90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
4. mar 2010

jaakajka... ja robím podľa seba, varím rodine a sebe odoberám, čo môžem, prípadne si uvarím, ale podľa receptov skoro nič 😔

kwikwi
4. mar 2010

Caute kocky.Ja drzim tuto dietku uz treti tyzden a mam 8 kg dolu.Takze parada.Zacinam to citit na obleceni,a uz sa zapnem aj do nohavic co som sa az doteraz nemohla.Dnes mam bielkoviny,tak si dam na obed jogurtovy napoj-vanilkovy.Je sice sladky ale ja uz mam masa plne zuby.Velmi mi v tejto diete chybaju jogurty a kefiri.Ale co uz.Inac si myslim ze sa to da uplne v poho zvladnut.Ked som v praci tak na jedlo ani nepomyslim,horsie je to ked som doma.Akurat mam to stastie ze nemusim varit cez tyzden,lebo priatel je v praci kde sa aj naobeduje a pre seba nevarim.Na zajtra mam skroby tak som si kupila fazulu v paradajkovej omacke a v sobotu si dam cinsku polievku.Milujem cinske cestoviny tak ze si ju zalejem len minimum vody a jem len tie cestoviny.Vtejto diete sa da vymyslat. 🙂

misinn
4. mar 2010

kwikwi to je perfektne, ked niekto napise ze ma 8kg dolu, povzbudila si ma 😀 🙂 😉

adrina
4. mar 2010

a ja scém písať,že míínus 😵 😵 😵 😵 😵

jaakajka
4. mar 2010

adamko ale trošku prispôsobuješ aj rodine tak ako môžeš ty? 🙂

misinn
4. mar 2010

ja mam uz minus 3kg za 7dni
🙂 🙂 🙂

adamko05
4. mar 2010

misinn... no super, že 3 kg za 7 dní, ja už som na 11, či koľkom, neviem... a dolu kilo, a to iba prázdne červá isto robia... dokelu 😠 😠

jaakajka... aj tak sa to dá povedat..... ked ja môžem pizzu, maju aj oni, akrát ja iba s kečupom, cesnakom... oni aj syr, šunka 😉

kwikwi
4. mar 2010

misinn ja ale chudnem z velmi velkej vahy.105KG.Tak ze mne to ide rychlo.Ty na fotke nevyzeras ze si nejaka velka.Ja som este len na zaciatku.Este ma caka dlha cesta.Ale aj tak som rada ze mi na vahe ukazuje uz len dvojciferne cislo 😀

misinn
4. mar 2010

adamko, ale ja som tucna mne to ide lahsie 😉 🙂

mima
4. mar 2010

no inak ako ze ja sa chleba urcite potom nevzdam, taky teply strasne lubim aj samotny 😝

a ja som nahovorila aj mojho mm, ale neviem dokedy to so mnou potiahne 😉

adamko05
4. mar 2010

misinn vyzerá uplne štihlučko... tuším nám jediná nechce prezradit váhu.. ale je to na nej 😉

mima
4. mar 2010

no ved som sa jej pytala, ze preco nie je v tabulke

nelinka79
4. mar 2010

no vam poviem ste mi dali zabrat kým som všeko docitala .....
prave sa mordujem s pomelom a ked kolegine videli misu ovocia skoro odpadli 😀

ja dufam ze ako odmenu za chudnutie budem mat ze sa zmestim do starých veci aby som nemusela kupovat nové a manzel bude tiez celý happy ked sa trosku zmensím 😀 😀

adrina
4. mar 2010

a ja sa nemôžem ani odvážiť..lebo ešte stále nemám tie baterky do váhy..ma picne

adamko05
4. mar 2010

mima... mi hovor o teplom chlebe... preto si teraz, ked môžem, vypekám mnamky chlebíky.... a dám si 😀 ... ale dnes sa mi nevydaril... neviem čo to, to už sa mi dááávno nestalo.. tuším blbé kvasnice... tak robím druhy, snád bude OK... ale teraz nemôžem... ale v bielkoviny si upečiem tmavší pre seba aj 😝

misinn
4. mar 2010

kwikwi ja mam 91kg tak ze tak tiez mam z coho davat dole...a mam vysku 174cm 😒 😒
a ta fotka je z obdobia tesne ked som otehotnela to som mala asi 82kg

adrina
4. mar 2010

ja budem musieť vymeniť šatník...sa teším.. 😀 😀 😀 😀

adamko05
4. mar 2010

misinn... absolutne nevyzeráš na tej fotke... fakt... 🙂

aké ste tu všetky vysoke 😒

baby, mi tu ten perník voniaaaaa... ufff 😝

nelinka79
4. mar 2010

mima spraviš tu tabulku do albumu tam to bude asi lepsie.

misinn
4. mar 2010

vies ked tie kg sa aj stratia pri mojej vyske...ani teraz by si mi mozno nepovedala ze tolko mam...

kwikwi
4. mar 2010

J ameriam 172 cm a teraz vazim 98.Tak ze mam co robit do svatby.Vydavam sa 9.10.Tak ze mam este cas.Ja sa tesim hlavne na leto,ked bude vela ovocia a zeleniny a mozno sa donutim aj cvicit.Kupila som si bymn.loptu,cedecko s cvicenim a cvicila som asi 3 krat.Vobec sa mi nechce.Rada plavam ale nechce sa mi chodit do aquaparku samej.A priatel so mnou nechce ist.Tak neviem ako to vyriesim.Ale jednoznacne musim zacat.Vy cvicite baby?

adamko05
4. mar 2010

no, baby, ja pôjdem obedovat, nakrmím krpca a potom sa vrhnem na moje... sa tu aj tešíííím 😝

tak sa zatiaľ majte krásne... večer sa ozvem, možno poobede, až bude zas buvat..... pááááá

PS: a ja necvičím... ale neviem,č i to bez toho pôjde.... 😠 😠 (včera v zrkadle večer pozerám, brucho jak v 5 mesiaci 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 )

misinn
4. mar 2010

kwikwi ja som cvicila kazdy den, ale doktor mi zakazal lebo mam cistu..buduci tyzden idem na kontrolu ak poviem ze je to ok, tak idem cvicit zas...uz mi to aj chyba.. ☹

misinn
4. mar 2010

musim uz koncit,..ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

nelinka79
4. mar 2010

adamko dik za knihu uz sa tlaci...

nelinka79
4. mar 2010

u mna by aj chut na cvicenie bola ale cas chýba a to momentalne neni vyhovorka ☹

adrina
4. mar 2010

ja sa už teším nech sa oteplí..idem bikovať 😉 😉 😉 😉

nelinka79
4. mar 2010

adrina presne aj ja sa tesim kedy bude teplejsie a dlhsie svetlo aby som este aj ja vytiahla kaju von. Idem si kupovat novy bicykel tak budeme brazdit okolie a budem mat kaju ako zavažie hehe

adrina
4. mar 2010

no ja tiež Damíka do sedačky a fičíme na cyklistickom chodníku 😀 😀 😀 😀

mima
4. mar 2010

baby ja som tu tabulku uz spravila v exc. ale sa mi to tam neda vlozit, ze len fotky v jpg. sa daju, tak neviem jak to tam dat, ak viete poradte