90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
16. feb 2012

@cessy aj mna to bavi, len nestiham viac ako 1-2x do tyzdna... ale aspon nieco 😉 aj ja dufam, ze mi to pomoze 😉 kazdopadne pohyb nezaskodi 😉

cessy
16. feb 2012

@mijadave no ja stiham tak 3xdo tyzdna. tiez sa mi viac neda...ale aspom nieco. aj mna zumba bavi ale nebavi ma ked sa nemenia kroky....alebo ked to uz viem. vtedy ma to uz nudi
samozrejme ze pohyb nezaskodi a hlavne ked povacsine mame sedave zamestnanie, len pomoze 😵

mijadave
16. feb 2012

@cessy no ja som na nej kratko a dost casto mi nejdu kroky 😀 ale aspon je sranda a aku mam radost, ked mi to ide 😀 presne, sedave v kancli... pohyb treba... 😉

zanulienka
16. feb 2012

cafte...ja som tak hladna jak...ale este vydrzim aspon do 13.30 😅

cessy
16. feb 2012

@mijadave rezniky spapane???

mijadave
16. feb 2012

@cessy no jasne, a ake boli fajnucke... s kopou zeleninky a za tym slepaci vyvar, no do vecera urcite vydrzim nepapat 😀 a Ty ides jest az 13.30? a co budes mat dobreho?

cessy
16. feb 2012

@mijadave ja som uz po obede, nakoniec som si spravila leco s vajickom. kusok chlebika. a taaak som sa dobre najedla

to pisala @zanulienka ze bude papat tak neskor, ja by som nevydrzala 😀 😕 🤐

mijadave
16. feb 2012

@cessy jaaaj, hej 😀 takze pekne napapana... super, ja som si tiez veeeeelmi pochutila, aj kusocek chlebika som si dala, co som piekla... 😉

1lubika
16. feb 2012

@nicollka mám dole 5 kg po vodovom dni, ale ja sa tak často nevážim - odolávam 🙄 . Asi skúsim zajtra po vitamínoch. 😒 Ale na cm som zbadala podľa oblečenia nejaké cm určite na pása, aj na bokoch - lebo oblečiem nohavice, ktoré som ani nezapla a okolo stehien som ich mala straáášne napratané 😀 😀. Takže ja som celkom spokojná.
@cessy
@mijadave ja tiež chodím na zumbu - aj dnes idem večer už sa teším 🙂 🙂 Ja tiež som celé dni v kanc. a potom som veľmi rada, ked si trochu ponaťahujem moje usedené telo aj kosti. 😀 😀
Som po obede, ale akosi najedený človek vyzera aj sa cíti trochu ináč ako ja. 😢 😢 Ale musím viac piť, tak to prejde. A idem sa venovať práci - takže nebudem myslieť na jedlo. ☹ ☹

mijadave
16. feb 2012

@1lubika ja to tiez vidim aj na obleceni, tiez zas nosim rifle, ktore som nevedela zapnut a stehna som v nich mala napratane... 😉 aj tricka mozem uz aj uzsie obliect, takze sa tesim, hoci este by to chcelo dat nieco dole 😉

zanulienka
16. feb 2012

kocky a asi po kolkych dnoch-tyzdnoch ste zbadali,ze chudnete?

mijadave
16. feb 2012

@zanulienka ja som mala uz po 4 dnoch 1,5 kg dole 😉 ale to len podla vahy, vizualne si to vsimlo okolie cca po 2 tyzdnoch 😉

zanulienka
16. feb 2012

@mijadave ano??'tak u mna to tak nebude,u mna ide vsetko tak pomalsieeeeeee,esteze mam tie 3 kusy deti doma co ma zamestanaju a nemyslim,ze by som si nieco zdobla 😅

mariannaz
16. feb 2012

@cessy ja som si dnes v meste dala mäsko a k tomu zeleninové šalatiky a teraz na večeru moju vytúženu klobásu 🙂 ja viem, že to neni nejaké dietne, ale už som mala na nu chut od začiatku diety a to je tiež mäso 😉 ale zjedla som ju bez chleba len s horčicou 🙂

mariannaz
16. feb 2012

@mijadave tak to je v tom, ja mam už pár dní pred aj cez ňu aj 2kg naviac tak vtedy sa ani radšej nebudem vážiť 😒 Odvážim sa až najskôr 2dni po.

nicollka
16. feb 2012

no tak ja zatim 2kg nahoře a mam oteklé kotníky, něco ve mě zřejmě drží vodu (zeleninu sem v životě nejedla - nesnášim zeleninu), že by to byl problém aj sem nafoukla a vypadam ja opět těhotná :(

1lubika
17. feb 2012

dobré ránko 🙂 Včera som to porušila, lebo mi bolo nejak od hladu zle tak som si musela dať trošku mäska na večeru 😠 😠 .Asi by som nebola schopná o 16,30 h. nič robiť. Nejaká kríza prišla. Dnes som bola na váhe. 😠 Za 2 týždne dietky len necelé kg dole. 😠 To bude asi tou večerou. 😢 Ale aj tomu som rada, lebo od začiatku diety mám takmer 6 kg dole. Nie je to veľa ale u mňa je to úspech. 😵 😵 Ja strašné pomaly chudnem, možno je to aj dobre 😨A pritom žiadne pečivo a chlieb nejedávam. Bola som na nejakom vyšetrení a tam mi povedali, že mám spomalený metabolizmus. 😢 😢 Tak to je asi preto. Včera večer zumba - supéér. Už sa teším zas na utorok. Zo zumby ide človek taký natešený domov, ako keby neviem čo vyhral alebo dostal 🙂 🙂 . Tak do práce a teším sa na obed - dusené mäsko s kapust. šalátom a červ. repou.

mijadave
17. feb 2012

@1lubika dobre ranko 😉 ja som tiez teraz nesla dole, ide to uz pomalsie, ale nevadi, ved nie som este ani v polovici 😉 ja som si dnes zas spravila tu zemiakovu kasu s poprazenou cibulkou, joj, sa na nu uz tesiiiiim 😉

nicollka
17. feb 2012

holky ja to vzdavam, vážím stále víc a víc, a jsem nafouklejší, zavodněná asi to není pro mě. večer sem nikdy nevážila tolik, včera uz 75kg to sem nemela uz snad dva měsice :( ale držim vam palce

mijadave
17. feb 2012

@nicollka moja, tak to ma mrzi ☹

awooojky
17. feb 2012

ahojte dievcata po dlhej dobe sa hlasim.. priznam sa som na vas zabudla...:D ja som uplne negativne naladená po vodnom som mala 7 kil dole cela stastná som bola.. o dva dni som sa len tak zvazila a ze dve kilá hore..na93 skoro..mi bolo do plaču ale som si povedla ono to klesne... ale neklesa teda zvazila som sa o dva dni a ze 90,1 ja ze hurá stále sa vázim rano... zvazila som sa o dalsie dva dni a ze 92.2 a takto mi kolise vaha odvtedy uz 10 dni a ja som sa vlastne nedostala pod 90 vobec tomu nerozumiem.. a to ani neporusujem.. muz sa smeje ze to preto.. ja fakt nechapem..a to som este cvicit zacala som sa tesila ze ako krasne pojde vaha este len teraz dole.. no ale nejde...

mijadave
17. feb 2012

@awooojky moja, no ja som tiez pribrala spat, no len kilo, tiez neviem ist dole od vodneho dna.... 😒 a to som presla aj crevnou virozou, som myslela, ze aj tym poslo nieco dole... ale nie a to som porusila len pocas tej virozy... 😒

awooojky
17. feb 2012

@mijadave nechapem to preco je to tak.. ja uz som z toho na nervy.. vravim sak viac pohybu mensí prijem dieta dodrzana fakt ze na 100 percent od vodného dna do vtedy sa par krat stal nejaky malý prehresok.. a nejde to dole.. som sa tesila ze uz uz budem pod tou hnustou 90 kilovou hranicou.. a ne a ne..

awooojky
17. feb 2012

@mijadave no veru ze crevna vyroza este aj vtedy ti malo ist dole nieco.. neviem co to

mijadave
17. feb 2012

@awooojky no ved aj ja som zacala zumbu cvicit 2x do tyzdna... a nic... prehresky boli, ale nie nejake velke... no mama mi hovorila, ze najviac ide dole prvy mesiac... ale netusila som, ze sa to potom zastavi alebo naberie opacny smer... ja tiez moj hranicu 60kg nie a nie prekonat... 😒

awooojky
17. feb 2012

@mijadave sak to je rozdiel ze sa to ma spomaliť a rozdiel zastavit a priberat

mijadave
17. feb 2012

@awooojky no ved to... tak snad sa to zas rozbehne... 😉

sisanka
17. feb 2012

@mijadave
@awooojky mne tiez vaha stoji,kolise...tiez sa neviem pod 80 dostat...ale to je tak zevraj druhy mesiac vaha stoji a nejde dole ale ono sa to potom znova pohne...musime vydrzat 😀 ja mam dole od zaciatku dietu kolisavo 6-7kg,radsej ani uz nevazim lebo ma to znervoznuje ze nic nejde dole...ale citim sa fajn,je vidno ze som pochudla tak to ma motivuje vydrzat 🙂
dnes mam vitaminy - zeleninova polievka a dusena zelenina 🙂

mijadave
17. feb 2012

@sisanka no ved aj ja sa uz nejdem tak skoro vazit, vitazstvo uz teraz vidim, kedze su volnejsie rifle, co som uz nezapla 😉 a vsetci si uz vsimli, ze sli kg dole... a to ma tiez motivuje vydrzat 😉

awooojky
17. feb 2012

@sisanka
@mijadave no tak dufajme ze sa nam to veru rozbehne... a ako vravíte ja sa uz tak skoro asi nepostavim na vahu.. lebo potom to ma anti motivuje..:D a aj ja sa cítim lepsie ovela ako predtým.... a tiez su rifle volnejsie sice nie velmi ale mne skor islo dole poporodne vysiace brusko co som rada a aj zo stehien a zadku kus..vydim trosku aj na bokoch.. no proste ked sa kuknem do zrkadla tak sa potesim ze vyzeram aspon trosku lepsie.. my dnes skroby.. neviem vobec co varit.. uvidim co vymyslím..
@cessy uz mam kupeny spenát dost dlho :D ale ten moj ze nie dnes nie a zasa dnes nie... ze sa potrebuje psychicky pripravit..:D