90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
15. mar 2014

moj dnesny obediiiik 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...

1veroncek1
15. mar 2014

No a ja sa teda tiez hlasim cely tyzden na jednicku som sa drzala pekne akurat dnes som to pobabrala ale nevadi 🙂 a idem na pizzu vecer s priatelom 🙂 co uz no, ale mam UH dnes tak hadam to az take strasne neni a zajtra si dam ocistu vitaminovu 🙂 a pondelok za trest vodny den, ktory som vynechala pred casom lebo som mala problemy so zaludkom ale klop klop klop od minuleho piatku je pokoj asi mi pomohla ta chlorella 🙂

1veroncek1
15. mar 2014

@lydka84 mnaaaam jak od maminky 🙂 cim si plnila ?

lydka84
15. mar 2014

@1veroncek1 plnila som domacim slivkovym lekvarom
a super ze uz je zaludok ok, a ak si chces dat vodu daj si ju radsej zajtra, totiz po 18-stej je zajtra spln, takze idealny den na voduuuu a ocistu 😉

1veroncek1
15. mar 2014

@lydka84 no len sa obavam ze ju nevydrzim lebo ked som doma tak nemam sancu na to nemam pevnu volu, ked som v praci je to lepsie pre mna lebo pridem vecer os iestej a to uz dam doma....sak to az taknevadi ked o jeden den po splne budem nie?

lydka84
15. mar 2014

@1veroncek1 jasne ze nevadiiiiii 😉

1veroncek1
15. mar 2014

@lydka84 a ty sa chystas tiez na vodny den?

lydka84
15. mar 2014

@1veroncek1 no ja som si povedala ze tento vikend nedietujem .. takze nie .... musim sa restartovat kedze uz tyzden jem vsetko mozne v kuse porusujem sladkym alebo som v kuse hladna , tak snad ked si tento vikend doprajem a nebudem riesit co mozem a co nie tak od pondelka zase pojdem na 100 % skor rozmyslam ze posuniem poslednu vodu z 29-teho na 2.4 - posledny den dietky ....a snad zacnem zajtra aj cvcit ....je to strasne so mnou neviem co sa stalo ale som z toho nesvoja ☹ ☹

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 prosim ta zelerove hranolky robis na oleji alebo v trube? nemam tu knihu od macingovej tak si neviem spomenut a medzi receptami som to nenasla 😲

lydka84
15. mar 2014

@matamisi ja robim na oleji stale 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=hranolky

lydka84
15. mar 2014

@matamisi vraj aj tie pecene v rure su fajn, ja som ich este neskusala tak neviem ale tie vyprazane su v pohode 😎 😎 😎

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 diky 😵 ja som tiez robila vzdy len v oleji a teraz som citala na fb v skupine,ze v rure tak ma to zmiatlo a preto ti pisem 😀

lydka84
15. mar 2014

@matamisi je v nasej kucharskej knihe recept aj na tie v rure ...... co ja viem, mozno zajtra vyskusam ak bude nalada a chut sa s tym babrat ..... ono tym ze tam ich korenis paprikou a bylinkami mozu byt tiez zaujimave 🙂
inak ako sa mas a ako ide dietka ??? uz si na svk?

1veroncek1
15. mar 2014

@lydka84 no nie si sama aj ja nedietujem dnes 🙂 noaco treba dat telicku co si pyta 🙂

lydka84
15. mar 2014

@1veroncek1 presne to som si povedala ze vikend neriesim a v pondelok pokracujem normalne ....som starsne nesvoja , vaha stoji, mam chute (napr. rybacia natierka ), proste cele zle takze som sa rozhodla ze sa zresetujem cez vikend a ide sa dalej

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 ano som u ocina a je nas tu plny dom,zajtra to budem mat tazke,lebo som si kvoly splnu chcela dat vodu,ale kedze varime hovedziu polievku a pecene stehna s hranolkami tak neviem ci hovedziemu mesku odolam,pochybujem tak si asi vitaminovy den preskocim a dam si zajtra bielkoviny...a k mesku su spravim zelerove hranolky...a este po omsi k nam pride cela rodina tak tu budu oblozene misy ,zakusky,ach jaj bude to tazke...aj dnes som nedala na 100 percent,lebo sme robily syrove a oskvarkove pagace a cesnakove hniezda,a 3druhy strudle a vsetko som kostovala=-O nevadi od pondelka zas na 100percent pojdem 😉 ale dnes som uz aj hodinku cvicila to za trest 😀
A ako citam tak viacere zhresime tento vikend 😀
Este tyzden musim vydrzat a potom budem doma a zas sa mi bude lahko stravovat 😝

lydka84
15. mar 2014

@matamisi hej tento vikend je divny, ja fakt neviem ci je to splnom abo co sa deje ale so mnou je to katastrofa
..... sak co zajtra si urobis mix den ako ja a v pondelok pokracujeme bielkovinami 😉

lydka84
15. mar 2014

@matamisi a inak hovadzie milujem aj ja tomu sa proste odolat nedaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 ok.beriem ta za slovo 😉 zajtra si spravime sviatocny den a od pondelka pokracujeme 😉

lydka84
15. mar 2014

@matamisi tak tak, ked uz pride tolko ludi z rodiny nebude predsa pozerat na nich ako si pochutnavaju a ze ty mozes len zeleninku a od pondelka ideme zase na 100 % az do konca 😉 😉 😉

lydka84
15. mar 2014

@andrea1516 ahoooj no ako sa mas a ako to ide ?

lydka84
15. mar 2014

@matamisi inak si ma inspirovala, uz sa hovadzie masko na polievku rozmrazujeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a k tomu mozno skusim tu zelerovu kasu urobit 🙂 🙂 🙂 🙂

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 milujem ta,ty ma vies vzdy tak pekne pochopit-povzbudit....diky 😉 jaaaaaj rada by som sa s tebou stretla 😉

lydka84
15. mar 2014

@matamisi a kdeze teraz si v ktorej casti slovenska????

andrea1516
15. mar 2014

@lydka84 ahojky hrozne idem sa pondelok vazit ale mam pocit ze som pribrala myslim ze idem na 90dnovu naspet hroza hroza:/

matamisi
15. mar 2014

@lydka84 partizanske 🙂

lydka84
15. mar 2014

@andrea1516 no som zvedava co ukaze vaha a cm ... drzim prsteky

lydka84
15. mar 2014

@matamisi ze aj tak daleko. od KE ... ale aj @aduss ma chut na kavu ta je TN tak neviem ci si neurobim cestu po slovensku za mojimi 90-tkami xixi 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
15. mar 2014

@andrea1516 a ako ti je ? aspon sa citis dobre ??

andrea1516
15. mar 2014

@lydka84 som pred kramamy ale mam pocit ze o 5kg som pribrala som zvedava aj ja uz neviem co vymisliet ked ani tato ani 90dnova asi prestanem jest uplne