90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
6. mar 2012

@mattahari ja som uz ku veceru mala taky super pocit ze to vydrzim tak mi ani na um nezislo nieco zjest 😀 a dnes som si urobila pecienku na veeeela cibulke a chlebik k tomu,mnaaaam som sa tak tesila na to uz 🙂 a zatial bez prehresku,uvidime ako to dopadne do konca ale budem sa snazit 😉
@kacenka1983007 ked teraz drzim dietu tak si robim s hubami v paradajkovej omacke ale uz mam chut na take klasicke s mlety masom,besamelom,syrom a robim ich takto:
mlete maso osmazim na cibulke,zalejem pasirovanymi paradajkami alebo pretlakom,pridam aj vodu aby to bolo dost stavnate kedze lasagne nepredvaram tak aby sa mi urobili a dochutim solou,cukrom,cesnakom,bylinkami-bazalka,oregano,atd....besamel:zasmazka z masla a muky,zalejem mliekom a dam stipku muskatoveho orieska a potom uz len vrstvim do zapekacej misy,naspodok masovu zmes,lasagne,masova zmes,besamel,syr,lasagne,mas.zmes,besamel syr,atd..prikryjem a peciem asi 45-50min na 180C...potom odkryjem,posypem este syrom a 10min dopeciem...jooj uz mam chut na ne 🙂

maruska17
6. mar 2012

ďakujem vám, že ste ma prijali 🙂,,tak dnes som mala ráno banán, potom v škole ešte jablko, na obed toust s maskom a šalátom, v tescu čo majú taký v sáčku šelijaký nakrájaný ten je veľmi dobrý 🙂 a na večeru zas som si len to mesko žuvala bez chleba so šalátom ale zasítilo, bolo to o 16 tk dnes už asi nič, hladná niesom možno ešte do 20 ak budem uchrúmem mrkvu lebo budem dlhšie hore nakoľko sa učím, v utorok maturujem 😀 😀 @sisanka tie lasagne vyzerajú chutne, ja sa teším na bolonské špagety výborné domáce 😝 milujem cestoviny ale proste keď v nich nemám poriadne kusy mäsa nieje to ono 😀

kacenka1983007
7. mar 2012

@mattahari ahoj ako si to včera vydržala?ja som včera mala ovocie a maly sme zo včera ešte lángoše,moj drahy to papal takou chutou tak som si povedala že ma to nezaujíma a dám si aj ja,ja neviem baby ale odkedy mám krámi furt by som žrala a žrala. ☹

kacenka1983007
7. mar 2012

dnes mám bielkoviny som rada že možem papat masko,baby vy papáte stále to iste na večer ako na obed?len teraz som začala dietu a už mám 17 deň ako to beží 🙂 za chvílu tu mám vodu 🤐 😢 včera ma drhu naštval že "a to gde máš rytulu?" však som rada že sa mi stráca a on mi také povie,nie že by ma pochválil 😠 ☹ 😖

siska8
7. mar 2012

@kacenka1983007 🙂 aj mne povedal mm, že tuším máš menšiu riť, keď ma za ňu chytil...🙂))
Na večeru mávam iba niekedy aj to čo mám na obed...ale keď mám bielkovinový, tak áno 🙂 aspoň sa v tento deň poriadne napapkám 🙂

mijadave
7. mar 2012

ahojte dievcata, ja mam dnes vodovy den.... dufam, ze to vydrzim, len je to tazke, ked musim nahadzovat polozky z letakov s potravinami do pc 😠 ale vydrzim 😉 len neviem, ci dnes pojdem na zumbu.... 😒
@kacenka1983007 mne zadok nesiel tak dole ako na prsiach som dost sla.... podprdy su mi velke.... 😒 no co uz.... aj mm nie je z toho nadseny, ale vravi, ze co uz, ze aj tak vyzeram teraz lepsie 😉

sisanka
7. mar 2012

@mijadave neboooj vydrzis! uvidis aky fajny pocit budes mat ked uz si budes vecer lahat do postele s tym ze si to vydrzala 😉
@kacenka1983007 zadok aj mne mm pozoruje ze sa zmensuje 😀 ale pochvalil ze je fajny tak som rada... 🙂
ja mam dnes skroby-urobim si fazulu z konzervy so zeleninou a k tomu ryza,salat...uz sa tesim 🙂

mijadave
7. mar 2012

@sisanka hej, chcem vydrzat, no este aj kolega ma dnes oslavu menin, budu kolace 😒 na tie ani nemam chut, ale zacinam pocitovat hlad..... 😉 ale dnes sa ukaze, ci mam teda pevnu volu... jeden vodovy som zvladla, tak musim aj tento 😀 ale dik za povzbudenie 😉 si sa merala a vazila po vodnom dni?

sisanka
7. mar 2012

@mijadave nemerala,nejako som sa zabudla na zaciatku tak sa len vazim....za druhy mesiac len 2kg dole,ale som rada aj za to ked si vezmem ako som porusovala 😀 😀 😀 ale nejako ma to nastartovalo a ked si predstavim ze uz len posledny mesiac tak som zase plna elanu ako na zaciatku 😀 vcera som zvladla bez prehresku a som odhodlana dat este aspon 3kg dole 😉 aj ked potrebujem aj 10,ale tym sa budem zaoberat az na konci,ako co dalej... 🙂

mijadave
7. mar 2012

@sisanka to je super, ja zatial stojim na vahe, no vazila som sa naposledy pred tyzdnom, tak snad sa to pohne.... 😉

kacenka1983007
7. mar 2012

@sisanka dakujem za recept,určite vyskúšam... 😉 🙂

kacenka1983007
7. mar 2012

@maruska17 držíme ti palce aj v diete aj na maturách... 😉 🙂

zanulienka
7. mar 2012

dore ranko hladosky 😀 ..ja mam dneska skroby,tak si urobim zemiakove pagaciky..asi mozu byt,nie?

kacenka1983007
7. mar 2012

@mijadave radšej neriskuj s zumbou,nieže odpadneš 😒 ,ešteže ja kojím a prsia sa mi naplnia s mliečkom,ale ked mi maly vycucá tak hrozny pohlad ☹ ,bojím sa aké budu ked prestanem kojit aj to by už mohlo byt lebo ma maly zničí,aj v noci sa mi zobudí a dost často na cicik.
@mijadave kde pracuješ?

kacenka1983007
7. mar 2012

baby a škroby sa možu miešat?napríklad šošovica a ryža alebo zemiaky???

mijadave
7. mar 2012

@kacenka1983007 tiez nad tym rozmyslam, som uz aj tak dost unavena, pojdem radsej zajtra.... a skroby mozes miesat 😉 poslem Ti IP

1lubika
7. mar 2012

@kacenka1983007 mne tiež môj milený povedal, že mi nejako sa zadok zmenšil.
@mijadave musíš vydržať. Ked to naša kolegyna z diety vydržala, musíš aj ty. A na tú zumbu by som nešla. Radšej pre istotu - predsa sa tam človek namáha. 😢 😢 Ja mám zajtra vodu - posunula som si o 4 dni neskôr, lebo doma v nedeľu by som nezvládla vodový. 😠 😠 Lepšie mi bude v robote, kde nevarím a nekuchtím, a nikto okolo mňa nevymýšľa, že čo si dá pod zub. 🤐 Takže budem musieť aj ja zvládnuť.
Včera večer zumba - to bolo perfektné. Taká sa tam doteším, ako malé decko 🙂 🙂 . I ked mám dole asi tak 6-7 kg od začiatku, normálne sa mi lepšie cvičí, viac skáčem a som taká ohybnejšia. 😅 😅 😅 A ani sa tak nezadýcham ako predtým. 😀 😀 Dnes mám vitamíny - akurát idem si idem dať dusenú zeleninku - mňam - večer som si ju robila. Nahádzala som tam všetko, čo som doma mala v mrazničke od zeleniny.

mijadave
7. mar 2012

@1lubika no ved ani nejdem, uz som sa rozhodla... pojdem zajtra 😉 tiez som rada, ze mi voda vysla cez tyzden, ked som v praci.... 😉

zanulienka
7. mar 2012

@kacenka1983007 po kojeni?zapravis do teplakov a ides 😀

kacenka1983007
7. mar 2012

@1lubika aj ja som si všimla že normálne vládzem cvičit odkedy držím dietu 😎 a mám aj chut cvičit 😀 predtym nie a nie ma nahovorit,furt som to odkladala a vymyšlala som vyhovorky 😠

kacenka1983007
7. mar 2012

@zanulienka no asi do podprdy dám ponožky 😀 😀 😀 😵

zanulienka
7. mar 2012

@kacenka1983007 aj to je jedna moznost 😀

mattahari
7. mar 2012

@mijadave Drzim palce, nech mas dnesok uspesne a rychlo za sebou. Neboj, vydrziiiis 🙂 🙂 🙂
Ja som vcera ani neviem ako prezila do rana. Dopoludnie v robote bez problemov na vode a caji, az som sa cudovala, ale doma prisla kriza a taka migrena, ze som do vecera bud lezala alebo porobila okolo deti len s velkym sebazaprenim :( Noc predtym som sa nevyspala a buntosila pri pc do 01,30 a asi to bol problem, inac ma hlava boliet nezvykne. Pridal sa zaludok, a to som uz na vodu ani jedlo nemohla ani pozriet. Pri malej som zaspala oblecena a spala az do rana.
ALE rano v gatkach na vahe SOK - za posledne 2 dni -2kg, teda celkovo -9 - 10 kg. Tak vcerajsie utrpenie sa vyplatilo. Tiez som nic ine okrem vody a caju nezobla, tak rano som sa nastartovala do posledneho mesiaca s usmevom.
Posielam vam vsetkym vela pozitivnej energie 😉 😉 😉

mijadave
7. mar 2012

@mattahari super, gratulujem k tym kileckam dole, dufam, ze aj mna bude cakat prekvapko a konecne sa vaha pohne.... 😉 zatial to zvladam, odolala som aj na oslave kolegovych menin, kolaciky vsetci tlacili, aj mne kupili... ale ja som dnes len na nesladenych cajoch a vode.... zatial sa to da, no som taka akoby zoslabnuta, tak na zumbu dnes na 100000% nejdem... a asi pojdem aj skor spat 😉

mattahari
7. mar 2012

@mijadave Neboj, zvladnes to a zajtra rano odmena na vahe istaaaa 😉
Ten vodovy den nas teda potrapi asi vsetky, myslim, ze ziadna ho nezvladne lavou zadnou, ale vacsinou su po nom vysledky 🙂 🙂 🙂 Inac ta tabulka by bodla, kedze uz viacere by sme mali aj cim prispiet, ze ? Kto ju vlastne urobil ? Nevie ju dat naspaaat ???

mijadave
7. mar 2012

@mattahari dakujem, dufam, ze mas pravdu 😉 inak aj ja som tu tabulku hladala, netusim, kto ju robil.... 😒 aj mne chyba.... ☹

mattahari
7. mar 2012

@mijadave Podla mna ju mozno niekto vymazal, ci uz naschval alebo nedopatrenim ☹

mijadave
7. mar 2012

@mattahari mozne to je... skoda, bolo to fajn, ma to motivovalo.... ☹

79zuzana
7. mar 2012

ahojte, tak som sa zasmiala na tych vasich zadkoch a komentaroch o nich 😀 😀 😀 Ale aj mne muz povedal, ze mam mensi zadok a paci sa mu to 🙂 Dnes mam vitaminovy den a zatial mi to ide pekne, rano slivka a hruska a na obed pecena cuketa, paradajka a paprika. Este vecer nejake ovocicko a utekam spat. Vcera som dostala tie svoje zle dni, tak dufam, ze vydrzim bez sladkosti. O tyzden sa vazim, tak som zvedava, ci to stalo zato. V kazdom pripade sa aspon lepsie citim. O chvilku vybehnem na rychlu chodzu, nech sa to este zlepsi. Inak tabulku nemam uz ani ja ☹

maruska17
7. mar 2012

@kacenka1983007 dakujem pekne 🙂 vy tu tak rozprávate o váhe, a ja sa doma nemám ako odvážiť 😒 baterky došli, už som sa nevážila od leta 😀 neviem či je to dobre alebo zle 😀 , no cez leto som mala aj 59 kg no mi to kolísalo aj do 64 čiže vôbec netuším, koľko mám, chcela by som sa dostať na 50,, nieje to málo som maličká 😝 hádam za tie 3 mesiace by šlo aspoň tých 9kg 🙂