90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
16. okt 2009

a mas aj nejake deti?lebo ja sice necvicim,ale na nedostatok pohybu sa stazovat veru nemozem 🤐
no ja uz teraz viem ze do konca nevydrzim,mam dovtedy narodky a Vianoce,uuuf,to bude zataz,uz vidim tie kila naspat 😢 😢

cencula
16. okt 2009

ahojte ja sa blížim k prvému vodnému dnu, prvý týžden som držala prísne, tretí týžden som flákala a som svojou sprostosťou pribrala, no uvidíme čo bude v nedelu po vodovom dni, držte mi palce, lebo mám z neho strach ako ho zvládnem, a dúfam, že sa už spamätám, papa

ivella
16. okt 2009

drzime palce,neboj,nei to tak zle,da sa to vydrza,treba ist zavcasu spat 😀
nezabudni sa odvazit a dat vediet 😉 😉

jarabicka
16. okt 2009

...povinne hlásim mám v sebe 2 hrušky 😀

adamko05
16. okt 2009

ahojky baby...

ja som tu staro nová 😀 😀

od pondelka som sa dala na dietu, takže dnes uspešne (dufam, šak ešte nie je večer, žeee? 😀 ) 5 den.... žiadna slava, 25 by bolo lepšie, alebo 55ty, ale to čo už 🙂

ja som dietu, uspešne, myslím teda, držala pred cca dvoma rokmi, to som schudla cca 7 kg, čo bol fajn... teraz po pôrode som sa už dvakrát pokusila držat, raz som vydržala mesiac, dala som dolu cca 4,5 kg a tam to zostalo.... tak moja štartovacia váha bola teraz 66,5 kg 😝 😝 ... rada by som sa dostať aspon na 59,9 😀 😀 ... no uvidíme, ale som odhodlaná tahať do Vianoc aspon 😉 ... a vodové dni neviem, asi vynechám, aj ked vraj su veľmi dôležité

tot v skatke, snád pri krpcovi budem mať čas nakuknut....

práve som "zolala" špenát a dve olské oči 😝 😝

na zajtra som chcela zemiaky a špenát, ale ideme známym do BA, tak neviem, snád prežijem na "hranolčekoch" niekde... (aj ked mastné, ale škrom 😀 )

je tu niekto, kto je na začiatku dietky, či všetky ste už veľmi rozbehnuté??

bea44
16. okt 2009

deti nemám, ale mam psa: a to povinne ráno 3/4hodina vonku, a o 16,30 dalsia 1/2 hodina a večer 3/4 hod.
takže ako tak, ale je to len prechadzka. 😉 a v robote sedim cely den pri počitači . 😢
štengrujem sa uz ze večer aspon brušaky 😀 😀

ivella
16. okt 2009

adamko z tn,aj ja som z tn 😉 a my vsetky co tu piseme posledne prispevky sme na zaciatku,dokopy necele dva tyzdne..
a co by sme niektore za to dali,mat tvoje kila 🙂 teda my ich mame,ale + dalsich 30navyse 😝 😠 😠 😠
takze na Vianoce neviem preco 59.9,,ked mozes mat aj 49.9 😀 😀 😀
bea,tak to ja dokopy robim kratsie vychadzky-hlavne v tomto uuuzasnom pocasicku 😎

adamko05
16. okt 2009

ivella z TN, nemáš to v profile, tak neviem, že si z TN 😀 😀 😀
ale čaooooo 🙂

no 49,9 kg to by som už asi bola skôr vychrtlina, ako človek... a teda, matka dvoch detí už čosi na sebe musí mat 😀 😀 😀

inak, na brušáky sa chystám každý večer.... a vždy to dáko nevydá 😠 😠 😀

teraz idem zmyt hlavu a ideme svokre, ešteže málokedy maju napečené 😀 , aspon nebudem mať pokušenie, dám kávu a potom večer špenááátik znovááá ... mnááám.... len som si ho dost ocesnakovala, šak mi tuším znižuje tlak 😒
tak zatím pá

a kto má dnes bielkoviny, nech viem, s kým sa môžem radiť, čo variť?... na nedelu mám v pláne kapustné fliačky (dník UH) 😝 .. a na večeru si urobím dáky koláčik, bábovku aspon... ak bude nálada,čas a chut, aj dačo fajnovejšie, uvidíme.... 😎 😎

no, pá... bežííím....

jarabicka
16. okt 2009

...ja som si akurát dala semeno 😀 😀 😀 , slnečnicové 😉 ...akosi sa mi zažiadalo 😉

adamko05
16. okt 2009

semono slnečnicové sa môže hocikedy? 😉

jak na potvoru svokra mala tvarohove buchty, ale odolala som, lebo v stredu som si ja urobila tiež... mala som dve na večeru 😝

ivella
16. okt 2009

mne drobec doniesol zo skolky kiwi,tak aspon nejake spestrenie
adamko,my s jarabickou mame zajtra bielkoviny 🙂 🙂 🙂

eviska83
16. okt 2009

Ahojte-
mozem sa pridat?- teda ja uz mam 2 tyzdne po diete a drzim dalsich 90 dni 🙂
prvy krat som tuto dietu drzala pred 2.5rokom a schudla som nou 21kg. Vahu som si celkom v poho drzala ,ale potom som otehotnela s dvojickami a BUUUUUM viac ako 30kg hore 😲
takze po ukonceni kojenia(iba 2 mes.-ale vdaka bohu aspon za tie 😒 )som sa hned vrhla na dietku- schudla som 11 kg-
Schudla som menej pretoze mam menej pohybu- po prvom tehu som denne chodila na 1-2hod.prechdzky rychlou chodzou -teraz bohuzial to nieje mozne kedze som mnou chodi aj syn.takze sa vlecieme z nohy na nohu ☹
Teraz ako som uz spominala som na dalsich 90dni a mozem vam povedat ze v tej knihe su veeelmi chutne jedla 🙂 Potom chcem znova zacat 90dnovku- este stale mam co robit.
Z druhej knihy varim pre celu rodinu a aj im velmi chuti a to mm je veeelmi priebercivy 🙂
Drzim vam vsetkym palceky a prajem veeela trpezlivosti 😉
Ved mi nad tou obezitou raz vyhrame 😵 😵

ivella
16. okt 2009

evi,tak najprv..ako pekne ste vybrali mena,ze adam a eva 😀 😀
fakt si vydrzala celych 90dni?no mam dost 🙂 😕 mala si vela preslapov?
inak ja vobec necitam tie recepty,dokolecka opakujem to iste(takmer)
a neda sa zeby si po skonceni 90ky rovno nabehla na dalsiu?

eviska83
16. okt 2009

ivella- vdaka 😉
No ano vydrzala som celych 90 dni- s obcasnymi preslapm - prve 2 vodne dni pohoda- treti som akosi nezvladla 😝
no mne prave vyhovuje ze stale viem co varit- ziadne rozmyslanie.
ked som ju drzala prvy krat tak som isla presne den po dni a pisala som si k tomu danemu jedlu ake bolo.Teraz som si vzdy urobila jedalny listok na cely tyzden.Najneradsej som mala UH- to som tiez stale dumala co jest. 😝
Dieta sa nesmie opakovat 2x za sebou.Poznam par ludi ktory ale nedodrziavali tych dalsich 90dni a nabrali kilecka spat.Aj ja som ich sice nabrala ale fakt az v tom tehu.
No vies ked ma niekto takuto velku nadvahu ako ja co ine mu ostava ako vydrzat??? 😎

ivella
16. okt 2009

co u teba znamena velka nadvaha?ja zacinam na 100.5 😠 😠 fuuuuuuj vyska 155 ☹
pred rokom 78(tiez nic moc) a teraz ked som isla rodit som mala 114.no na tej stovke sa to zastavilo a nie a nie pohnut,preto som sa konecne dokopala.. 😀
tusim idem kuknut po receptoch 😅

eviska83
16. okt 2009

no tak to sme asi rovnaka vahova kategoria 😀 😀 a tiez niesom ziadna vyska 168cm.Ja som nikdy nebola ziadne tintitko ale zasa ani nie slonica 🙂
Ja som uz konecne trochu pod 100.,ale fakt len trocha -terajsia vaha 97kg- ale dufam ze do pol roka spadnem aspon na tych 80.Tiez ziadna slava ale zas nemozme chciet vela nie?
Baby a naj,naj recept co chuti celej rodine je den 42- tofu na katalansky sposob- len ja davam kur.masko a miesto kapusty davam asi kel(green cabage)niesom si 100% ista ci to je to iste - mm k tomu uvarim ryzu - fakt pochutka.
A este jedna otazka- niekde som nasla recept na tresku z tofu a teraz to nikde nemozem najst-bolo to tiez vyborne- nemate to niektora?

krasulka
18. okt 2009

Ahojte zienky, tak od zajtra patrim k vam, zajtra zacinam aj ja. Adamko05, pametas si ma? ja mam tu dietu na maily od teba est ehadam z pred 2 rokov 😀 😀 😀 Ale moja kamoska s nou uzasne schudla a drzi si to. Mne po tehu ostalo eeste vela kil takze idem na to 🙂 Dufam ze vam nebude vadit ked sem obcas nakuknem a necham sa inspirovat vasimi receptikmi 🙂

ivella
19. okt 2009

cauko zeny 😀
krasulka,prijemne dietkovanie prajem 😉 😉
ja som taka sprosta...v sobotu som zhresila,ale nechutne 😠 a to som mala moj oblubeny bielkovinovy dnik...no muzik si zelal svieckovu a ja som sa cely den na nu pozerala s vyplazenym jazykom,,,stale som si opakovala aku mam pevnu volu,no vecer som zhltla plny tanier este aj s tromi knedlami 😖
a rano sup kilo hore ☹ ☹
takze zajtra namiesto ovocia len voda 😝 😝 😝 tak mi treba

adamko05
19. okt 2009

čaute....
... teda baby, ak takto chudnete, ako píšete....hmmm 😀 😀 😀

... ja víkend s malými prehreškami... hlavne sobota, boli sme u známych v BA, bolo mi blbé sa tvárit, že nie, nechcem 😀 😀
.... včera UH OK, dnes vit., dalo sa... dve malé kocky vár. čokolády, ako ma dieta "nervovalo"... resp. vystavovalo 😝 😝 😝

na zajtra mám masko dusené na mrkvičké... mnáááám 😝

tak dobru, idem hajíííí

PS: ivella... ale ved si zhrešila iba v tom knedlíku... šak maso - bielkovina, smotana, mlieko -bielkovina..... ostatné zelenina.... neni o čom 😉 (sem tam môžeš bielkoviny nakombinovat)..... a knedlík bol tiež isto biel - y 😀

adamko05
20. okt 2009

no totoooo.... tak ale ste sa rozpísali 😀 😀

ivella
20. okt 2009

adamko 😀 😀
dievcata sa hanbia alebo co,aj mne niekedy pripada ze si pisem sama so sebou,tak len vzdy kuk a ked nic,tak radsej ani nepisem 😀 😀
vzdy si viem nejst vyhovorku-presne ako si mi to vcera napisala,,,teoreticky boli vsetko bielkoviny a knedla bola bio 😀
no vcera som sa drzala statocne,dnes v tom najhorsom mam nachystane dva pomarance 🙂
horsie je ze sa chystam na nakup,tak aby som nepokupila hovadiny,lebo koniec 😠

adamko05
20. okt 2009

ja nemám problém odolat knedlíku, masu, ryži.... polievkám, syrom, šunkám... napr. ja som možno 3krát za dietu, čo som ju už dost krát teda držala 😀 😀 .. zhrešila v tom, že som si dala napr... ako v sobotu, maso, hranolky, ryža... ja mám problem veľkýýýý... SLADKEEEEEEEEE... čokolááááádaaaaa... 😒

ivella
20. okt 2009

ja mam moje pneumatiky tiez zo sladkeho,naco to vymysleli?ked doma nic nemam,je to v pohode,ale jakmile kupim daco malemu(zacal chodit do skolky a dostanem ho tam vzdy pod podmienkou ze nieco dobre dostane)..no a ked viem ze je to v skrini..kazdy den do obchodu nechodim,takze nakupim na cely tyzden naraz a potom uz len snorim co by som si dala.
teraz mam pred sebou prvy krat kavu bez mlieka-no je to hnus 😝 a samozrejme uz ma napadaju myslienky,ako tu pachut v ustach niecim mnam mnam vylepsim 😠 😠 esteze sa budi maly a musim sa tocit okolo neho,tak nebude cas 😀

adamko05
20. okt 2009

ja pijem kávičku pekne z mliečkom.... 😉

ivella
20. okt 2009

uz aj ja budem,nestoji to za to.. 😉

krasulka
20. okt 2009

Ahojte,

aj ja som si dal akavu s mliekom, ja si myslim ze to nam nemoze uskodit. Podla mna to schudnite dosledkom tejto diety je hlavne v tom ze prestaneme papat pecivo a sladkosti..jeme menej a zdravsie. stavim sa ze keby jeme mix dni ale v malom mnozstve tiez by sme schudli. Ja som prave zjedla ryzu so zeleninou a salat k tomu, zajtra mam UH. Na sladke som aj ja uff...a to pri mojom muzovi to budem musiet mat fakt zeleznu volu aby som vydrzala. On si vecer sadne, zje aj polku nutely, 3 tycinky MArs a este vyhlasi ze ma chut na nieco sladke 😖

ivella
20. okt 2009

no,esteze moj muz neni cele tyzdne doma,len cez vikendy...inak by som porusovala kazdy den 😀
hlavne ked sa ma rano opyta,aky mam den a ci aj on bude mat na obed len jablko 😝 😝 😝 😀 😀 😀

mmartina78
20. okt 2009

Ahojte, ja som tu nova prosim vas o radu mozem drzat tuto dietu ked Jakubka iba kojim?

mmartina78
20. okt 2009

On zatial nic ine nepapa lebo mu stacim "ja" poslete mi niekto tu dietu na mail? Prosim mmartina78@centrum.sk

mmartina78
20. okt 2009

krasulka u nas doma je to to iste MM by mohol "zozrat" aj celu cukraren a nic by nenabral 😀