90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
31. jan 2012

@1lubika soja neviem, ale tofu je zo soje a je zaradene do bielkovin 🙂

79zuzana
31. jan 2012

dievcata, dnes mam biekovinovy den a na obed som nam urobila fajnove steaky, poriadne nakorenene... mnamky, konecne mi ta dieta chuti 😀 😀 😀 ako prilohu som namiesto mnam hranoliek urobila roastovanu mrkvu a neviem ako sa to slovensky vola - butternut squash - je to akoby tekvica ale v tvare ako hruska. Manzelovi to absolutne nechutilo, podla mna to bolo velmi chutne. Uz sa tesim na veceru 🙂
Kedy vas presla chut na sladke? Ja uz mam deviaty den a este to nepreslo. Zda sa mi, ze aj hlava ma boli kvoli nedostatku cukru 😝

vriend
31. jan 2012

@79zuzana ja som citala, ze ked mas nedostatok cukru kazde 2 hodky sa moze jest ovocie

79zuzana
31. jan 2012

@vriend dakujem, uz len presvedcit hlavu, ze ten pomaranc co som zjedla tak to vlastne bola cokolada 😀 😀 😀

vriend
31. jan 2012

@79zuzana ja som citala v knižke, ze soja je v skrobovom dni je to hned 2 den ak vam nechuti segedinsky tak si mozete pripravit ryzu so sojou

vriend
31. jan 2012

ja sa chcem opitat su v bielkovinom dni dovolene aj jogurty?, ak ano tak kolko? kedze kojim tak potrebujem vela vapnika koli kostiam do buducnosti

79zuzana
31. jan 2012

@vriend aj ja si myslim, ze soja patri do skrobov... ale tofu pisu ze do bielkoviny... a to je zo soje... tak teraz fakt neviem

79zuzana
31. jan 2012

@vriend precitala som si teraz vsetko mozne aj nemozne o soji... takze je to bielkovina a nie skrob 🙂 v tom recepte ju dam dali ako nahradu ale k ryzi a ta je skrob... soja je bielkovina 🙂 Jest ju vsak mozes aj v skrobovy den pravdepodobne

cessy
31. jan 2012

@vriend inak ten ocistny vodovy podla tvojich znamich sa mi zda byt priatelnejsi. je tam aj noc a to podla mna sa da lepsie vydrzat ako cely den len pit 😒 po dietke skusim toto, pozdava sa mi to

cessy
31. jan 2012

dievcata kde patria krupy???

cessy
31. jan 2012

@awooojky
@veronka2008

kde ste 😕 , alebo som vas prehliadla 😵 ????

veronka2008
31. jan 2012

ahoj som tu ale len sporadicky lebo nestiham v praci sa nam navalilo roboty a tak som tu len občas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hava77
31. jan 2012

martinka, cessy gratulujem 🙂 krasne ste sli dole 🙂 ..... pre mna je vodovy den riaden strasiak 😎 mam ho mat v nedelu, ale v sobotu ideme na ples tak ak prespim aspom doobeda tak by som to mohla zvladnut 😀 😀 😀
ja som dnes mala UH a v robote sme mali cestovinku, bola fana so sampionmi len ti dezovia tam zamiesali aj plesnovy syr - no kto sa im prosil 🙄 no ale nic ine som nemala a bola som strasne hladna.....
ta soja je zaujimava, keby sa dala cez skroby bola by to aka parada 😉

1lubika
1. feb 2012

dakujem za odpovede, aspon mám aký taký prehľad. 🙂 Včera som bola na zumbe - bolo perfektne. 😀 😀 😀 Dnes má UH - idem na školenie - tak budem musieť mäsko dať bokom a zjesť len prílohu a šalátik. 😝 😝
Akosi sa nám tie vodové dni blížia. Ani sme si to nejak neuvedomili a už budeme mať mesiac diety za sebou. 😅 😅 Ja mám vodičku v sobotu - uvidím ako zvládnem 🙄 🙄 Vtedy sa u nás najviac vyvára a vypeká. Asi si budem musieť dať nejaký zámok na ústa - 🤐 🤐 🤐 Ale už sa teším, ked v nedelu sa postavím na váhu a zmeriam sa. No nebude to 90-60-90 ale určite menej ako pred mesiacom.Tak krásny deň 🙂 🙂

lucxy
1. feb 2012

ahojte baby,,rada by som sa pridala,,,od dneska zacinam,,,,tak do schudnutia 🙂 😵

mijadave
1. feb 2012

@lucxy ahoj, tak drzim paste, nech idu kilecka dole rychlo 😉

nicollka
1. feb 2012

ahoj holky tak bych chtěla zkusit tuto dietku kdyz jsem četla že 15-25kg ? Jak vám to jde , kolik za jak dlouho vám šlo s touto dietkou dolů?
Já teda ještě kojim malá má 5měsíců. 3x týdně chci cvičit, ponděli power plate, středa power joga to už chodim a v patek power plate.

Jen mám velký problém závislačka na sladkém a to kafe, četla jsem že bez mlíka a cukru :( fuj

cessy
1. feb 2012

ahojte, takze dnes skroby, robim si šošovicove ryzoto, uz sa tesim jak sa napapam 😀

http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=32&t=747

rano som mala banan a do obeda neako vydrzim ☹

sisanka
1. feb 2012

@79zuzana babulky ja tu soju chapem tak ze soja-ako strukovina je skrob..ale to sojove maso je bielkovina alebo nieco medzi skrobom a bielkovinou-takze to nejem 😉
@hava77 ja mam tiez v nedelu vodu-takze drzime narovnako 🙂

cessy
1. feb 2012

@nicollka zalezi ako budes dietu dodrziavat, ci mas velku nadvahu.....samozrejme z viacej kilov sa lahsie chudne a rychlejsie.

ja som schudla 5 kg za mesiac 😕

cessy
1. feb 2012

@sisanka ani neviem kde, ale prave vcera som citala o sosovici, ze je to v podstate bielkovina, ale varenim sa bielkovina vytraca a pretvara sa na skrob 😒 tak preto ze patri do skrobov 😕

cessy
1. feb 2012

@sisanka drzim palceky na vodovy dnik 🤐

wikinap
1. feb 2012

@lucxy ahoj aj ja dnes zacinam mozeme spolu pojde to lahsie

sisanka
1. feb 2012

@cessy moze to obsahovat vselico ale v diete sa to chape ako skrob tak ideme podla toho...a tu soju moc nejem,kupila som ju,ale straaasne dlho sa varila tak mi schne v spajzi teraz 😀

cessy
1. feb 2012

@sisanka radsej ju vyhod ak ju nebudes robit, aby sa ti po case v nej nezahniezdili zvieratka 😵 😕 😨

wikinap
1. feb 2012

kto dnes zacinaaaaaaaaa ju ked som to drzala pred 3rok.tak som za tyzdeń sxudla 4 kilecka keby to aj ted islo tak rxlo a to som nemala ani niake extra velku vahu

nicollka
1. feb 2012

no chtěla bych dat dolů tak 10kg min. Ale i to by bylo moc fajn.
Před těhu jsem měla 60kg ted 72kg.
168cm/72kg a můj sen 168/57kg 🙂

sisanka
1. feb 2012

@cessy mam ju v uzavretom sklenom pohari tak snad nie,ale asi poputuje do kosa 😀

nicollka
1. feb 2012

holky mě to nechce pustit na stranky chudnime.kiga.sk
Opišu ten kod a vždy mě to hodi zpět že jsem to napsala špatně z 10pokusů ani jednou mě to nepustilo :(

cessy
1. feb 2012

@sisanka no tak tam ti to vydrzi.....ja som veru soju este nevarila. ale cicor ma zaujima. robila si ho uz??? ja som to nikdy nejedla 😕