,5mesiaca za sebou a mam dole konecne 10kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Teraz mi to uz ide pomalsie ako prvy mesiac ale tak este mam stale ten 1,5mesiaca aj pred sebou 😅
Takze uz mam 78,3kg uz potrebujem dat dole 8kg a som spokojna.A potom mozem otehotniet a vsetko pribrat naspat aj dvojnasobne 😀 😀 😀 😀 😀 😉 tak sa drzkajte pa pa

santerra
30. nov 2012

@zuzu1104 čaves budem myslieť aby si to dala na Ačko!!!! drža sa! 🙂

13mamicka
30. nov 2012

Uz dlhsie tu chodim a citam tu vase komentare,krasne tu pisete a v kutiku duse zavidim,mam slabu volu aby som do toho isla,doma tri deti chlapec v puberte -zje vsetko,denne navarene napecene ...prosim vas ako sa mam motyvovat aby som to zacala?

cutty
30. nov 2012

@13mamicka Jednoducho musis citit, ze toto je ten spravny cas a ze to naozaj chces a zatat sa. Ja som predtym tiez skusala chudnut a nikdy mi to dlho nevydrzalo. Ale teraz som sa dotoho pustila, pridala som aj cvicenie k diete a vysledky sa pomaly ukazuju. Jednoducho bez namahy tie kila dole nepojdu. Viem ze je to tazke sa odhodlat a vydrzat. Ja tiez vyvaram pre zvysok rodiny dobroty a aj peciem. Zo zaciatku som mala strasne chute ale postupne sa to upravilo. Uz po tyzdni- dvoch tejto diety uvidis nejake vysledky a to ta ver mi silno namotivuje.

cutty
30. nov 2012

@vejvass Tak tebe to ide ukazkovo 🙂 Mne to schadza troska pomalsie ale ide to dole pomaly a to je hlavne. Takze sa nevzdavam a idem dalej. Ja som mala vcera prvu vodu - poviem ti bol to boj 😀 ale zdolala som to

13mamicka
30. nov 2012

@ cutty ty si mladucka mna caka 40 na jar,a vela inych rodinnych oslav,chcela by som trosku lepsie vypadat mam 165 / 78,dakujem ze si ma podporila dufam ze do toho pojdem... 🙂

jakani
30. nov 2012

dnes uhlohydraty a kapustne fliacky! 😀

cutty
30. nov 2012

@13mamicka No tak to vobec na tom nie si vahovo az tak zle. Som mlada ale mam ovela viac kg ako ty. Ved vyskusaj za to nedas nic. Zacat je najtahsie.

mysiatko
30. nov 2012

no baby ja mam v tom stale trocha chaos...
@jakani to kapusta patri k uhlohydratom?neviem kam mam zaradovat niektore potraviny...ja dnes bielkoviny takze na obed zeleninka, tofu a roztek...mnam...po vcerajsom ovocnom dni rajska zahrada 🙂

jakani
30. nov 2012

@mysiatko k uhlohydratom patria tie fliacky=cestovina, a kapustu si radim k zelenine 🙂

zuzx
30. nov 2012

Ahojte dievcence, ako sa drzite? Ja dnes fajn, na ranajky banan, na obed kusok toho kuracieho masa so zeleninou a na veceru som teraz mala vo vode varenu brokolicu, ktoru som postruhala syrom, to je pre mna dobrota. A este som dnes kupila sampinony na pizzu a tie co mi ostali som supla do vody k tej brokolicu, poviem vam, to bola neskutocne dobra chut! Akurat neviem kam sa radia hriby, ci je to zelenina alebo nie. Niekde som sitala (a myslim ze niekde v zaciatkoch tejto diskusie), ze hriby sa radia k bielkovinam, no teraz neviem ci nie akurat okrem sampinonov, ze tie sa povazuju za zeleninu. No kazdopadne, ak su zelenina, tak ok, ak su bielkoviny, tak tiez ok kedze som mala bielkovinovy den.
Akurat pitny rezim som dnes mala poslabsi, lebo v robote som bola len na chvilu, aj to som dve a pol hodiny presedela na porade, takze sa nedalo moc.... Ale uz mam uvareny vianocny caj a idem sa nalievat 🙂

@13mamicka presne ako pisu baby vyssie, musis citit, ze teraz je ta chvila. Ja som taku chvilu mala pred piatimi rokmi, vtedy som behom necelych dvoch mesiacov schudla neuveritelnych 14 kg a to som nesla vobec z velkej vahy a ani som nevyzerala nejaka pri sebe. Ale som sa zatala, ziadne prehresky, striktne som dodrzovala vsetko (ok, kombinacia maso+syr v ramci jedneho dna) a kila mi isli sialene dole. Po troch tyzdnoch na mne rifle doslova viseli, uplne iny clovek bol zo mna. Odvtedy som sa parkrat snazila znova dostat na 90 dnovku, ale vzdy som zhresila na prvy ci druhy den a nechala to tak s tym, ze ja sa tryznit nebudem.
Teraz mi boli moje skinny rifle tesne a sama som citila ze potrebujem zmenu, skoro pol roka som zila totiz na vyprazanych syroch a to veru zanecha stopy....Aj ked zacinam z tej istej vahy ako vtedy a nie som opticky nejaka tucna, citim ze teraz prisla ta chvila a musi to ist prec.

sonca13
30. nov 2012

@zuzx ano, ano cítim.. priznám sa, po asi tak týždni som sa odvážila, mala som o 3 kilá menej, odvtedy som na váhe nestála, ale už na rifliach cítim, že stehná a zadok a aj pás sú volnejšie... takže to ide dole... dnes som mala uhlohydráty, zajtra vitamínový deň, ten nezvládam až tak dobre, ale posnažím sa....dnes som svojim dvom chlapom varila francúzske zemiaky, tie ja zbožňujem, ale ovládla som sa a pekne som si pochutnala na mojej placke 😀

sonca13
30. nov 2012

@mysiatko a kapustu kyslú alebo surovú? ja kapustu (kyslú) dávam k škrobom.. pretože v knihe je rubrika Nechutí vám, a tam ak nevyhovuje na škrobový deň recept, väčšinou uvádzajú jedlo z kyslej kapusty... ale surovú si dávam do šalátov ako prílohu k mäsu napríklad...

zuzx
30. nov 2012

@sonca13 pekne, len tak dalej 🙂
Inak co sa tyka tej kapusty, ja by som ju zaradila medzi zeleninu, nezalezi ci kyslu alebo surovu. Ved kysla kapusta nema ziadnu zmenu v chemickom zlozeni, akurat obsahuje prospesne bakterie. Ale je pravda ze v skrobovom dni su z nej recepty.

katulka74
30. nov 2012

Ahojte chcem sa pridat od januara a zaujima ma podla coho cvicite ?

kikushka2386
30. nov 2012

ahojte zienky tiez by som sa chcela k vam pridat.raz uz som drzala 90 dnovku len som potom polavila.ale isli pekne kila dole.zo 109 kg som isla na 76 co mam teraz.samozrejme za niekolko rokov to ide postupne dole.aj ked tieto som nezhodila touto dietou ale tak medzi tym som otehotnela tak vobec mi nechutilo jest cim som zhodila trosku.potom pri 3 detoch je sa kde obraciat.rmate nejake stranky s overenymi receptami?

zuzx
30. nov 2012

@katulka74 vitaj 🙂 Ja zatial necvicim, lebo sa mi nejak nechce a je zima. Inak cvicim bodyrock, je to narocne cvicenie na vyformovanie celeho tela, ale vela sa tam skace, takze vnutri teraz moc nemozem....Ale zas pri tejto diete netreba cvicit, kila pojdu aj tak dole, aspon ja mam taku skusenost. Samozrejme, cvicit nikdy nie je ale na skodu 🙂

@kikushka2386 uff, tak to mas slusny ubytok....Klobuk dole 🙂

zuzx
30. nov 2012

Baby, ja sa strasne tesim ze je vikend. Ani nie tak kvoli tomu volnu, ale kvoli tomu, ze teraz tie dni strasne rychlo preletia a budem mat uz tyzden za sebou. Cez tyzden sa mi to totiz neskutocne vlieklo 🙂

lucky14
1. dec 2012

@katulka74 Ahoj. 30 day shred od Jillian Michaels je najlepsie na zaciatok. Je to len 25minutove cvicenie ale fakt sa pri tom zapotis. Hlavne ak si dlhsie necvicila. Na you tube to je vsetko. Su to 3 levely a kazdy sa cvici 10 dni. Urcite skus je to uzasne!!!

zuzx
1. dec 2012

Ahojte dievcata, ako sa mate?
Ja som mala na ranajky banan a dve mandarinky, mam dnes skroby, takze na obed budu zemiaky so zeleninou a na veceru tiez 🙂 Len si musim vymysliet nieco na zajtrajsi obed.

katulka74
1. dec 2012

@lucky14 DAKUJEM 🙂

mysiatko
1. dec 2012

@zuzu1104 ahoj citala som ze mas nejaky super recept na pizzu, ale neviem najst neviem ci si ho zverejnovala 😉 ak ta mozem poprosit napises mi ho?dakovala