90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubinka26
15. máj 2012

ahojte. strasne sa ponahlam, pridem az cez vikend, ale toto vam musim napisat. po vcerajsej vode 73.5 kg pred 29 dnami to bolo 82,5. teda 9 kg !!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 velmi sa tesim a dufam, ze mi to tak pojde aj dalej. to prajem vsetkym. pa pa

sotia
15. máj 2012

no tak ja po včerajšej vode -1,5, dokopy teda -7,5 kg
@lubinka26 jéj vážime rovnako

sajmonkaf
15. máj 2012

@sotia
@lubinka26 super!teším sa s Vami. 🙂

zoya1
15. máj 2012

Ahojte, tak ja som si ten vodový deň predsa len preložila na piatok 18.5. - včera som mala mať, ale v robote žúrka neskutočná tak som to radšej ani neskúšala. Samozrejme že som včera porušila čo sa dalo - ale zatiaľ sa to na váhe neodrzkadlilo tak dúfam, že to aj tak zostane. Ja dnes škroby - na obedík zemiaková kaša s hráškom + uhorka, a na večeru asi zjem ryžu. Viem že by som mala jesť na večeru to čo na obed, ale manžel odišiel na cvičenie a deťom som uvarila ryžu k mäsku a dosť veľa tej ryže 😎 tak asi asi aj ja dám na večeru. Dnes ma dcéra vystúpenie v škôlke tak sa ideme kultúrne vyžiť. Ešte nakuknem večer pa pa pa.
@sajmonkaf Gratulujem moja - krásne si išla dole.
@lubinka26 Aj tebe veľká gratulácia - ide to kočky ide. Ja len dúfam, že tú vodu vydržím tak statočne ako vy.

mijadave
15. máj 2012

@zoya1 to mi hovor, ja som mala dnes sice bielkoviny, no kolegyna mala narodky... tak hned veternik, potom dalsi kolacik a dalsi... no a odmietnut ako nova nemozem... 😒 nevadi... nepriberam, to je hlavne... len sa na seba hnevam, lebo neviem odolat a dost casto porusim 😒

zoya1
16. máj 2012

Haló haló tak kde ste všetky????? Ja dnes UH - na obedík cestovina s omáčkou a na večeru ešte neviem. Deti by chceli šišky - to môžem aj ja si pár dať???? 😀 😀 😀

ketrinn
16. máj 2012

@zoya1 ahojky no neviem šišky asi nie je to nezdrave 😒 ,ale vieščo urob buchty na pare a tie možes 🙂 ,vyprazane by si nemala ale nezabije ta to xixi . 😎 v poslednom case tu nik nieje xix asi to ide tym casom a ja som stale v depkach 😒 asi stavy pred operaciou 😢 nechce sa mi nič.

zoya1
16. máj 2012

@ketrinn Jój buchty na pare by som si dala ale nechce sa mi ich robiť - vieš ešte len o 17,00 dojdem z roboty a to kedy by sme jedli????? A operácie sa neboj, mňa minulý rok operovali 2x. Tiež som mala strašné depky - normálne som si zobrala do hlavy že sa nepreberiem z narkózy. A pozri som tu a oxidujem na tomto chate 😀 😀 😀 Uvidíš bude to dobre, a najmä ty sa budeš cítiť oveľa oveľa lepšie. Ja keby som vedela že po operácii mi bude tak super, tak by som ten žlčník určite netrpela 5 rokov. Aj keď teraz musím držať 90 DD lebo po operácii som pribrala 10 kg. No ale čo už, keby som nepribrala tak by som Vás nespoznala 😎 Všetko zlé je na niečo dobré.

1lubika
16. máj 2012

ahojte kočky. Som rada, že vám to tak dobre ide s chudnutím 🙂 🙂 Za mesiac dať dole 9 alebo 7,5 kg to je parááááda. 😵 😵 Držím Vám palce, aby to išlo aj ďalej takto. Je to naozaj dobrý pocit, ked sa zbavíte toho, čo vám na sebe vadí. Ja už nedržím 90 dňovku, skončila som pred 5 týždňami - a ani nepokračujem v tej pokračovacej. Akosi sa mi nedarí ju začať. 😠 😠 Sama na seba som naštvaná. Ale váhu mám rovnakú ako ked som skončila. 😀 😀 Ešte by mi bolo treba dať dole nejakých 5-7 kg. Ale dodržiavam doobeda ovocie. Obed ako kedy, podľa toho čo mám navarené. Niekedy jem aj s prílohou ale väčšinou sa snažím dodržiavať ako v 90 dňovke. Žalúdok si zvykol na takýto druh stravy a asi sa aj stiahol, nepotrebuje toľko zjesť, aby bol plný. 😝 😝 Stalo sa, že som sa odtrhla a jedla jedno cez druhé a bolo mi ťažko, v noci som nemohla spať. Trest za pažravosť. Musím sa vám pochváliť - stretla som známu - ktorá ma videla asi tak pred Vianocami. Tá mi vraví - bože to čo robíš, že si tak schudla - ty si musela dať dole aj 15 kg. a pritom mám len 7 kg dole. 😀 😀 Ale cm išli veľmi dole - boky, zadok, brucho. Ten pocit vám želám, aby ste ho zažívali čo najviac. 😵 😵 Tak s radosťou chudnite.

sotia
16. máj 2012

@ketrinn kedy ideš na tu operáciu, neboj všetci ti tu budeme držať palce, veď kto by nám tu rady dával

miskakyska
16. máj 2012

Čaute kočeny!! ..ja viem,že to tu nepatrí a možno ma budete mať za debila..ale....možno ste zaregistrovali diskusiu konikovske,gramaticke okienko,.dobre v pohode,ale o čo ide tym trúbkam,čo nonstop vyhľadavaju preklepy,tvrdky a chyby po temach atď a potom sa na tom rehocu a rozoberaju to ako pribrzdené..akože mne to nepripada vobec smiešne,skôr je to do plaču..ide hlavne o to,že iba ten spolok trubiek je NAJmudrejši,NAJštudovanejší,NAJinteligentnejší a ostatní sú mesuge...a nejaka eaka na mňa zaťažená,keď toto najde nech to vyľapí ku nim najmudrejším,aby mali čo rozoberať..och

ketrinn
16. máj 2012

@sotia ak to vyde mam ist 31.5 na prijem a na druhy den ma operuju ,potom este napisem kym pojdem 😉

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska kašli na ne ja tiez ked si dam zalezat tak pisem ,vsade take i y ako treba alebo semtam ujde aj neake to pismenko xix ale nakoniec uz kazda vie domysliet ,take kozy si nevsimaj ved nepiseme diktaty na znamky xix.na pravopis nekukam ani u jednej podstata je ze rozumiem o čo ide no ne? ale priznam sa ze ked mi pise neaky chlap tak sa nejeden raz zasmejem a jak dotierny tak mu napisem ze nech sa najprv nauči pisat xixixi

sotia
16. máj 2012

@miskakyska jáj, no tak to vôbec nechápem...niekedy naschvál nepíšem dĺžne, bodky, čiarky, blbne medzerník, no a čo?toto by ma vôbec nenapadlo

miskakyska
16. máj 2012

Babulienky teraz bežím na deň matiek do škôlky,večer pokecáme :o)) majkajte sa zatiaľ..

miskakyska
16. máj 2012

..ja už tu baby oxidujem 3tí mesiac..je to možné ako to beží?! ..tá pokračovacia 90dňovka je horšia ako táto...B-Š-Š-B-UH-V tým pádom máme sladké na večeru až každy 5ty deň..voda 25ty deň..a tie kombinácie s pánombohom..ani jeden recept ma z 2ky neoslovil 🙂
@ketrinn Kaťušik hádam sa nebojí taká silná žena nejakej operácie..jasnačka,že všetky držíme palce!...ja idem pozajtra dať von ten koreň zuba..zatiaľ som ešte hrdinka..

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska ved ani sa nebojim ale som akasi nanic 😒 joj neboj sa da ti injekciu a nebudes ani citit 😉 ved si daka zenska ne?
to v tej pokracovacej niesu vitaminove dni? aale aj keby neboli nevadi ja po operacii nabehnem zas od zaciatku len co sa zotavim🙂 ale uz si nasadim aj minerali a vitaminy ,nieze by som nemala v ovoci ale radila som sa z jednou co sa vyzna vo vyzive a povedala ze teraz je nachemizovane vsetko ! ak to nemas zo svojej zahradky tak jes 78% toxinou a osttok su len vitaminy ale ina rec ak to mas zo zahradky 🙂 potom ti v crevach vzniknu z tej chemie kyseliny a je špatne potom snich mozes dostat zapal zaludka a pazraku ,takze ženicky ak mozte snazte sa len domace ovocie a zeleninku a ak uz neni pristup siahnite po tych z obchodu ale este su aj trhy ,najhorsie su potraviny co dovažaju zo zahranicia mali by sme papat len bio aby nedoslo k prekysleniu(tlak v žaludku),grganie,takze tak,caka ma este gastro 28 som zvedava co mi povie 😝 idem na hadicu ,uz som aj nastudovala ake potraviny mam papat len zásadite takze som nastudovala ake su to a vies ze mi lepsie ? 😀 rano,vecer pijem repik +lyzica pelu+ lyzica medu uz treti den sa citim lepsie 😵 ale poviem ti som strasne hladna ked som dietila nikdy som tak hladna nebola ako teraz ked jem ranajky ale to je dobre ze som nepribrala . 😎
😉

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska mne uz vychadza salatik,aj redkvicka ,mam nasadeny ,hrasok zelenu fazulku,por cibulku mrkvicku ,petrzlen,bob,kukuricu,kopor, tak sa mi bude chrustat xi ,len neviem ci urastie,este som tu nesadila na novom 😉 ale dufam ze ano🙂

ketrinn
16. máj 2012

@zoya1 to super ,a co si mala kamene?

miskakyska
16. máj 2012

@ketrinn Katuška sú tam vitamíny..posledné...malá je zdravá?U nás v škôlke je stále nejaký vírus...teraz máme take suprové počasie 20 stupnov hore dole...noo,veru niet nad vlastne vypestovanú zeleninku!!!

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska aha nevsimla som si xixiok chvala bohu je zdrava ,sem tam zakasle ale hned nasadim med z pelom a prejde ju🙂 už rok sa takto fajn držime vdaka tomuto,aj ja sa liecim tym a je fajn ,skusila som propolis ale nerobilo mi to dobre asi preto ze tam je alkohol či co hm neviem tak som dala pel z repikovym cajom ,u nas uz rok neboli antibiotika ,musim zaklopat 😎 u nas je 10 stup a v piatok asi bude pod nulou 😒

miskakyska
16. máj 2012

@ketrinn ani škroby sa nesmú miešať?..napr.karfiol a zemky,al.fazuľova polievka zo zemkami,sojove kocky a zemky,treba to tiež jesť všetko samostatne ako bielkoviny?..zavčasu sa to pýtam,ja viem! :o)

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska možu sa určite ano ked som citala zaklady 90 dnovky tak tam bolo len upozornenie len na bielkovinovy den ostatne nie🙂 a vcera som kdesi vycitala ze najlepsie jest len mliecne produkty a vajicka a sem tam mesko 🙂 ize meso je najhorsie stravitelna bielkovina a syri by mali byt menej ako 30% v susine (toto som nepochopila xi),este hutam kde zaradit jacmnne klicky ,lebo ked naklicia dala by som ich k sacharidom ci? k zelenine xi ?
to si casto kladiem tuto otazku

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska a este so sa docitala ze arasidy patria k strukovinam,zemiakom atd nie k orechom ,ale moze to tak byt ked uvažujem arasidy rastu pod zemou ako zemiaky 🙂

miskakyska
16. máj 2012

@ketrinn jačmenné klíčky som ešte nejedla,ak Ti mám pravdu povedať...a v tie bielkoviny,keď si spomenula to mäso,tak ja som mäso ani ešte nejedla počas diéty,rybu som mala raz..a dlavim len syry..no a dneska macherka,naobed si kúpim syr ale aky?..tofu..debil..a v robote mi hovoria to čo papáš,však máš bielkoviny..úplne mi necvaklo,že tofu je sójove :o)

zoya1
16. máj 2012

@ketrinn Áno, jeden taký super veľký mi dali aj domov. Asi na základy keby sme náhodou išli stavať dom 😀 V júli mi laparoskopicky operovali žlčník a v novembri ma operovali na pruh - prasklo mi to čo museli rozstrihnúť keď mi vyberali žlčník. Ale som tu - a žijeeeeem, síce tlustá ale som. 😀 😀 😀

ketrinn
16. máj 2012

@miskakyska aspon ti chutilo xixi ,ja som ho raz skusala ale nemohla som a potom som si kupila udene tofu a to je super ale to bolo cca pred rokom 🙂 vravi sa ze by clovek mal prijimat bielkoviny ,len rastlinneho povodu ,neviem co je natom pravdy🙂
@zoya1 takze maš von zlčnik aj kamen? da sa žit bez toho zlčnika? a uzivas nieco ?

miskakyska
16. máj 2012

@ketrinn jasnačka,že xutilo..ja syry ľuuubim...ale čakali,až kým dojem,až potom ma upozornili,potvory jedny :o)))

mijadave
16. máj 2012

caute koceny... 😉
@miskakyska ja vobec nejdem podla tych receptov v tej pokracovajcej, pravdupovediac, este som ju ani nestudovala, hlavne, ze som uz na nej 30.den 😀 ja si varim ako v prvej dietke, len dodrziavam to radenie dni... 😉
@ketrinn jej, tak uz mas datum, nastupujes do nemocky zrovna na moje narodky, drzim pasticky 😉

sotia
16. máj 2012

@miskakyska jééj, aj ja som ho jedla, keď som mala bielkoviny, no čo už?A kedy ho teda môžem jesť?Nosekla som sa ani ma to nenapadlo....