90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
2. apr 2013

@dari226 to nic nie je, pekne sa nakopni a ides dalej, super ubytok za taku kratku dobu 😉

dari226
2. apr 2013

@sisab no to asi cela situacia so svorkou a aj kramy k tomu ,no jedla som dost cokolady 😖

sisab
2. apr 2013

@dari226 svokra ta hneva? to z casu na cas takmer kazdu z nas 🙂 no a ako kaze dieta, aj ked si porusila, dalsi den treba pokracovat, akoby sa nic nestalo, takze kasli na cokoladu uz 😉

dari226
2. apr 2013

@sisab no keby len svokra..ked ma ona nasere tak sa s manzelom aj tyzden vieme kvoli tomu hadat ci lepsie povedane mat tichu domacnost...no skusim sa uz ovladat zajtra mam ovocie 😖

dasa0402
3. apr 2013

ahojte dievcata ja som zacala pred 3 dnami tak hadam mi to pojde

sisab
3. apr 2013

@dasa0402 vitaj, zelam vela vytrvalosti 😉
@dari226 😀 dari sa ti dnes s ovocim?
Baby, kde ste 😕 mna chytil po obede nejak hlad, netusim preco, hm, tak sa idem napit 😝

lucula73
3. apr 2013

@sisab aj mňa chytil hlad a musela som si dať dve kocky z ľadových gaštanov,čo tu kolegyňa provokuje.. 😝
dnes mám inak bielkoviny a vačšinou hladná nebývam,ale čo to dnes.....ach jaj..ráno som zistila,že mám o kilo viac ako pred týždňom.kvoli sprostým sviatkom.teda nie že by som niečo mala proti veľkej noci,ale to obžerstvo som myslela 😝

sisab
3. apr 2013

@lucula73 no ja sa drzim, napila som sa a uvarila som si caj, neviem, obvykle nebyvam o tomto case hladna...Ja mam dneska skroby..
ja som sa cez sviatky nastastie neobrala, len malo som porusila, ale aj tak to v tomto tretom mesiaci ide strasne pomaly s tou vahou.
nemala si vcera vodu?

lubika39
3. apr 2013

ahojte, tak aj ja sa pridavam,od zajtra zacinam, potrebujem zhodit 20 kg, tak snad sami to podari 🙂

zuzanat
3. apr 2013

ahojte, tak ja hlasim celkovy ubytok po druhej vode, vaha - 4kg, pas v tom najuzsom mieste - 5cm, prsia - 3cm 😢 (tam je to strasne!) cez pupok - 1cm, boky - 1,5cm, stehno - 2cm, lytko len -0,5cm
ten pupok ma stve, ze to nejde dole, ale naopak som rada v tom pase, ze to tak ide, uz nevyzeram tak brutalne, len tie prsia sa mi niekam strasne daleko stratili, mam obvod 85cm 😢 😢
takze celkovo som aj potesena, uz len ten posledny mesiac dobojovat! hadam sa posuniem kam chcem. Cvicit budem teraz len doma, akosi neni na pernamentku, kedze si platim drahu anglinu 🙄 😔

Dnes mam bielkoviny a mala som vyborny obed, kuracinku so zeleninou, akusi celozrnu zemlu a vyvar, vyborne som sa najedla 😝 Zajtra mam skroby, ale kedze idem opat na skolenie tak to vidim skor na bielkoviny...

ja som cez sviatky jedlo vsetko co sme mali, ale davala som si sakra pozor na to, kolko som zjedla. napr. majonezovy salat a rezen som nemala vobec, ale to mi ani nechyba. ale citila som sa dobre, ziadne prezieranie 😉

dzantica
3. apr 2013

@dasa0402 @lubika39 Vitajte medzi nami a prajem vám, aby kilečka išli rýchlo dole.. 🙂

@zuzanat Môžeš byť so sebou spokojná..Krásne výsledky.. 4 kg za mesiac.. Koľko máš teraz kg?

Dnes môžem už pokojne napísať, že včerajšie UH som dala na 100% bez najmenšieho prehrešku..Dnešný vitamínový deň sa zatiaľ tiež držím na 100%..Ráno som si bola zacvičiť na trenažéri.. Dosiahla som opäť svoj ďalší nový rekord : za 90 minút som spálila 1026 kalórií a prešla som 45 km..čo znamená že 2minúty = 1km..Ale už som padala na hubu od vyčerpanosti, ale dala som to..A som so sebou spokojná 🙂 Už len sa aj naďalej držať bez prehreškov a bude to fajn.. 🙂

adamko05
3. apr 2013

@zuzanat supeeeeeeeer... podľa mna z tvojej mušej váhy 😀 😀 su 4 kg super....
ja stojím na jednom, teda ešte som za tieto 4 dni cez kilo pribrala... a teda... už ma nejak opušťa elán v tomto smere, uvažujem aj o nejakom "zdravšom" stravovaní... ale neviem sa rozhodnúť, nakopnuť.... tak zatiaľ bojujem ešte s 9O DD.... dnes tiež bielkoviny... masko s kapustou a teraz bude to isté
v posilke som si dnes zamakala..... pôvodne som chcela isť aj zajtra, ale nestihnem to... tak hádam v piatok
zajtra by som mohla pocvičiť veru doma....
a na zajtra si urobím zemiaky a špenááát.... mnááám... už teraz sa teším
a ty budeš jaká vyškolená... ak to nie je tajné, si začala niekde robiť?

adamko05
3. apr 2013

@zuzanat inak, aj tie cm paráda.... palec hore

adamko05
3. apr 2013

@dzantica ja som si tiež dnes v posilke zamakala (paráda, ked môžem z práce vypadnúť po 14tej.... a mám čas do cca 16.15... ked vypadnem po 15.. tak času je menej)... som dala 5 km na pása.... 20 min. steper... (chcela som 2000 stepov, ale dala som len 1850... už som nevládala... tak možno v piatok)... ale super pocit... dnes som dokonca aj ruky troška pocvičila... 😵

adamko05
3. apr 2013

@dasa0402 ahoj.. určite pôjde 😉

adamko05
3. apr 2013

@lubika39 nech sa darí....

dzantica
3. apr 2013

@adamko05 Ty si teda dnes tiež pekne zamakala..Šikula, pekné čísla..

duprik
3. apr 2013

ahojte zaujimalo by ma nieco o dnovej diete,este som o nej nepocuka a som tu novacik 🙂

adamko05
3. apr 2013

zjedla som Deli ☹ 😠

1nika1
3. apr 2013

Ahojte, ja som len druhý deň na tejto diéte a zajtra mám mať UH deň. Môžem si urobiť cestoviny so syrovou omáčkou? Nevadí tam ten syr?

zuzanat
3. apr 2013

@dzantica ja som tie 4kg schudla za tie dva mesiace, ako som pisala, to boli celkove ubytky, inak za ten druhy mesiac mam dole 1,7kg, co nie je nic moc, ale tesi ma to.
sikulka, ze na 100% a teda tolko na orbitreku, to je super vydrz, to som ja este nedala ani nedam asi 😅

@adamko05 ty teda tiez riadne makas! 😉 ja dnes len doma, cvicila som kardio kicbox a potom este to 6minutove na brucho a 10minut na rotane. tak som v celku spokojna. na veceru som mala kuracinu a osmazila som kyslu kapustu na panvici, vyborne to bolo 😝 ja som tiez premyslala nad takym normalnym "zdravim" stravovanim, stihla som si jedalnicek od Petra Havlicka, celkom dobre to vyzera, len tiez 5x denne 😖 dnes na angline mi moja lektorka hovorila, ze je 8 den na diete, ta ma sacharidove vlny a ze je hladna ako pes, lebo jedla predtym len cokoladu a teraz musi rajciny 😀 to ma tiez na tri mesiace dietu, ta je dost striktna na jedlo a dodrziavanie...

nemam pracu, len som bola na brigade v jednej firme, som robila personalny audit.a ta lektorka ma takto vola na skolenia, to som ako "lektor vo vycviku" aby som videla ako to tam chodi, aka je praca lektora. ze mozno by mala pre mna obcas nejaku brigadu, ak sa jej podari, ale tak to je vsetko v teoretickej rovine zatial, velku sancu tomu nedavam. Ale zase som vdacna aj za toto, na par dni vypadnut od deti a byt v kolektive ludi mi urobilo velmi dobre 🙂

som si dobila kredit na stiahnito.sk a stahujem Jillian a Boba, nech mam z coho pri cviceni vyberat, dnes mi aj moji mali pomocnici pomahali 😀

adamko05
3. apr 2013

@zuzanat len škoda, že výsledky su také mizerné 😠
ale čo sa čudujem, ked zjem večer deli ☹ ☹ ☹
a som večerala neskoro, chcela som tiež aspon rotanu a brušáky, ale mám plný žalúdok..... 😒
po pravde... každá skúsnosť dobrá, nie?? nikdy nevieš, kedy sa ti to môže hodiť.. také školenia...
mala by som isť do sprchy a spať pomaly... zajtra musím na 6tu... len z toho by mi mohlo vyplynúť, že by som mohla zas o 14tej domov (šéfku nemám v práci 😀 )... len som dohodnutá do poistovne na 15, že by som to presunula na 14 a ešte aj fitko by som stihla... ked nič iné, aspon cca 40 min. behu by nebolo zlých

ja som moje deti práve vylovila z vane a uvelebili sa v obyvke...s om im sľúbila ešte včera, že ked dnes zasa zvládnu pekne sami zo škôlky a doma, tak môžu.. tak ma o pol hodku čaká "posilnovna" v podobe prenášania 😀

nepatrí to sem.. ale moja babička má dnes 94 rokov 😵 😵 😵

zuzanat
3. apr 2013

@adamko05 no vysledky nie su az take zle, nie? len to ide pomaly, poznam to, netrpezlive sme 🙂 Ja keby nemam tie zaludocne potiaze minuly tyzden, tak mam isto o kilo viac 😀
ja som tiez mala jednu malu kinder cokoladku, ale nic so z toho nerobim, som akosi dobre naladena 😀 Ja som vdacna za tu skusenost, fakt som rada, ze mi to bolo ponuknute, nech to dopadne akokolvek... zavidim to fitko, hned by som isla 😔

chalani sa dnes sami dopravili domov? ale co sa cudujem, ved A. je uz velky chlap 🙂

a super vek babka oslavuje, nech jej zdravicko sluzi 😵

ja uz som bola v sprche, idem pozerat burlive vino, som vcera nevidela...

adamko05
3. apr 2013

@zuzanat už sa dopravili viackrát sami..... vlastne, tak dvakrát za manželovu poobednu.... ale vždy si to veľmi cením a neberiem to ako samozrejmosť, lebo predsa len, je to na veľké A zodpovednosť už.... ale oni sa vždy obaja tešia, ked poviem, že pôjdu domov spolu a budu chvíľku sami......
no na váhe by som brala aj krajšie číslo...a le zas, teraz som si chystala veci do práce a suknu, čo som si chcela obliecť pred sviatkami a neobliekla som si, bo sa mi zdala veľmi naprataná ešte, tak teraz mi je akosi volnejšia.... tak neviem 😕 😕 ... ale mám ešte jednu motivačnú a v tej stále nemôžem dýchať... to som si kupila schválne, nedávno... tak uvidíme, či ju nebudem predávať 😀 ... potom ta oslovím 🙂
neviem, či to fitko stihnem, to len nahlas uvažujem....

adamko05
3. apr 2013

@zuzanat tiež mám nahradné burilvé... ale som to včera tak nejako prepínala, asi to ani nebudem pozerať celé... dnes sa mi už nechce... pôjdem ich poprenášať a spať.....
tyždem krátky, ale nejak sa toho v robote vždy za doobedie zomelie toľko 😕

sisab
3. apr 2013

@adamko05 ja som slepa, som najprv precitala, ze si zjedla deti 😀 😀 ja som dneska mala na obed zemiaky so spenatom, mnaaaam, len sa mi uz minul taky listovy a v lidli uz nemali, skoda, nejak mi teraz velmi chuti.A neblazni, ved ty cvicis jak fretka, klobuk dole.
Ja som dnes cvicila Jillian 2level a potom este taku jednu babu z CA, co som tu niekde natrafila na link z youtube, 15minut cviky na brucho, no to bol des, som zvedava, ci sa zajtra vobec posadim 😀

mariana242
4. apr 2013

Ahojte ja mam ddnes ovocie 🙂 vcera som si na obed robila palaciny z celozrnej muky s vodou dnu som dala skoricu tri jablka a hrozienka a vanilku jednu (vsetko ako cesto) a mnam fantazia vyskusajte niekedy

mariana242
4. apr 2013

@1nika1 no vadi malo by to byt len so zeleninou a nie s bielkovinou

dasa0402
4. apr 2013

ahojte dievcata ja mam dnes vitaminy zatial na 100 percent uvidime ako bude do vecera 🙂

katren
4. apr 2013

Ahojte dievcata, mozem sa pridat? Ja som zacala od prveho 90 dnovu dietu a popri tom uz vyse tyzdna cvicim na xBoxe fitness a cardio 45 minut 4x tyzdenne....ale aj tak to ide dolu pomaly, no verim, ze sa zbavim do leta aspon 10kg 😝 😀