90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ahojte tam my sme vacsina uz zacali , je nás cez 50 co drziiime ....

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní , aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to emoticon emoticon ) alebo link na www stranku kde je vysvetleni princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) , kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte - mená aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 o ja pecivo nejem uz davnejsie opcas grahamovy rohlik ale inac sa vyhibam tak premna to nie je nic nove u ma je problem voda a sladke

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 tak pre nas by mohlo byt stale po splne nech chudneme 🙂

andrea1516
16. jan 2014

@lydka84 no v nedelu si chcem zastat na vahu som taka zvedava lebo teraz v nedelu som mala minus 2,5 a utorok u lekara uz le 1kilo tak ma skoro porazilo :(

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 jasne ze mesiac...ja sa sice toho nezvyknem drzat ale toto mam odlesdovane ze mesiac ake cudne veci robi a ani spat pri splne neviem ...... a slnecnicove semianka mam aj ja a aj nesolene burske oriesky - arasidy v zaohe keby nahodou

1veroncek1
16. jan 2014

@andrea1516 inak vies co strasbne sa mi zmenila chut co sa sladkeho tyka , to co predtym mi bolo akurat tak teraz mi je brutal sladke, tebe nie?

2momo2
16. jan 2014

ja sa budem vážiť prvý krát zajtra - na 10.deň, tak som veľmi zvedavá - dúfam, že tam bude mínus a namotivuje ma to ďalej. Myslím, že žiadny prehrešok som nespravila -až sa divím, ako dobre to zvládam. I keď včera som už mala chuť na všeličo možné - ale len chuť, hlad nie (vitamínový deň) . A dnes som si na obed dala údené tofu - inak veľmi dobré - odporúčam , a k tomu pečivo. To pečivo mi ale neurobilo dobre - úplne mi ostalo v žalúdku a netrávilo , tak nabudúce radšej aj ja bez pečiva

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 ejha zajtra idem na nakup 🙂 tie burske oriesky mnaaaaam ja som maa stale en vlasske este od dedka tak ti evyzieram ked ma vecer prepadne žerka 🙂 ale len do osmej samozrejme 🙂 a ani ja neviem spat ked je spln preto ma to napadlo dnes rano ze urcite to bude nieco spolocne mat s mesiacom

1veroncek1
16. jan 2014

@2momo2 presne ako ja, druhy vit. den som maa to iste co ty ..taku prvu mensiu krizu , ale tiez som to zvladla a rdsej so isla spat 🙂

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 ja sa zatial nestavam kramujem takze som asi 0,5-1 kilo naliata takze to nejako nerieism to vazenie momentalne ze ako to je po sa odvazim aj aj

lydka84
16. jan 2014

@2momo2 no osm zvedava kolko ti to za 10 dni dalo .....aky mas ciel po 90 dnoch? kolko kil ??

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 ja este mandle mam alebo kesu ale vsetko nesolene a snazim sa aj neprazene.....

lydka84
16. jan 2014

@2momo2
@1veroncek1 suhlasim ze najlepsie na chute je ist spat xixi

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 dneska ma uh a kamaratka zije v taliansku a doneisla my horku cokoladu s mandlami uzasne nieco zozrala som ju postupe ceu a potom my bolo zle na veceru som si dala malu mysku pšena a uplne stacilo ...netuzim po kolacoch ako kremeš veternik ale horkej cokolade neodolam a mliecnu nechcem velmi je kremova uz my nechuty a ani keksiky co je super mala je vedla mna a ja nemam chute ....inac som sa dohodla s malou okrem uh dni ak si dam sladke tak jej dam 1euro za kazdu sladkost takze som sa poistila :D

2momo2
16. jan 2014

@lydka84 ja by som potrebovala veeeelmi vela, takže som si ani nejaký záväzný cieľ nedala - budem veľmi rada za každý pokles. A ďalšia vec je , že aj tých 90 dní je pre mňa zatiaľ iba taký sen, v ktorý iba dúfam 🙂 Dietujem s priateľom, takže som zvedavá ako dlho to bude držať aj jeho. Zatiaľ sa drží

1veroncek1
16. jan 2014

@andrea1516 super tak mas malu strazkynu to je mileee

1veroncek1
16. jan 2014

@2momo2 to je super ze ste obidvaja spolu aspon sa vzajomne povzbudzujete 🙂 moj priatel pri mne sice nedobrovolne ale tie z obmedzuje troska kedze uz nevyvaram tolko 🙂

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 ako si robila pseno ? s cim ? a chutilo?

lydka84
16. jan 2014

@2momo2 tak do idealnej hmotnosti ja potrebujem 40 ale tam sa vobec nechystam dostat bude mi stacit takych 20 ak sa udrzim ..... takze + - kolko ? 😉

2momo2
16. jan 2014

@lydka84 he, tak u mňa je to veľmi podobe - potrebovala by som aj takých 40kg, ale ak by bolo 20 tak by som bola rada. Ale aj za 10 kg by som bola veľmi rada

lydka84
16. jan 2014

@2momo2 vidis tak sme rovnakooooo

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 no ja keby dam 40 kil ty kokso sak tolko som este na zakladnej mozno mala haha 🙂 ja tiez veeeela by som chcela min. 25 to by bol moj sen hmmm...uvidime

andrea1516
16. jan 2014

@lydka84 malu starka priatelova mama vychovavala a taskych jedlach mala je od malicka naucena na to a ma aj nadvahu ...a len by sladke jedla lenzo od septembra ma zakazane odkedy je somnou a s otcom a deska ochutnala pšeno na sladko a chutio jej velmi...robila som klasicky umyla uvarila potom som pridala hrozienka brusnice a mlete orechy povarila trosku aby sa chute spjili pridala trochu medu a nakoniec psipala skoricou a mnamka spravila som 50dkg a aj vela bolo este ostalo v hrnci

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 no ja som tak ze ak dam viac ako 12 a viac tak mam nizsiu vahu ako poslednych 10 rokov takze to by uz bol brutal uspech u mna

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 ja os tiez tak 50 dkg zvykla robit a bolo toho vzdy az az a tebe chutilo??

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 a drzim prvy krat tuto dietu? ja hej 🙂 a ja by som chcel teda dala som si ciel tiez 12 kg...kedze so realista 🙂

andrea1516
16. jan 2014

@lydka84 ano ja som si spomenula ked som vydela recept ze som to uz jedla a je to fantasticke ,ty si to uz jedla?

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 ja osm drzala v 2007 roku vydrzala osm okolo 60- 70 dni aokolo 12 kil slo vtedy dole....a v auguste 2013 som drtla mesiac a to slo necelych 7 kil ale boli aj prehresky a kila melonu 😉 .. takze vlastne po 7 rokoch som sa na nu dala zas tak ze skusim 90 dni snad sa teraz podari az do konca a + dalsich 90 tiez

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 teda drzis tam malo byt

rajci
16. jan 2014

@lydka84
Ahoj Lydka,
ďakujem za tabuľku, veľmi inšpiratívne.Musela si s tým mať prácu, je fajn, že si to spravila.
Vždy som sa na tieto fóra len pozerala, dnes som sa aj prihlásila.Mám najviac kíl z celej tabuľky, dúfam, že bude aj najväčší úbytok.
Napíšem o 13 dní. Zatiaľ držím úprimne všetkým palce.