90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
17. feb 2012

@awooojky ja akurat rozmyslam co na zajtra..mam bielkoviny a urobila by som nieco uz take nedelne ale vobec netusim ze co...hlavne aby bolo toho dost a v nedelu nebudem musiet varit 😀

awooojky
17. feb 2012

@sisanka my sme mali vcera len také marinované kuracie som kus pripiekla a potom dodusila.. bolo to super.. mne moj píli usi ze chce madarský s knedlou uz.. a minule sme mali stehná pecené

1lubika
17. feb 2012

@awooojky to je strašné. Neviem, či tí chlapi sú nadstavení len na mäso, alebo čo. 😠 Aj ten môj by vždy len také tlačil, a ja by som kludne spokoná aj na zemiakoch, alebo ryži bez mäsa. 😒 Síce predtým by mi to až tak nechutilo, ale akosi som sa preorientovala. 😉
Ja tiež mám posledné 2 týždne asi rovnako. ☹ Keď si pomyslím, čo všetko moje známe skonzumujú cez deň a ešte aj večer..... ☹ To iba prevraciam oči. Aj včera na zumbe - ked povedali - čo všetko nahádzali do seba ... 😨 😨 A ja dokopy nič - len zelenina, ovocie,voda ,čaje a podvečer kúsok maska - asi tak 4 lyžice - lebo mi bolo blbo. 😢 😢 A vôbec nemajú problém s váhou.

mijadave
17. feb 2012

@1lubika to vie nastvat, to je pravda... ja mam tiez kamosky, zjedia ako chlap a su to vyzlinky 😠 no len kym som nezacala liecbu clostilom som bola aj ja taka 😀 mohla som jest co som chcela a kolko som chcela... do 20.00 vpohodke a vobec mi nevadilo si nieco zobnut ani potom... a teraz... pripadam si, ze priberam aj z vody 😠

zanulienka
17. feb 2012

cafte,spoludrzitelky hladu 😀 .ja zvladam v pohode,vcera som aj normalne odolala sladkemu kolaciku...tiekli mi sliny,ale len som ovonala 😖 ..zacina ma boliet hrdlo,takze budem mat asi aj pomoc k nechutenstve 😅 ..

mijadave
17. feb 2012

@zanulienka tak nech sa ta bolest hrdla nerozbehne, ale nech si pekne zdravucka 😉

79zuzana
17. feb 2012

Ahojte dievcata. Vidim, ze sa zacinaju trampoty s nechudnutim. U mna je to tiez tak a to uz druhy tyzdne. Teraz sa sice uz asi 3 ci 4 dni vobec nevazim az v utorok po prvom vodovom dni 🙂 Myslim si, ze nechudnemem preto, ze nas organizmus si najprv potrebuje len zvyknut na nizsiu vahu a potom moze ist znovu dole. Ved inak by sme boli za tych 90 dni celkom ako susienky 🙂 Ale zase nech si ten organizmus zvyka, ved my chceme schudnut a to dost rychlo. Ved leto sa blizi.
Inak sa vam pochvalim. Citam spravy kolko snehu mate 😅 a mne kvitnu narcisky pred domom v zahradke 😅 😝

mijadave
17. feb 2012

@79zuzana to je pravda, hlavne nech sa to znova rozbehne... narcisy? to vazne? aj ja chcem teploooooo 😎

79zuzana
17. feb 2012

@mijadave keby sa teplo dalo poslat, tak uz ide mailom k vam 🙂 u nas je prijemne tak 9 stupnov.... aj snezienky nam kvitnu, aj narcisy a krokusy 🙂 Aspon uz konecne mozem znovu chodit na rychlu chodzu, tak sa z toho vytesujem, aj s malou s kocikom uz behame po vonku aspon hodinku rano a vyse hodinky popoludni hore dole po tych nasich kopcoch tu.

mijadave
17. feb 2012

@79zuzana jej, tisko zavidim... 😉 no u nas nie je zima, je len -3 st., zato snezi cely den...

79zuzana
17. feb 2012

@mijadave tak ale moji chlapci vam prave ten sneh zavidia 😀 U nas toho roku nesnezilo vobec. Haha, ze len -3... tu uz ked je menej nez 5 stupnov, tak kazdy chodi, ze jaka zima ze?

mijadave
17. feb 2012

@79zuzana no ved este pred tyzdnom sme mavali rano -25 az -30 😀 zima jak v ruskom filme 😀 takze teraz je krasne teplo oproti tomu... kvoli detom sa tesim zo snehu, no ja som letny typ, ja mam rada teplo, ved som z Moravy, tam je teplo... nie ako tu pod Tatrami... 😉

zanulienka
17. feb 2012

@79zuzana ty nebyvas tu u nas v espana?uplne co opisujes ako tu u nas...mame cca 10 stupnov a ked je vonku ani 5 stupnov ludia placu,ze aka zima

79zuzana
17. feb 2012

@zanulienka nie nie... ja som v Irsku 🙂

zanulienka
17. feb 2012

ja si myslim,ze ked vaha neubuda,tak to bude preto,ze telo si najprv taha z tukov svoje zasoby,nie?

zanulienka
17. feb 2012

@79zuzana ale uplne opisujes situaciu u nas 😀

mariannaz
17. feb 2012

@nicollka Nechápem....mne nikdy nešla pri tej diéte váha hore, bud len stála alebo pomaly išla dole, ale v cm to išlo stále dole.Ty si sa merala?že možno ak telo zadržiava vodu tak na váhe ti ukáže viac ale či ti náhodou nezišlo dole v cm 😒

mariannaz
17. feb 2012

@awooojky to nič, nevzdávaj to, ono sa to potom pohne smerom dole,uvidíš... 😉

mariannaz
17. feb 2012

ja ked som pred piatimy rokmi držala tu dietu, scudla som 15kg ale vážila som sa málo,lebo tiež mi veľakrát váha stála a to niekedy aj 3 týždne a ani gram dole,ale nevzdala som to, povedala som si, že to dobojujem do konca, že to vyhrám a aj som to dodržala a schudla som pekne tak aj teraz to chcem dodržať a nevzdať to a ak mi nejde váha dole, tak si vravím len tak pre seba srandovne, že to ma moje sadlo skúša,či vydržím a pokúša aby som prestala s tou diétou ale ja sa nevzdám 😀 a to isté si hovorím aj teraz

79zuzana
17. feb 2012

@mariannaz tak to si teraz moja inspiracia, lebo mna uz prechadza chut na dietu, ked som videla, ze nie je ziadny ubytok na vahe. Ale teda aspon som nepribrala 🙂 Tiez si vravim, ze musim vydrzat az do konca.
Dievcata, dnes som tu mala kamosku, co ma nevidela cely mesiac a hned ked ma zbadala, tak vravela, ze som schudla... tak som sa vytesovala a este sa aj vytesujem 🙂

awooojky
17. feb 2012

@mariannaz tak to verim ze to pojde dole... :D chcem byt uz pekná :D :D :D

kacenka1983007
18. feb 2012

ahojte baby.chcela by som Vas poprosit či by ste mi niektorá nemohla poslat na e-mail tu knihu,vlastne o tej diete.moja adresa je KatarinaKissova007@centrum.sk ,chcela by som tiež začat tu dietu.zatial ešte kojím a nechcela by som drastické diety takže dúfam že túto zvladnem. 🙂 na cvičenie nemám moc času lebo moj maly je čertisko behám okolo neho vodne v noci je strašne na cicik 😒 ked si sadnem hned je ako malá pijavica 😉 ,tak dopredu dakujem a držím vám všetkym palce 😉 😅

mijadave
18. feb 2012

@kacenka1983007 ahoj, poslala som Ti na mail link, kde si ju mozes stiahnut, lebo poslat mailom to nejde, je to velky subor... 😉

zanulienka
18. feb 2012

dobre ranko...tak ochorela som,v noci som uz mala horucku,triasla som sa od zimy.len asi k tomu dopomohlo aj to moje vcerajsie cvicenie,dost tvrde cvicenie,ale pacilo sa mi,telo poriadne potrebuje zabrat.dneska mam vitaminovy den...neva aj tak by som nic nevedela zjest,mam mandle jak dva orechy...

lucka011
18. feb 2012

Ahojte. Mohla by som sa k vam pritat? Tak som si vas pomaly citala, nevedela som ze je tu aj aktualna diskusia na tuto dietu. Ja ju tiez drzim, dnes 31-vy den. 🙂

zanulienka
18. feb 2012

@lucka011 caf a kolko si schudla?ja mam dneska len 4den

mijadave
18. feb 2012

@zanulienka to ma mrzi, prajem skore uzdravenie 😉
@lucka011 ahoj 😉 ja som dnes 40. den, o chvilu som v polovici, hura 😎

kacenka1983007
18. feb 2012

@mijadave velmi pekne dakujem,stiahnem si to,naštudujem a začnem asi 1 marca,čo si myslíte,je to lepšie začat 1 deň v mesiaci alebo začiatkom tyždňa alebo je to jedno len aby sme začaly? 😀 aké máte skúsenosti?
😉

79zuzana
18. feb 2012

@lucka011 ahoj, vitaj v teme 🙂 ja mam dnes 27. den. Kolko si schudla za tieto dni? ved to uz mas cely mesiac chudnutia. Drzis tuto dietu uplne prisne alebo mas aj sem tam prehresky ako my obycajni smrtelnici 😀 😀 😀
@kacenka1983007 vitaj ja ty u nas 🙂 Ja som zacinala dietu od pondelka, ale rozhodla som sa ze idem drzat dietu v nedelu, takze som si povedla ze od zajtra zacinam. Myslim, ze to je aj najlepsie, tak si povedz od zajtra a necakaj na nejaky speci den. Lebo potom sa to moze prekladat na znovu iny den 😝 poznam podla seba 😀

mijadave
18. feb 2012

@kacenka1983007 nie je zac, rado sa stalo 😉 ja som zacala v utorok... tiez som sa rozhodla, ze zajtra zacinam 😉 nie je dolezity den a ani datum, dolezite je to neodkladat a pustit sa do toho 😉