90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adrina
4. mar 2010

ninny..takže budeš oliata nielen z vonka ale aj z vnútra 😀 😀 😀 😀

nelinka79
4. mar 2010

ninny ked k tomu pridu aj oblievaci aby si nezhrdzavela 😵 😵 😵

nelinka79
4. mar 2010

ja v ovocný den jem ovocie kedy chcem ziadne rozostupi. dnes mam nachstane pomelo ananas hrozno a este na doobedie ostavene ovocie.

nelinka79
4. mar 2010

--- odstavene ovocie 😀

ejbyk
4. mar 2010

nelinka...nooo, asi by som dala dva ovocno zeleninove dni a potom ten bielkovinovy, to je asi najemnsie zlo si myslim.

ninny ze vodovy na velku noc 😀 😀 😀 to bude vody a vody 😀

mima
4. mar 2010

caute, tak aj ja dnes ovocie ako vacsina, inak oficialne maju byt v tieto dni min.2 hod. medzi jedlom....na ranajky za mnou ananas, k obedu zvolim bud zapekane ovocie al.kapustnicu, moze sa aj ta ved to je zelenina, nie ? 😒

misinn
4. mar 2010

ahojte, ja mam dnes uhlohydraty..vcera som zjedla dva syrove korbaciky...neodolala som 😠 nahnevana som na seba

mima
4. mar 2010

ty kokso, ze Velka noc a vodovy, to urcite nie, zmenila by som ho na bielkovinovy, urcite a az potom vodovy a bez vicitiek.. 😒

misinn
4. mar 2010

mima, a kolky den drzis tuto dietu?

mima
4. mar 2010

ja dnes 4.den, ale uz som ju raz uspesne drzala... 😅

misinn
4. mar 2010

aha ja tiez niesom velmi daleko, len 7.den 🙂

adamko05
4. mar 2010

pekné ránko...

ja večera skoro na 100%, teda na 100, len som chutnala ten obed, ale to iba či treba dosolit a tak... inak NIC naviac, tak sa teším... musím, lebo žiadne vysledky na sebe necitím, nevidím 😠 😠

jaakaajka... prepáč, ja som včera už nestíhala veľmi net, poslala som dietu až dnes, aj nelinke... tak som sa dočítala, že ju máš asi dvojmo

ja dnes neviem čo, lebo langoše že eee rodinka povedala a poobede, ako príde krpec zo škôlky, tata z práce, ideme našim, nemala by som im čas urobit čerstvé.. ale šak navarené ešte je zo včera... len neviem, čo sebe... asi si urobím iba tarhonu a mám ešte stavu s maska, tak si dám to a mrkvičku nastruham, uvidím... fakt neviem... a asi urobím také plnené rožky lekvárové, na večeru, lebo torty mi zostal fakt kuuuštik a to si aj tak zajednal synátor starší, že či mu ju nechám... no tak jasné, že nechám, šak to bola jeho a bratova narodeninová, som rada, že mu konečne aj torta chutí

ja v ovocné dni tiež papám, ked je chut, oriešky dobkávam aj cely den po troške...

práve pijem kávu a urobím si asi jablkové pyré, krpec je omrnčany, ideme sa hrat, aj zle spal, asi zuby..... potom mrknem, až bude buvat....

olianko
4. mar 2010

AHojky 🙂dnes mam vitaminovy den.Malemu varimzeleninu a taku som dostala chut na brokolicu .Takze musim utekat do obchodu a kupit ju nech si ju mozem uvarit.K tomu si dam este mrkvu a paradajku a bude mnamky obed.Na veceru si damasi nejaky kompot alebo oriesky?
Adamko kolky den to drziis? A aj cvicis? Inak nas Maxim teraz tiez nejako zle spala my uz mame 7zubov 😀
..a ozaj kavu /Caro / pijem kazdy den s mliekom lebo inak ju nevypijem a nedokazem si povedat , ze dnes si ju nedam takze to je moj kazdodenny prehresok 😅 🙂

lubikaf
4. mar 2010

domyyy z tych prehreskov si nic nerob, mne sa to stava pravidelne 😉

ninny no ja by som na velku noc vodu tiez nedokazala drzat, celkovo myslim ze na velku noc bude moje stravovanie na mile daleko od diety...nedokazem odolat svokrinym zakuskom 😀

inak drzim palce vsetkym ktore mate vitaminovy den, ja by som tiez mala mat, ale kedze som sa rozhodla, ze tento den vyhodim, tak mam bielkoviny, a chcem si spravit taky dobry jablkovo-syrovy salat.

ninny
4. mar 2010

adamko a ty mas aky den?

lubikaf, asi si tu vodu posuniem, lebo to bude fakt hrozne ťažke.. akože doma by som to zvládla, ale na Veľku Noc ideme k našim na východ a mamina by do mňa hučala nech si dám a potom ideme ešte k svokre, ta bude tiez do mna hustit, nech jem, akoze nemam problem odolat, ked niekto do mna huci ale lezie mi to na nervy.. ale slinky sa mi zbiehat budu, i mamina i svokra a tiez svokor výborne varia, takže bude čo robiť 😀 no určite niečo ochutnám, prispôsobim to daným dňom 😀

adamko05
4. mar 2010

no, krpec je v postielke, uvidíme, snád zabuva,ako vždy 😉

olianko.... no to vieš, že necvičim 😒 ... doma som lenivá, akurát rotanu prevetrávam...a do mesta to mám daleko, 15 km chodit cvičit, sama... je to pre mna "drahy" šport ked som na MD.... takže eee....

ninny... ja mám dnes UHL, už si robím tarhonu... a pečiem chlebík, ale tuším som ho riedky zamiesila 😠 , neviem, aky bude...

a dumám, že s plnenych rozkov lekvárovych asi bude iba rychly perník, ked krpec vstane, že urobím, lebo som dnes dáka megnutá 😠 😒

zuzulikz
4. mar 2010

Dobre rano ! Az mi sanka vypadla ninny, ze VODA na Velku Noc !, to by som teda urcite nezvladla, na Velku noc sa budem musiet Ja velmi kontrolovat . A ktory den mas dneska ? resp.ktoru vodu budes mat ? Pytam sa, lebo nestiham citat 🙂 Olianko - Aj ja mam dneska na obed brokolicu varenu, MNAAAAAM, ja som si uz vcera uvarila... velmi lubim varenu brokolicu a karfiol, dokazala by som to "ladovat" cely cas :D Aj ja mam dneska vitaminy, je nas tu dost, tak pekny den prajem 🙂

adamko05
4. mar 2010

zuzulikz.... ja tiež, brokolica, karfiol, kapustička, cez vitamíny... jooj, môžem... to je na obed super, lebo mám pocit teplého, vareného.... ked iba jablko, pomaranč, furt si myslím, že som neobedovala 😅

práve dobkám oriešky, lebo jablkové pyré som pri krpcovi dnes nestihla urobit 😔

ninny
4. mar 2010

mandarínka, kivi, jablko, vlašské orechy + posypané kokosom... to je pochúťka 😉

adamko05
4. mar 2010

a, olianko, prehrešky v podobe kávy s mliekom, aj u mna, dvakrát za deň.... ☹ 😠

ninny
4. mar 2010

zuzulikz, 4-tý 😀 čiže prvá voda rovno na veľkonočný pondelok! 😀 ono ja už by som mala mať dnes 8 deň, ale som to nejako poplietla, tak som si to dala od pondelka, nech to mám krásne od prvého, tak sa to dobré počíta.. aj som mala v pláne, že najprv si dám prvé 4 dni "cvičné", trocha predpripraviť telo a potom reku kašlem na to, začínam na ostro, ale nakoniec to dopadlo tak ako som chcela 😀

adamko, ja som včera zbuchala veľke presso s mliekom, boli sme v kaviarni s kamoškou a čo som si iné mala dať? 😀 mali tam rôzné zákusky, vyzerali božsky, i zmrzlinové poháre a rôzne kávove variácie a všeličo iné, tak som zvolila to najmenšie zlo 😀

misinn
4. mar 2010

ja kavu vypijem len s mliekom bez mlieka mi nechuti...a samozrejme si dam do nej aj vela cukru 😝 😒

ninny
4. mar 2010

misinn, ja zase cukor vôbec, a vlastne odjakživa nepijem kávu ani čaj s cukrom a nemám rada ani sladké nápoje ako rôzne malinovky, či fanta, sprite a iné... akurát raz za uhorský rok si dám colu.. :D

adamko05
4. mar 2010

no, ved ja bez mlieka nevypijem.... cukru nie veľa, len pol lyžičky... ale bez mlieka nieeee ... bleee... a ja pijem klasiku, zrnkovu, odkedy som zostala druhykrát tehu, uplne sa mi neska sprotivila a dáko som si k nej nenašla cestu, už skôr dám
3v1 radšej

adamko05
4. mar 2010

ani čaj s cukrom eee...

adrina
4. mar 2010

našťastie ja kávu nemusím..výnimočne,ked som v kaviarni..ale teraz sa tak skoro nechystám 😉 😉 😉 😉
čaj som začala piť bez cukru...čo som v šoku,lebo ja mám rada sladký 😉 😉 😉
chrumala som jabka s jahodami posypané mandlovými lupienkami..a na obed ma čaká zeleninovo-ovocný šalat s knižky som vybrala recept..nič moc..ale hádam prežijem 😀 😀 😀 😀
ja pokial sa naučím s tým nejako existovať potrvá... 😔 😔 😔 😔

misinn
4. mar 2010

ja caj bez cukru, ale kavu si dam s cukrom, kava mi chuti len tak.ale zas ja pijem kavu mozno dva krat do mesiaca..

misinn
4. mar 2010

adrina, neboj dostaneme sa do toho 🙂

mima
4. mar 2010

ja tiez kava s mliekom a 1lizycka cukru, ale caj mozem nesladeny, teraz som si pupila aj taky na chudnutie, daky bylinkovy... 😝

mima
4. mar 2010

boze pisem ako tatar, kupila a lyzicka 😀