90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tara2
8. máj 2009

ja ze tu nikto nebude a tu taka prudka debata 😕 😕 😕

dnes varim, peciem o dusu...a vecer zhresim, musim predsa ochutnat kolac co som robila 😀 . Tiez to neberiem tak tragicky ze mozno neschudnem do mojej vysnivanej vahy, ale snaha je dat dole co pojde...a ked sa zmestim do svojich predporodnych veci tak potom to uz bude o.k. 🙂 Ale zatial ich ani nezapnem 😝 😝 😝

adamko05
8. máj 2009

ahojte....

ja som troška teraz večer porušila... bielkoviny mám.. na obed jogurt a jogurtový nápoj... ale večer tu bola grilovačka... tak som si dala kusok grilovaného maska... ale šak tiež bielkovina... len iná... a aj kusok chleba.. na večeru by sa nemal... nevadí...

tara... koľko treba, aby si zapla veci, dať dolu... lebo mne tak 10 kg, alebo aspon 8, ked budem veeeeľmi skromná 😀

inak, tu to veľmi viazne... za starých čias som po práci nestíhala dočítať, čo baby popísali... ako varili, jedli, zhrešili, cvičili a tak 😎 ... a teraz... mrtvo celkom.... 😠

zajtra asi ideme svokrovcom.. mne sa až tak nechce... tak s Alexom asi pôjdeme ku nim pešo, je to vedľa do dediny, je to kúsok... ale až tak okolo obeda... uvidím... najedla by som sa najradšej doma... lebo zas tie pohľady svagrinej a aj svokry, že držím dietu.... 😖 (ale to chce, len aby si zvykli... ked som držala prvýkrát, aj svokra aj moja mama s a už potom pýtali, aký mám den, čo majú variť... aby som si aj ja dala... 😀 )

snád dám aj dnes aspon pár brušákov.... 😉

tara2
8. máj 2009

adamko asi tolko ako tebe 😉 zacinala som drzat dietu s 64,5 kg a chcela by som mat tak 55 aspon. 1 1/2 som uz zhodila teraz este ten zvysok 😀

ja som dostala dnes menzes tak som zase mala chute 🙄 zjedla som 2 kolaciky 🤐 🤐 . Zajtra mam skroby tak si dam rizoto co mam odlozene v mrazaku z minuleho tyzdna. A cvicit zacnem od zajtra 🙂 dnes sa mi uz fakt nechce 😝

ivanka616
8. máj 2009

caute🙂 trosku nerozumiem- ked je ovocny den tak sa smie aj zelenina alebo ovocie? lebo na mna je to strasne sladke uz mi to lezie na nervy tolko ovocia a pri pomysleni na jablko alebo banan sa mi uz chce vracat :D:D:D inak som na nejakom 12 dni a nevidim nic. sice som aj zhresila par krat... tak asi preto. som zo seba sklamana ako to neviem vydrzat. ale pred rokom som to drzala a schudla som 5 kg za mesiac,,,

ivanka616
8. máj 2009

fiha kazdy pise ze uz prvy tyzden vidi vysledky.. som ja nejaka ina ci co? :D

claudee
8. máj 2009

čauko, o prehreškoch mi už radšej ani nehovorte 😖 zajtra začínam znova 😠 ale s ovocným dňom 😝

zajo79
8. máj 2009

tiez ked "zhresim"..tak nechudnem. Od pondelka budem na seba prisnejsia.

delta35
8. máj 2009

baby pomóc! normálne ma môžete vylúčiť, som hrozná! proste každý deň musím niečo naviac zhltnúť! to už snáď ani nie je možné! zajtra idem na grilovačku ale od nedele už MUSÍM!!!!! držte mi palce!!!

adamko05
9. máj 2009

ahojte..

... ja včera bielkoviny OK celkom, ked odmyslím, že mi manžel dal ochutnať lyžičku s nanukovej torty... /provokatér jeden 😀 /....

... a dnes mám škroby... ale hned ráno, dostala som od chlapov predčasne ku dnu matiek Toffifee... a veru, Adamko chcel načať a teda stále, "mama, daj si, daj si aj ty..." a tak teda nemusel zas tak núkať, tak som ráno zlupla dva bombony... no čo už... teraz som za pochodu zjedla banán ako ranajky popri spratávaní prádla z balkona (to aj telocvik hned ráno 😀 ) a práve pijem kávu....
na obed to vidím na ryžu... nemám ani žiadnu štavu, tak si ju viac ochutím koreninami a iba tak nasucho spapám, alebo si vyrobím dáku aspon cesnanovku štavu, uvidím, ako sa mi bude chcieť...
a poobede ideme s Alexom svokrovcom, veľkí chlapi už šli... my ešte doma čo to porobíme, asi aj von pôjdeme na chvíľku... no uvidíme, ako sa dnešok vyvinie... ale rada by som vydržať... 😉

tak do chudnutia 🙂

claudee
9. máj 2009

delta35, neboooj, tu na nikto nevylúči, skôr podporí 😉

noo tak ja už dnes idem konečne makať na sebe..po tých dňoch žrania 😠 dnes si dám ovocný deň, aby ma to naštartovalo, takže idem si dať jablko 🙂

držte sa 🙂

zajo79
9. máj 2009

ja si nedavam ziadne nerealne ciele...zajtra ideme na prijmanie, takze nebudem sa dnes tyrat, ked viem ze zajtra zjem aj co by som nemala 😀 sladke sice nemusim, ale ako as poznam, obed zjem ako sa patri cely 😀

vikendy su u mna dost kriza, semtam chodime svokrovcom na obed, nejaka akcia kazdu chvilu - a treba sa aj zapajat do spolocneho stravovania.

delta35
9. máj 2009

takže znovu s odhodlaním začínam. raňajky - jablková výživa, teraz som si dala kávičku s mliekom. viem, že to nieje zrovna ideálne, ale u mňa je to úspech. musím to vydržať!!!!

claudee
9. máj 2009

ahojte..
obedík za sebou - dva banány 🙂 Len neviem, ako to bude večer..kedže ideme oslavovať na chatu, a tam 100% budú nejaké hriešne pochúťky. 😠

tara2
9. máj 2009

caves 🙂
ja mam dnes skroby zatial bez prehresku 🙂 v chladnicke mam kolac ale rychlo som skryla vsetko co by mi ho pripominalo 😀 😀 😀

delta ako pise claudee nikto ta nevyluci...to by sme sa mohli navzajom vylucit skoro vsetky 😀 😀 😀

adamko05
9. máj 2009

tara... tak máme rovnaký den... práve som "dotlačila" ryžu s mrkvičkou.... 😝 .....

a pôjdem von, na prechádzku, "páliť" kalorie 😵 ... idem svokre, dúfam, že nič nepiekla.. ak áno, beriem si na zajtra a bude... 😀

delta35
9. máj 2009

baby a ešte niečo ma trápi. keď som tutú dietu držala pred pol rokom a bola som darovať krv, tak mi doktorka povedala, že v žiadnom prípade mi nemôžu vziať lebo som na nejakej drastickej diete. jasné, že som tvrdila, že nie, že som v pohode...ale dosť ma to zarazilo, stravovala som sa tak vtedy iba týždeň. máte s tým niekto skúsenosti?

claudee
9. máj 2009

delta35, nemám takú skúsenosť..neviem ti povedať
noo tak ja mám za sebou už aj večeru-jablko 😝 inak celkom v pohode celý deň, ale zjedla som 100g arašidov..ale to by nemal byť prehrešok, kedže sa môžu aj orechy, nie? 😅

tara2
9. máj 2009

adamko - len si zober kolacik na zajtra 😉 budes mat o starost menej 🙂

delta - podla mna ta dokinu tu dietu nepozna...neviem preco ti to povedala, keby ti robila rozbor krvi a nasla by tam napr. znizeny obsah mineralov alebo vitaminov tak som ticho...ono to tak drasticky znie ze 90 dnova 😕 😕 😕 dieta...kazdy si pod slovom dieta vzdy predstavi malo jedla...preto to asi povedala. Ved my jeme vsetko akurat to inak kombinujeme...a stravujeme sa zdravsie ako pri normalnej strave. Teraz musime mat v tele dostatok vitaminov lebo kazdy den mame ovocie a zeleninu a tiez vlakninu z tmaveho peciva a zeleniny...pitny rezim mame tiez perfektny, ja teraz vypijem aj 3 litre takze dehydratacia nehrozi 😀 . Inak casto su lekari uplne mimo ked sa ich pacienti na nieco pytaju...viem z vlastnej skusenosti 😅 maloktory si prizna ze nieco nevie 😀 😀 😀

claudee - orechy sa mozu len nesmu byt solene 😉

adamko05
9. máj 2009

pekný večer... teda, tu tuším skoro nik nechudne 😠 😠

no, tara, veru, dačo si zajtra musím sama "zadovážiť"... svokra nič nepiekla..... 😖 😖

dnes mám za sebou uuuuspešnéééé škroby, ked odmyslím tie dva bonbony ráno..... jupííí 😉

no, ale fakt netuším, čo zajtra... na nedeľu mám najradšej ked "padne" bielkovina alebo škrob... nie vitamín ani uhlohydrát - den 😀 😀

zvažujem zas aspon pár brušákov... no a kedže tu nie je s kým popísať, tak idem na to teda....

pekný večer 😵

claudee
10. máj 2009

ahoj 🙂
už krajšie mi to ani nemohlo vyjsť, mám bielkovinový deň 🙂 na nedeľu ako stvorené 😵 takže budem mať kuracie mäsko s hlávkovým šalátom..celkom fajn..
inak zaujímavé, ale vôbec nemám chuť raňajkovať, cítim sa plná 😕 asi počkám na obed..

zuzanat
10. máj 2009

ahojte, ja to zatial zvladam v pohode, uz sa mi ani hlava netoci a nemam taky strasny pocit hladu ako prve dni. vcera som mala uhlohydraty a uz pobede som mala zjedene vsetko co som mala dovolene, tak potom som uz pila len vodu 😀
dnes mam bielkoviny, tak budem mat maso so zeleninou, to hadam nejako zvladnem 🙂
tiez vela krat neranajkujem, dam si kavu a som plna..

delta35
10. máj 2009

nemáte niekedy pocit takého priam nafúknutia?

adamko05
10. máj 2009

ahojte dietovačky....

zasa nikde nik...??? 😕 😕

ja dnes za sebou úspešný UH dník 😉 ... na obed som sa tuším až veeeľa najedla.... tak ale zas zajtra iba vitamíny... už fakt musím dačo robiť viac, menej papať aj počas diety, nech sa to pohne... lebo nemám vôbec čo na seba 😔 😔 ... a ani pohľad do zrkadla ma veľmi neteší... 😖 😖 😖 😖

delta... no zatiaľ za týžden žiaden pocit nafúknutia... možno časom... 😉

zajo79
10. máj 2009

ahojteee.

delta - praveze ked drzim tuto dietu,tak nemam pocit ze som nafuknuta.

my mame po prijmani - boli sme pozvany na obed, takze zajtra zacinam tvrdo zase s dietou....

zuzanda
10. máj 2009

ahojte kočky, hlásim sa po namáhavom víkende 😉

dala som si trochu pauzu s diétou, boli sme od piatku na chalupe a to každý deň grilovačka, včera oslava Samkových 2. narodenín, som chystala rôzne dobroty, tak som si dala voľno, lebo aj tak by som len porušovala 😅 ... ale ako som to tu tak čítala, tak ste na tom viaceré boli podobne s tými grilovačkami 🙂 ...ani sa radšej zajtra nepostavím na váhu, sa bojím ☹... ale zajtra máme s mm vitamínky, tak sa trochu očistíme, normálne sa teším 😀

delta ... nafúknutá bývam v poslednej dobe dosť často, ma to rozčuľuje, to bude asi z tej zeleniny ☹

delta35
10. máj 2009

zuzanda - no veď práve, buď z toho ovocia alebo zeleniny...možno telo nieje až tak zvyknuté...

nice88
11. máj 2009

ahojte baby..no takze ja zacinam od zajtra...uz som ju skusala, ale stale som pred tym zlyhala 🤐 ...uz to tak chcem vydrzat 😒 ..ved sa to so mnou taha viac ako pol roka...ale teraz som uz na pevno rozhodnuta....juj tesim sa na vysledky... 😝 😉

tara2
11. máj 2009

caute 🙂
vcera sme boli na vylete to som mala UH, zase som mala prehresok 😅 no co uz 😎 . Ale vaha ide dole, aj ked pomalicky ale hlavne ze ide, nie? Zatial som dala dole 2 kg to sa divim ked stale hresim a aj tak chudnem 😀 😀 😀

vcera som uz mala oblecene jedny take volnejsie gate co som nosila este pred tehu, brucho sice trochu ovisalo ale hlavne je, ze uz zapnem aj gombik 😀 😀 😀 to mam novu motivaciu schudnut do nich natolko aby som sa v nich dobre citila a potom mozem ist na nejake ine gate 😀

a ja tiez nemam pocit ze som nafuknuta...

delta35
11. máj 2009

no...tak som sa celkom držala už dva dni a dnes som zhltla celu celú čokoládu 😠
ale mala príchuť LIMETKA ... to v konečnom dôsledku môžem brať ako porciu ovocia, nie? 😖 😎

tara2
11. máj 2009

delta 😀 😀 😀