90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka2010
5. feb 2014

myslite si, ze je problem,ked som si dnes namiesto sacharidov dala vitaminy?nestihla som navarit

2momo2
5. feb 2014

@zuzka2010 ja myslím, že to problém nie je, keď si proste nestihla alebo nemala chuť, tak nevadí, že si si dala ovocie. Veď to sa je aj tak každý deň. Ale na večeru by si si mohla dať normálne sacharidy

ketrinn
5. feb 2014

@2momo2 tak nato nemysli radšej niečo rob zabudneš na hlad najlepšie niečo von🙂aby si nemala pristup k chladničke xixiix držim palčeky. 😉

andrea1516
5. feb 2014

Ahojte baby dneska super den malo roboti v kaderku tak som bola v saune...navarila peciem chclebik na zajtra ...šuhajdy su hotove pre mojho stareho navarene a idem povisavat este a na pas dlho som nebola /leivost vyhrala ale tomu je konec / 🙂ako sa dari vam?

ketrinn
5. feb 2014

@andrea1516 vybavena najedena 🙂nakoniec som urobila na večeru rezance z kapustou a som zbita ako pes idem si lahnut tak ma vedia vyčerpat ty doktori xixi inač som vobec nepila budem sa snažit do večera ak stihnem ,kedže idem hodit dvacku 😔

andrea1516
5. feb 2014

@ketrinn ja som uvarila sosovicu na veceru a ktomu si dam paradajky olivy spravim stoho šalat a mam veceru hotovu tesim sa ...este sa na ten pas donutit ...zajtra idem na k tej pani tak som velmi zvedava po dvoch tyzdnoch aka bude zmena

ketrinn
5. feb 2014

@andrea1516 držim palčeky nech ta poteši🙂 ja som sla spat ale prebralo ma tak som šorovala na zachod xixix ledva som stihla 😀 dostala som hnačku asi z toho chodenia neznašam chodenie po doktoroch,zakurila brr bo mi je akasi zima dufam že som nelapla daku vyrozu ☹

andrea1516
5. feb 2014

@ketrinn daj si tepli cajik a odichuj zle sa chudne ked je clovek chori

aduss
5. feb 2014

ahojte ženy, tak dneska mam bielkoviny a po cely den som jedla velmi malo, bohuzial som sa pred hodinou najedla mimo dietu, pretoze sa mi tocila hlava..ale zajtra pokracujem akoby sa nic nedialo..ale som sklamana, lebo som chcela bez prehreskov, ale tak co uz ..a vam sa ako dari? 🙂

2momo2
5. feb 2014

Tak dievčatá, už mám vodný deň takmer za sebou a takmer bez prehreškov. Od rána som sa bála, kedy príde chvíla a dostanem hlad, ale ten našťastie neprišiel. Len okolo obeda som začala zaspávať, tak som si dala pohár kávy - ale čistá, bez mlieka, cukru či iných príkras. Teraz som robila obed na zajtra a bolo to dosť blbé bez ochutnávania, tak som si iba jemne oblizla prst 😀 ale to určite prehrešok nebol. A už som sa aj odmenila, aj keď ešte neviem aké budú zajtra ráno výsledky - mám nový Eliptical či ako sa to volá 😀

123monulik
5. feb 2014

Ahojte.ja som dnes mala ovocný deň. Už sa celkom neviem dočkať zajtrajších bielkovín.

estachova
5. feb 2014

ja som trúúúúba, dnes som mala Š - obed fajn, ale večer chlieb so škvarkovou pomazánkou - robil mm - no výborné, ale zajtra pokračujem ďalej 😉

majkapetrisova
5. feb 2014

joj, baby,víkend som trošku pokazila...boli sme u budúcich svokrovcov a musela som 😀 ale dala som si menší trest dva dni ovocný len 🙂 snáď dobehnem... 😒

nika185
5. feb 2014

@lenka1408 ahoj, gratulujem a držím palčeky 🙂 a myslím si, že sa nemusíš báť, že ty keď už budeš mať drobčeka na svete, že mi tu nebudeme, vždy sa tu niekto pridáva, tak sa to posúva a mnohé z nás sa na to dajú po čase znova, veď to tuším ide tu od roku 2008 a stále to funguje, takže buď aj naďalej s nami a hlavne papaj, keď máš chuť, teraz je na prvom mieste anjelik pod tvojim srdiečkom a diétka bude potom, ale aj tak môžeš zdravo jesť a držať sa receptov tejto diéty, len keď budeš mať chuťky tak smelo porušuj a papaj, 🙂 možno ti je aj preto zle, ja som pri malej prevracala celé tehotenstvo,nechcem ťa strašiť, ale som aj jedla nasilu, aby mala malá výživu, pribrala som 13kg a tie mi aj zostali a pritom dcérka mala 3680g 🙂 a celé tehotenstvo hlava v záchodovej mise, viem ako ti je, no pôrodom akoby seklo, zle mi konečne nebolo 🙂 ráno si daj sucháre alebo starší rohlík, najlepšie ešte v posteli, nie čerstvý a papaj menej a častejšie,držím palčeky 🙂

2momo2
6. feb 2014

Ahojte! tak poslušne hlásim moje úbytky po 1. Vodnom dni - mám dolu cca 8,5 kg, takže som spokojná! všetko zapísané v tabuľke

kaciatkom
6. feb 2014

Ahojte dievcata. Tie, co mate skusenosti s touto dietkou, isli Vam kg pekne dole aj druhy mesiac? Mne sa to nejako zastavilo a nechce sa to pohnut dole.

evelin1986
6. feb 2014

@kaciatkom. ahoj,druhy mesiac u mna teda nebol ziadne terno, myslim,ze ked som dietu drzala 1x,bolo to nieco do 4kg- cize ani nie polovica prveho mesiaca. teraz mi zacina 5.den druheho mesiaca a mam priblizne o 0,5kg menej ako v rano po vodnom dni..cize moze to este kolisat...ale zas c si pamatam,ten treti sa to zas rozbehlo..dietu som nikdy nedrzala dokonca, prvykrat nejakych asi 72-78 dni,neviem uz presne,bolo to daaavno,ale vyzeralo to asi takto na mesiace: -8,5, -3,8, -5,7kg

zuzka2010
6. feb 2014

baby dnes som si varila pseno, 100g na obed aj veceru dokopy je ok?k tomu zeleninu, je to uzasne🙂

majkapetrisova
6. feb 2014

@2momo2 blahoželámmmmmmm super!!!

mirkapramukova
6. feb 2014

@2momo2 panecky tak to je parada.Blahozelaaaaam

lydka84
6. feb 2014

@evelin1986 @kaciatkom
baby ja tak isto ,,,, to co som cez vodovy den zisla sa mi vratilo spat a od vtedy (dnes 7 den druheho mesiaca) dole asi -0,5 kg....takze som zacala aj cvicit nech aspon cm idu ked kileckam sa nechce ale nevadi ideme dalej ono sa to pohne..... aj telo si musi zvyknut na novu vahu a zostabilizovat sa... takze jedina rada nevazme sa a nebudeme vediet ze stojime 😀 😀 😀 😀

andrea1516
6. feb 2014

ahoj kocka dneska uh na obed domaca calzonka 🙂robila som to podla pizza receptu nebolo to prave orechove ale inac fajnove a teraz si pochutnavam na zdravich šuhajdach dam si cajik a na dneska my aj stacilo 🙂zajtra vitamini a v sobotu budem mat problem cestujem do Budapesti a neviem ako budem jest inac u mna pohodicka ,,,,mam mat krmai tak dneska som mala strasnu vahu a bola som vo svet zdravia vysledky take ako pred dvoma tyzdnami ale ze ked som pred kramami pohode ale este stale si mam pridat vodu

ketrinn
6. feb 2014

@2momo2 super krasne si šla dole len tak dalej🙂mne vaha stoji takže neviem ako po zajtrajšom vodovom ,boli ma žaludok neviem či dam ale ak aj nie budem sa snažit papat neaku zeleninu varenu 😉

ketrinn
6. feb 2014

@andrea1516 ja som dnes ledva zvadla vitaminy neviem ako zajtra voda boli ma žaludok 😒 nemam chut ani pisat auuuuuuuuu!zajtra asi namesto vody dam varenu zeleninu lebo ked sa najem je mi lepsie ale nie ovocie ponom mi je este horšie na obed som si dala zeleninovy vyvar a večeru banan ale neviem či zaspim tak mi špatne 😨

andrea1516
6. feb 2014

@ketrinn juj to od coho?

ketrinn
6. feb 2014

@andrea1516 neviem zda sa mi akoby som mala vela kyseliny či čo:(uvidim ako bude zajtra boli ma hlava a je mi nanič zajtra sa ozvem idem si lahnut 😔

1veroncek1
6. feb 2014

@ketrinn ja som to mala presne vo vitaminy pred vodou, na vodu este viac a po vode este dva dni nechapacky ze z coho ale uz mi to preslo...ale hlava ma tak divno bolela a prehanalo ma a bolelo brusko...

ketrinn
6. feb 2014

@1veroncek1 ved aj mna prehanalo už včera a dnes som nebola ani raz mam vitaminy dnes a zajtra ta nestastna voda :(žaludok ma boli už som dala aj kapky aj hlava ale to bude z toho zaludku ale z hladu to nieje lebo papam cely den ovocie a zeleninu možno prejde a dam zajtra tu vodu ale keby niečo sa dialo tak niečo predsa zobnem🙂predca nejde o život 😵

1veroncek1
6. feb 2014

@ketrinn alebo si posun vodu o styri dni mne ked bolo tak blbo tak som nad tym rozmyslala ale nakoniec som to dala, i ked s kuskom uhorky lebo sa mi v praci neskutocne hlava okolo stvrtej tocila, ale dala som to 🙂 vela stastia 🙂

nika185
7. feb 2014

ahojte dievčetá, je aj nejaká viróza spojená s bolesťami brucha, vracaním aj hnačkami, sú aj teploty a bolí hlava, ja som z topolčian a je dosť ľudí chorých a o deckách ani nevravím, malá mi teraz nedávno vracala a jej 8 ďalších spolužiakov, dvaja boli až v nemocnici aj susedín chlapec. Veď to počasie nemá chybu 😠
Prajem Vám skoré vyliečenie, na bolesti brucha je dobrý mätový čaj, ak vraciaš pi po malých lyžičkách častejšie a hlava bolí od žalúdka, mne na bolesť hlavy pomáhajú kvapky algifen a hlavu si stiahnem bavlnenou plienkou, ktorú namočím do studenej vody a nalejem na ňu alpu. 🙂 držte sa