90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

alica02
26. nov 2009

lucijja a mas v elektronickej podobe aj druhu cast?dik

alica02
26. nov 2009

manzel schudol na vahu, s ktorou je spokojny a tearz porusuje a vyhovara sa na mna, asi 8 dni som mu nechystala obedy tak ze preto.

lucijja
26. nov 2009

alica02, hehe, tak to su celi chlapi...ano mam aj druhu cas, ho mail do IP..

adamko05
26. nov 2009

ahojte....

super, super... dalšie bojovníčky... tak nazdáááár a hurá na to 😉

ja som to včera zmákla v pohode.. aj ked večer mi teda riadne škvrkalo.. ale žijem.... dnes som dala pár sušených sliviek, kávu a už veeeeľa čaju... na obed pečienka a tmavý rožtek.... na večeru budem síce "bielkovinová", ale aj s rožkom, mám strašnu chut na salámovy rožok... tak si dovolím večer dat, s vaším suhlasom, ženy 😀 😀 😀

malý zaspal, myslím, že iba chvíľku oddychne... pôjdem snád von potom... tak hádam spálim dáke kalorie 😀 😀

alica02
26. nov 2009

tak dik, dnes mam taky hovadzi gulasik, ze nie je ani hoden diety

adamko05
26. nov 2009

baby.. ja ked som chcela pokračovat... ja som nevedela, čo s čím sa môže kombinovat... viete mi to niektorá ozrejmiť... lebo ja nechcem ist presne podľa knihy.. ja varím pre všetkých a sebe odoberám to "svoje" a tak by som chcela aj potom v tom pokračovaní... ale som z toho jelen 😒

alica02
26. nov 2009

ta kniha ti prave pomoze najst potraviny, ktore mozes mat v ten den, urob to opacne, var pre seba a k
tomu len pridaj prilohu alebo ine, napr. v skr. den mas ryzu pridaj maso a mas rizoto, najmenej kombinovatelney je samozrejme vitaminovy den, ale vtedy skoro nevaris, ty si daj na obed kompot a ostanym clenom rodiny uvaris normalny obed(len sa nedaj zlakat)

adamko05
26. nov 2009

alica...

ja chcem vediet, napr. na obed ryžu a večer??????

koľko si schudla s 90 dnovkou, z koľko na koľko?? 🙂

cukruska1920
26. nov 2009

Ahojte.. uz som styri dni na diete... dneska mam ovocny den tak dufam ze vydrzim 😝

adamko05
26. nov 2009

cukruska... isto vydržiš... k ovociu prípadne pridaj dáke oriešky na "zobkanie" a v pohode zvládneš 😉

cukruska1920
26. nov 2009

oki...vyskusam... som si urobila taky ovocny salat a ten budem zobkat... heh...

alica02
26. nov 2009

na obed ryzu aj na veceru ryzu,
okrem uhlohydratoveho, to mozes menit, to som sa tesila na kolacik, manzel nema rad sladke tak davla cestoviny aj vecer, alebo pizzu,schudla som 13 kg a fakt je to vidiet, som spokojnejsia, aj ked 34 😀 velkost to uz asi nebude,

lucijja
26. nov 2009

adamko05, v tej dvojke knihe je tiez jedalny na kazdy den a tam je popisane co mozes na obed a s cim to mozes kombinovat na veceru. Mas ju? Ak nie tak poslem... 🙂

alica02
26. nov 2009

ja som davalla na vitaminovy den aj zeleninovy salat na obed so slnecnicovymi jadierkami, lebo to ovocie cely den mi uz nechutilo

alica02
26. nov 2009

ano, to som nevedela, to je fajn, myslela som, ze dvojka je tak na vytahovanie penazi, tak sa na nu tesim

adamko05
26. nov 2009

alica02, ja som v 9O dnovke už čo to podietovala... TA VIEM jak sa má držať... 😀
ja som sa pýtala na pokračovanie 9O dnovky, v tej ako to kombinovat.... ja nemám problém varit pre seba a pre rodinu teraz, ked som na 9O dnovke, ale chcem vediet ako to pokračovanie, ked sa nechcem držať tých receptov... chápeme sa už????

a super... 13 k g, ja som pred dvoma rokmi dala dolu 7, poto tehu došlo 🙂... a teraz zatiaľ 4, ešte tak 4 a som spokoná 😉

a mám aj dvoju, len JA NECHCEM IST PRESNE PODLA TOHO.. chcem si variť volne, ako teraz... kto poradííííííííííí!!

aj ked tá ma čaká až v novom roku, ale... nech viem

alica02
26. nov 2009

ja som prvy krat, ,mam kamosku v potravinarskom ustave, tak ta mi radi kombinacie, ale zatial, som v knihe, este ma to nenudi

adamko05
26. nov 2009

alica... teraz som dačo nepochopila ja... už dietu nedržiš, či hej?
a ide podľa tej dvojky, či nie??

šak ked nebude vediet nik poradit, budem musiet ist v novom roku podľa nej... 😉

ideme s krpatým na chvíľku von.. síce všetci šli dnu 😒 ... máme tu kámošov, čo maju cez rok a pol, tí spia iba raz... tak sa teraz troška "obchádzame" vonku... 😒 .. ale čo už... 😉

alica02
26. nov 2009

ale drzim, ale drzim sa knihy, len ked mi nieco nechuti, alebo tak jej brknem a ona mi povie v ktorej surovine je co a tak si to odobrim

aj mne sa mala teraz zobudila, nieco do nej hodim a ideme von, tak sa asi niekde stretneme 🙂.... na prechadzke...

adamko05
26. nov 2009

alica.... kde sa flákaš??? ja som už doma 😀
aj po obede... ale zjedla som miesto jedného, až dva rožky 😒 .. no nevadí hádam 🙂

inak, Alica, máš také krásne meno, ako mal mat náš Alex, keby bol dievčatko 😵 😵

alica02
26. nov 2009

obedujem a stava mi steka po brade, myslim ze dva krajce chleba toastoveho grahamoveho mi schvalis

a dakujem

lucijja
26. nov 2009

baby ja som si tu dietu vytlacila, zalozila do zakladaca a kazdy den si pisem k tomu dnu v knihe co som v skutocnosti zjedla, pripadne prehresky (zatial neboli), ci som cvicila a tak...ma to tak motivuje. Zatial tam mam samych smajlikov... 😀 Asi je to strelene, co?? 😀 🤐

alica02
26. nov 2009

tak fakt neviem, ci je to strelene, alebo obdivuhodne 😕

alica02
26. nov 2009

ale ak este k tomu aj poctivo cvicis, tak fuha

lucijja
26. nov 2009

alica, no ked chce dat niekto dole 20kg ako ja ☹ , tak potrebuje hoooodne velku motivaciu... 🙂

cukruska1920
26. nov 2009

boze ja som taka hladnaaaa.... uz som z toho ovocia prezrata a to je le pol piatej 😝

adamko05
26. nov 2009

tak.. a som nahraná... chlapci chceli uvarit puding... tak som uvarila... a ten by som aj mohla... ale dala by som si aj ten rožtek so šunkou... 😝 😝 ... to je dilemáááá 😀

krasulka, kde sííííííí

cukruska.. no ako??... vydržala si??... ovocie zasytilo...?.. skus aj zeleninu na obed, či večeru... ja si robím kapustu varenu, zapečenu, varený karfiol, brokolicu... prípadne som mala taku akože polievku, nastruhaná mrkva, kareláb, karfiol na male kusky a uvarené, take huste.... to sa dá 🙂

adamko05
26. nov 2009

vyhral tmavý rožok .. ani nebolo na výber... pudingy sa minuli 😀 😀 😀

ninimimi
26. nov 2009

ahojte! vítam nové bojoníčky za krajšie Vianoce 🙂 no mna zajtra čaká ovocie tak dúfam že to bude ok.I ked sa mi pomlaičky blízi mrcha a vtedy je to horzné zožrala by som všetko 🙂

lucijja
26. nov 2009

juj veru aj cakam mrchu a uz ma prenasleduju chute...Manzelovi som pripravila kupel so solou, svieckami a spravila som mu do vane par jednohubiek s vinkom - a len tak tak som odolala aby som si aspon jednu nesupla do ust. 🙄 Ale odolala som a uz ich manzo zjedol, takze nebezpecenstvo pominulo... 😀