90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
19. mar 2012

@ketrinn Kati ja mám tu knihu z knižnice požičanú...tie halušky úplne jednoducho..poloh.múka a miesto vody zakysanka 🙂 máš pekné výtvory na Fb,len si to nemám kedy v kľude pozrieť..

miskakyska
19. mar 2012

Akééé ticho tu ostalo 🙂

limoncino
19. mar 2012

ahoj dievčatá, ja som dnes začala s 90 dňovkou 🙂

miskakyska
20. mar 2012

@limoncino no vitaj..a nič nepýtaj 🙂 a hlavne pevnú vôľu,,prve dni su najhoršie..potom sa to už dá vydržať

1lubika
20. mar 2012

dobré ránko dievčatká. 🙂 🙂 Už som tu dávno nebola. A ako ste sa rozpísali? 😵 😵 Strany nám len tak utekajú. 😵 😵 Cez víkend som sem nestihla pozrieť, mali sme samé oslavy. 😀 😀 To bol najhorší víkend - pre dietu. Od januára ako držím dietu, som tak neporušila. Ale zvláštne, že napiekla som koláče sladké, ale aj kysnuté a človek by neveril, ako sa zmenil. Ani mi len na chuť nešli. Inokedy by som doslova zožrala pár kuskov a teraz - vôbec, zjedla som 2 kúsky a ešte akurát včera som si nechala na večeru sladký zákusok. Ale ja lúbim masko, tak tomu som neodolala, a samozrejme majonézový šalátik - no zjedla som trošku. ☹ ☹ Ale musela som. 😠 Nedalo sa odolať. Ale čuduj sa - ani oriešky, čipsy a iné hlúposti - vôbec. Takže som rada, že som len tak málo zhrešila. Ale cez víkend mi nabehlo 1 kg naspať. Ale už v pondelok som nabehla znovu na správnu stravu. Normálne mi to chýbalo. 😝

1lubika
20. mar 2012

@mijadave držkaj sa a lieč sa. Držím palce k rýchlemu vráteniu sa do normálu, ked máme len také bežné starosti a nie takéto, ako teraz trpíš ty.

1lubika
20. mar 2012

@ketrinn mohla by si mi nápísať, kde si môžem objednať ten propolis. Ja by som si tiež, ak hovoríš, že je naozaj dobrý. Ďakujem.

ketrinn
20. mar 2012

@miskakyska diky mam toho viac na pokeci mam tam nic 123321ketrin ked kliknes do guglu tak ti vyhodi 🙂album je pristupny

ketrinn
20. mar 2012

@limoncino vitaj medzi nami🙂

ketrinn
20. mar 2012

@1lubika kedysi som ho objednavala v lekarni ale je to smejd objednavam od jednej pani z minibazaru ,ma priezivku( zakire),pozor je tam aj pani ktora ho ma lacnejsi ale neni to ono poslem ti cez ip .na co je dobry

kacenka1983007
20. mar 2012

@limoncino ahoj tak ti držíme palce..

kacenka1983007
20. mar 2012

ahojte babenky,tak po včerajšej vode sa nemám s čím chválit ☹ išlo mi dole len 0,5kg tak teraz mám 59kg a celkovo mi šlo dole 4kg,dúfam že nakoniec sa dostanem na tych vytúženych 55 😠

mijadave
20. mar 2012

@1lubika dakujem 😉
@limoncino ahoj, vitaj 😉 a kludne sa pridaj aj do nasej tabulecky 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... tu si zaznamenavame nase uspechy a tak sa aj povzbudzujeme 😉
@kacenka1983007 pomalsie chudnutie je vraj lepsie, za mesiac je ideal dat dole 4kg 😉 lahsie sa potom udrziavaju 😉
@ketrinn ahoooooj 😉

ja dnes len na skok, dnes mi ide konecne spat, takze v tom idem pokracovat, tak zatial pa 😉

zanulienka
20. mar 2012

@kacenka1983007 ale zijes po vodovom,nie?to je dolezite 😀 .
kupila som si elektricky tlakovy hrniec...skusam v nom teraz varit no som velmi zvedava ci dneska budeme jest 😅

ketrinn
20. mar 2012

@mijadave ajoj ,prid kunam ked sa vyspinkas,pridala som na f moj obedik♥

mijadave
20. mar 2012

@ketrinn jeeeeej, dakujeeeem, moj mm mi uz tiez nieco vyvara, krasne to vonia, no vobec nemam hlad.... 😒

ketrinn
20. mar 2012

@mijadave myslim ze u teba to bude psychikou,ze nemas hlad ,bo sa boljis na stolicu chuda moje 😔 ale papat musis ako po vcerajsej masazi?
😅

mijadave
20. mar 2012

@ketrinn asi ano, je to strach... masaz nepomohla tomu, comu mala... ☹ zatial sa mi nedari ist na stolicu... tlaci to, no nepusti... je to strasne opuchnute... ☹

ketrinn
20. mar 2012

@mijadave na tie stehy bude dobra aj ta masticka ale musia sa ciastocne zahojit asi a odpuchnut ,ta mast sa dava aj na bercove vredy atd precitala si si na tej stranke je to pisane vsetko v tych/ navodoch/ na pravej strane ked otvoris jej inzeraty.ak nie kukni ma ich tam napisanych 7 na prpilis,mast ,med ,obnozkovy pel ,atd

mijadave
20. mar 2012

@ketrinn dnes by mi to mala poslat, tak uvidime, zatial som to neprestudovala cele 😉

1lubika
20. mar 2012

@ketrinn ja som to skúšala sa tam dostať k tomu minibazáru, ale neviem, či sa tam mám zaregistrovať, alebo ako ďalej postupovať. ☹ ☹ Nemám s týmto vôbec skúsenosti. Mohla by si mi prosím ťa nejak pomôcť, alebo napísať postup, ak nie tu tak aj na mail? Bud taká dobrá. 😅

mijadave
20. mar 2012

@1lubika najprv sa musis zaregistrovat a potom si vyhladat tu pani a jej aukcie.... ked si to od nej najdes, tak das prihodit na tu aukciu, co chces, no kedze budes zaregistrovana menej ako tyzden, da ti, aby si si prve poziadala tu pani o povolenie, je tam na to formular, do neho jej napis, ze Ta odporucili na jej produkty, mozes napisat aj kto... ona Ti potom odpise na mail, ze povoluje a mozes skusit znova prihodit na jej aukcii... ja som tak od nej kupila min. tyzden tinkturu spolu s mastou, len taku malu sadu a dnes by mi to mala posielat 😉 dufam, ze som Ti pomohla, ak nieco Ti este bude treba poradit, napis 😉

1lubika
20. mar 2012

@mijadave nejako som to zvládla, dúfam, že to bude dobre. 🙂 Uvidím, Dakujem za radu. 😵 😵

mijadave
20. mar 2012

@1lubika nie je zac 😵

kacenka1983007
20. mar 2012

@zanulienka ale žijem,ani hlad som nemala do obeda v pohode,lenkavu som si dala a mandarinku,len mi bolo tak neak divne ale cely deň 😕

kacenka1983007
20. mar 2012

@ketrinn vidím už si sa naučila tie srdiečka,som rada 😎 🙂 😉 ♥

kacenka1983007
20. mar 2012

@mijadave ja som sia kurát spomenula že ked po porode nam nešlo na wc dávali nám čapík a bolo to,raz -dva sme to maly za sebou ani sme sa nestihly všimnut že sme po porode 😀 😵

mijadave
20. mar 2012

@kacenka1983007 ako davas tie srdiecka? ja nesmiem ziadne capiky ☹ zatial 😒a ani ho tam cez to bolave a zasivane nemam ako vtrepat...

miskakyska
20. mar 2012

:- O ..Noo baby ja neviem,je toto v poriadku..ešte mám len 7mi deň a 4kg dolu a ani necvičim..mala by som byť rada ale sa mi to akosi nezdá,vaha sa mi neskôr zastaví,však budem ja vyxrklina po 3ox mesiacox..

ketrinn
20. mar 2012

@miskakyska ja som mal 3 kg dole za 7 dni ,ja sa vazim kazdu nedelu rano alebo v pondelok 🙂 v druhy tyzden to bolo len 1,5 ono sa to zastavi neboj treti tiez 1,5 a stvrty po vode 2 kg teraz by to malo zacat stat a pojde to pomalicku aspon tak som sa docitala uviddim ale kazdy je iny kazdy mame iny organizmus ,ja som tiez necvicila 🙂 ale lepsie je cvicit nezostane jojo efekt 🙂 aspon vecer