90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikolka2
4. mar 2013

@zuzanat teplu vodu ? cely den ? no v lete si to neviem predstavit 😨

klemberka
4. mar 2013

@zuzanat je to pravda, aj vedecky je dokázané, že teplá voda ti zrýchluje metabolizmus a teda chudneš 😉 ale teda neviem či má byť teplá alebo prevarená... ale osobne si myslím, že najlepší efekt má tá prevarená... ja keď som robila v UK, tak v hoteli si dávali slečinky na raňajky horúcu prevarenú vodu 😀 podotýkam, že boli ako vychrtlice 🙄

zuzanat
4. mar 2013

@klemberka ja som to vcera skusila a prevarila si liter vody, ale teda moc mi nechutila 😝 no ale ak mam z toho schudnut, tak to asi naozaj budem praktizovat 😀

dzantica
4. mar 2013

@zuzanat Ďakujem.. Tú prevarenú vodu pijem aj ja..ale nie každý deň, len keď ma napadne..ale neviem, či to pomáha..možno niečo na tom bude..aj si skúšala prísť na chybu prečo sa ti váha nehýbe? Ja napr. keď mám bielkovinový alebo škrobový deň, tak večeru mám vždy rovnakú, ale polovičnú porciu..nekombinujem viac bielkovín, alebo škrobov v jeden deň..napr.obed mäso a večera vajcia..to napríklad ja nikdy nerobím..

klemberka
4. mar 2013

@zuzanat tak vieš ako, pokiaľ by sa z toho chudlo, tak by potom každý pil aj prevarené chcanky 😀 ale tak to je jasné, že prevarená voda je čistejšia, než obyčajná "točkovica" 🙂 niečo na tom bude... 😉

zuzanat
4. mar 2013

@dzantica ja mavam tiez obedy a vecere rovnake, aj mensie mnozstvo, len raz som mala na B na obed syr a vecer tuniaka, inak stale rovnake. Netusim preco mi to nejde, dokonca ani centimetre nie su dole, ale na veciach citim, ze su volnejsie, tak nechapem, ale postava sa meni...asi je to fakt tym cvicenim, aj ked ty tiez cvicis a ide to dolu. Ja mam cca 56kg, tak asi preto to ide tak pomalsie, ale ze az tak pomaly, to som necakala 😢 snazim sa na to nemysliet, aby som to nevzdala, aj ked teda neviem ci to ma vyznam 😔

@klemberka ja pijem vodu z brity, ale asi ozaj par krat vyskusam prevarenu, ak ma to napadne ...

dzantica
4. mar 2013

@zuzanat Veď 56 kg je super..Koľko chceš schudnúť? Veď musíš mať super postavu..Akú máš výšku? Ja si myslím, že určite to bude tým, že ozaj nemáš veľa kíl..Tebe by podľa mňa stačilo len cvičiť a trochu upraviť stravu..a to teraz nemyslím 90 dňovou diétou..ale napr.raňajky nejaký obložený rožok so zeleninou, desiata jogurt, obed na aký budeš mať chuť s prílohou zeleniny, olovrant nejaké ovocie a večera trebárs musli..a cvičiť, cvičiť, cvičiť..ja byť tebou, tak to takto riešim..a neobmedzujem sa diétou zbytočne, keď tých kg nemáš ozaj veľa..

nikolka2
4. mar 2013

@zuzanat No, ale prevarenu teplu vodu pit ? ci len prevarit a dat do flasky a aj ked studena bude tak pit ? 😕

zuzx
4. mar 2013

Ahojte kocky, ja vas len pozdravim, a pojdem aj docitat.
Takze som na pokracovacke, cez vikend cele zle, teda piatok ok, sobota relativne ok a vcera som jedla jedno cez druhe, nedalo sa inak, oslavy boli....ale dnes uz pekne podla principov - rano dve jablka, na obed som mala ryzovy nakyp a na veceru cestoviny s kakaom. A citim sa stale fajn, je neuveritelne ako mi 90 dnovka pomohla s mojim trapenim ohladne travenia. Ja uz takmer nemam problemy....a pre dietou, to bolo neskutocne.

dzantica
4. mar 2013

@nikolka2 ja si normálne prevarím v kanvici vodu a nalejem do pol litrového pohára..pijem ju teplú..nie vriacu,ani studenú..a každé ráno pred raňajkami pol litra teplej (letnej) vody so šťavou z citróna..

adamko05
4. mar 2013

ahojte
ja dnes vitamíny
ráno polovica banána (bol dáky bez chute, tak polovica skončila v koši)... na desiatu presnidávka, obed zeleninová polievka... pred odchodom z práce 5 sušených sliviek a teraz som si dala udusenú kapustičku 😝
stihla som aj fitko, ale nebola som dnes dlho... šla som neskoro z práce, doma dieťa choré.... tak len "povinná" jazda, nech aspon dáky pohyb..... som celkovo váhala - isť, neist...

na zajtra mi došla fantázia (rozhodla som sa, že segedínu odolám).... tak dusím kuracie masko, ale čo k nemuuuu.... a v druhom hrci dusím červenú kapustu 😀 ... len to sa k sebe nehodí, len už by sa mi pokazila... tak ju takuto upravenu asi zamrazím.... a k tomu masku neviem.... asi si urobím mrkvový šalát iba

@zuzanat si dobrá, cez vodu fitko... to ja by som nezvládla 😔
tak prevarená voda...??? dnes sa v nej aj vykúpem 😀 😀 😀

zuzanat
4. mar 2013

@dzantica meriam 161cm, chcela by som mat aspon 52kg, ale hlavne sa zbavit tej pneumatiky na pase,pas mam obrovsky a nie a nie s tym pohnut. Ja som to na jesen skusala, jest 5x denne, vela zeleniny a cvicit, ale akosi ani to nepomahalo ☹
Dnes mam v sebe asi 4l vody, 3x kavu a teraz mam urologicky caj, strasne ma bolia vajecniky. uz som aj bola cvicit, celkom v pohode, neodpadla som 😀
@adamko05 no vidis, ja sa v takmer vriacej sprchujem pravidelne, ale evidentne mne nic nepomaha :-/ mate stale horucky? ja mam veru na zajtra nachystany segedin, mame ho vela, ale na veceru uz si dam len maso s kapustou a na skroby uz mam kupene veci na fazulovy salat, asi do neho pridam aj cervenu kapustu, mnamky! aj cviklu som dnes kupila, tak aj cviklovy salat skusim, snad mi ta zelenina vydrzi a nepokazi sa!

adamko05
4. mar 2013

@zuzanat práveže nie horučky... že 37.3, 37.5, potom pol dna nič... a trocha kašel... a nechutí mu jest... takže nevyzerá to moc vážne.. snád to aj rýchle prejde.... len nemôže do škôlky a mi to komplikuje moje plány 😉

som si nachystala to maso a mrkvu, no neviem, či ja nezjem iba mrkvu.... nechápem, ale mne maso nejak nevonia posl. dni... už asi takú somarinu neurobím, radšej som si mala rybu urobiť... no uvidím, možno ma hlad zajtra presvedčí, aby som si dala 😀

idme nachystať veci do práce, sprcha a chvíľku k Tv, som KO dnes...aj v práci bolo "veselo"

@zuzanat a zajtra budeš mať isto super ubytok.... už sa teším, koľko........
ja v sobotu voda... asi budeme mať aj návštevy, bo manžel má narodky zajtra... hádam to prežijem....

adamko05
4. mar 2013

@zuzanat tiež sa sprchuejm aj kupem vo vriacej vode 😀 .... a ništ... len to som teraz myslela, že sa tak ponorím, aby som ju aj pila 😀

dnika2
4. mar 2013

dnes ovocnikovia za mnou a na dnes 17kilometrov 10na bycikli 5 na beziacom a 2 na orbitreku 😀 😀 a vy ako nejake tipy na skroby?

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica Aha aha tak dakujem skusim aj ja 😉 Inac este sa ta chcem opytat zajtra mam ten sacharidový den ,na vecer uz sice mam pripraveny kolacik 😀 😀 , ale cez den si mozem dat bezvajecne cestoviny so spenatom a cesnakom ? Á este jedna ved 😀 ked budem mat ten vodový den ..musim cely den pit iba vodu , alebo aj caj ? 😀 Dakujem za odpoved 🙂 pekny vecer prajem 😉

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 pocuvaj z teba dajaka fitnesacka sa stava 😀 😀 😀 super chcela by som mat taku vydrz 😉

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 zacni behavat aj ty pomalicky apojde to joj ja uz som nedockava nech uz je jar kilecka budu len tak zo mna lietat 😀 😀

zuzx
4. mar 2013

@nikolka2 cestoviny so spenatom a cesnakom budes mat sup vo vodovy den mozes kludne aj caj, ale teda nesladeny, neochuteny. Ja som vypila aj niekolko kav. Nemala by si dzusy a ziadne jedlo.

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 ja som si doteraz pustila doma Flashdance -maniac a behala z izby do izby a behala jak salena na mieste 😀 😀 😀 , ale vcera som bola s kamoskou a zajtra idem znova ,,snad ta raz dobehnem 😀 Vidím , ze sa ozaj snazis ,,,urcite sa dostaví vysledok aky si prajes 😉

nikolka2
4. mar 2013

@zuzx tak mozem hej tie cestoviny so spenatom ? no super to si zajtra urobim na obed potom a vecer konecne kolacik 😀
Dakujem za radu ,,,mne osobne viacej chuti vlazny nesladený caj ako voda tak to je super , ze mozem pit caj ..Dakujem pekne za radu 😉

zuzx
4. mar 2013

@nikolka2 jasne, ved cestoviny mas ukazkove UH a cesnak so spenatom mas zeleninu, uplne idealne 🙂 A dokonca to bude aj chutne 🙂

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 hej super akde ste boli vofitku behat ci vonka dade?mne pride ze je este chladno na beh vonku bojim sa aby som neochorela 😀 a co si dnes dobre jedla?

dzantica
4. mar 2013

@nikolka2 jasné, tie bezvaječné cestoviny so špenátom a cesnakom môžeš zajtra keď máš UH..ja som mala dnes UH, som si robila bezvaječnú rajčinovú tarhoňu so šampiňónmi..zajtra mám ovocný deň..Ja si sem tam cez vodný deň spravím aj čaj, ale bez cukru..a inak pijem celý deň neochutenú jemne sýtenú minerálku, prevarenú vodu, čistú vodu..

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 Ooooooooo tak ja som tazky otuzilec ...ja v zime chodim len v natelniku a zimnej bunde ..mne zima nevadi ...vcera som mala natelnik ..mikču a vestu ..a šilták na hlave nech ma nikto nespozna 😀
No dneska som mala na obed ...zemiaky a mladu fazulku to som mala v mrazaku od babky z trhu ...no tu som troska orestovala na olivovom oleji s cesnakom dala som tam chilli bez toho by som si den nevedela predstavit a toto som premiesala so zemiakmi a zjedla ...tak mozem kombinovat ,hej ne ? či ?
a ty jake ovocíčko si dnes papala fajne ..mna to caka v stredu uz teraz mam strach ,,,ale minule som to zvladla ..zvladnem aj tentokrat ... Inac musim sa aj ja pochvalit ...uz ficim 6 dni na diete 😀 ááááááále ani raz som nezresila jupíííííí

dzantica
4. mar 2013

@dnika2 tipy na škroby : ja si robievam napr.zeleninové rizoto, alebo varené zemiaky s udusenou brokolicou, alebo hranolky (predvarené a pečené v rúre na troške olivového oleja), alebo zeleninová polievka (so zemiakmi), alebo gulášova polievka (bez mäsa,ale so zemiakmi), alebo dusená zelenina s varenými zemiakmi, atď...

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica Dobre ked mozem urobim si ten spenat s cestovinou ,,,Dakujem
Ja som mala minule , ale spagety s rajcinovou omackou a koreninami ,,boze mna caka v stredu ten ovocny den 😀
ja inak skusim tu teplu vodu ..(vlažnú) ako si písala ,,jedna pod otázočka ( Neprehana Vas potom ? ) viete jak tepla voda ?
Caj milujem a nikdy som ho nesladila ,,to mi vyhovuje uplne 🙂

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 super hej mozes tak jasne..ja som dnes mala rano 2kiwi potom banan plus vlaske oriesky potom obed zeleninova polievka olovrant boli nastruhane jablko hruska pomiesane zo susenymi brusnicami slivkami medom pomarancovou stavou a na veceru orechy tod vše a 2 kocky milky oco ma nutil 🙄 no nedaj si ale po dnesnom vykone nevadi 😀 ja by som sla tiez uz behjat mam aj termo veci aj bezecke topanky ale nemam bundu tu planujem dokupiot buduci tyzden ale neviem si ma navnadila ci nepojdem uz zajtra mam tiez taku vestu a este ma byt aj pekne poasicko 😀

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 Ved ty si z toho ovocneho dna urobila ..bomba den 😀 to musim asi aj ja ,,ja som sa kazde dve hodiny mordovala ..rano grep ...o dve hodky jabko ..na obed ....grep plus jabko ..na olovrant grep a na veceru grep plus jabko 😀
Som nevedela , ze aj tak mozem ,,
No len pekne vyjdi do ulic ..podla mna lepsie sa beha vonku ako vo fitku
Ja posledne ked som behala na beziacom pase vo fitku ...nam pustili bez servitky no vies si predstavit ako sa mi behalo 😀 😀

dzantica
4. mar 2013

@zuzanat na brucho sú najlepšie brušáky.. so začiatku som ich doma robievala, ale potom som začala často chodiť cvičiť k tete na ten eliptický trenažér a nejak som doma už potom prestala cvičiť brušáky a cviky na nohy..ale pomohol mi aj ten trenažér, už nemám také špeky jak som mala..ale ešte aj tak musím na ňom popracovať a znovu začať robiť brušáky..ešte tam čo to vidno.. 🙂