90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzx
4. jan 2013

Tak ja mam za sebou UH obed - spravila som slize celej rodine, ja som si dala s lekvarom a s posekanymi a uprazenymi lieskovcami, je to dobrota. A mala som aj polievku - do vody v ktorej som vyvarala slize som dala na oleji a cervenej paprike osmazeny cesnak a povarila - v podstate tam nebolo nic zakazane 🙂 Na veceru rozmyslam, ze si dam slane celozrnne pecivo, na sladke nemam chut a pecivo je nieco co mi chyba, lubim tie tmave lidlovske.

miskakyska
4. jan 2013

@kacenka1983007 celkom je to zatiaľ v pohode 😀 ešte som prežrata zo sviatkov,tak necítim vlčí hlad 😀 nooooo,ja UZ mám druhy deň 😀 keby bol aspoň 52hy 😎 sme veru spolu dlho nepísali,vieščo Katarííííííííína sa môžeš hanbiť 😀 a Jakubčekovie ako dycha?..ešte spolu píšete?

zuzx
4. jan 2013

Uz mam teda za sebou aj UH veceru v ramci moznosti - dala som si dve celozrnne pecive s tenuckou vrstvou natierky a na to velke kusy cersvej uhorky a jedno marhulove pecivo z lidla tiez 🙂
Zajtra sa tesim na ovocie 🙂 Este sa idem nalievat cajom 🙂

santerra
4. jan 2013

Dobry večer sa praje 🙂 No ako babky chudneme? Uh den za mnou na obed cestoviny s kukuricou a večera torta 😎 Teraz mi robi spoločnosť pohar vinka 😀 Zajtra ovocko už mam nakupene dobroty. Pekny piatkový večer všetkým 🙂

kacenka1983007
4. jan 2013

@miskakyska no teraz si mi dala 😀 no ja som ti písala na fb a nič si mi nepísala ☹ no nič,Ketrinka naša,no nič neviem o nej ale by sa tu mohla pridať aby sa nám postarala o recepty čo 😀 😅 takto bez nej musím vymyšlať čo jesť 😖 😠 😢

zuzu1104
4. jan 2013

@santerra ahojky, no jasné, že chudneme🙂 ja už aj odcvičené mám 🙂
Dnes som mala škroby a urobila som si pyré zemiaky a k tomu som si na samostatnej panvici rozpustila maslo, dala do neho grilovacie korenie, čerstvé šampióny a kukuricu, poriadne orestovala a dala ku zemiačkom a bolo to neuveriteľne dobré, fakt odporúčam urobiť 🙂
Tešíš sa zajtra na ovocko? Ja mám zajtra UH a už sa nemôžem dočkať mám hroznú chuť na sladké, dnes ma to už trošku premohlo, zjedla som takú malú čokoládovú guľku, proste som musela :(, ale tak čo už, ideme ďalej

miskakyska
4. jan 2013

@kacenka1983007 no ved to 😀 to som presne chcela napísať 😎 hej som zabudla,písali sme si na fb..prooooomiň 😉 odpísala som Ti,netrep 😝

kacenka1983007
4. jan 2013

tak moje krásné chudulky ja som raňajky nestihala,mala som iba čajíček a kávu no o 12 som mala tekvicu zo včera a na večer som kuchtila,taky gulášik s vínečkovej omáčke no a ktomu som si dala kyslu kapustičku na sladko mňamky 🙂 no dnes som dostala čínsku kapustu ale nič u nás ešte nemaju na pultoch ☹ 😠 pre istotu mi drahy kupil aj mrazenu zeleninku 🙂 zajtra mám škroby asi si k tej kapuste navarím zemiačky, a na večeru asi neaku polievočku,dnes som zamiesila na cesnakové a syrové trojuholníčka joj by som ich žrala ale musím si odložiť na uh 😝 🙄 🤐 😵

kacenka1983007
4. jan 2013

@miskakyska ako ti to ide,dokončila si minule dietku??? a mala si aku váhu moja? ja čo som schudla tak som aj pribrala naspat ☹ 😠 😒 😢 😖 ale čo už,čo som prežívala minuly rok tak ani sa nečudujem že som pribrala spať 🙂 😉 no ale tym vačším elánom som sa pustila teraz 😎 😀 😅 do leta musíme byť fešandi no nie???!!!!! 😲 😵

kacenka1983007
4. jan 2013

moj drahy sa na mňa rehoce,že držím dietu a pritom si píšem recepty- torty a zákusky,a ja že ty trulo však to chcem picť pre teba 😉 no nezabyť ho 🙄

dnika2
4. jan 2013

@fialocka84 tak aby si sa najedla baby dajte sa sem na facebooku sme skupina https://www.facebook.com/groups/388672331164215/ ja mam dnes 3den zua sebou zatial zajtra robim pecene jablcka nakupenu mam vyzivu 😀

melj
4. jan 2013

ahojte kočky 😉 ak môžem,rada sa k vám pridám. S 90-tkou chcem začať od nedele,zajtra ideme ešte na rodinnú návštevu,tak budú koláčiky,chlebíčky-no nedaj si 😀 ,ale od nedele už vážne.Len mala by som dve otázočky,lebo mám aj knihu,tam sú recepty na každý deň,čo je super vec,lebo mne sa nechce rozmýšľať čo zase variť,len trošku nechápem-je tam písané,v bielko deň je prestávka medzi obedom a večerou 4-hodinová,pri ostatných dvoch dňoch 3-hodinová,to akože keď budem obedovať o 12-stej,tak večerať mám o 4 alebo o 3?????alebo ako...a ešte,že ovocie sa môže každý deň,každé 2hodiny,ale len doobeda,,,a čo mám jesť medzi obedom a večerou alebo medzi večerou a 20.00-už potom sa vraj nemá nič....juj,trošku mám v tom chaos,,,je to síce esej na dlhé čítanie,ale kto mi pomôže?????? 😉

zuzx
4. jan 2013

@melj ta prestavka je MINIMALNE, to znamena, ze musis dodrzat takyto minimalny rozostup, ale nevadi ak budes jest napr o 18tej. A ovocie nemozes kazde dve hodiny - to len v ovocny den. V normalny den je ovocie len na ranajky a potom obed podla skupin. Mala by si jest 3x za den, len v ovocny den mozes viac.

miskakyska
4. jan 2013

@kacenka1983007 držala som ju do konca..ale už po štíhlej línii ani stopy 😀 a to aj tomu odoláš,ked budeš svojej polovičke vypekať také dobrotky? 😲 ja veru pevnú vôľu nemám ☹

zuzu1104
4. jan 2013

@melj ahoj, no tak ja sa podujmem 🙂 vítam ťa
takže na raňajky v každý deň papáš ovocie, ja mám potom do dvanástej pauzu v bielkovinový, škorbový a UH deň, ale v ovocný si dávam aj desiatu, lebo to by som asi nevydržala.
O dvanástej si vždy dám obed(vo všetky dni to tak robím), v ovocny deň aj olovrant mám okolo tretej( zase ovocie alebo zelenina, lebo v ten deň ješ len ovocie alebo zeleninu, upozorňujem, že v rámci jedného jedla nekombinuj ovocie so zeleninou) no a potom je večera, ja si ju dávam tak o pol piatej a potom už do rána nič viac nejem. V ovocné dni ješ celý deň len ovocie alebo zeleninu, ako som písala vyššie, nie len do obeda.
Takto to robím ja, ale ty si to môžeš podľa seba prispôsobiť.
Ešte je dôležité veľa piť a dobré je aj trošku pocvičiť, budeš mať viac energie

kacenka1983007
4. jan 2013

@dnika2 dakujem aj ja som sa tam pridala,super že to je aj na fb 😉 🙂

cutty
4. jan 2013

@zuzu1104 Dlhsie som tu nebola lebo som bola rozlietana, behali sme po rodine cez sviatky a tak, ale citala som vas 🙂 Ja zajtra ovocny den, tak uvidime ako to zvladnem. Keby som sa vedela viac ovladat a mala pevnejsiu vôlu mohol byt ten ubytok este väcsi ale aj s tymto som nadmieru spokojnalen aby to islo takto aj nadalej a v lete budeme kocice 😀

zuzu1104
4. jan 2013

@cutty nooo ja som na tom podobne, keby som sa vedela lepšie ovládať, tak by to bolo oooveľa lepšie, moja ja v lete už budem asi trošku väčšia, teda ak nám vyjde s manželom pokúšanie sa o bábo 🙂 🙂 🙂

kacenka1983007
4. jan 2013

@melj ahojkaj vítam ťa 🙂 😉 ani ja som tomu nechapala až ked som na druhy raz riadne preštudovala a baby neporadili,vlastne by sa malo jesť 3x za deň ak to niekto nevydrží može sa jesž aj olovrant a desiata ale len ovocie alebo zeleninka.v bielkovinovy deň sa maju medzi jedlami daž pauzu 4 hodiny lebo su ťažšie strávitelné ako škroby a uhlohydráty 🙂 no a na ovocny deň sa može jesť každé 2 hodinky minimalne ako cítiš hlad 😒 no a každych 29 dní by sa malo držať vodovy deň. musíš si to proste naplánovať ako ti to vyhovuje hlavné je aby si obed nemala pred 12 ou a večeru musíš stihnuť do 20 asi tak. 😉

kacenka1983007
4. jan 2013

@miskakyska neviem moja,no musím to tak nainštalovať aby tie dobroty boli iba na uh 😎 no bohvie či to vydržím ☹ a čo si papala dneska,daj mi inšpiráciu 😀

melj
4. jan 2013

@zuzx
@zuzu1104
@kacenka1983007 ďakujem baby,ste super,že s takou ochotou poradíte ďalšej,ktorá chce byť tiež kočka 😉 aj s manželom sa do toho od nedele ideme pustiť,tak som zvedavá...ja som zohnala aj dvd JillianMichaels,tie 3 levely,tak sa teším na svalovicu 😀

dnika2
4. jan 2013

baby dake receptiky?

melj
4. jan 2013

Ozaj ešte mi napadla otázočka-----ako dlho už držíte túto diétu a ozaj sa s ňou tak chudne???

beky52
4. jan 2013

@katulka74 ..ahoj..ja presne neviem rozdiel medzi dvoma dietami..ale dukanova je asi ťažšia..a čítala som o tom,,ako jeho vynálezcu dali francuzi aj na sud..ja radšej delenu..ja som tuto 90dd robila pred 2 rokmi..za 3 mesiace -14kil...a vobec som nehladovala..ale za poseldný rok som nabrala späť dosť..nedávala som pozor..tak od 1,januára 2013 som zase na 90dd..ak máš otázky..rada ti poradím 🙂

miskakyska
4. jan 2013

@kacenka1983007 😀 obed biela fazuľa v konzerve a nechala som si aj na večeru trocha 😀 😀 moc som ťa neinšpirovala,čo? 😉

4ocka
4. jan 2013

Joj,baby,aj mne zas treba 🙂 len sa mi nechceeee :D

miskakyska
4. jan 2013

...tu sa dozvieš čo len chceš @sanny228 😉

zuzx
4. jan 2013

@melj s touto dietou sa naozaj chudne 🙂 Staci ak otvoris tu tabulku co je tu link niekde vyssie a uvidis sama na cislach 🙂

domyyy
5. jan 2013

ahojte kočky, pridávam sa k vám po miliontykrát 😀 ale teraz už mám dva dni úspešne za sebou 🙂 🙂 dnes idú uhlohydráty asi budem mať cestovinky a na večeru neviem čo..vy čo budete papkať? 🙂

zuzu1104
5. jan 2013

@melj ja ju držím už druhý mesiac, schudla som zatiaľ 9 kg a dve konfekčné veľkosti, ale keby nebolo sviatkov, tak je to určite viac, toto stravovanie je podľa mňa bombastické a tak isto aj Jillian Michaels 🙂 Držím Tebe aj manželovi palce, aby sa Vám to podarilo.🙂