90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikanika28
21. máj 2010

budem hlasit priebezne 😀 😀 😀 ...

ivella
22. máj 2010

ahojte,dnes len narychlo,kym dojde mazel domov..potom uz nieto casu 🙂
po vcerajsom poste nemam ziadne chute,parada,uz mi pride ze dietujem aspon mesiac,takze vydrzim dnes v pohodicke 😅
drzkajte sa,hlavne tie co do seba ladujete vitaminy 😀 😀 😀

nikanika28
22. máj 2010

nazdarek 🙂 ....ivella, tak super 😵 ...ja dnes vitaminujem.....hlady ma prepadaju 😝 ...ale zatial sa drzim 😀 ...ranajky pomaranc a kiwi...a kooopec caju k tomu 😅

adamko05
22. máj 2010

ahojte
ja mám dnes na obed pečienku kuraciu, k tomu rožtek... ale šak, robila som pizzovníky... dva som zlupla 😠 😠 😠 😠 ... ale tak, šak šunka a syr tam iba 😀 😀
víkendy su pre mna tažké... ale tááák strašne by som chcela dat dolu tych 5 kg ešte... snád sa podarí... pomaly, ale isto 😉

nikanika28.. ako je na ovocníčkoch? 😉

nikanika28
22. máj 2010

adamko ...no tie vikendy su hrozne..u mna byvali hrozne, aj ked som nedietovala 😝 ...tam kolacik, tam keksik....a tak dookola... Tak ale 5kg..co ja by som za to dala 😅
Ovocnickovia zatial v pohode..."obed" budem mat asi az okolo druhej, aby som vecer neskapinala od hladu 😨 😅 🤐

claudee
22. máj 2010

ahojte, tak konečne po brutálnom týždni sa môžem aktívne zapojiť do debaty, nevládala som sem ani napísať, mala som nejaké vybavovačky, ale už som tuuu 😀

no takže ja mám dnes bielkoviny, zatial boli len raňajky, vstávala som o 11 😅 obed tak možno o 2, o 3, uvidím ako budem na tom 😀
inak som sa odvážila a po 15 dňoch diéty, 5 kg dole 😵 som veľmi šťastná, aj kvôli tomu, že som za túto dobu ani raz nejedla sladkosť 🙂 a to ja nedržím ani tie ovocné dni..
budúci týždeň si idem konečne kúpiť eliptical, s ním by to zhadzovanie mohlo byť ešte krajšie

lubikaf
22. máj 2010

ahojte 😉

claudee tak to je super 5 kg za 15 dni. super ti to ide 😉

no ja dnes skroby, mala som ryzu na obed, a kedze tu je sestra, ktora k tej ryzi jedla kuracie sote, dala som si trosku aj ja 😠
a na veceru pokusa s palacinkami, tak neviem neviem. toto bude tazky vikend, asi tej diete moc nedam. aj ked som sa vcera dusovala, ze odo dnes na 100%...no figu borovu 😠

nikanika28
22. máj 2010

no a ze kde ste kto? 😅

julca23
22. máj 2010

čaute baby.......dnes boli UH tak boli cestovinky so zeleninou,ale zahustila som ich kusok so smotanou,no kedď mne takto chutia 😀 😀 😀 😀 😀 a večer bol koláčik a nanuk....síce som večerala už o štvrtej,lebo som mala strašnú chuť na sladké - skúšky, a som myslela že ešte asi zobnem aspoň jeden,ale prišla kamoška,tak som jej vysvetľovala niečo ku štátniciam a išla pred chvíľou preč tak z toho nič chválabohu nebolo 😅
zajtra vitamínky,tak som zvedavá čo to bude....možno že len nejaké ovocíčko budem papť celý deň,lebo štátnice sa blížia a kostým treba ešte vylepšiť 🙂
pa

magimary
22. máj 2010

aj ja som dnes mala UH 🙂
boli cestovinky s kečupom a večer pagáčiky... 🙂
no, ale mala som čo robiť, aby som odolala mojim víkendovo sa stravujúcim "chlapom" 🙄 😝 😅 no, a zajtra nás čaká veľká rodinná opekačka a grilovačka, takže na vitamíny to nijako nevidím 🤐 😝 (keď nechcem byť pred všetkými "divná")...asi si teda vymením zajtrajší deň s pondelkom a teda si dám bielkoviny a v pondelok, keď idem do nemocky na zubársky zákrok (a aj tak mi nebude nič chutiť a asi ani nebudem nič môcť) si dám vitamíny 😝 😉

ivella
23. máj 2010

ahojte..claudee,supeeer,len tak dalej hlavne perfektna inspiracia pre ostatnych 😅 😅
ja som vcera pojedla dost masa,ale nic ine k tomu,tak to docela beriem ako uspesny den...grilovalo sa...
dnes mam akosi obed estelen pred sebou -behali sme po obchodoch...mam aj zemiaky aj ryzu,tak asi vyhra ryza.Vecer sme pozvani na bryndzove halusky,tak som zvedava co spravim 😢 a potom este hokej,sice bez nasich ale cesi hraju a budem nervozna,chlap bude vyzierat slane,tak snad odolam..
drzim vsetkym palceky,nastastie vikend konci a my zase mozme veselo dietkovat 😀 😀

bea44
23. máj 2010

ahojte,
claude 😵 😵 😵
no ja vcera do obeda len dzus a na obed rezen a opekane zemiaky a sladke. ☹. a vecer ani radsej nepisem 😢
ale co mam robit, ked je to tazke. ked poviem ze si nedam, tak svokra hned, ze prečo a ze sa odtahujem, alebo ze od nej mi nechuti.... 😖 / ma uz 80, je tam cele tyzdne sama a tak mi neda odmietnut/ 😖
kua, ze ja musim stale brat na niekoho ohlad 😠 😠
ale dnes zatial v pohode . do obeda len voda a za hrst suseneho ovocia ,
obed- tuniak s paradajkou a kusok chleba.
vecera bude - detto/ ale bez chleba/
nika - ako ??? 😕 😕 😕 drz sa
vikendy pri diete - eeee eeee 😖

nikanika28
23. máj 2010

Ahojte 😉 ... Bea, dakujem 😵 ..zatial sa drzim
No vcerajsie vitaminiky dopadli u mna nad ocakavanie...ziadny prehresok, ani kuuusocek 😕 ...cely den som popijala caj a to som ho teda vypila dooost. Ale ked som bola navecer v obchode...jooj..to boli chute, utekala som rychlo prec odtial radsej 😀 . A dokonca ma ani hlava nebolela 😕
Dnes som mala jablcko na ranajky a obed..ten bol famoooozny 😵 😵 ..kuracie prsia s baklazanom, sampionmi - vsetko na grilovacej panvici ....a salatikom z rajcin, papriky a cibulky zelenej ...chlieb som k tomu nepotrebovala ...mnamkaaa 😵

yanni
23. máj 2010

Ahojte zname aj este nezmame modelky 😉 ,

no ja nejak nic nestiham. Vcera som bola po robote taka rozbehana, mala som skroby ale do 5 vecer som bola len na vode a potom len za hrst orieskov a neskor sa mi uz nechcelo vyvarat. Takze som to mala skoro ako vodovy den 🙂

Inak Claudi normalne ti zavidim. Ako to robis???? Super vysledok za 5 dni. No ja dnes 23.den a stale sa drzim len ta tych 3 kg. Uz mam normalne depku z toho 😠

Dnes UH, urobila som si cestoviny, take ako fliecky len väcsie a trosku v strede skrutene s cinskou zeleninovou zmesou, pokydala po nich nejaku cinsku koreniacu zmes a este poprazila na panvici. A uz som zdruzgala a ten moj citronovy kolacik co mam zmrazeny. Este na jeden UH den budem mat a potom musim nieco nove napiect. Coko a zmrzlinu velmi nechcem jest, radsej nejaky vlastnorucne upeceny kolac.

Zajtra vitaminy ale neviem neviem. Asi budem ten vitaminovy obchadzat ako Claudii. Mne tolko toho suroveho ovocia a zeleniny (hlavne surovej) nerobi nejako dobre. Bud mam sr....ku alebo zapchu. Potom sa davam 3 dni dokopy a zase pridu vitaminy. No a teraz ta depka k tomu, ze sa vyha nehybe 🙄

yanni
23. máj 2010

Claudi vysledok za 15 dni som myslela. Nejak mi uz vynechava 😀 😀 😀 😀

magimary
23. máj 2010

ahojte 🙂 !
ja dnes asi najväčšie prehrešky za celých cca 45 dní... 😝 🤐 😠
na opekačko-grilovačke som si dala aj koláč (a nie jeden, ale tri 😨 🤐 😔 ),
ale inak som sa držala, čiže na %-tá- to bolo dodržané asi na 60% 😒

ale zajtra sa to iste vyrovná... 😔
idem do tej nemocky na zákrok (zubov) a jesť mi určite nič nebude chutiť, resp,. ani nebudem môcť 🙄 ☹ ,
bojím sa toho a ani neviem, či a koľko tam budem...
ach...

takže sa vidíme ani neviem kedy 😕 😉

magimary
23. máj 2010

jó, ale všetci naši známi (i neznámi) mi hovorili, ako úžasne vyzerám (hoci ja si to ešte nemyslím 😕 ) a že veľmi vidno to schudnutie a že najmä v tvári (!!!! 😨 😵 😵 😵 - z toho som happy ako blcha, lebo to si ja vôbec neymslím) a v bruchu.... 😅 takže aj mi jesť pochutilo, keď si to tak všetci všimli 😅

claudee
23. máj 2010

jasne, yanni, pochopila som to tak či tak 😀 neviem proste, často som vynechala večeru, možno je to aj tým ten úbytok 😕
ale to je jedno, hlavné, že nejaký tam je, lenže ešte chcem 5 kg, aby som bola spokojná a 10 kg, aby som bola šťastná 😀
takže makáme, makáme...ja prehrešky dnes také, že som mala k zemiakom kurací cecok, boli sme na návšteve, a vôôôôôbec sa mi nechcelo vysvetlovať, že ja nemôžem a bla, bla... tak či tak sa to na váhe neprejaví 🙂 odskúšané 🙂

nikanika28
24. máj 2010

Cafte 😉
Claudee...a to si nebola vecer hladna??? 😕 No ja momentalne cakam na veceru ako na spasenie 😅 ..vecer som uz riadne hladna 😝 ..mozno to casom prejde .. 🤐
Dnes mam na ranajky pomaranc a kiwi...a obed zelninove rizoto so sampionmi...mnam, uz sa tesim 🤐 😀 😀 😀 😀

lubikaf
24. máj 2010

ahojte baby, tak ja o mojom vikende radsej ani nejdem pisat 😠

no dnes ovocie, mam nakupene banany a mrkvu. tak to budem jest asi na striedacku. zatial mam v sebe kavu a trochu vyzivy detskej, a za chvilu pojdem ten banan nakrajat.

boooze robia nam tu svetla na chodbe a stale vrtaju a maly sa toho hrozne boji, stale place chudak maly. asi ho zoberem von.

adamko05
24. máj 2010

ahojte
... víkend trochen hriešny, teda sobota, nedela OK....
dnes uhlohydráty... na obed rajčinová s cestovinou, večera perník 😝 ... a uvažujem, že zajtra vynechám vitamín, lebo nemám doma žiadne zásoby a zbytočne budem potom rypat do iného... mám ešte pečienku z piatka urobénu, si asi dam tu zajtra 😅

ejbyk
24. máj 2010

ahojte kocky...pred nejakym casom cca dva mesiace som tu s vami chudla a aj celkom uspesne. bolo to super. konecne dietka co zaberala...ale samozrejme moja pevna vola mala trvanie necele dva mesiace...ako som krasne schudla 4 kg...ale sice z nizkej vahy, som opat tam kde som zacinala. urgentne 😉 by som sa potrebovala opat dostat do kola...nie len preto ze ide leto a mne brucho prerasta cez rifle, ale idem na svadbu uz mam aj saty, tak nech to dobre vyzera 😀
pozeram ze ste tu nove tvare...lne lubikaf si pamatam zo starých cias 😉
zacala som dnes ovocnými ranajkami, tak drzte pastne nech vydržím aj dalej..

pekný dník

adamko05
24. máj 2010

ejbyk.. ja si ta pamata 😉

yanni
24. máj 2010

Ahojte kocky,

no u nas zase sviatok 🙂 , tak som to trochu potiahla s tym spanim. Dnes ovocak, boze uz mam z toho nervy. Ale mam jablk, hrusiek bananov a hlavne moje oblubene kiwi a tiez detsku vyzivu a oriesky, tak to hadam nejak prezijem. najhorsie je na tom, ze dnes sme doma, v robote sa chudne lepsie 🙂 No ale je krasne pocasie a konecne aj super teplo, tak hadam poobede niekde vybehneme. Teraz som nakopla pracku a chcem si este na zajtra navarit a potom bud lenosit alebo niekde na bicykloch. no uvidime.

Inak Claudi, ja tiez väcsinou neveceriam. U ma je to trochu komplikovanejsie. Ak som varila nieco, co moze mojej kolegyni-bosorke v kancli smrdiet, tak to zjem na veceru a obed len salat alebo ovodie alebo hektolitre tekutin alebo tak. Ale inak si dam normalne obed a na veceru uz to iste nejem. Ja to fakt nemozem, obed aj vecera to iste. Tak bud je len salat alebo len tak surova mrkva alebo ovocie. A ja ked vecer nieco jem tak najneskor okolo siestej, to potom musim ist na sport a ked sa vratim tak je uz vecsinou po 20tej, takze to sa uz neje. No uvisime ako dalej ved este mam v sobotu vodu a potom este 2 mesiace. A zaujimave ze vaha co sa kg tyka mi vcera neukazal ubytok ale co sa tuku tyka tak to ide stale dole. no ja tomu fakt nerozumiem.

Ozaj otazocku by som este mala. Zajtra mam bielkoviny ale cecok uz nechcem, nejak mi nejde chut nan a ani jogurtuky, tie som jedla posledne 3 razy. Rozmyslala som ze Chilli con carne, ved to je tiez ciste mäso(mlete) a Kidney fazula a nejake korenie a zelenina, takze to by sa mohlo, vsak? Mne strasne ide na to chut. Alebo omacku Bolognese, ale len tak cistu bez cestovin, to neviem ako by to vyzeralo, len tak jest 😠 Ale to chilli by som aj teraz zozrala.

ejbyk
24. máj 2010

adamko...jeeej aj teba pamatam 😉

adamko05
24. máj 2010

ejbyk... na akom čísle dnes "štartuješ"? 😉

yanni.. s tym jedlom neporadím, šak ani neviem, čo to jeee 😀 😀

som šlapla 5 km do pedálov, kym maly spí...

yanni
24. máj 2010

Adamko no tu je to strasne rozzsirene hlavne na party, nakuchti sa velky hrniec a moze sa to schlabom alebo tak alebo aj same.

No je to mlete mäso s cervenou fazulou a chilli a aj zeleninu mozes uchuchtit a to vsetko popusta stavu a je to ako gulas ale bez zemiakov a dost stiplave. A faaaaaaaaaaajne. Niekto to este zagusti aj parad.omackou. Dobrotka je to riadna. 😉

adamko05
24. máj 2010

yanni - ked je to dobrôtka, tak si daj 😉 😀

yanni
24. máj 2010

Adamko no uz som sa rozhodla, budem varit. Ved to sa moze hadam na bielkoviny. Nech mi trochu bacili vystipe zajtra 😀

bea44
24. máj 2010

ahojte - kukam , ze ta sobota nam teda dala zabrat 😀 asi vsetkym 😝

yani - to mlete meso vy nemal byt problem, ale ta fazula mi k tomu nepasuje ved patri do škroby 😕
daj si len zeleninu k tomu 😉 to mozes
ejbyk - ja som v januari 1 x koncila - pamatam si , a ty si zacinala 😉

som sa pevne rozhodla . ze do druhej vody /4.6./ , to musi byt bez prehreskov ! aspon na 99 % 😠 . lebo mam pocit ze vela toho z kg v tej 2/3 nezislo dole 😒 nevazila som sa 😔 citim akurat na obleceni , ze sa to hybe. 😀 zatial aj tak dobre 😝

dnes mam škroby- urobila som si sojove masko a nelupanu ryzu k tomu .a zeleninka . uz zacinam byt hladna.
este ma napadlo, kočky ked vynechavate veceru , nie ste hladne do obeda ? 😕 ja by som to potom asi nevydrzala 😖
a asi je to aj porušovanie diety 😠 😠 hoci z tej druhej strany 😀 😀 😀 . neviem ci je to dobre 😒
ale to je len moj nazor 😨