90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
16. máj 2012

@sotia to je sojové a soja sú škroby..no zas sme múdrejšie :o) zajtra mam skroby si ho kúpim asi zas na desiatu.. :o)) dala by som si take ražniči tofu a šampiony ..to môže byť lahodka a ešte keď sa to dá do marinády..mňaaam

sajmonkaf
17. máj 2012

ahojte,tak už aj na mna to prišlo,už 3. den ma boli hrdlo,asi som prechladla,to je tak,ked na staré kolená sa idete kolobežkovat do toho super počasia,tak mi treba.Naviac aj malý je doma,lebo kašle,tak ani si velmi neoddýchnem.tak je u nas v Košiciach hnusne,že ani von dnes nejdem,lenže nemam zeleninku na šalat,tak asi dnes len s pečivom budem zajedat.no nevadí.

ketrinn
17. máj 2012

@mijadave tak to vyzera ze ano🙂 ak dufam na gastre mi nepovie inač,kvoli tomu bruchu ale dufam ze pojdem uz cakam dost dlho.

miskakyska
17. máj 2012

...ale sme riadne ukecané v poslednej dobe!

ketrinn
17. máj 2012

@miskakyska mysliš xi, to robi ten čas 😉 teraz tu budem malo akurat mi dosiel mm z 10 dnovky tak sa musim venovat pap 😎

miskakyska
17. máj 2012

@ketrinn ale joj..čo je malý jojo,aby si sa mu furt venovala? :o)) zas to nepreháňaj,všetkého veľa škodí...však práve,je zima,duje vetrisko som myslela,že tu bude väčšia debata..

miskakyska
17. máj 2012

@sajmonkaf prajem skoré uzdravenie obom!!

zoya1
17. máj 2012

@ketrinn Bez žlčníka sa dá žiť v pohode, akurát som strašne pribrala (10 kg). Neužívam nič, konečne je mi po 5 rokoch suuuuuper, môžem zjesť naozaj všetkooooo. Teda pokiaľ nedržím diétu tak ako teraz 😀 😀 😀

mijadave
17. máj 2012

dievcata, tak dnes vitaminy a cuduj sa sveta bez jedineho porusenia... 😎 to tu uz davno nebolo 😀 hoci, den este neskoncil 😀

miskakyska
17. máj 2012

@mijadave hmmm,si dobrááá!...ja som tiež dobrá celé dní,všetko pekne podľa scenára...ALE!! ..keď sa blíži 20ta hodina,čo sa už nemá vôbec nič jesť tak to u mna znamena presny opak..to ako pripraviť sa,pozor,štart padla 20ta hodka miešačka sa zapne a dovidopo bez komentara..jaaaaj..

mijadave
17. máj 2012

@miskakyska dakujem, nastastie po 20.00 ma to az tak netaha uz jest... len som dost hladna 😀 tak snad vydrzim 😀 zajtra masko, asi si dam vajicka, uz som dlho nemala.... 😀

1lubika
18. máj 2012

@mijadave dobré ránko, sa mi vidí, že ty si jedna vzorová kočka, čo drží dietku, ako sa má. 😵 😵 Kočky, musíme si z teba zobrať príklad. Kiežby som aj ja mala takú silnú vôľu. ☹ 😠
Ránko nám vyzerá pekne, tak hor sa do chudnutia.
@ketrinn držím palce na tú operáciu. a miskakyska mala pravdu s tým manželom. Všetkého veľa škodí. Pomaly ďalej zájdes. 😉
@miskakyska mne sa to tiež stáva - v poslednom čase - večer mávam strašné chute niečo zjesť. Ani neviem sama čo, len je to niečo. Najlepšie je, ked nemám v chladničke a špajze nič. To sa zvrtnem a odídem. 🙂 Ale ak mi na niečo padne oko - aspon kúsok musím 😠 😠 . Ked som držala 90 dňovku - tak som sa tak zaprela, že som si povedala nie. Aj som uvarila pre ostatok rodiny a bola som schopná to nejesť. Ale teraz???? ☹ ☹ Jednoducho musím. Ja si nahováram, že asi mám nejaké blbé obdodie - že to prejde.
Tak sa držte.

ketrinn
18. máj 2012

@zoya1 tak to hej ,mna stale otravuje nieco (myslim ze by to mohol byt aj zlcnik )tlak pod pravim rebrom a tlaci mi to aj niekedy pod druhe a na chrbticu ale kamene nemam pred rokom som bola na sono a povedal ze nemam kamene len scvrknuty žlcnik ako byva po zapaloch,takze nevem dozviem sa 28 co to vlastne mam najprv som myslela ze dvanastornik ,ale to mi hovorili ze by som mala hnačky a ja nemam aj 3 dni nejdem takze asi to bude ten zlcnik:(

sajmonkaf
18. máj 2012

ahojte,pomóóc,nemam hlas,dala som si kalcium,ide vikend,tak ani neoddychnem ked su všetci doma.dneska mam sojove masko s ryžou,ale ani moc nemam chut...

miskakyska
18. máj 2012

@ketrinn no papľuha už je vonku,diera jak hovädo...no pokusim sa kavu vypiť,ešte mam chlebareň strpnutu celú od pol osmej..to mi dal akusi konsku davku,keď mám doteraz umrtvenu polku tváre..tú kávu hádam môžem na tú čerstvu ranu,čo povieš?
@sajmonkaf ja zas mám chuť,ale nemôžem! :o) sme dopadli na víkend.
@1lubika ahojkaj..pekne od Teba,že tu na nás dohliadaš,aj keď už máš po funuse :o)

miskakyska
18. máj 2012

....pili ste už kávu cez slamku?? :o))

miskakyska
18. máj 2012

...no,tu už končí sranda...injekcia doučinkovala a som v prdeli..nemám ani ibalgin :o((

sajmonkaf
18. máj 2012

@miskakyska len frappé....

sajmonkaf
18. máj 2012

@miskakyska ježiš,ty si bola s tým zubom,bóóže,drž sa,ja som 2 dni ani poriadne nejedla,len detsku výživu a zmrzlinu,jogurty a vývar cez slamku...

sajmonkaf
18. máj 2012

@miskakyska davaj si na to ladove obklady,ja som si davala sacok s mrazenou zeleninou,na 20 minut,potom pauza a viac krat opakuj.vyplachuj si pusu repikom,ale dnes ešte nie,mas to čerstve ☹ ☹ ☹ ☹

sajmonkaf
18. máj 2012

@miskakyska horúce nemôžeš

zoya1
18. máj 2012

Ahojte, tak ja mám dnes vodový deň 😢 😢 😢 zatiaľ bez prehreškov, ale už začínam byť hladná, asi si idem uvariť kávu 😀 😀 Dnes to hádam nejak vydržím. Zajtra ideme na svadbu tak predpokladám, že znova poruším - no čo už zabijem sa????? Šak hádam hneď aj vytancujem 😎 😎 😎
@miskakyska Joj moja drž sa - viem si predstaviť ako to bolí ☹
@sajmonkaf Vyskúšaj alkoholový obklad na hrdlo - mne to raz zabralo - myslím na stratu hlasu. Ale najlepšie sú aj tak tie kalciové injekcie.

sajmonkaf
18. máj 2012

@zoya1 pi vodu s citronom,oklames lepsie zaludok.

miskakyska
18. máj 2012

@sajmonkaf Simi to som už zistila,že horúce ee :o) sranda aj mňa ostalo boleť hrdlo,ako mi ta inekcia povolila,to čooo 🙂)
@zoya1 díky babky moje zlaté..príjemnú zábavu!!..no ale budeš po dnešku zhladovaná,tak zajtra Ti nezávidim...svet sa nezrúti,aj keď čosi popapáš,no bóóže..len aby Ti ťažko nebolo..

ketrinn
18. máj 2012

@sajmonkaf na stratu hlasu je dobre pit štavy zeleninove hlavkovy salat+pupava+špenat,akurat vcera som studovala ked nebudem mat hlas po operacii tak som nasla tuto radu a pupavy vsade dost skus odstavit listy a daj 1 lyzicu rano ,obed, vecera,neviem či by si nasla niekde špenat 🙂 a šalatik ak mas v zahradke tak odstav .
@miskakyska moja radsej daj zimnu ako horucu ,alebo aspon letnu aby sa ti nezapalila rana daj si lyzicky tinktury do 1dl vody a vyplachni 2-3 krat denne 🙂
@sajmonkaf moja daju sa tie injekcie aj kupit, ?kupovala si ak ano kolko stoja?
@zoya1 drz sa moja zvladneš urcite ak uz bude zle daj kafe.
@miskakyska boli ta lebo ti to vytrhol zo sanky bude boliet este aspon 2 dni moja kup si MIG-400 ten je lepsi ako ibalgin a super zabera od bolesti a aj lieci zapal.

mijadave
18. máj 2012

@1lubika moja, urcite nie som taka vzorova ako si myslis... dost casto porusim... aj dnes som porusila... na obed vajcia a na veceru parky... 😒 no co uz so mnou 😀 ale ked som mala na nich taku veeeeelku chut... a rozmyslam, ze ked sa chcem dat este raz na tu 90 dnovu, ze asi prestanem teraz s touto, lebo mi uz fakt lezu krkom tie jedla... ved som na diete uz vyse 4 mesiacov a uz mi vadi vsetka zelenina a aj ovocie... na susene uz ani pozriet nemozem a pri pomysleni na akukolvek zeleninu, ci dusenu alebo surovu sa mi dviha zaludok... takze asi taka som ja hrdinka 😒
ale pre potesenie Vam tu davam link na videjko zo synovho mini koncertiku...

https://www.youtube.com/watch?v=XnayqN5UJo0
zoya1
18. máj 2012

Tak moje nejak som to zvládla bez porušenia a s hrdosťou som sa zapísala do tabuľky. Mám - 9 kg. 😀 😀 😀 už zhodiť len ďalších 19 kg a budem spoojná 😎 😎 Takže zajtra svadba a od nedele pokračujeme ďalej.

mijadave
19. máj 2012

@zoya1 jej, tak gratulujem, krasne si sla dole 😉

sajmonkaf
19. máj 2012

@zoya1 no paráda,len tak dalej 😀 😀 😀

sajmonkaf
19. máj 2012

@ketrinn kati,beriem len kalciový sirup a kvapky z medvedieho cesnaku.je mi už lepšie,len sa pridal kašel.