90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzx
24. feb 2013

@ivuska666 nuz ale za to si sama mozes, nie? 🙂 To nie je chyba diety 🙂

lucula73
24. feb 2013

@ivuska666 ahoj,ak budeš jesť ako divá,tak ti žiadna dieta nepomože 😀
jja som ju držala pred 5 rokmi,schudla som,potom som začala jesť normálne a dáke dve tri kilá sa mi vrátili,viac nie.......no po druhom porode som sa rozožrala,tak ju držím zas....... 😉

adamko05
24. feb 2013

@ivuska666 sorry, budem hnustá.. to nebola chyba diety, ale tvoja 😔

ja som to dnes prehnala s arašidmi... až mi je ťažko 😝 ... víkendy bývajú zaberák... hurá, ide prac. týždeň... teším sa, čo sa diety týka, bude to jednoduchšie 😉

adamko05
24. feb 2013

idem zaliať den zeleným čajom... zajtra sa teším na posilku, nebude ma tlačiť čas, kedže sú prázdniny... tak môžem potiahnuť cez hodinku

pekny večer

adamko05
24. feb 2013

@ivka2903 a ozaj, to nie moje cesnakové su na vine, ale tvoje.. moje by boli tie, keby ti ich ja prinesiem... tieto si si piekla sama 😀

kaciatkom
24. feb 2013

Dievcata, potrebovala by som poradit... Cvici niektora z vas na eliptickom trenazeri?
Ak hej, kolko minut treba a ako casto, aby sa dostavil vysledok? Dnes som si ho zaobstarala

dzantica
24. feb 2013

@kaciatkom ahoj.. Ja cvičím na nom..je to super stroj, ja som s ním veľmi spokojná, lebo je na celé telo.. Ja sa snažím cvičiť tak trikrát do týždňa po 90 minút..to spálim tak 950 kalórií..to som si podľa seba takto naplánovala a držím sa toho stále..ale neviem koľko by sa malo na tom cvičievať a ako často.. Neinformovala som sa o tom..takže by to aj mňa veľmi zaujímajo..

zuzu1104
24. feb 2013

Ahojte kočičky 🙂 takže od zajtra idem ďalej, ďalší mesiac a môôžem, lebo nie som tehotná, takže ešte jeden mesiac medzi vami a teraz budem na seba prísna 🙂 Dúfam, že mi tie nevoľnosti skoro prejdu, aby mi nebolo zle počas ďalšieho diétovania a fakt by som aj cvičiť chcela začať.

dzantica
24. feb 2013

@kaciatkom ale začínala som postupne..najskôr nejaké dva dni po 15 minút, dva dni po 20 minút, potom 30 minút, 45 minút, 60 minút a takto postupne..aby si telo zvykalo na tú záťaž..teraz už nejaké 4 mesiace cvičievam stale po 90 minút..to je moja konečná, viac sa už ani nechystám..bohate mi to stačí 🙂

ivka2903
24. feb 2013

@adamko05 jasné, jasné 🙂 Ved ja sa smejem 😀 chcela som tým len povedať,že boli výborné a super voňali 🙂
Inak baby, tieto moje chute už majú vinníka a to je ms.. dnes som dostala, takže všetko je vysvetlené.. ale kafrem na to, povedala som si, že od zajtra idem do toho na 100%, tak sa nenechám odradiť.. takže, s radosťou dáme uh a potom sa už teším na vitamínky 🙂 to bude očista 🙂

klemberka
24. feb 2013

baby ja dnešok celý na prd... okrem toho, že som si uštibla trošku tých čipsov a zbúchala ten camembert, zaklincovala som to pizzou 😅 jáj a aby som nezabudla, ešte som si dala 3 poháre Viney, jako dobre sa mi potom odgrglo 😀
vitamíny zabité 🙄
zajtra odznova... a to ma dnes ráno váha potešila, zas som mala o čosi menej a takto som sa jej poďakovala, asi od šťastia 😝
ale úprimne, zahnala som si chute, dúfam, že zas na dlhý čas, tak môžem zasa "normálne" fungovať... 😠

lucula73
24. feb 2013

baby inak ja som zistila,že najviac poruším ten deň,ktorý sa odvážim...........ráno sa poteším..teda vačšinou a potom si poviem..a však možem,toto ma nezabije..........a už to ide celý deň dolu vodou............ale na druhý deň sa snažím vrátiť do normálu 🙂

ivka2903
24. feb 2013

@klemberka tak to chudneme spolu, moja 🙂 Ja mám tiež motiváciu po vode, perfektne som schudla a aj cm išli dole a pozri sa čo od včerajška vystrájam 🙂 neviem sa dožrať 🙂 ale zajtra to dáme.. a aj pozajtra.. a aj potom. 🙂

klemberka
24. feb 2013

@ivka2903 haha, za všetko môže mesiac, je v zlej fáze, to on, nie my... 😀 a normálne som sa pristihla, že som posledný kúsok pizze ani nevládala, ale normálne som ho do seba nasilu natlačila, lebo ten diabol pažroš vo mne si povedal, šak si daj, šak si daj, zas dlho nebudeš mať 😀 a teraz mi je zle 🙄

ivka2903
24. feb 2013

@klemberka HA-HA - HA.. to si bombovo napísala 🙂 tak ja sa tu inak smejem 😀.. Ja tak isto s tou čokoládou.. najskôr, dám si iba jednu tabličku..o chviľku.. však už dojem ten jeden pásik, čo som načala.. chodila som okolo toho a dala som si aj druhý a tretí pásik.. no zožrala som polovicu čokolády a ešte mi bolo málo, tak som si rýchlo bežala do kuchyne pre polievkovú lyžicu a nabrala som si na ňu nutelu a zapíjala to mliekom.. bolo šesť hodín večer a hovorím si, že vôbec nie som hladná, ale ked už mám večerať, tak si niečo dať musím - aj nasilu.. tak davaj .. žemla s maslom, syrom a paradajkou.. teraz pupok vyvalený a ja sa tu smejem.. ale nesmiem sa ráno odvážiť, lebo by som plakala 🙂

zuzx
25. feb 2013

Krasne dobre rano baby, dnes uz pracovne, sice nie este uplne ok, ale tak neda sa 🙂
Rano ma velmi potesila vaha, vazila som sa po bielkovinovom dni a ukazala pokles, sice malicky, ale nemozem uz pri mojej vahe cakat zazraky.
Skoda ze po vode sa nebudem moct odvazit a tak vidiet vysledok, verim, ze to bude pod 60. Vazit sa budem asi az teda v sobotu rano, ale tak co uz. Tento tyzden to uz dobojujem 🙂

klemberka
25. feb 2013

@ivka2903 no ty si to tiež dobre zaklincovala 😀 tiež sa smejem 😀 ale šak čo už, musíme si asi raz za čas dopriať, aby sme potom mohli ísť znova naplno 😉 tak isto som si povedala, že sa dnes ráno vážiť nebudem, keďže sa vážim po každom ovocnom dni, no včera keďže som tých "vitamínkov" požrala toľko, tak nemám ani odvahu, šak by len gánila zo zeme na mňa, tá moja váha... 😅 naposledy som sa vážila včera ráno a ukazovala o 400g menej a takto som sa jej odvďačila, potvora 🙂 no nič, dnes ideme ďalej 😉

klemberka
25. feb 2013

Dobré ránko kočky, dnes som sa ráno zobudila skvele naladená, takže hádam mi to výjde lepšie, než včera 😉 Už mám v sebe pol litra vody, teraz raňajkujem kivi, potom ma čaká zelený čaj... Na obed som si odložila zo včera čistej mrkvovej polievky bez zahustenia a neviem, čo druhé, možno si len natriem chlebík s maslom, rajčinou a uhorkou a na večeru asi jogurt 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica ahoj. To ako zvladas 90 minut cvicenia? Uf, ja ked si dam 5 minut tak mam dost. ☹ Nemam ziadnu kondicku. Musim na sebe popracovat. Nech to ide opat dole. Cez vikend som bola u rodicov a mamina si ihned vsimla, ze som schudla. Taky fajn pocit to bol. Keby este chcelo zo mna zist 10 kg do konca diety.

dzantica
25. feb 2013

Dobré ránko..Tak moje tušenie sa dnes ráno potvrdilo..mám o dve kilá viac..tým mojím obžerstvom..že som jedla aj to čo som nemala..tak od dnes tvrdá disciplína..musím byť na seba prísna a presne dodržiavať jedlá, tak ako mám a dnes, v stredu, v piatok a v nedeľu po 90 minút na stroji..a hádam ma váha o týždeň poteší a ukáže mi naspäť mojich 64 kg...a ďalší týždeň zase menej a menej až pokým nebudem na vysnívaných 55 kg.. 🙂

zuzu1104
25. feb 2013

Dobré ránko baby, tak už som medzi Vami🙂. Dnes mi je už konečne lepšie, žiadne bolesti žalúdka a ani hlavy. Na raňajky som si dala jahody, ktoré mi môj pozorný manžel kúpil 🙂 a trošku hrozna. Dnes si dám mäso, aj keď na neho nemám vôbec chuť, ale musím dopĺňať železo, aby som bola silná a večer by som si chcela dať 30 min na rotopede, a potom ešte nejaké cviky na brucho. Cítim, že sa mi po týchto dňoch normálneho jedenia poriadne nafúklo, tak ho musím zredukovať. Prajem Vám všetkým veľa síl a krásny deň 🙂
@lucky @zujka ako Vám to ide babule?

dzantica
25. feb 2013

@kaciatkom zvládam to, lebo som na to pomaly telo pripravovala..ale to zas neodcvičím vkuse 90 minút ak si ma tak pochopila..ale dám si napr: 30 minút, prestávka, 20 minút, prestávka, 20 minút, prestávka, a posledných 20 minút..alebo ked sa hneď necítim na 30 minút tak si to rozdelím takto: 20 minút, prestávka, 20 minút, prestávka, 20 minút, prestávka, 15 minút, prestávka a posledných 15 minút.. Vkuse by som nezvládla ani po takom dlhom čase cvičenia..to je moc..

cutty
25. feb 2013

Ahojte spolubojovnicky 😀 Tak ranajky mam za sebou, vytlacila som si stavu z 2 pomarancov, a dnes ma cakaju bielkoviny. Uz mi kysne cesto na celozrnny chlebik, som zvedava ako to dopadne 🙂
@zuzu1104 Zuzi musime sa tento mesiac nastartovat nejak 😠

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 ahojky moja. Tak vikend cele zle ale dnes uz idem dalej s velikanskym usmevom na tvari. Vitaminky moje zlate. Tesim sa ze uz Ti je lepsie!!! 😀

zuzanat
25. feb 2013

ahojte, my sme spat z chaty a moja vaha ma totalne nastvala 🙄 Varila som si zvlast, podla toho aky den som mala, akurat v sobotu namiesto ovocneho som dala opat UH, to sme mali pizzu, inak celkom ok, az na arasidy a tycinky a dnes o kilo viac 😢 Nechapem, strasne som vytocena, o tyzden prva voda a ja mam dole teda len kilo, zbytocne trapnie tusim, toto moje dietovanie. Aj ked teda kamosi si vsimli, ze som trochu schudla, ale to som sa trochu len svrckla, asi cvicenim, si myslim....

lucky14
25. feb 2013

Ahojte. Tak ja cele zle...cele zle. Zacalo to tou pizzou v sobotu vecer a potom vcera sme boli prec a domov som prisla o 15tej strasne hladna kedze som mala na ranajky len banan a kavu.....takze co mi prislo do rany to som zozrala. Aj tu moju babovku aj cesnakacku ....proste co bolo v chladnicke zo soboty a este na navstevach potom zakusok aj u nasich aj u svokrovcoch. Takze som mala krasny vikend ..... mala som suepr naladu....ale co sa tyka papania = 0 bodov. 😀 😀 😀 😀 Ale dnes novy den!!! Vitaminky a tesim sa ze vydrzim. 😀 😀 😀 Krasny zaciatok tyzdna vsetkym. 😀 😀 😀

lucky14
25. feb 2013

@zuzanat ahoj. Aspon si si na chate oddychla resetla hlavu a mozes zacat s cistym stitom. Kasli na vahu kolko ukazuje a pekne pokracuj dalej. Hlavne je ako sa citis ked oddrziavas a ked nie. Ja som spravila tuto chybu ze som prehodnocovala ci tato dieta ma zmysel kedze mi ukazala vaha po prvej vode po tyzdni co som dodrziavala dokonca o 1,4kg viac som sa riadne sklamala a rozozrala sa ale tym som si znovu len oddialila kedy budem v cieli. Aj ked to ide pomalicky ale pojde. Uvidis. Ale to je aj podla toho ci Ti toto stravovanie vyhovuje. Diet je kopec myslim ze kazda ucinna ale hlavne je vzit sa s nou. .... ako keby to ani dieta nebola. 😉

kaciatkom
25. feb 2013

@lucky14 ahojky. Nemaj ziadne vycitky. Telo sa potrebuje aj zresetovat. Uvidis, ze sa chudnutie pekne rozbehne. Ja si to hovorim tiez

lucula73
25. feb 2013

@zuzanat
@lucky14 juj kočky nebuďte smutné,treba občas asi zhrešiť,aby nás o nakoplo ďalej.ja som v sobotu šla k našim,som sa zaprisahala,že nič nebudem jesť..........a mama robila koložvársku kapustu,to som nejedla sto rokov a robila osie hniezda............som ich zjedla snáď 10...........a dnes ráno o kilo viac ako pred týždňom........... ☹
kašlem na to,idem ďalej,snáď vydržím.a držím palčeky aj vám aj všetkým,čo bojujú s kilečkami 😉

zuzu1104
25. feb 2013

@cutty moja, veď tebe to ide neskutočne dobre 🙂 som na teba veľmi pyšná, si mala fantastické výsledky. Ja som ten mesiac skoro vôbec nedodržiavala, hanba mi, teraz by som to chcela napraviť, dúfam, že sa mi to podarí 🙂