90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
17. jan 2012

@sisanka ja som verila ze odolas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 si jednicka

awooojky
18. jan 2012

ahojte babulky

@sisanka ja som ti tiez verila a ako hovorí @cessy fakt si jednička :D

ja som chorá ako pes.. ani pec taký nieje.. cez víkend som teplotovala ale nic také mi nebolo len ma vsetko bolelo ale som sa vypotila a bolo super... a teraz len kícham kaslem... hlieny mam.. ja neviem co na mna naliezlo... len chvala Bohu ze Patulko sa drzí.....sme rok v tomto byte a ja uz som tretí krát chorá... nanervy.. sice mozno to neni az tak vela.. ale ta byvala som chorá tak raz za rok...ta sa mi to zda vela...
dnes bielkovinky... a ten moj by si dal aj syr aj vajičko aj masko...:D neviem este co spravím... keby ze mam blizsie obchod idem skusit ten spenatik.. ale asi nabuduce. dnes asi masko...aby aj malý mal masorko...:D a robila som vcera tu polievku.. teda som spravila akoby zeleninovu.. len som mala zly kaleráb.. a petrusku som nemala tak som tam dala len mrkvičku porik a kapustu.. poprazila cibuľku supla cervenej papriky zeleninku.. a dala som ten zeleninový natural buonik...gabco bol taký stastný ze najlepsia polievka povedal... ze jak fajne nieco teplé do zaludka.. a veru je to lepsie ako celý den len studenu stravu :D sme si dali aj na veceru.. teda gabco mu ostalo.
dievcata ja vobec niesom hladná teda ani vcera rano som zjedla jeden banan behom do kotolne.. potom som sa nejak pozabudla tak okolo 12 jednu kivu.. a o tretej polievku.. a vobec som necítila hlad.. sa mi asi stiahol zaludok...

sisanka
18. jan 2012

@awooojky
@cessy babule aspon niekto mi veril 😀 ale zaujimave ze ani zle mi nebolo,nic..len som bola unavena..a dnes sa uz tesim,urobim si asi celozrnne palacinky,len neviem ci mam celozrnnu muku este 😀 😀 😀 myslite ze moze byt aj obycajna hladka?

martina020202
18. jan 2012

@hava77 ahoj vitaj v skrobovi den si mozes uvarit aj zemiakovu polievku alebo mrkvovu s ryzou samozrejme bez zahustenia ale potom sa ti rata polievka ako jedlo ak chces zemiaky alebo rizoto tak tak ako pise cessy len bujon alebo cisty vyvar 🙂

1lubika
18. jan 2012

@sisanka ani si neverila, že máš takú pevnú vôlu, čo ???? 🙂 🙂 Tuto to máme čierne na bielom, že ked sa chce, tak sa dá. Berem si príklad z teba. 😨
Ja mám dnes vitamíny - hrozienko na raňajky, uvarila som paradajkovú polievku pre rodinu, ale pre mňa som odobrala bez cestovín - dúfam, že to môžem? 😒

1lubika
18. jan 2012

@hava77 si na dobrej adrese, ked si sa pridala 🙂 Ani sme sa nenazdali, ako nás po novom roku pribúda.. 🙂 🙂

sisanka
18. jan 2012

@1lubika ja neviem co sa mi vcera porobilo ze som mala take myslienky ze zhresim 😀 doteraz som bez prehresku..az na 2stamprliky hruskovice 😅 ale to neberiem ako prehresok 😉 lebo to by som potom nemohla ani polievku ochutnat ked varim, a ako ju dochutim? 😕

jania023
18. jan 2012

co myslite na aky den sa mozu jest suchare?na kazdy nie? 😉

1lubika
18. jan 2012

@sisanka ja keby som si dala hruškovicu - tak hotovo.... 😢 Vtedy by som začala byť hladná. Už som to skúsila - vypila som pohár vína - a hlad sa hned ozval. Odvtedy sa radšej vystríham všetkého takého 😢 Takže som doslova nútená abstinovať - ☹
@jania023 podla mňa len vtedy, ked máš k obedu chlieb. Lebo je to v podstate chlieb ale usušený. Neviem čo na to ostatné kočky 😖

jania023
18. jan 2012

@1lubika ale ja jem chclieb k masu takze asi je to ok lebo dnes mam bielkovinovy den 😉 no ved zase az tak zen maly sucharik nezaskodi 😀

sisanka
18. jan 2012

@1lubika no ved ja uz som mala tiez vselijake myslienky ale ovladla som sa aj ked ma tie tycinky na stole lakali 😀

kika25
18. jan 2012

ahojte dievcata, mam za sebou 2 ovocny den a 2kg dole tak sa neskutocne tesim🙂))Dnes bielkoviny a skusila som urobit sojove fasirky s tofu (recept som nasla na obale zo sojoveho granulatu) a su vyyyborne 😵

cessy
18. jan 2012

no ahojte..... 😵
dnes som sa sem nemala ani kedy dostat.
takze dnes som sa vazila a po 3 ovocnom mam dole 4,5 kg.dufam ze tak budem aj pokracovat 😵

dnes som mala bielkoviny, doobeda jedno jablko a na obed leco s vajickom bez chlebika a vyvaru. este mi trosku ostalo, tak bude aj na veceru 😕

cessy
18. jan 2012

@kika25 super, kazde kilo dole potesi 😵 😵 😵 😵 , len tak dalej 🙂

hava77
18. jan 2012

ahojte som rada ze si vas mozem precitat dufam ze aj u mna to pojde tak dole ako u cessy 🙂.
cessy to leco s vajcom je super napad a kolko si dala leca a len jedno vajce?
a este so sa chcela spytat preco nemozem pit vinko? mame ist na svatbu a nebudem tam ani jest ani pit 😎 aspon poharik by som si teda dala 🙂
dnes som mala UH a dala som si na veceru kyslu kapustu s paradajkami tak dufam ze je to ok 😎
mna caka zachvilu treti ovocny den a mam strach ze 4.5kg dole veru nebude
este otazocka ked si davate pizzu v sacharidovy den tak kolko? ja si kupujem to cesto v obchode dam tam omacku a trochu papriky a zjem z toho kruhu len polovicu, je to ok?
dievcata inak dakujem za privitanie

hava77
18. jan 2012

je fajn vediet ze mi poradite 🙂 a ze sa mam na koho obratit 😉

cessy
18. jan 2012

@hava77 ahooj
a ja si myslim ze mi islo malo kilov dole ☹ , ale tesim sa aj tym 4,5 😀
leca som si dala asi 3,5dcl pohar a do toho 2 vajicka. bolo toho vela, na obed som si dala viac , na veceru trosku menej, ale chutilo mi.
alkohol spomaluje chudnutie, teda myslim ze zastavuje na par dni ☹

dievata pisali, ze si davaju pizzu tu najmensiu co existuje. ja by som zjedla asi 2-3 trojuholniky

cessy
18. jan 2012

@hava77 ano vela si tu radime, o tom to je a aj sa podporujeme, nech vydrzime 😵 😵 😵

cessy
18. jan 2012

@hava77 a videla si tu stranku co som nedavno pridala,???? je tam veeela, veeela receptov, dobre inspiracie na vsetky 4 dni

cessy
18. jan 2012

dievcata co zajtra papame na skroby??????????

tipy?????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
19. jan 2012

Dobre ranko, dnes si asi spravim ryzu so zeleninou a salatom. ale samozrejme az po praci, vcera som este nevedela co budem papat, tak som si ani nic nenachystala ☹ ☹ ☹

co budete mat vy???

1lubika
19. jan 2012

dobré ránko - už som v práci, tak sa hneď ozývam. 🙂 🙂 Ja mám po 3 ovocnom dni a ráno som mala 2 kg dole. No nie je to veľká sláva oproti vám, ale som rada, že sa to hýbe. Mám tú váhu, čo som mala pred vianocami -t.j. tak ľahko človek priberie - za 1 týždeň 😠 😠 a pritom sme boli aj turistikovať - nesedeli sme len doma v obyvačke pri telke a potom trvá dosť, kým sa dostane na pôvodnú. 🙄 🙄
@cessy som pozadu za tebou - ale teším sa. 😀 😀
@hava77 podľa mňa si vínko môžeš dať, len musíš vedieť, ako na teba zaberá - práveže biele vínko pomáha spalovať. Ale ja ked vypijem čo i len trošku, tak som hned hladná a mi viac chutí jesť. Už sa musíš poznať sama. Mám kamošku, ktorá to zas naopak - nedostane do seba nič. A to hovorím o malom množstve. Ale ked budeš na svadbe, tak to vytancuješ a vyskáčeš 😵 😵 😵.

1lubika
19. jan 2012

@cessy a čo ty tak zavčasu? nemôžeš spávať? 😵 😵

anabelka83
19. jan 2012

dobree ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja si dnes urobim dinctovane zemiaciky s calamadou 😉 mnam

martina020202
19. jan 2012

caute kocky ja mam dnes na plane zemiačky s opečenou cibuľkou uz sa tešim na zajtra dám si pizzu mňam 🙂

@cessy gratulka k mínusivým kilečkám už nemáš ďaleko do cieľa 🙂

cessy
19. jan 2012

@1lubika maleho noasim do skolky a chcela som pozriet, ci nieje nieco v akcii v lidli, tak som nakukla aj sem 😕

cessy
19. jan 2012

@anabelka83 to su ake zemiacky??? daj receptik

cessy
19. jan 2012

@martina020202 dakujeeem 😵

sisanka
19. jan 2012

ahojte...ja mam dnes vitaminy..akurat jem pomaranc-viac menej nasilu..doobeda nebyvam nejako extra hladna ale radsej sa najem az ma to nechyti potom vecer 😀 na obed budem mat brokolicu a salat,poobede uz nechcem jest ovocie,radsrj si dam zeleninu...

anabelka83
19. jan 2012

@cessy nam to mama robievala:opiect cibulku,nato nakrajane zemiaky na kolecka ,tiez opiect a dat trochu cervenej papriky,podliat vodou a dusit do makka,mozno to poznate ale inak sa to vola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀