90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
27. jan 2014
andrea1516
27. jan 2014

@lydka84 zajtra nafotim popisem idem spat dneska unavena

lenka1408
27. jan 2014

Ahojte babenky, ešte len teraz som si vás čítala. Dnes celkom v pohode, mala som kelovo zemiakovy prívarok, čo mi ešte zostal z minula. Ale stala sa taká vec, že som si dnes robila tehotensky test a vyšiel pozitívne. A teraz raďte, čo ďalej. Chcela som tuto dietu vydržať do konca. Vodny deň určite vylučim, neviem čo s vitamínovými dňami a vôbec. Poraďte.

lydka84
27. jan 2014

@lenka1408 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 😉 😉
bud ukoncit alebo pokracovat s tym ze pridas viac jedla a hlavne vo vitaminovy den viac zeleniny popripade ten budes davat vitaminy len raz tyzdene.....

lenka1408
27. jan 2014

@lydka84
Dakujem veľmi pekne. Ukončiť to úplne nechcem, lebo nechcem aby som počas tehotenstva veľa pribrala, čiže aj keď neschudnem, ale dufam, že ani veľa nepriberiem. Ja som rozmýšlala, že vodný deň úplne zruším. Vitaminy neviem, či mám dodržiavať, či by to nebolo málo pre bábo. A na raňajky by som asi tiež mala niečo jedávať okrem ovocia. Prípadne, či mám striedať dookola len tie 3 dni - B, S, UH? Teraz neviem, či môžem ostať medzi vami, alebo sa mám z tabuliek vymazať, keďže to už nebudem dodržiavať na 100 %. Bez vás by mi bolo smutno. Ale ako poviete.

andrea1516
27. jan 2014

@lenka1408 gratulujem 🙂

lydka84
28. jan 2014

@lenka1408 aoj
tak vodnmy y urcite von avitaminovy podla mna ak mas priestor na varenie ebudes vavyrat rozdne ejdla na vitaminy tak ti to bude stacit aj babaetku a ak nie zacni stredat len aB, skroby a UH
a jas ne ze v tabulkach mozes ostat....sak aj som zvedava kolke vobec z tych 50-rich ostali a drzia s nami dalej ...a aj nam by bolo smutno bez teba takze niakm nechod a bud tu s namiiiiiiiii 😉 😉 😉

1veroncek1
28. jan 2014

@lenka1408 v prvom rade gratulujem 🙂 a ja by som sa osobne asi radila tym ze by som sa s doktorkou poradila a potom uvidis 🙂

ketrinn
28. jan 2014

@lenka1408 všetko najlepšie🙂dufam že aj mne sa zadari ked budem dietkovat to by bol gol.....xii.ale brala by som 😉 čo viem všetky kočky prestali ked zistili že su tehotne v tehotenstve musi byt vyvažena strava z každeho rožka troška, ale to je už na tebe ,papat ti treba viac ale zas pomaly aby si sa negulala xixi

ketrinn
28. jan 2014

@lydka84 berem sa to skusit ale najprv to musim niekde kupit ,u nas to nemaju len kus kus,,,,ale hovorila že pšeno nemavaju lebo je drahe a ten kuskus sa im tiež zle predava tak neviem .idem este mužičkovi napisat nech mi pozrie v praci .

lenka1408
28. jan 2014

Dakujem vam všetkým za gratulácie. Chcela som tu dieta dokončiť na 100 % bez prehreškov, ale chcela som aj otehotnieť. Veľmi som rada, že sa mi to podarilo. Dala som sa na dietu preto, lebo som si povedala, že neviem kedy otehotniem, že možno sa to podarí až po diete, ale vyšlo to skôr. Pri prvom sme sa snažili vyše pol roka, ale to som mala veľké stresy v robote. A som rada, že môžem ostať medzi vami a písať si s vami. Dnes UH, raňajky 2 pomaranče, na obed cestoviny ešte neviem s čím a večera sladká. Mamina mi doniesla koláčiky z bratovej oslavy. No uvidím ako sa budem cítiť, lebo posledné 3 dni cítim strašný hlad a pred tým mi to stačilo. Takže asi budem musieť jedávať častejšie. Ved toho sa bojím, aby som veľa nepribrala. No ale čo už, uvidíme. Hlavne nech je bábo v poriadku. 🙂

mirkapramukova
28. jan 2014

Ahojte zienky.Tak vcera som si tie placky dala nakoniec ciste.Lydka 86- boli to placky zemiakove.Dala som si tri na obed a na veceru dva.Ale prisli mi dost tazke a aj dost mastne aj ked som ich robila na troske oleja. 😒 Dnes HU tak cestovinky zo spenatom.Uz sa na nich tesim.

dasa0402
28. jan 2014

ahojte dievcata chcem sa k vam pridat pretoze samej mi to akosi nejde skusala som ta asi 100 krat ale stale som to vzdala ale teraz som odhodlana to vydrzat dnes mam 2 den

2momo2
28. jan 2014

@mirkapramukova ja som mala rovnaké menu v sobotu a nedeľu. V sobotu zemiakové placky- tiež som sa bála, že budú mastné a ťažké, ale neboli. Použila som olivový olej a nanášala som ho rozprašovačom, takže ho nebolo veľa, ale asi záleží aj na kvalite zemiakov, či im stačí menej alebo viac oleja aby sa dali vôbec otočiť. A v nedeľu som mala rezance so špenátom - tiež boli mňam

lenka1408
28. jan 2014

tak ja som si dnes na obed spravila cestoviny (kolienka). udusila som si cibuľu, do toho dala čerstvé šampiňóny, čerstvú petržlenovú vňaťku, trošku zeleninového bujónu, dusila som to a pred koncom som pridala trochu kečupu, zmiešala s cestovinami a mňamka bola na svete. Chutilo mi to. Večera bude sladká, teším sa už na ňu, síce len teraz som dojedla obed a som strašne napráskaná.

ketrinn
28. jan 2014

takže obed zamnou celozrnny cesnakovy posuch a udusena kapusta na sladko z kninom a porom celkom to bolo fajne 🙂 strašne som chcela niečo k tomu posuchu ale nič ma nenapadalo tak som to vyriešila takto 😉 tešim sa na večer na čokoladku a jogurt kupila som akysi bez cukru čokoladovy a neni tam ani tuk tak som zvedava aky bude 😎 a ešte hrst piškotou ,už si nane robim zalusk dost dlho 😵 včera som začala na rotopede ale dala som len 5 min a dnes sa mi trasie cele telo xixi vidno že svalstvo nenaučene na pohyb ,musim pomaličky dnes tiež iba 5min až dovtedy kym ma prestane triast a potom pridam na 10 min.nechcem telo šokovat tak opatrne 😀

2momo2
28. jan 2014

@ketrinn tých 5 min na rotopede je úplne v pohode. Ja keď som "začínala" s rotopedom, tiež som začala na 5min a postupne som zvyšovala na 10, 20,30 až pre mňa nebol problém dať aj hodinu ľavou zadnou - telo si zvyklo. Tak som začínala na rotopede pred 4 rokmi a schudla som najmä vďaka tomu viac ako 20kg

ketrinn
28. jan 2014

@2momo2 to je super ! ja ked dam za mesiac 10kg budem štastna ale ak dam menej tak tiež budem spokojna prvy krat ked som držala tak som vobec necvičila ale teraz vidim že mi skleslo brucho a začina ovysat xixi tak musim spevnit aj par brušakou dnes pridam 😉

2momo2
28. jan 2014

@ketrinn super by bolo, keby mi ten úbytok vydržal - to by som teraz nebola na 90-dňovke 😀 ale nevydržal a preto rotopedujem znova. No ale pohyb naozaj treba, budeme aspoň zdravé a svižné 🙂

ketrinn
28. jan 2014

@2momo2 tak tak a krásne 😉 😀

andrea1516
28. jan 2014

ahojte Baby ako sa vam dary?mam dobru radu poriadne sa este dneska napapajte lebo dva dni mame of 🙂

ketrinn
28. jan 2014

@andrea1516 jaj a je vas neurekom xixi to už sa tešim na tabulku🙂date to !ja som prvy krat myslela že nedam a dala som ale som bola nervozna ako tyger 😵

andrea1516
28. jan 2014

@ketrinn ja som sa dneska odvazila a uprimne uz som sa aj smiala za dva tyzdne -0,10kg takze u mna to ide takym tempom ze jaj jaj dam tomu este mesiac a ked to pojde takymto tempo koncim a budem hladat ieco ine

ketrinn
28. jan 2014

@andrea1516 je mi to luto ešte som nepočula o nikom komu by tato dietka nezabrala a možno ta prekvapi po vodovom dni pojde dole aspon kilo !!!!!musi 😀 ja som skušala včeliako tiež ale nijaka na mna nebola stavana ,oddelena strava ta sa mi osvetčila 2kg za tyžden ale touto to ide rychlejšie ale u teba to bude asi to že bereš lieky atak jedno z druhym zatial nevzdavaj uvidiľ po vodovom možno sa konečne naštartuje!

andrea1516
28. jan 2014

@ketrinn ved tot ja som ju robila zatial dvakrat raz som snou schudla pred 4rokmy z 103na 88 kg za 74dni druhykrat som za dva tyzdne pribrala 5kg ale to uz my pecen odchadzala co som este v tedy nevedela...no mesiac jej dam este a potom uvidim ako dalej chodim do tej poradne svet zdravia mozo zacnem podla toho....ako som rada ze aspon nepriberem ale ak takymto tempom mam schudnut cca 20kg aby my dovolili doktory dieta a aby pecen nebola ohrozena tak na dvochodku budem mama len :(

ketrinn
28. jan 2014

@andrea1516 no ved uvidiš ak to nepojde tak sa budeš riadit inym ale ja verim že sa to este naštartuje 🙂

andrea1516
28. jan 2014

@ketrinn jaj bodaj by si mala pravdu 🙂 a ako ty siel dnesok?

misena741
28. jan 2014

Caute tak sa znova hlasim.pokracujem veselo dalej,uz sa tesim na vase uspechy.ja zajtra biel.tak si dam rybu.uz sa tesim.mne idu kilecka uz len pomaly dolu,tak velky ubytok necakam.tak najviac tak 5kg. 😉 ale co uz som vdacna aj za to.nejako nestiham,aj rotoped som odlozila.som aj chora ,tak sa mi nechce.lydka,andrea stalice ako sa mate?som rada,ze to tu aspon vy drzite.inak babenky obliekla so si mini zo svojej mladosti 😉 bola to jedina vec,kt.som si nechala.tak sa tesim.teraz zhanam kabat,nakolko ten co som si kupila v oktobry mi je velky

ketrinn
28. jan 2014

@andrea1516 no celkom dobre a večeru som zas zmenila mala chcela strašne krupicu tak som si dala čokoladovy jogurt 0% tuku+0%cukru ale bol celkom fajn 🙂a tukrupicu len som si ju nesladila lebo aj kusok čoko som si dala inač v pohode nijake velke porušenie len ta lyžička cukru do kavy o 10.00 😉 ale to berem v pohode vtedy sa spracuvaju cukry v tele na energiu a je jedno ake tak to neriešim,ale chcem prestat z kavou ale nedari sa mi 🤐 😒

estachova
28. jan 2014

ahojte ja sa smažím dodržiavať a zatiaľ mám len 2-2,5 kg dole, nič moc, vám to ide oveľa ľahšie, že by to bolo aj vekom? mám 40r.