90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
12. apr 2012

@mijadave neboj vyjde,čo mu iné ostáva...a aké sú u nás búrky,keď mám PMS(syndrom) vtedy si idem sama sebe na nervy a to už je veľmi zlé :-P

kacenka1983007
12. apr 2012

ahojte babenky chudulky.no ja mám za sebou vodu,zvladnutu no neviem ale na váhe nič moc ☹ váha že 58,2 😠 no potvora sa somnou nechce kamarátit,dnes ovocie,no neviem či z toho stresu dostanem niečo do žaludka.držím palce .

kacenka1983007
12. apr 2012

@miskakyska pekne ti to išlo dole, 😉 gratulujem,si pamatám ako si bola na začiatku neštastná že tu dietu nezvladneš 🙂

alias313
12. apr 2012

mijadave:dakujem krasne za link teda jedla je tam riadne 😀 to sa mi ani nechce verit ze schudnem ked budem tolko jest 🙂

miskakyska
12. apr 2012

@kacenka1983007 :o) a mesiac za mnou..rychlo ušiel..ale bez VAS 90dňoviek by som to nezvládla! URČITE! Ďakujem Vám za podporu!

miskakyska
12. apr 2012

@kacenka1983007 mojenko jake ovocie,bielkovinky po vode!. NEMIEŠAŤ dni je ZAKLAD aby išli kilečka dolu!!

1lubika
12. apr 2012

@mijadave no to je asi s každým chlapom rovnako. Ale priznajme si, že ani s nami to niekedy je tiež na nevydržanie. ☹ Ale dnes je zamračené, možno na neho vplýva tiež počasie - ako sem - tam aj na mňa.
Ja už neviem, čo so mnou. Ja som na tej istej váhe - ako po 2. vodovom dni. Asi to na mňa ináč vplýva - ale aj tak som rada, že som za tie 3 mesiace schudla 7 kg. Čo sa mi už dávno nepodarilo. 😵 😵
Aj ja vítam nové babenky a prajem viac stratených kíl ako to bolo u mňa. Dnes mám blbú náladu - asi to počasie. 😢 😢

mijadave
12. apr 2012

@1lubika je to rovnako, a priznavam, aj so mnou je tiez niekedy na nevydrzanie 😉 inak aj ja som sla malo dole, ved pozri tabulecku a po 3. vodnom len 1,5kg 😉 neboj, aj tak je to pekne 😉

kacenka1983007
12. apr 2012

@miskakyska to by sme tiež nezvládli bez teba moja ♥ ♥ ♥

kacenka1983007
12. apr 2012

@miskakyska ja som nemala mat vodu moja,ja som včera mala mat UH ja som si ju dala za trest.aj tak nemám chut papat takže mám normalne ovocie tak som si uvarila polievočku. 😉

miskakyska
12. apr 2012

@kacenka1983007 moooja zlatá,to myslíš vážne?..si ma potešila..a ani nevieš ako!! :-* držkaj sa!

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska ja tiez miesala sakra tak to potom ta vaha stoji ☹,sice len raz a teraz som si dala tiez z kacenkou vodny ale ako trest nemala som mat ani ona a 2 vodny mam 18 🙂:(

miskakyska
12. apr 2012

@ketrinn v našej múdrej knihe tak písali..že základ je ovocie na raňajky,obed po 12tej..prestavka medzi obedom a večerou 4 a 3h,šak to viete,a hlavne nemiešať..zjesť môžeš toho čo smieš koľko ti hrdlo ráči :o) ...mne sa celkom ta voda ľubila..nemusela som dumať,čo zjesť..len by mi trebalo aj cvičiť,trošku spevniť svaly..no ale chce sa mi?

miskakyska
12. apr 2012

@ketrinn ináč som bola rada,že som sama neplávala!! ..že ste sa pridali aj s Katku :o)

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska jasne ja som tiez rada ze sme tu tak pekne zohrane 🙂 musim to zas vziat prisnejsie kava prec ziadne sladenie medom a vsetko budem dusit ´ô mozno zas zacne klesat aj mi to prospeje na ten pankrac: 😵

miskakyska
12. apr 2012

@ketrinn Katka s pankreasom sa nezahravaj! Oco bol operovany naň pred 14timi rokmi..3mesiace nemocnica,z toho 2 na ARE :o( ušiel hrobarovi z lopaty..tak veru,to nie je sranda..rozchodil to veľmi pomaly..ale rozchodil..

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska nestraš 😀 😀 ,uz som to mala ale po pangrole preslo ,len musim viac davat pozor na jedlo no nemam z coho vyberat ,dufam ze horsie nebude nechce sa mi na gastro ,mam nieco z hladkym svalstvom a nemoze sa mi dostat dovnutra hadicou ,musi na silu az krv mi ide neprajem nikomu ☹ tak sa snazim vyliecit doma uvidime ak neprejde do buduceho tyzdna tak budem musiet aj ked nerada 😨a neviem ci nemam aj vnutornu teplotu akosi sa tak divne citim cela horim ale teplomer neukazuje.musim dat pobrat dake vysledky doktorke aspon crp a sedimku budem pytat lebo mam ist na operaciu(stitky) a nerada by som bola keby mi to nevyslo

miskakyska
12. apr 2012

@ketrinn slinivku dráždia orechy,zrnka v paradajkach,šalatovkach,v hrozne a také..to mal dlllho zakázane jesť!

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska aj kava drazdi? lebo mam dojem ze ano ,zisti mi prosim dnes som bola bez dala som si caro z troskou mlieka bez laktozy,ale milujem kavu 😒 a mam strach ze aj ona mi nerobi dobre.viem ze nemozem mastne ,cibulu,cesnak ,papriku ,kapiu a vsetko co ma kozu a jadierka ,ale jablko mozem vsak lebo kožu osupam 😎 alkohol amineralky pivo viem ze nemozem len riedene 100% stavy cosi mam zistene

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska bozenku a ja cez sviatky zjedla vrecko 400dg lieskovych orechou,asi mozno aj s toho sa zhorsilo, 😒 grgam a grgam ako prasa xiixi

viera22
12. apr 2012

ahojte môžem sa pridať k vám bola som v skupine dukanovej diéty ale momentálne som ich musela opustiť lebo som dnes bola prvýkrát na zumbe a pokecala som si s cvičitelkou a mi povedala že si tou dijetou len dodbavam organizmus začala som mať nízky tlak vlasy začali nadmerne vypadávať a o únave ani nevravím ........ zhruba pravidla tejto 90-dňovej diéty poznám ale chcem sa opýtať ako vám to ide ste s ňou spokojný kilečka vám idú dolu a čo oragnizmus nepocitili ste zmenu k horšiemu

miskakyska
12. apr 2012

@ketrinn áno,áno moja..na kávu som zabudla!..ale nescu pije v pohode..keď ma ešte napadne niečo dám Ti vedieť...a jablka si nešupieva

miskakyska
12. apr 2012

Baby ako sa dostanem k tym receptom k tejto diete..to musim dat nove meno aj heslo,či také ako mám na koňovi?

miskakyska
12. apr 2012

@viera22 Vierka tato dieta je super,no čo Ti budem :o) včera som mala prvu vodu a 7kg dolu..JA taký pažravec bez pevnej vôle..bóóže to ani pravda není toľke kilá preč :o) aj baby sú tu výborné!!

ketrinn
12. apr 2012

@miskakyska dakujem zajtra pojdem kupit nesku 2v 1 😀 ak by si sa zvedela nieco podstatne napis🙂mozes aj do ip aby sme tu nezaberali vela miesta 😀 pisanim romanou 😀 😀 krasne sničky

sajmonkaf
12. apr 2012

Ahojte,rada by som sa pridala,nikdy som žiadnu dietu nedržala,kila mi rokmi pomaličky pribúdali,a som rozhodnutá to zmeniť.Pri výške 162 cm mam 88 kg,no hrôza!Čo-to som si už prečítala,a páči sa mi,že jedalniček je pestrý.Ja som pažravá a nemám pevnu voľu,milujem pečivo a sladkosti,v tom je velky problém.Chystám sa začať v sobotu,tak mi držte palce 😉

viera22
12. apr 2012

@miskakyska ahoj tak to za jediný deň dala si dole toľko či za dlhší čas.....ja potrebujem fakt kopúúúúúú kííl dať dolu lebo počas tehotenstva som pribrala cca 50 kíl a už som totalne zo sebou nespokojná......aj cvičim popri tom tak uvidíme dúfa že tátodiéta mi bude vyhovovať......teším sa že vás spoznám aj ja lepšie ...ešte sa chcem opýtať musím začať bielkovynovýmdňom keby som si zajtra dala napr. uhľohydráty a od soboty by som nabehla normálne s bielkovynovým dňom .... asi blbosť nie

viera22
12. apr 2012

@mijadave ahoj môžem sa zapísať do tej vašej tabuľky aj ja inak asik odpadnete ked tam dam svoje info o výške a váhe heh

sajmonkaf
12. apr 2012

@viera22 ahoj,kedy začínaš?

viera22
12. apr 2012

@sajmonkaf no mám v pláne zajtra ale asi to nechám na sobotu