90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
22. jan 2012

@shakes v knizke je pisany taky recept na salat s kukuricou a ten je pisany cez skroby...a kedze tam nic okrem tej kukurice nebude tak ona bude ten skrob 😉 ale ked ti ide dole vaha aj tak tak je to super 🙂

cessy
22. jan 2012

ahojte, takze dnes celkom v pohode, mala som bielkoviny, na obed spenat s vajickom a na veceru uz len spenat.
a zajtra ryzaaaaaaaaa

1lubika
22. jan 2012

@1lubika ja som ale blbá čo? ☹ ☹ ☹ Chcela som napísať za 3 poháriky - štamperlíky a to som si všimla až teraz, že tam napísalo za 32 - ved by som bola ako snop - a nevládala ani chodiť, a dnes by som sa možno ani neprebrala. A vy babizne ste ma na to ani neupozornili 😅 😅 😅 Asi vám to došlo, že ked človek chce rýchlo písať, sem-tam napíše blbosť. 😀 😀 😀

hava77
22. jan 2012

ahojte, to sa mi pacilo ze 32 🙂 🙂 🙂 aj ja som vcera zhresila s alkoholom, dala som si za poharik bieleho vinka 😎 cely vecer som si ho setrila aby som si ho vychutnala 😀 a mala som vcera bielkovinovy a dala som si aj 5 kuskov klobasky 😎 ....no co uz ved sme len ludia.
ja mam aj n ovinu pridal sa ku mne aj manzel tak uvidime dokedy mu to vydrzi lebo je stale v hladovom krci 😀 ale v kazdom pripade mu drzim siiiiiiiilno palce 😉 este mame sit aj na svatbu a vychadza mu na ten den vodovy den 😀 😀 😀 ....tak sa chcem opytat ci je velka chyba ho posunut o dnicek?
a este som sa chcela spytat skusenych kociek ked mam zajtra UH a chcem mat spagety tak kolko ich mozem uvarit?
anabelka teda moj obidv ze 6 kg - to musi byt super pocit 🙂

79zuzana
22. jan 2012

ahojte, hlasim sa k vam do skupiny 🙂 precitala som uz vsetko mozne a nemozne o tejto diete a zajtra zacinam 🙂 Mam dobrych 10 kil navyse po mojej poslednej princeznicke, tak dufam, ze to do velkej noci stihne odist. Uz sa normalne tesim na zajtra. Chcem sa spytat, kolko sportujete popri diete ? Chcela by som zacat tancovat Zumbu, mam doma dvd a robit brusaky. Drzte mi palce, a ja drzim vam 🙂 Za aky cas ste zacali vidiet vysledky a kolko ste uz pochudli? Inak zacinam spolu s manzelom, co sa tesim, lebo aspon navarim naraz pre oboch a mozme sa navzajom podporovat.

cessy
22. jan 2012

@1lubika to je v pohode, ja som si myslela ze si chcela napisat 2-3.

anabelka83
22. jan 2012

@hava77 ja by som si ten vodny den asi dala den pred svadbou 😀 😀 😀

1lubika
23. jan 2012

dobré ránko 😵 😵 Ja som dnes po 4 ovocnom dni, 17. deň, mám 3 kg dole 🙂 🙂 🙂 U mňa to ide pomenej, ale na objeme bokov a páse mám menej. Zbadám podľa nohavíc. 😀 😀 Takže s chuťou do nového týždňa - dnes mám bielkoviny - obed brav.dus.mäsko s hríbami a zelen. šalátikom, za tým vývar. 😝 😝 A teraz si dám zelený čajík a potom kávička - už sa teším. 😉 😉

awooojky
23. jan 2012

dobre ranko dievcata..no ja mam po tretom ovocnom len kilo za tie 4 dni takze dokopy 5 kil dole... nic moc :D ale nie tesim sa len keby som skoncila aspon s minus 20 :D :D :D :D :D
joj a v sobotu som zhresila... si to tak vycítam... som si dala bagetu.. ze super ne.. boli sme prec celý dne som nic nejedla a poobede uz som bola taka hladna.. nicoho nebolo len bagety rozky oblozené a take hluposti skoncili sme s bagetou... som si to celu noc vycítala... momentálne ficím hudobne na Tine...:Dja neviem co dnes varit....musim vymysliet....

awooojky
23. jan 2012

@awooojky este vas chcem dievcata pochvalit za uspechy.....:D

cessy
23. jan 2012

dobre ranko, ahojte.....
tak ja po ovocnom dni som sa ani nevazila, cakam na dalsi. citila som ze som neschudla, tak som sa radsej ani nevazila 😒 . odvazim sa tento tyzden 🙂 hadam nieco islo dole 😕

dnes mam na obed cistu ryzu s hlavkovym salatikom. a teraz popijam kavicku.

mijadave
23. jan 2012

dobre ranko 😉 tak ja som po 3. ovocnom dni a zatial 3,5 kg dole... este tak 10kg a budem happy 😉 vcera som mala bielkoviny a dnes mam skroby... som si dnes spravila zemiakove placky bez vajec a muky len tak nasucho na panvici a k tomu cerstvu nastruhanu zeleninku 😉 vyzeraju veeeeelmi chutne, uz sa tesim na obed, len som si doma zabudla vyvar, no co uz, budem bez neho 😒 hadam to nevadi 😉 len sa mi spravili afty v polke ust... nechapem, ved tolko vitaminov, co teraz pojem v ovoci, som normalne zjedla za 3 mesiace... neviem, co s tym... hrozne je to neprijemne a boli to, ked jem ovocie... ale vydrzime... hlavne, ze kilecka pojdu dole 😉

1lubika
23. jan 2012

@awooojky si dobrá 🙂 🙂 🙂 ani nie za 2 týždne a 5 kg dole. 😵 😵 Len tak ďalej.
Mám aj dosť roboty, domov chodím dosť neskoro, ale aj tak - ja mám sedavé zamestnanie a od jan. nechodím ani cvičiť, lebo mám trošku problém s krč.chrbticou - beriem lieky. ☹ ☹ Možno má to nejaký súvis. Od budúceho týždňa začínam chodiť na rehabilit. a potom doberiem tie hnusné lieky. 🙄 🙄

sisanka
23. jan 2012

ahojte hlasim sa po porusovanom vikedne 😒 dnes mam vitaminy a som odhodlana neporusit a pokracovat pekne dalej...hanbim sa za to ako som zlyhala ☹
@awooojky nic si z tej bagety nerob...ked si nemala na vyber nebudes predsa hladovat! 😉 ja som cez viked porusila tiez,cez den ani nie ale vecer..ach jaj vinko,chipsy..bleeeee ked si na to spomeniem 😝

cessy
23. jan 2012

@mijadave no mne sa tiez na puse nieco vyhodilo a tiez nechapem ze z coho. mam herpes. beriem hlivu ustricovu, chlorelu........ ako aj ty pises vela ovocia mam. ale asi telu nieco chyba. alebo budem chora ☹ .
nevadi dietujeme dalej 😵

cessy
23. jan 2012

@awooojky fiha 5kg, si dobraaaaa 😅 😅 😅

mijadave
23. jan 2012

@cessy jasne, nejaky aft ma predsa neodradi 😀
@awooojky jej, ozaj, 5kg, to je super.... dufam, ze aj ja pojdem este dole.... 😉

79zuzana
23. jan 2012

ahojte, ako vam to krasne ide 🙂 Ja dnes zacinam moj prvy bielkovinovy den. Zatial som zjedla jablko na ranajky a idem si dat kavicku. Neviem ako to prezijem bez sladkosti, ved ani kava mi chutit nebude 😝 Chcem sa spytat, ten vyvar, co sa ma vypit, to sa mysli, akoze uvarit si napr.zeleninovy bujon? Lebo fujky, ked toto mam vypit, tak mi obrati zaludok, to potom fakt rychlo schudnem 😀 😀 😀

mijadave
23. jan 2012

@79zuzana ja som si uvarila napr. kuraci vyvar, no nie z bujonu, klasicky som dala masko so zeleninou varit 😉 no ja nemam problem ani s bujonom, takze posledne som si dala bujon... 😉

79zuzana
23. jan 2012

@mijadave dakujem, tak ja skusim dnes ten bujon a uvidim ako to bude 🙂 este sa chcem spytat, cvicite kazdy den? ked hej, tak ako dlho? Ja som si dala dnes 20 minut zumbu a som hotova teda 🙂 Mozno este nejake brusaky zvladnem poobede, ale to este nie je iste 😅

mijadave
23. jan 2012

@79zuzana ja som tiez zacala zumbu, no zatial som bola len raz na 1 hodku a myslela som, ze na mieste po 5 min. umrem 😀 ale vydrzala som a dnes idem zas... idem chodit zatial 2x do tyzdna a popri tom skusim doma behat na beziacom pase alebo stepovat na steperi 😉

awooojky
23. jan 2012

@sisanka joj to aj moj chodil vcera ja by som si daco dal.. a take chute robil....:D pravda.. sak co uz sme ludia aj prehresok musi byt..:D
inak dakujem vam dievcata za pochvalu.. ale ciel je este daleko.. este som tuto dietu neskoncila a uz rozmýslam v lete ze odznova zacnem :D
ja som nikdy nemala super vahu ale drzala som sa stale.. na takej normalnej hladine.. az ked som mala po zenskej strasnke problémy.. trepali do mna hormonálne lieky.. asi 8 druhov a 7 z nich malo namna ucinok ze som mala vecer a v noci strasne navali hladu.. ale ja som bola ako sibnuta.. take stavy osm mala.. tak skusali a skusali az 8 mi sadli..ale za ten cas som riadne pribrala... nedario sa mi schudnut a otehotnela som .. pocas tehotenstva som pribrala len 7 kil a to malý mal 4100 g placenta cez kilo taze parada.. ale po porode.. znova take navaly hladu. a pribrala som .. ja sa normalne hambim povedat ale som mala pred dietou 98 kil teraz mam 92,8 mozno aj zato mi ide vaha trosku rychlejsie kao vam dole.. ze je podstatne vacsia ako vasa....strasne by osm chcela na 70 apon to dotiahnut.....no to je ese daleko riadne....ja neviem stale co dnes varit...
joj a pozerala som si prave video zo svadby taka som bola dojata.. este len tri mesiace od svadby a ja by som si to tak rada zopakovala.. ten den strasne rýchlo ubehol

awooojky
23. jan 2012

@79zuzana a chodis na zumbu alebo cvicis doma?

cessy
23. jan 2012

@awooojky no lieky vedia narobit svoje.....ale hlavne je ze ti konecne sadli 😔

ja cvicim od dnes 😀 😀 😀 😀 vecer idem asi po 2 rokoch opat cvicit, taaak sa uz tesim. konecne som sa s kamoskou dohodla, tak dufam ze nam to vyjde 😕

cessy
23. jan 2012

idem si dat tu moju suchu ryzu so salatom 😖 .lebo len pijem a pijem a potom len zachod navstevujem. inak neviem co mam dnes......uz som 2 l vypila 😀 ani neviem ako 😕 😕 😕 😕

cessy
23. jan 2012

@79zuzana ja si ten vyvar ani nedavam. tiez mi to z kocky nechuti a malo krat mam uvarenu polievku. takze to vynechavam 😵

awooojky
23. jan 2012

@cessy no vies oni kym ich trafili.. tak som ich brala pol roka asi.. potom som ich sama vysadila.. lebo od tých ma zas zacala strasne bolievať hlava... no problémy sa vratili.. a vtedy mi jeden lekar v ke povedal ci som neuvazovala nad tehotenstvom.. ze vela takých vecí sa po porode vie napravit.. sme rozmyslali .. nakoniec po pol roku sa podarilo.. no o babatko som prisla... a potom o dva mesiace na to sa uz podarilo stastne.. a naroidl sa patko... ale musim povedat ze tie problémy co som mala sa fakt po porode strasne upravili.. ako v dobrom...vies nikdy by som neverila ze lieky vedia tak rozhodit cloveka.. a take cuda s nim narobit.. az kym som to na vlastnej kozi neskusila teraz uz verím

79zuzana
23. jan 2012

@mijadave
@awooojky zumbu tancujem doma. Chlapci maju xbox360 kinect, tak som si k tomu kupila hru zumba a tam su uz programy na tancovanie 🙂 Kamera ma snima takze aj vidim, ked daco robim zle, a hlavne ma to furt chvali ze jak mi to pekne ide 😀 😀 😀 . Inak lieky vedia narobit poriadnu sarapatu pri chudnuti.
Uz som od rana vypila 4 pohare vody a furt len beham na wecko 😝 😝 😝 Nezvykla som predtym tolko vela pit vody, ale viem ze pit treba vela... tak pijem jak duha 😀

@cessy no uvidim ako s tym vyvarom, dnes si ho uvarime a uvidim ako zajtra. Ved vlastne to masko z polievky mozem zjest ked je bielkovinovy den nie? A na druhy den vypijem zvysok vyvaru.
Inak som hladna jak pes. To je teda dost vela vydrzat od rana len na ovoci. A dala som si jablko, co velmi nemusim, ale nemali sme doma nic ine. Idem si kupit radssej nejake pomarance alebo hrusky na zajtra.

sisanka
23. jan 2012

@79zuzana ten vyvar z maska mozes len na bielkoviny...na druhy den uz nie-je tam vyvarene maso a to sa nesmie 😉

cessy
23. jan 2012

@79zuzana no dalsi den si budes musiet spravit vyvar zo zeleninky 😵 , alebo tu kocku 😝