90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
5. feb 2012

nevazim sa, lebo sa bojim. mam svoje dni a zas som neaka naliata, pripadam si, ze som nic neschudla a este som aj pribrala ☹ ☹ ☹ .
ale hadam po ovocnom sa odvazim odvazit 😅 😅 😅

cessy
6. feb 2012

Dobre ranko, tu nikto????

mijadave
6. feb 2012

@cessy dobre ranko, ja som tu 😉

lucxy
6. feb 2012

ahojte,,,robila som cely vikend, tak som sa neozvala a ked som dosla domov tak som ani pc nezapinala,,,a vy ako? 🙂

mijadave
6. feb 2012

@lucxy ahoj, ja som mala rusny vikend, raz som vedome porusila dietu... v sobotu... mm doniesol z obchodu fantasticke cerstve rozky... sam mi povedal, ze to drzim vzorne, len kedze obedovat budem najskor okolo 15.00, mam si dat rozky, lebo ze ked som hladna, je so mnou na nevydrzanie 😀 tak som zjedla 2 male rozky s maslom a redkvickou... 😒 ale nemam z toho nejake vycitky, ved co uz, ide sa dalej... zajtra ma caka zaberak - prvy vodny den...

sisanka
6. feb 2012

takze po prvej tretinke diety mam dole stale rovnakych 5kg,musim sa polepsit a prestat flakat 😀

mijadave
6. feb 2012

@sisanka nahodou, celkom pekne 😉

1lubika
6. feb 2012

@sisanka gratulujem 😵 😵 Ja mám tiež po prvom vodovom dni len 5 kg dole, ale aj tomu som rada. Niekedy mám pocit, že je lepšie, ked to ide tak pomaly dole - podľa mna je to dosť nezdravé také rýchle chudnutie. Všade píšu, že je najlepšie tak 1 -1,5 kg týždenne.
Dnes mám ryžu a červenú repku s chrenom - tá mi chutí. A večer to isté.
Ja tiež by som možno mala viac dole, ale zas nechcem to nejako siliť. Najviac to asi robia tie prehrešky 😝 😝 😢 😢 Ale čím dlhšie sa takto stravujem, tak tých prehreškov je menej. 😅 😅

79zuzana
6. feb 2012

@sisanka ale ved 5 kil dole za mesiac je uplne idealne. Pri velmi rychlom chudnuti sa tie kila aj velmi rychlo vratia, lebo organizmus si nestihne zvyknut na tu novu vahu.
Mne inak tento vikend presiel velmi dobre. Vcera bez porusenia a dnes vlastne ani nemusim porusovat, lebo mam UH, takze vecer bude kolacik tak ci tak🙂 Na obed mam cestovinky maslicky s paradajkovou omackou a sampiony. Mnam. Zacina sa mi ta dieta celkom pacit, lebo vlastne som cim dalej tym menej hladna. Vysledok zistim v sobotu, ked sa odvazim ;)

79zuzana
6. feb 2012

@cessy pocas tych zlych dni sa ani ja nerada vazim, vtedy vacsinou vaha len stoji, ale viem ze potom to aspon pojde rychlejsie dole 🙂

vriend
6. feb 2012

@79zuzana ja som sa chcela opitat, ze ked su UH ci by sa nemohli aspon rezance s makom

79zuzana
6. feb 2012

@vriend dievcata tu radili, ze vraj sa mozu. Takze asi hej, ved ked vecer moze byt torta tak preco nie.

mimussenqa
6. feb 2012

Ahojte dievčatá. 🙂 Ak by som mohla,rada by som sa k vám pridala..🙂..Od zajtra by som chcela zacat s touto dietkou no neviem ci sa mi to podari.Nemam pevnu volu :((

mijadave
6. feb 2012

@mimussenqa neboj, kludne sa pridaj 😉 ja som si tiez myslela, ze nemam pevnu volu a dnes som na diete 28.den a uz mam prve vysledky aj napriek malym prehreskom 😉

mimussenqa
6. feb 2012

@mijadave Ďakujem 🙂 dnes som si kúpila nový stepper takže popri diete budem 3x tyzdenne cvicit..🙂..dufam ze to bude mat aj na mna pozitivny vplyv..🙂

mijadave
6. feb 2012

@mimussenqa super, pohyb ma vzdy pozitivny vplyv na chudnutie 😉 drzim pasticky 😉 ja chodim 2x tyzdenne na zumbu... viac sa mi neda, lebo mam doma prvacku... 😉

mimussenqa
6. feb 2012

@mijadave ja by som asi tiez viac ako 3x nezvladla pretoze v robote sa dost nabeham..:P

mijadave
6. feb 2012

@mimussenqa ja zas pohyb potrebujem, lebo robim pri pc, cely den presedim... 😉

79zuzana
6. feb 2012

ahojte. Tak UH mam uspesne za sebou a uz sa tesim na zajtrajsi ovocni den. Vacsinou si robim aj zeleninovu polievku ale zajtra som sa rozhodla, ze budem na cistom ovoci. Uz cely tyzden mi stoji vaha na jednom cisle a nie a nie ist aspon o 100 gramov dole. Dnes som 25 minut cvicila zumbu, 35 minut rychla chodza a este urobim vecer aspon 30 brusakov. Musim to tento tyzden rozbit 😝

1lubika
7. feb 2012

@mimussenqa ahoj a klúúúdne sa môžeš pridať k nám. 🙂 🙂 Ja tiež ked som začínala, tak som dietu tak tvrdo nedržala. Kým si žalúdok a hlava uvedomili, čo a ako majú kombinovať - to trošku trvalo. Ja som už po 1. vodovom dni a ked som začínala, myslela som že to nezvládnem. 😵 😵 Ale postupne sa to dá - i ked nie na 100 %. 🙄 🙄

Ako sa nám to tou rozrasta ????. 🙂 🙂 Asi nám pomaly klope na dvere leto a každá do letných mesiacov chce aspon trošku vyzerať lepšie. 😅 😅
Ja dnes mám trošku hrozna, pol pomaranča, neskôr zelený čaj, na obed rezance - urobila som si so strúhankou - dúfam, že to môžem. A večer nejakú sladkosť. Piekla som jablčník - klasický - tak možno mi na večeru zostane. 😢 😝 😝 Tak sa držte.

mijadave
7. feb 2012

dobre ranko dievcata... tak ja mam dnes prvy vodovy den, tak drzte pasticky 😉 mozem teda pit nesladeny caj? lebo neviem, ako zvladnem cistu vodu... 😒

zuzanat
7. feb 2012

ahojte, ja dnes zacinam s dietou, ale kedze sa mi nechce moc vymyslat s varenim, tak si len vajicka uvarim 😀 Budem vynechavat ovocny den, tak hadam to nejako vydrzim a trochu schudnem 😔

vriend
7. feb 2012

ja mam dnes vitaminy akurat varim zeleninovu polievku, rano som si dala jeden rozok s natierkou a jogurt, ja to tiez drzim len tak laitovo, bo este kojim, ale aspon sa snazim tak neprejedat u mna je aj toto uspech bo ja som dala aj 4-5 rozkov na ranajky

1lubika
7. feb 2012

@mijadave no ako? držíme sa ?? Dúfam, že to zvládaš. Daj si kludne aj čaj - podla mňa s tým nič nepokazíš. 🤐 🤐 Ja som si dala parad. džús - ten ma zasýti. 😝 😝 I ked to nie je čistá voda - ale ja do extrémov nejdem, tak radšej pomaly a isto. Drž sa 😕 😕

mijadave
7. feb 2012

@1lubika dakujem, zatial sa drzim... vypila som uz 1,5l caju (zazvorovy a bylinkovy) a teraz pijem vodu s citronom... to mi poradila mamina, ona to uz raz drzala a vraj to pomaha... a musim povedat, ze som mala krizu okolo obeda, no tato "citronada" fakt helfla 😉 dufam, ze tym nic nepokazim... 😉

79zuzana
7. feb 2012

Krasny den vsetkym 🙂 Dnes mam vitaminy, zjedla som hrusku a mandarinku a uz sa mi v rure pecie cosi ako tekvica 🙂
@mijadave Ja tiez pijem vodu s citronom a musim povedat, ze naozaj to pomaha zahnat ten prvy naval hladu. Trosku sa da oklamat zaludok ;)
@1lubika ja sa tiez tyrat cez vodovy den nebudem. Urcite vypijem aspon paradajkovy dzus a mozno si dam aj dajake ovocie 🙂 Ved tak ci tak pomalicky chudneme nie ;)

mijadave
7. feb 2012

@79zuzana tak ja sa dnes relativne trapim, len o caji a vode s citronom, uvidim, ci to vydrzim... v zalohe mam ak by bolo najhorsie vyvar ;)

hava77
7. feb 2012

ahojte, ja sa tiez priznam cez vodovy den som si dala hrozno na obed a zeleninovy salat na veceru. ale ked som sa vazila tak mam dole 6.5 kg a som spokojna 🙂 tiez som to nechcela hnat do extremov. kym ide vaha dole aj takto tak sa silit nebudem. obdivujem vsetky kocky ktore to fakt zvladate len na vode a caji 😎 .
ja mam zajtra skroby a uvarila som hrachovu kasu a dame si to so zemiakmi 🙂 tak dufam ze to mozme 😕

awooojky
7. feb 2012

ahojte dievcence.. krasny vecer. no ako ste zvladly vodový den.. ja celkom fajn ale ten moj chlop :D pani som myslela ze pridem o nervy.. nerobia este stale tak ho mam celý den doma tak od rana pocuvam ze aky je on hladny ze umrie na hlad a ze uz odpadava :D to od rana..:D ale ese neodpadol...:D utekam.. stroj prisiel z opravi tak idem nieco usit..

hava77
7. feb 2012

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?authkey......

pridam tabulku aby sme ju nehladali 🙂