90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1lubika
8. mar 2012

júj, už aby bolo 21,00 hod. Je to strašné na tej vode, čaji a nič. Už neviem, či vydržím. 😢 😢 Ale musím, ved to mám za pár, no nie??? 🤐 Vypila som také množstvo vody - čaju, že až. Hlad sa ozýva - pohár vody. 😢 😢

lorine1
8. mar 2012

Ahojte, tak sa idem popriznavat, dnes som zhresila, sakris a tak dobre to zacalo... rano jablcko a potom uz to islo na obed osladene Late - uzasne bolo a potom som uz neobedovala a na veceru som mala celu porciu - 1 zemiacik opeceny a sojove masko na zeleninke... a dorazila som to tablickou 86% cokoladky a to som mala Skroby... ale ked uz mame ten den zien... zajtra mam UH ale bez sladkeho, som sa rozhodla:/ inak uz mam 14 den a 4 kg dole🙂 sa tesim... je to super... papa

lorine1
8. mar 2012

@1lubika ahoj, teda mna ta voda este len caka, ale uz teraz mam z toho strach, drzim palceky nech to vydrzis🙂 papa

lorine1
8. mar 2012

@mijadave teda to je super, co by som ja dala za taku vahu, to som mala naposledy pred 5timi rokmi... snad aj mne sa to podari este mam nato 76dni🙂) papa

kacenka1983007
8. mar 2012

@1lubika vydrž a ked cítiš hlad tak spinkaj ak možeš 🙂 držím palce.. 🙂

kacenka1983007
8. mar 2012

@lorine1 to máš pekne dole a kolko si mala ked si začala?

kacenka1983007
8. mar 2012

@lorine1 ja som za 18 dni schudla 3,5kg tak to máš pekne. 😉 🙂

mattahari
8. mar 2012

@kacenka1983007 Aj ja som mala dnes skroby a bola som na cinskej pomste cely den. Len z rychlika som si na obed na oprazenej cibulke osmahla fazulu z plechovky a zmiesala som s uvarenou ryzou. Robia to niektore baby tu a ja som to ochutnala po prvy raz, no faaakt dobreee - rychle - super jednoduche. A vobec som cely den nepocitovala hlad, asi sa uz prejavuje euforia z druheho vodoveho dna a z posledneho mesiaca 🙂))
No urobila si mi chutky na tie zemiacky, ale dam si s kyslou kapustou, tesiiim na dalsie skroby 🙂

mattahari
8. mar 2012

@mijadave Supeeer, tabulecka je spat !!! Si sikulka. A manzelik je zlaty, ze ta takto podporuje, pre nas baby je to vzdy dolezite a zvlast teraz kazda pochvala nas dokaze super nastartovat. To sa potom chudne... a moj mi stale hovori, ze keby este pravidelny pohyb kazdy vecer, to by boli zbytocne vsetky diety 🙂))

mattahari
8. mar 2012

Ja som tu len sama dnes za nocnu sovu ??? A to po dlhom case nic pri telke nezobem 🙂

lorine1
8. mar 2012

@kacenka1983007 Ahoj, no ked som zacala mala som 76,3 a dnes rano rovnych 72... dufam, ze to pojde takto dalej, snazim sa papat len 3x denne a mensie porcie, viacej tekutin... zatial je to v pohode, ani niesom hladna...

sisanka
9. mar 2012

@mattahari ja tak jedavam tu fazulku a neviem sa toho dojest s ryzou 😀

mijadave
9. mar 2012

dobre ranko dievcata 😉
dnes zacina u mna porusovanie, idem na posedenie s dodavatelom pri vinku a udeninach, no neda sa nejest aj ked mam skroby 😒 a zajtra cestou spat idem pozriet svoju babicku a tej clovek nevysvetli, ze mozem len cestoviny so zeleninkou 😀 ale zajtra vecer uz budem dodrzovat zas 😉
@mattahari ano, je zlaty ako ma podporuje... sem tam podrypuje, s jedlom chodi popred mna 😀 ale vcera bol zlaty, dokonca mi vecer dosiel s kyticou... hoci mi vzdy hovoril, ze nepotrebuje sviatok, aby mi kupil kvietok, tak vcera sa prekonal a povedal, ze je rad, ze som sa na to dala, ze ma obdivuje, ako to zvladam a ako sa ovladam a si ma teraz bude musiet strazit 😀 a ze teraz si zasluzim kvietok kazdy den.... 😀
@sisanka aj ja zboznujem tu fazulu s ryzou, je to mnamka.... 😉

mijadave
9. mar 2012

@lorine1 moja, ani ja som uz nedufala 😉 drzim Ti pasticky, nech Ti to pekne ide dole 😉

kathrin6
9. mar 2012

Ahojte. Chcem sa len spytat. Mam doma knihu 90- dnova rozlisovacia dieta a su v nej fakt chutne vyzerajuce recepty len chcem vediet ci tie porcie su na jeden den?Napriklad dam si na obed a trosku si odlozim na veceru?lebo sa mi to pri niektorych jedlach zda byt dost vela.
dakujem

kacenka1983007
9. mar 2012

@mattahari dobry nápad aj ja to raz vyskúšam,fazulu a strukoviny moc nemusím lebo mi robia zle na žaludok ale aj kapusta,tak je to jedno či mi robí blbo strukovina alebo kapusta 😒 ale urobyla si mi chutky na tú konzervu 🙂

kacenka1983007
9. mar 2012

@mijadave aj ten moj včera na večeru si spravil chleba vo vajci a čudujsa svet si to spapal v kuchyni a nie predomnou,všimla som si že ma pozoruje ked cvičím a taky je vysmiaty,cítim že je na mňa pišny no niekedy má rečičky napríklad mi ráta kolko spravím brušáky a to nemám rada 😠

zanulienka
9. mar 2012

cafte hladosky 😉 ..ja mam dneska vitaminy 😖 ,nic moc..bola som cvicit a vecer mam este G.A.P....v preklade zadok,stehna a brucho 😀 ..takze vecer bude zomna modelka he he..

1lubika
9. mar 2012

no tak sa hlásim po vodovom dni - živá, zdravá. 😀 😀 Večer som to nezvládla, tak mi bolo zle, že som si musela dať polku malého rožka s maslom. Večer som cestovala domov autobusom, tak som sa bála, že tam niekde odpadnem. 😢 - Ale ráno som sa i tak tešila. 😅 😅 Celkove mám 7 kg dole -takže som celkom spokojná. Hlavne mi šlo na stehnách a bokoch dole. 😀 😀 Ako som začala chudnúť, tak boky mám o 5 cm dole a stehná 3 cm - čo som vôbec nedúfala. 😖 Aj pás mám nejaké 2 cm dole. 😅 Ked prekleniem tú prekliatu 75 to bude radosti. 🙂 🙂 Dnes som sa tešila od rána na obed - dala som si pečené kuriatko - tak strašne dávno som ho nejedla - so zelen. šalátikom. A na večer mám tiež odložené.

mattahari
9. mar 2012

@kacenka1983007 To som rada, inac ja som ju kupila prvykrat, kamoska kupuje v Lidli a dava to do roznych salatov, tak som sa inspirovala. Dobra vec a rychla priprava, mozes si to dat podla mna na rozne sposoby - s ryzou, salat, na oblohu k normalnemu jedlu, asi aj do polievky, privarku, je hned makucka, ak nestihas mozes aj rovno jest z konzervy 🙂)) Teda komu nerobi problem.

mattahari
9. mar 2012

@zanulienka Aj aj sa chcem prinutit cvicit, no este sa nenasla taka sila, co by ma do toho dostala 🙂 Snivam aj o orbitreku, no neviem aky vybrat z tej ponuky. Ale myslim, ze aj ked pri diete schudneme, tak len cvicenim sa ochabnuta a mlandrava koza - teda koža 🙂 naspat vypne a dostane do normalu . Mam sice aj jednu znamu, co robi lymfodrenaz, co by malo prave pomoct hlavne urobit celkovo kozu napnutejsou a hladsou, nemate niektora skusenosti aj s tymto ?

mattahari
9. mar 2012

@1lubika Blahozelaaam k super kileckam 🙂 Citam, ze si tiez mala zly vodovy, chvalabohu je za nami. Tak hura do posledneho mesiaca 🙂 myslim, ze ten bude ok a skuskou pre nas bude VELKA NOC 🤐 🤐 🤐 🙂

1lubika
9. mar 2012

@mattahari podľa mojich výpočtov mi akurát na Velký piatok vychádza další vodový deň. Celkom by to bolo dobré. 😎 Včera bol spln mesiaca - možno to vplývalo na mňa. ☹ ☹
Zajtra ideme na takú menšiu oslavu k známym - tak neviem, mám škroby. Asi si urobím bielkoviny - lebo bude tam väčšinou masové výrobky a v nedelu budem pokračovať UH. No čo mám robiť ??? ☹ ☹ Bude tam viac ludí a každému vysvetlovať, že nemôžem, lebo ...... Radšej to vyriešim takto ☹

mattahari
9. mar 2012

@1lubika Mne posledny vodovy vychadza v stredu pred velkym piatkom, tak rozmyslam, ci si to tam nejako nepoposuvam, nech nehladujem dvakrat pocas troch dni 🙂 Ved dietu to uz neovplyvni si myslim.
Ja som absolvovala pocas druheho mesiaca tri plesy a jednu chatovacku-lyzovacku s partiou, a odolala som len ten prvy ples uplne, ostatne som si trosku prisposobila ako sa dalo. A aj nejake to vinko islo za obet 🙂

zanulienka
9. mar 2012

ja mam prvy vodovy den 24.marca,mozno vyskusam a ked budem citim,ze mi zacina migrena,tak sa najem,nebudem riskovat..dneska som mala uplne sportovy den,rano posilovka,teraz vecer dalsie cvicenie...aj by som prijala keby som mohla kazdy den nieco taketo absolvovat..len ci by som sa potom aj na druhy den postavila 😅

zanulienka
9. mar 2012

@mattahari vidim,ze aj ty mas 3 baby doma ako ja 😉

zanulienka
9. mar 2012

@mattahari este k tomu orbitreku-ja ho milujem...kebyze ho mam doma,tak som na nom hadam aj cely den,je super.v posilovni cvicim na nom takych 40 minut.

hava77
9. mar 2012

ahojte, tak aj ja sa hlasim stratena. jamam uz nervy lebo mi vaha stoji a nie a nie sa pohnut. celkove som schudla 8,5 kg a dalej sa neviem dostat 😠 ....ale musim sa priznat ze sem tam aj porusim, ale co uz sme ludia ☹
vitam aj nove kocky a dufam ze sa nam bude chudnut spolu lepsie 🙂

mattahari
9. mar 2012

@zanulienka No, a pozeram, ze aj priblizne v rovnakom veku su tie nase baby, aj mena sme niektore trafili rovnake alebo podobne 🙂 Ako tvoje teenagerky vychadzaju s malou ? Ja sa nemozem stazovat ani vo sne, pomocnicky ako vysite, a mala ma v 1,5 roku slovnik ako 3-rocna 🙂 Najnovsie hlody mame ze: "sa spamätaj", "do jici", "vypadni"... ale aj slusne slova mame v repertoari, prave ma prekvapila ze "mami, pepač" ked ma neposluchala 🙂 a take ze "dakujem, posim si, paci sa" uz davno . Som stastna, ze mam taku sikulku, aj starsie sikovnice 🙂

mattahari
9. mar 2012

@zanulienka ...a orbitrek by som bralaaaa, len sa neviem k nemu dokopat 🙂 a tiez si myslim, ze by nesluzil len ako vesiak na saty 🙂 Jeeej, pozarm, ze vy ste kdesi v teplucku, to uz mate asi davno jar, ze ?