90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
24. nov 2009

luci,tolko brusaokv hned zrana???klobuk dole,,sa nudis ci co?? 😀 ja sa sice tesim ze budem mat vo velkom byte orbitreka lavicku a brusaky,len ci sa nebude viac prachu chytat 😀 😀
dnes si robim ryzu s brokolicou a aby viac chutilo,pridavam kukuricku a rajciny 😉

zuzanat
24. nov 2009

ahojte, ja ta tiez idem chvalit, vcera som to zmakla v pohode, vecer som este aj 100 brusakov urobila, len dufam ze mi to nadsenie vydrzi 😅 Dnes mam spagety s mortadelou, v tento den len spagety so zeleninou jem, ma to akosi nebavi. Musim uz urobit pizzu alebo posuch, len sme boli doobeda sa hrat v skole s detmi, tak to nestiham. _Na zajtra som urobila zasoby ovocia, tak snad to vydrzim.

ninimimi
24. nov 2009

Ahojte! No vidím že sa tu pekne rozbehli brušáčiky 🙂 len tak babulky držím palce ja som včerajší ovocný den prežila viac menej v pohode celkom som sa čudovala že to zvládam.no a dnes masko 😀 mnam mnam 😉

lucijja
24. nov 2009

zdenka112, ako robis sosovicu bez mlieka? Ci len taku vodovu "na cerveno?"

ivella, mala mi zaspala tak som si povedala, ze idem na to, lebo vecer sa mi uz nic nechce. 😀

ivella
24. nov 2009

mne zase zjedol veceru mlady panko synko 😒 no nedaj mu 😀 aspon viem ze ma zdravu stravu 😀 😀 😀 keby to ten tusil,tak povie bleeeeee,alebo fuuuuuj,klasika 😉 takze ja som mala banan,co doniesol zo skolky 😝
a som hladna,uz som kokukovala ze v skrini otvorene polomacane piskoty--no esteze toto moc nemusim,,
ale ked som nakukla sem,tak by mi to bolo aj blbe,medzi tolkymi brusakmi 😀
idem radsej spat 🤐

ivella
24. nov 2009

rano idem hned zo skolky k nasim a snad mamu nakecam na parene buchty,alebo aspon ospevovane slize s makom 😀

lucijja
25. nov 2009

ja som sa dnes zvazila po prvych styroch dnoch. Neodolala som. 😀 A tramtadadaaaa - 1,5kg dolu. To je neuveritelneee!!! A dnes si idem robit kosovsku z kuracieho maska, s kyslymi uhorkami a feferonkami. Mnamy. 🙂

lucijja
25. nov 2009

Ozik baby, ked pijete vyvar, robite si z kocky alebo zeleninovy? Lebo mne sa tu kocku moc nechce, predsa - samy glutaman sodny... 😒 Ale zase vypiť vývar a zeleninu vyhodit tak to mi je luto...

zdenka112
25. nov 2009

ahojte 🙂 lucijja ja si robim na cerveno sosovicu.pekny ubytok z vahy.ja mam nes spagetky so zelenin.omackou.mnam sa nabastim a vecer hadam neaky kolacik.pojdeme na nakup tak uvidime.

bea44
25. nov 2009

cawte,
lucijja- ja osobne vyvar nemusim, a ani mi nejak nechyba. Kedze som v praci, tak som si asi 3x robila hrncekovu polievku / kuraciu a cesnacku/ . Vypila so riedke a cesto ostalo. Ja bo tvojom mieste by som tu zeleninu z polievky pouzila normalne k obedu . podla toho co mas, masko alebo zemiaky alebo ryza. myslim ze to mozes. ku vsetkemu.
Noooo a ubytok super. len tak dalej, neber si z nas priklad 😀 😀 😀 / myslim tie prehresky/

Ivella- ale ti buchty s mierou !!!! NO No 😉 😉

Ja dnes mam kuracinku so zeleninou, šalatik: paradajka, cinska kapusta, uhorka.

adamko05
25. nov 2009

ahojte...

ja včera na 100%, večer som si dala tri pásiky závinu (nebol veľký 😀 ) a veru, ani čokoláda nebola... tak potom som šla na 110% .. konečneeee 😀
a som ráno neodolala a po 5 dnoch bez prehreškov sa odvážila a čuduj sa svete, kilo niekam ušloooooo..... 😵 😵 😵 .... moja váha je dnes 62,5 kg ... už len dáke 3-4 kg a na Vianoce budem heeerečka 😀 ... len to cvičenie by nebolo na škodu zapojiť, bo pneumatika fuuuurt je ☹

dnes vitamíny... dala som si kusok banána, ostatné mi zlupol syn.... a kávu som mala a veeeľa čaju, už skoro dva litre som vypila..

baby, ked pijem, fakt mám pocit, že nie som hladná a nič ma tak neláka 😉

na obed budem mať varený karfiol, ale troška ho opečiem ešte... len na kuštičku masla.... a poobede uvidím... mandarinky.... sušené slivky, banán... jablko... hádam dačo z ponuky vyberiem...

dumala som, čo zajtra... ale mám v mrazáku ešte pečienku z minula... tak ju zlupnem s tmavým rožkom... a varila som dnes hráškovu polievku, tak som si odložila na piatok... ale som to dobre vybavila... čoooo??? 😀

ninimimi
25. nov 2009

ahojte ! lucijja gratulujem aj ja som dnes vyskúšala váhu a 2,3kg je dole 🙂 takže som spokojná. Tak držím palce a dnes som mala ružu s hráškom a šampiónmi, mrkvička mnnnam úžasné. 🙂 a lucijja ja mám vývar s kocky ale to si vzdy odštipnem len kúsok lebo celý je horzne vela a nechutné.a takto sa to dá

lucijja
25. nov 2009

baby ja sa dnes citim strasne dobre. Aj ta vaha ma potesila, aj to ze zatial nemam chut na ziadny prehresok, tato dietka mi totalne vyhovuje. 🙂 A este k tomu kraaasny slnieckovy den... 🙂

Len malicka je nejaka horsia, zle spi, stale sa budi. ma sopliky a asi jej uz KONECNE idu aj zubky. Lebo uz dlho vsetko hryzie a slinta ako bernardin. 😒

zuzanat
25. nov 2009

ahojte, vy mate teda super ubytky, ja mam po 3tyzdnoch len -1,5kg 😅 este potrebujem aspon 4kg a budem spokojna, dnes mam ovocie, zatial v pohode, ale tiez mi zo vsetkeho zje aj syn 😀
Zajtra netusim co budem mat, mozno nejaku kuracinu alebo pecienku,vyvar si moc nedavam, len 2x som mala cesnakovu polievku sackovu.

lucijja
25. nov 2009

zuzanat: to bude asi tym, ze nepotrebujes tolko schudnut vela, ked hovoris ze este 4kg a budes spokojna. My co potrebujeme schudnut aj 20kg, mame riadnu nadvahu, a vtedy to ide lepsie. 🙂

adamko05
25. nov 2009

dietovačky... čaooo

zatiaľ sa držím.... kusok banána, karfiol, s ktorým mi syn pomohol.... mandarinka, dve kávy.... a jabkové pyré z 4 mini jablk... a teraz pri TV (aj ked už bude 20 h.) sa chystám si dať pár sušenýc sliviek.. 😝 ... a pekný vitamínový den za nami 😀

ale chlapi ma inak pokušali... načali si Milku čokoládku, mliečnu... jáááj... mnááám... ale NEDALA som si... snád odolám aj zajtra, bo z nej zostalo ešte....

zajtra sa teším na pečienku k obedíku..... 😝 ... večeru ešte musím doriešit, bo pečienka ..eeee

zuzanat sa stažuje, že iba 1,5 kg dolu ale ona to už cíti na oblečení... a ja... dolu "už" (iba) 4 kg a teda neviem, asi z vlasov alebo mihalníc 😒 😠 😖

zuzanat
25. nov 2009

ahojte, ja mam dnes totalne ovocny den, az mi to nerobi dobre, ma strasne nafuklo a mam neskutocne krce, tak som si musela dat trosku cerstveho chleba, trosku to pomohlo, ale mozhlo by byt aj lepsie 😔 toto sa mi este nestalo, aby ma tak nadulo z ovocia....
zajtra budem mat tiez pecienku, este neviem na aky sposob, aj vysmazana je dobra 😝

na obleceni to sice vidim, ale tak pas stale nic moc 😅

ivella
25. nov 2009

babule,krasne sa tu chudne,,, 😅 😅
mam uz mala nachystane zapecene cestoviny pre mna,tak som bola trochu sklamana,no v pohode.cestou som si kupila v pekarni orechovy zavin poliaty coko,ze to spojim v jedno a mam super veceru,,este som si ho aj schovala(inak by som ho isto zozrala,alebo syn)
no a o siestej som zacala davat deti postupne spat,ja krava som zaspala tiez?!!!teraz ma muzo prebral telefonom--takze kolacik stale dobre schovany...a teraz si trieskam hlavu o stenu a svrbia ma ruky,jazyk,vsetko mozneeee.neverim ze odolam,ak aj teraz ano,v noci ked budem robit mlieko ho isto zhltnem,,viem to popredu 😖 😖 😢
boze mam ho vyhodit z okna?
adamko,ze cokolada este ostala?pri tolkych chlapoch??no teeeeda 😉

alica02
25. nov 2009

tak ja uz koncim, tesim sa, ale mam este odhodlanie pokracovat, lebo je to fajn, drzim ju spolu s manzelom, aspon nemusim inak vyvarat, len pre deti, ale uvar 4lyzicky poleivky, vsak?

ivella
26. nov 2009

pockat pockat alica,le tak ta nepustime,,,musis napisat tvoje uspechy,,,,aj manzelove 😅
a ma moj obdiv,,,chlap ktory sa nehambi a da sa s manzelkou na dietu..klobuk dolu

baba77
26. nov 2009

dobre rano a to sa moze k vam pridat,vy co ste tu uz kolke dni su za vami?

lucijja
26. nov 2009

ivella, ako si dopadla s kolacikom??? 😀 To ma zaujima...Ja ked som mala v sobotu prvy den tak som vsetko nebezpecne dala zozrat psovi - pizzu od vecere, biele rozky... 😀

baba77, veru pridaj sa. Ja som zacala len v sobotu, dnes mam siesty den a su tu super baby, zobrali ma medzi seba a mna to motivuje ked je nas takto viac. 😉

alica02, veru daj pociatocne miery, kolko si ju drzala a konecne. Som zvedavaaaa... 🙂

baba77
26. nov 2009

od zajtra by som kvam pridala,uz som po ranajkach,cely den vas budem kukat,jeto super tu svami ze by som uz skor sem nakukla.

zdenka112
26. nov 2009

ahojte kocky tak ja dnes vitaminky.uz mam kavicku orobenu a pomaranc k tomu tak dnes len ovocie.dufam ze to zmaknem.vcera som to krasne zvladla ziadny prehresok.akurat muz mi hovoril ze sa mu nepacia tie moje diety.ale nic s tym nenarobi 😝

ivella
26. nov 2009

no ja som kolac samozrejme zjedla,bolo presne pol druhej v noci 😠 😠
baba,len sa pridaj,jasnacka...no take hriesnice ako ja radsej necitaj.. 😀 😀
zdenka,aj ja vitaminky,kava je uz za mnou,,idem na prechadzku a potom sa uvidi co bude,,no mam kopec brokolice,budem ju "musiet" stravit 😝

lucijja
26. nov 2009

baba77, super, tak vitaj. 🙂

zdenka, moj muz sa rozhodol ze bude jest to co ja. 🙂 okrem ovocia na ranajky - to si vzdy da nejaky chlebik s niecim. Ale vydrzal aj vitaminovy den so mnou (teda on s ranajkami). On to nepotrebuje, je ako lata, a v praci chodia aj na obed, ale ked je doma alebo na veceru tak je to co ja - ze aby som nemusela varit na dvakrat. Zlaty, nie?

inak ja som dnes mala na ranajky tie namocene figy a musim povedat ze naposledy. 😀 To bol s prepacenim riadny grc. 😀 A dnes si chcem upiect zemiacky len tak nasucho s cibulkou a rajcinou. Dala by som si tam aj kukuricu - ale neviem kam ona patri. obavam sa ci nie do fazule, hrachu soje a pod...co myslite?

bea44
26. nov 2009

No tedaaaaaa, baby to mate super mužov, ked sa prisposobili vam. ten moj je masožravec ☹
Ja stale varim na dvakrat. a to sebe den dopredu, aby som mala co zobrat do roboty 😖

Lucijja- nemusiš sa držat knihy/ myslim tie figy/ ja jem na ranajky stale do okola co mi chuti. Vacsinou banan, jablko, pomaranč alebo hrušku.
kukuricu tiež radim ku strukovinam.
Baba 77- vitaj v klube.
Ivella: nič si z toho nerob, ved si len posunula čas večere, nie??? 😉 😉

Ja som vcera vecer už nemohla kuracinu, neviem asi som to na obed s chutou zjedla.
nebolo mi najlepsie, stale sa mi grgala. Tak som si dala na veceru jogurt a rožok. ☹

dnes: ryza a zeleninka

lucijja
26. nov 2009

bea, no chcela som to vyskusat a vidis, takto som dopadla. 😀 Aspon ma uz nebudu pokusat. 😀 Ani som ich nezjedla, radsej som si naliala pohar ananasoveho dzusu. Ten ma vcelku zasytil. 🙂

baba77
26. nov 2009

ato odkial mate babi recipty.ale bo si mozem vybrat vasho ?

lucijja
26. nov 2009

baba77, ja som si nastudovala knihu co s cim mozem a riadim sa podla toho. A ked dochadza fantazia tak si pomozem tou knihou, su tam jedalnicky na kazdy den z tych 90tich. Ak chces, poslem ti tu knihu na mail. 🙂