90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
3. dec 2009

normalne som zabudla napisat,ze som si piekla zemiaky a vedomky som na ne svacla platok syra roztopit,,,zhltla som ich skoro vriace-este teraz ma huba pali,,polku som nechala-nestihacky..ale syr,ten som stihla zoskriabat 😀 a vobec sa necitim previnile
este synko dosiel domov,kuka na stol,ze ci som to nachystala jemu take prekvapko 😀 😀 ja ze ano a o to dojedol 😀
ja som stale plna,este hodim jednu kavu a uz nic(no slubit to nemozem 😉 )

kackabrcka
3. dec 2009

ahojte
ivella tak som tu, mate tu celkom veselo 😵

marika009 gratulujem k zacatiu, mna to este len caka od nedele idem bojovat s vami 😉 😀

lucijja
3. dec 2009

ja som dnes na 101% karfiol s vajickom. mnamky. Aj na obed aj na veceru. K tomu brusaky a cviky na nohy a 3 litre tekutin. Takze spokojnost. 🙂

A zajtra zemiacky pecene...

ciarka
3. dec 2009

ivella,adamko05- dakujem. No nie som spokojna.
Takto pred porodom som mala 57kg,pocas tehu som nabrala 20kg cize 77kg.Po porode som schudla,teda hned v porodnici som nechala 11kg cize 66kg. Potom som tazko schudla 4kg.

Cize moja chudnuca vaha kedy som si povedala ze vizeram otrasne je 62kg a dostala som sa na 57kg za 5 mesiacov. A to neprehanam, fakt 5 mesiacov chodim makat 3 krat tyzdenne. A ja neviem co uz mama robit aby to slo dole. Moje telo vizera inak ako pred porodom, myslim tym ze je take pevnejsie a inak formovane po tom cviceni.Ale nie som spokojna. A s tym premienanim tukov na sval to moze byt pravda. Tuk je lahsi ako sval. Ale ja chcem ist dole vahou.

marika009
4. dec 2009

ahote kocky dobre ranko prajem vsetkym ....tak ja mam dnes vitaminy a zatial som len na stvrtom dni ale som celkom spokojna no s tym ze som sa dobre drzala a nic som neporusila.ziaden prehresok zatial dufam ze to tak vydrzim aj dalej chichi ...
ciarka -ale po porode telo zostane ine panva sa roztiahne a vyzera ze si pribratejsia ale ty mas dokonalu vahu ,tak sa nemas nad cim trapit.tvoje telo asi nema uz z coho chudnut lebo nemas ziadne tuky a urcite mas peknu postavu ,s takouto vahou aku pises.
aj ja som po porode schudla este viac ako som mala normalnu vahu ale soblecenie na mne uz vyzeralo troska inak take akoby pasend a to som schudla o 10kg z mojej normalnej vahy ako som mala ked som nebola tehu.cize po porode som bola chudsia ako ked som sa vydavala a oblecenie aj tak bolo pasend.tak sa asi kosti poroztahovali a telo sa inak vyformovalo...ved sme mamicky no nie???aj v tom je kus cara a stoji to za to ....

adamko05
4. dec 2009

čaoooo...

ja mám dnes bielkoviny... včera by to bolo OK, keby večer, ako som upiekla, nezjem jeden rožok.. ale čo.. nevadí... aj ak sa mi nepodarili a aj tak som chcela ochutnat, tie nepodarky 😀

marika... zmeni si v pase, že máš deti, ako sa volaju, vek, nech som v obraze...

tak nejak veru, postava sa mení, aj ked v pase som schudla, boky dáko nie a nie a kosti trčia (nie že by mi veľmi, ale chápete) a tadial nohavice už nie a nie zapnut, pokial nie su strečové... a s tým sa nič nedá... bohužial ☹

dám si na obed oštiepok asi a kupila som si tmavy rožok k tomu....

zajtra škroby, zabijačka.... tak uvidím, ja to vypáli 🙂 a či niekomu nevypálim 😀 😀 😀 (napr. švagrinej, nemáme veľmi zhodné názory na vec a na deti už vôbec nie... teda, ona na deti názor nemá žiadny... ☹ )

ivella
4. dec 2009

baby ,co tu robiiite?marika,10kil navyse?no skvele...moj sen 😀 ,ja som pribrala v tehu 26.keby som dala dole 36,vsetkym by sanka spadla 😀 😀 😀 co ty chces tiez chudnut,sak vsetkym musis pripadat ze si chora,ked si tak schudla 😉 ale nie,drzim ti palceky,kym si bez prehreskov,,,tak bomba,len sa drz
kackabrcka,u nas ti bude dobre 😅 my tu tolerujeme aj vykyvy,,,no ako u koho 😉
ja dnes kooonecne makove slize,le musim mak zomliet,ked sa drahusik vybuva..teraz idem farbit hlavu,zajtra pride manzel,tak nech aspon nejaka zmena 😀
adamka,co robite doma s nepodarkami?

adamko05
4. dec 2009

ivella.... posuvam prasiatkam 😀 😀 ... a zas, nikdy to nie su až také nepodarky, že by neboli jedlé.... len troška menej oku lahodiace.... 😉

lucijja
4. dec 2009

adamko, vidim ze nas problem ma spolocneho menovatela - svagrina - 🤐 Ta moja pre istotu vsetko okolo deti hrozne prehana. Ja robim vsetko zle a ona vsetko dobre. Otras, chova sa ako matka roka... 😠

ivella
4. dec 2009

chi chi,tak ja budem mat taky problem mozno so svokrou,,je sice supeeer,ale ked budeme byvat kusok od seba...no neviem,,,a strasne sa tesi ze bude mat pri sebe vnucikov konecne,tak aby nebola u nas nonstop..
prave sa tlacim makovymi slizami,,,boze tie su tak fantasticke,ze urobim snad aj na veceru 😀
samozrejme som namlela kooopu maku,takze zajtra bude asi zavin...a je po diete 😠
lucijja,inak som strasne zvedava na tvoj ubytok vahy,lebo fakt makas.. 😉 😉

lucijja
4. dec 2009

ivella, no ved aj ja som zvedava...len aby som nebola sklamana... 😀

mnaaam, si mi narobila chute na tie makove slize...a to sa kedy moze? A moze sa to vobec? 😕 Aaaaj ja cem... 😀

ivella
4. dec 2009

ooo,vidim ze kazda uz vikendujete,som sa zapotila nez som nasla temu..
luci,davame si to cez uhlohydraty a nikto neriesime ci mozme ci nie 😀 😀

lucijja
4. dec 2009

hmm...zeby zajtra? 🤐 mnam...

ivella
4. dec 2009

jasnee,sak ked sa tu papaju aj parene buchty.. 😀

cukruska1920
5. dec 2009

Ahojte.... sa idem pochvalit... po 12 dnoch som sa dnes postavila na vahu a mam -4kg....juchuuuu 😵

lucijja
5. dec 2009

ja som dnes mala prvy prehresok. Na obed pizza (nakoniec som sa slizov s makom vzdala 😀 ) ta bola v pohode ale vecer som u nasich vypila deci vina... 😖 Hadam z neho nepriberiem.. 😀

lucijja
5. dec 2009

a poslusne hlasim ze uz som dva dni necvicila. Vcera preto, lebo mi do rana mala zle spala - spala som len dve hodiny a tak som bola cely den jak mechom udreta a dnes som zatial nestihala...ZATIAL, mozno sa este premozem.. 😀

lucijja
6. dec 2009

tak vcera som sa nepremohla ale dnes som to poctivo napravila. 🙂

baby, myslite ze by som si mohla v skrobovy den spravit fazulu a dat do nej sojove mlieko? 😕

bea44
7. dec 2009

ahojte
no, kukam ze ste toho za tie tri dni vela nepopisali 😀 / asi to bude tym, zhonom pred vianocami/
cukruska - super , to hned motivuje , taky uspech 😉

tak a tu je slubeny ubytok po druhej vode: vaha : zo 76 - 71, pas : 91 - 86, boky : 105 - 100,
stehno: 65 - 60, prsia : 100 - 97, 🙂
nie je to nejaka velká sláva, ale ja som pri tych mojich prehreškoch spokojná 😝 .
všimnite si ako rovnomerne to ide dole 😀, skoro vsade cca 5 cm 😝

lucija : podla mna fazula so sojou moze byt. ja by som si dala 😎

lucijja
7. dec 2009

jeeeej, bea, to je krasny vysledok...a to mas od jednej vody k druhej alebo od zaciatku?

ja som sa dnes odvazila a som sklamana. po 16tom dni a len 3,5 kg dole... ☹ Sa mi to zda nejakom malo popri vasich uspechoch...

bea44
7. dec 2009

nooo, je to od zaciatku po druhu vodu. ☹ . preto som pisla, ze ziadna slava. ale mne tie 5 kg staci 😅 .
po prve : prehresky 😲
po druhe : vychodzia vaha 76, / nie 100/ 😝
po tretie: vek /44/ uz to nejde tak lahko ako ked som mala 30 😀 😀 ,alebo 25 😀 😀

ja totiž s prestavkami chudnem cely život !

Mam staršiu sestru / o 16 rohov/ a ta ma odkedy sa pamatam 110- 120 kg
je moj odstrasujuci priklad / preto nepustim vahu viac ako na 80 / 😝
ale ona je zas ako paveleková alebo kriziková / vie tie kila nosit ! na rozdiel odo mna 😒

A najviac sa tesim z toho ze si viem zaviazat snurky na topankach 😀 😀
Lucii . z tvojich prispevkov vidim ze snaha je 😅. urcite budes spokojna 😉 ved to je super ako ti to zislo dole 🙂

ivella
7. dec 2009

cukruska,,,kraaaaasne,le tak dalej 😉 😉 😉
lucijja,ved ti to priemerne robi 7kil za mesiac a nezabudni ze pri tolkom cviceni sa ti pneumatiky menia na svaly,bud stastnaaaaa a hlavne ked sa zmerias,uvidis tie bombasticke vysledky 😀 😀
bea,som s tebou spokojnaaa 😀 😀 😀 😝 😝 ,aj ked si si do mna rypla,,,ze vychodzia vaha 76,nie ako ivelinych 100 😀 😀
pozor,ja som aj pri 114 vedela snurky zaviazat 😝 😝 😝
nebudem vam pisat o mojom vikende,lebo by ma zmazali z temy...bolo to o zranici 😲 (mimochodom mam teraz jablkovo-makovy zavin este v rure tesne pred dopecenim)
no aj tak som sa potesila,ked som vcera vyhrabala stare rifle--lebo manzel,ze ide mi kupit gate,ze furt vlacim tie iste---no a zapla som dvoje-nie elasticke,take nemam rada"""""a on mi vravi,ze som tymto prisla o darcek 😀
nevadi,bude iny 😝

lucijja
7. dec 2009

jeeej baby dakujem...uz som si zacinala zufat...ale idem dalej a zacinam sa celkom tesit na tu vodu. Ved za ten den ak to vydrzim musi ist minimalne kilo dolu...A meskaju mi kramy uz tyzden a som taka nafuknuta mozno aj preto ta vaha stoji...uvidime...

ivella ja to meranie asi zabalim...ked sa zmeriam a vyjde mi -2 cm tak jeeej parada a potom si ten meter posuniem len o jeden cm hore alebo dole a hned mam viac... 😒 Neviem to presne zmerat...

bea44
7. dec 2009

ivela 😀 😀 😀 😀 . to bolo vseobecne / tu 100 myslím/ akoze tak zosiroka 😵
a tie snurky som vedela zaviazat aj ja, len som musela nohu vylozit na botník, lebo mi brucho vadilo 😀

to je super ze si vyhrabala rifle ktore po čase zapnes 😉 . ja este jedny susim v skryni ale do tych mi chyba takych 5- 6 cm do minusu v pase. 😖

lucii vydz po prvej vode budes nadsena ako mi. ani merat sa nemusis. staci ked ti bude vsetko volné 😀

lucijja
7. dec 2009

uz sa na to tesiiiiiim... 😀

ciarka
7. dec 2009

ahojte baby,

tak ja sa tesim mam 55,5kg ale po hnackach co som mala celu nedellu. Spravilo to 1,5kg dole,ale to bude tym ze som malo pila a jedla len ryzu,banan,suchare. No tak sa tesim tak kratkodobo, lebo som si vedoma toho, ze ked to pominie vaha sa vrati. No dobry pocit taka vaha.

ivella
7. dec 2009

veru dobry pocit mat taku vahu...ale aky presne dobry,to sa bohuzial nikdy nedozviem 😖 😀 😀

chamuda
7. dec 2009

Ahojte babenky 🙂
uz od skoreho rana som tu.neda sa spat v karavane, kde sme je momentalne 80 percentna vlhkost, dusno neskutocne a vonku asi 40 stupnov. som krava lebo som druhy mesiac polavila poriadne.dnes sa budem vazit.kedze v karavne nemam vahu, vzdy raz za 2 tyzdne idem do obchodaku kde predavaju vahy, odvazim sa. dnes sa bojim na nu stupnut.ta hanba-frajer si mysli ze som dala aspon 4kg dole, lebo prvy mesiac som dala 5 kg, ja viem ze som podvadzala,tak ked 2 kg budu dole budem happy. hlupana som.mam este mesiac tejto diety no budem ju drzat pokial nezidem na 70kg. pocula som ,ze bolo v poslednej dobe kopec prehreskov. zeby to bolo vo vduchu a doslo aj do australie 😀 mozno aspon tym teplom som vypotila, uvidim a dam vediet ked budem mat moznost k internetu. pozdravujem vsetky bojovnicky a hlavne moje stare zname- cau ivella-bea-adamko-krasulka-

see you later. A tento mesiac poctivo bez prehreskov, teda som rozmyslala ze na narodky by som si aj dala daco fajne-mam 13 decembra-mozem?alebo radsej nepokusat??.....

P>S inac koho zaujima som na juhu Australie. tu je leto.az moc teplo. no nadhera.more je neskutocne.az na to ze cim viac na sever tym nebezpecnejsie-su tu krokodily, jedovate meduzy,takze sa kupeme vo vyhradenych miestach kde su sietky. este 10 dni a vraciame sa do sydney a potom letim od 23 decembra do 23 januara do thajska a vraciam sa na slovensko do krutej zimy,ale co je najhlavnejsie dufam ze aspon o 12kg menej 🙂 ak mate niekto facebook mozte si ma pridat napiste mi postu a dam vam meno-na facebooku mam kopec fotiek z cestovania-zatial pa 😉

lucijja
8. dec 2009

ahojte vsetky. Hlasim prvy prehresok. 😀 Vcera som si dala kinder cokoladku. Dostala som kramy a jednoducho som ju MUSELA mat. 😀 Cely den som na nu myslela a vecer ma to zlomilo. 😀

Dnes budem bez vecere, lebo idem na koncert Nohavicu, takze len nejaka mrkva to isti... 🙂

chamuda - jeej, ty si narodena ked ja mam meniny. 😵

ivella
8. dec 2009

tak konecne doslo aj na prehresok u super poctivej lucijji 😀 😀 to prezijes,neboooj 😉
vidim ze budeme vsetky oslavovat v jeden viiikend 😉 takze hlasim,ze fajnoty su vtedy povolene 😀 😀
ja som nafuknuta jak...v noci som od hladu zjedla dva kusky strudle,,priznam ze by padlo aj viac,keby maly nezacal plakat(tiez od hladu 🙂 )