90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
1. feb 2015

@puntik27
@dzaneta vodovy den zvladnuty 🙂 Ale priznavam sa bez mucenia, ze som si dala rano ovocie a potom som si odstavovala stavy cely den. Na vode by som to neprezila. Takze aj dalsi vodovy bude takyto ;)

lydka84
1. feb 2015

@79zuzana ahoj na kojenie to nema vplyv, mi ked sme to drzali minuly rok, boli tu kocky co kojili a uplne bez problemov to zvladali, len z vodoveho dna si urobili vitaminovy 😉

lydka84
1. feb 2015

@dzaneta voda, caje, kava, pre pripad nudze po ruke uhorky - obsahuju 95% vody, ale vsetky tri vodove dni som vydrzala na tekutinach 😉

dzaneta
1. feb 2015

@79zuzana no super si to dala. Ved aj ja sa budem snažiť vydržať 🙂 čaká ma to v stredu a vtedy je i spln,tak taka väčšia ininšpirácia Pre mňa. Aj si sa vážila? Koľko si dala dolu?

dzaneta
1. feb 2015

@lydka84 som si prečítala že by sa mala iba voda. Ale keď hovoris že môžem aj kafe,dam tri za deň a tá má zasyti 😀

skusihu
1. feb 2015

ahojte, potrebujem sa zase nakopnúť. Keby tých osláv nebolo, tak by som toľko "nezhrešila". Len kto to má vydržať o vode, keď sa stoly prehýbajú pod dobrotami 😀 Žiadny vitamínový a vodný deň sa nekonal. Od zajtra začnem zase bielkovinami. Schudla som za mesiac 6 kilo, hoci počítam, že po víkende sa mi niečo vrátilo. A musím sa priznať, že každý si všimol, že som schudla a každý sa ma pýtal ako je to možné. Takže treba pokračovať.

lydka84
1. feb 2015

@dzaneta no samozrejme bez mlieka, aby nemala kalorie 😉

dzaneta
1. feb 2015

@lydka84 no hej bez mlieka, ale pokušenie to bude 🙂 😕

79zuzana
1. feb 2015

@dzaneta odvazila som sa pred tym vodnym dnom aj po nom.. namoje prekvapenie som tam mala rozdiel len nejakych 100 gramov dole... ale za ten mesiac som dala dole cele 3 kila, co som naozaj velmi velmi spokojna ;)

dzaneta
2. feb 2015

@79zuzana pekne a kolko chces este zhodiť? Ja sa tiež tak planujem odvážiť po vitaminovom a potom po vodnom dní. Ze aky bude rozdiel. Som zvedava koľko som dala dolu,ale cítim voľnejšie veci 🙂

lexie03
2. feb 2015

OK, tak dnes začínam s 90 dnovou, teším sa :D mám pár otázok, avokádo kam patrí, sampinony, karfiol, mrkva?

79zuzana
2. feb 2015

@dzaneta ešte potrebujem zhodiť 6 kila a budem úplne spokojna....verim ze za dva mesiace to dam. Ty ešte koľko chceš zhodiť?

79zuzana
2. feb 2015

@lexie03 ahoj, vitaj v zeme. Sampiony mrkvu a karfiol môžeš každý deň...avokado netusim, ale myslím ze tiež stále veď to je ovocie že?

dzaneta
2. feb 2015

@79zuzana ja by som chcela desať kilov, tak hádam sa to podarí. Nedodržiavam prísne,mam aj prehrešky občas. Zajtra 28. Deň a potom sa vážim 🙂 ja som túto diétu držala asi šesť rokov dozadu, ale nevydržala som dokonca ale schudla som desať kg a bola som na seba prísna,presne podľa pravidiel som jedla. Váha držala dva roky a potom to šlo pomaly hore. Teraz si chcem dať väčší pozor, nech nepriberiem

lydka84
2. feb 2015

@lexie03 ahoj, strana 1800, prvy prispevok odomna tam najdes rozdelenie potravin

lalka25
2. feb 2015

Ahojte baby aj ja sa pripájam. Ja ju tiež držím. Je to dnes už 29 deň, takže vod, ale zvládla som to a som na seba hrdá. Zajtra pokračujem ďalej. Držím vám všetkým palce verím, že to zvládneme. Už len to, že sme sa na to odhodlali a dali. Sme proste JEDNIČKY!!!!!! 😉

lexie03
3. feb 2015

@lydka84 dakujem,idem si to naštudovať

22janulienka22
3. feb 2015

@mischenka9 ahoj, ja tiež kojím a je to v pohode 🙂 bála som sa vodového dňa, kvôli mlieku, ale úplne v pohode, žiaden problém, ani úbytok mlieka 🙂 takže sa toho neboj a kľudne sa do toho pusti 🙂

nikussska93
3. feb 2015

Pekný večer všetkým 🙂 Som tu nová a rada by som sa poradila s toutou diétou.Držím ju 2 deň,ale už som ju aj porušila,nakoľko som trošku obmedzená a chcela by som pomôcť či je niekto v takej situácií ako ja.Mám alergiu na mlieko a všetko čo je s ním spojené a takisto môžem len špaldlovú múku.Vedel by mi niekto poradiť čím nahradiť jogurt na bielkovinový deň?lebo mlieko pijem bezlaktózové,ale aj to sa snažím čo najmenej kedže mlieko zahlieňuje.Zajtra mám uhľohydráty a spravila som si cestoviny s bylinkovou omáčkou.Vedeli by ste mi poradiť čo na raňajky?ked som mala ovocný deň,tak sa mi točila hlava a nanič..zjedla som presne 2 kiwi ako bolo písané v knihe no o hodinu som už bola hladná,dala som si kešu oriešky a potom už obed,ale do večere tiež bolo daleko a točila sa mi hlava viac..tak som si dala špaldlovú bagetu s maslom a paradajkami,veľmi som zhrešila?:( Ďakujem za Vaše rady vopred

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cintorina
4. feb 2015

@nikussska93
V bielkovinovy den nemusis jesť vobec mliečne výrobky, bud si daj mäso, alebo vajíčka. Mäso najlepsie kuracie alebo morčacie, dobre su aj ryby. K tomu si dopraj veľké množstvo zeleniny. Vajíčka by sa mali 2 na obed a 1 na veceru, ale môžeš si k nim este doložiť bielka a žĺtka vyhod. Nikdy nemiesaj mäso+vajce, vajce+syr...atď..bielkoviny sa ťažko trávia tak jedz až po 4 hodinách. Co sa týka ovocneho dňa tam jedz každé 2 hodiny tak nebudes hladná. Začni skôr banány tie viacej zasytia prípadne jedz viac nielen dva ale aj štyri časom si uberies.

cintorina
4. feb 2015

Inak čo sa mňa týka ja už mám 90 dní za sebou už 4 mesiace sa stravujem "normalne" dakedy skôr nenormálne 🙂 niekedy delím niekedy nie, ale začínam premýšľať že sa znovu do toho stravovania pustím lebo mi celkom vyhovuje a ešte by som chcela asi 10 kg schudnúť.

nikussska93
4. feb 2015

cintorina Ďakujem a čo napr. olovrant a desiata? to môžem? pretože viem,že sa má jesť 5 krát denne v menších dávkach,takže ak by som si dala napr. jablko,banán alebo špadlový chlebik s maslou bolo by to zlé?

cintorina
4. feb 2015

@nikussska93 ja si myslím ze ked si dáš nejaké ovocie alebo zeleninu nic tym nepokazis. Keď chceš schudnúť pomalšie ak ti to nevadí tak si daj aj chlieb, ja som pečivo na tých 90 dní úplne vynechala aj sladké ...Záleží na tebe čo chceš dosiahnuť ;)

nikussska93
4. feb 2015

cintorina a čo palacinky?kupila som si celozrne cesto na palacinky,ale nejde tam mlieko len vajíčko a voda,to si mám dať na bielkoviny?🙂

lydka84
4. feb 2015

@nikussska93 kludne desiatuj ovocie, ja som sa v mnozstve ovocia nikdy neobmedzovala a aj tak som pekne chudla

lydka84
4. feb 2015

@nikussska93 spaldovy chlebik s maslom urcite nie - porusujes nim pravidlo delenia, desiata : ovocie oriesky, olovrant: zelenina, popripade v bielkovinovy den jogurt syr, tvaroh podla toho co mozes a na co mas chut
a ak palacinky tak urciite bez vajicka, takze tie co mas doma nie, ale posielam ti link, najdes tu dva recepty, jedny su s vajickom - vhodne na bielkovinovy den a druhe s mukou vhodne na UH den - skus tie vhodne na UH su fantasticke https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=palacinky 😉

cintorina
4. feb 2015

@lydka84 keby sme sa mali držať striktne delenej stravy tak by sa nemali miešať banány s vajíčkom ako je to v recepte na bielkovinove palacinky. Inak tie druhé som si robievala na UH den s hubami ako je aj recept v knihe.
Ale zase v knihe sa povoľuje krajec chleba aj na bielk. deň...tak je to na kazdom z nás čo si vložíme do úst 🙂
@nikussska93 tebe by som poradila najprv si prečítať knihu prípadne na nete pohľadať čo sa kedy môže a až tak sa do toho pustiť. Keď ti vyhovuje jesť 5 krát vykasli sa na 90 dňovú a len del potraviny. Pôjde to kus pomalšie ale pôjde... Len si treba osvojiť princíp delenej a pôjde to.

lydka84
4. feb 2015

@cintorina ja som len napisala co sa smie podla pravidiel 90DD diety, a ak si dobre citala knihu, tak sa na bielkovinovy den povoluje pecivo len na OBED nie na iny chod ....

cintorina
4. feb 2015

O mňa sa neboj ja ju mam prestudovanu 🙂
@lydka84