90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kajka39
12. nov 2010

@kubkovka za 3,5r. som pribrala 3kg. Teraz mam 55-55,5kg podla toho co zjem, kym som dodrziavala aj ovocny den, tak som nepriberala skoro vobec. Myslim uz po tych 90dnoch, ked oficialne dieta skoncila.
Dievcata, trocha ma motivujete, tak sa asi nastartujem znova 😀 😀

adamko05
12. nov 2010

@kajka39 juuuuj, prečo ste všetky take šivkone... že 18 kg za 3 mesiace, ja chcem za 3 mes. "len" cca 8, zatiaľ za necely mesiac len dve a pol - tri... no... začnem aj ja na 110 %?? mala by som 😠 😒

jjeeežiši... šak to tien chodí, že 55 kg, a vyška???

kajka39
12. nov 2010

@adamko05 ja som malicka len 159-160cm, takze u mna kazde kilo vyzera ako u vysokej baby tri.

Moje snazenie zacalo vyhlasenim ked som prekrocila 70kg, ze schudnem 15kg. ... Ten vybuch smiechu vsetkych co to poculi bol strasnýýýý 😀 😀 😀 A tak to zacalo, ked ma videli o 3mesiace skoro na zadok spadli. To znamena, ze ma poriadne nastvali?? a ked som videla prve vysledky, tak som bola na seba velmi prisna. Musim povedat, ze som jedla na zaciatku dost velke porcie, ale nikdy neporusila zasady daneho dna. Casom sa aj porcie upravili.....

adamko05
12. nov 2010

@kajka39 to slovo, teda slovne spojenie "NIKDY NEPORUSILA"... juuuj...
musím sa zatat a ešte min. 5 kg mi treba
aj si cvičila... ja bicyklujem.... snažím sa denne, ale občas sa nezadarí, ako včera 😠 😠 😠

adamko05
12. nov 2010

@kajka39 ja meriam 168

kubkovka
12. nov 2010

@ivana82 no vacsina z nas v ovocny den je aj zeleninu, kyslu kapustu a podobne.....lebo cely den na ovoci, to nie je nic pre mna......

kubkovka
12. nov 2010

@kajka39 super vaha, to som mala naposledy asi v dvanstich rokoch 😀

kubkovka
12. nov 2010

@adamko05 ozaj, ty si mala narodeniny okruhle? tak vsetko dobre, nech sa ti podari schudnut este tych 5 kilov, a to sa podari urcite

adamko05
12. nov 2010

@kubkovka dakujem za želanie aj za to, že mi veríš viac, ako si verim ja od včera 😖 😖

ivana82
12. nov 2010

@kubkovka - dakujem za odpoved, ja drzim treti den, mam uhl, dala som si cestoviny s paradajkami, mrkvickou a korenim a omackou, nezjedla som ani stvrtinu porcie a to som mala 120 g cestovin, jednak to bola dost velka porcia na mna a jednak mi tato kombinacia nejak nechutila, nieco mi tam chybalo, len este neviem co, ked na to pridem, vyskusam to este raz 😀 😀 😀

adamko05
12. nov 2010

@ivana82 cestoviny aj na sladko si občas daj... ja to striedam... alebo kapustne fiačiky, ak maš rada ...t ie ja milujem.. uvažujem, že zajtra si dam, ak bude u nas kapusta... mnááám

idem chvíľku ku knihe, kym mi maly spí

ivana82
12. nov 2010

@adamko05 vidis to mi nenapadlo...a s cim este ked nie s kapustou a myslis to na sladko?

adamko05
12. nov 2010

@ivana82 orechy, mak...

kaktusiik
12. nov 2010

@kubkovka ANo chcem email je kkikkis@azet.sk aaaaaaaaaaaaaaaaa sa tesim Dakujeem 🙂

kubkovka
12. nov 2010

@kaktusiik tak mail poslany, ked nieco nebudes vediet, kludne sa nas pytaj
@adamko05 no jasne, ze verim, vsetko ide, ked sa chce a my chceme.....
no zajtra UH, vobec neviem, co si uvarit.....uvidim, ale asi cestovinovu ryzu s niecim.......a vecer budem mat fantasticky kolac,uz je v chladnicke, lebo musi den postat.....
no v nedelu vitaminy, uvidim, co si urobim......

zibi
12. nov 2010

baby dari sa vam chudnut?ja mam pocit ze nechudnem 😖 kolko schudnete za tyzden? 😒

adamko05
13. nov 2010

ja si dusím kapustičku 😀 😀 😀 😀 ... kapustne fliačky budu a ešte aj račinovu polievku mam, tak komplet obed, či nie?? 😕 😕
a včera?? hm... v pohode, len večer MM, že dajme si bombonieru, tak som mala 3 bombony 😠 , ale jak mi chutili 😅

adamko05
13. nov 2010

a inak, ahojte... nevychovana som 😀

adamko05
13. nov 2010

@zibi no, ja som mala teraz taky oslavovaci tyžden, tak mi vaha stojí, ale islo to vlastne kilo za tyžden... ale šak ja mam dole len cca 3-3,5 😒 , ešte treba aspon 6
ja v nedeľu tie vytamíny vynechám, v pondelok škroby, UHL, vitamíny a pak dam asi vodu... inak mala byt v pondelok... ale to ideme s kamoškami do mesta, to by mi neprešlo, ked chcem, aby oni si dačo dali a ja nič... dam si zemiaky 😉

claudica
13. nov 2010

Ahojte, dnes vitamíny - tak mám nachystanú zeleninku z polievky, doobeda mandarinka, na večeru banán. Hádam prežijem... Pekný deň....
@zibi - zhruba kilo za týždeň... hore-dole 😉 Robím od 4.10. a zišlo teraz už 6 kilečiek, dnes som sa vážila.
Mám 64 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

adamko05
13. nov 2010

@claudica 😵 😵 😵 super, teším sa, až mne vaha ukaže 64 😒

claudica
13. nov 2010

@adamko05 No teším sa aj ja, mám 41. deň, skoro polovica, takže som vcelku spokojná... Dobre že som sa dnes postavila na váhu, teraz už ozaj dnešný vit-deň nepokazím, dobrá motivácia... 😵

vivien2505
13. nov 2010

@kajka39 si príkladom pre tieto baby 😵 VĎAKA

zibi
13. nov 2010

no ja som schudla cca 5,5 kg ale ja drzim uz 59den
ale idem cvicit lebo tak je to pre mna lepsie:D

kubkovka
13. nov 2010

@claudica no super, gratulujem, pekne cislo, take ja isto nebudem mat

kubkovka
13. nov 2010

@zibi no ja som prvych 30 dni schudla iba 3,5 kg, potom som to chcela vzdat, ale nejako som sa nastartovala a od 4.11. som schudla dalsie 2 kila....

kubkovka
13. nov 2010

tak zajtra vitaminy, spravim si zeleninovu polievku, mrkva, kalerab, ruzickovy kel......uz teraz sa tesim.....

kubkovka
13. nov 2010

Tak dievčatá, takto vyzerali tie placky včera a boli úžasné aj bez vajec a múky..........

kubkovka
13. nov 2010

A z tohoto koláča som dnes mala na večeru, výborný medovo-orechový koláč

adamko05
13. nov 2010

@kubkovka robievam, je vyyybornyyy... a je ho strááášne veľa 😝

ja dnes akože v pohode, akurat som mala viac kolačiky... aj ku kave dve male roladky kokosove o štvrtej a ešte aj na večeru babovku.. no čo už so mnou... 😒