90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
18. mar 2011

@adamko05 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana no pekny jedalnicek vymysleny,urcite to vydrzis mnam a vsetko spaps ako mas.-))moj muz ma vcera skusal sibnuty,sadol si vedla mna s pukancami,a stale sa pytal ci si nedam.-)ale vydrzala som a odolala🙂

suezana
18. mar 2011

@tinkaa23 aj ja som včera mala tofu, aj syr, aj trošku vajca na tvrdo, čo malá nechala....poobedné sladkosti vám nebudem spomínať 🙄 a večer som to dorazila chlebíkmi s paštétou a cibuľou....začalo ma veľmi bolieť hrdlo 😅 😉

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana no ved cibula je dobra,zdrava.-))ja sa snazim po siestej vobec nejest,ale mam pocit ze sa mi kruti hlava...tak musim do niecoho dzobnut☹(a stale chodim cikat,hlavne dobeda..este rozmyslam nad nejakym sportom,len ja to mam casovo dost narocne,tak chcem kupit stacionarny bycikel,ale lacno..novy nie to je drahe..fit llopta ma nebavi

suezana
18. mar 2011

@tinkaa23 no to, ja keď som začala držať diétu a mala som zrovna ovocko - bola som u svokry a keď som to spomenula (lebo svokor veľmi chce a ešte viac potrebuje schudnúť), že aj ja držím diétu, tak moja svokra odišla do špajze a z mrazáku vytiahla plnú tácku zákuskov 😕 😕 😕 😕 hovorím, to ma idete skúšať? 😕 😅 ale musela som už vydržať - chápete? 😅 😀 😀 😀

suezana
18. mar 2011

@tinkaa23 ja mám stacionárny - nový stál vtedy 1700sk a ja práveže jem aj po siedmej, keď mi to tak výjde, lebo potom ma prepadne o 21-23 hod. žravosť... ☹ to je ešte horšie pre mňa....a hlavne doobeda potom neviem vydržať 😒

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana no tak to bol riadne zakerne.-))dobre ze si vydrzala🙂)no mna to caka od aprila,same rodinne oslavy,no to bude,uz sa tesim na to odopieranie a na tie hlasky....ja by som dnes ale si dala nejaku maskrtu ach jaja strasne cosi....no ale o tyzden sa chcem vazit a chcem vidiet vysledky.-)

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana tak to ano...dobeda ja som strasne hladna ako vlk,coby aj 10 vlkov,ale pomaly si zvykam,hodim kavu a citim sa byt plna...tak ty cvicis na bycikli?ja som pozerala nove tak za dvesto eur ale to drahy povedal ze drahe,tak som na inzerat videla za 60,musiim cakat na vyplatu a hned volam.-ň

adamko05
18. mar 2011

@suezana ja tiež niekedy jem aj okolo 19tej, ked nestíham, ked niekde sme... v pohode.. snažím sa okolo po siedmej, ale ked je po siedmej, najem sa... nestresuje
ja tiež stacionar, ale malo, tak 3krát do tyždna... ked som ešte nechodila do práce, aj každy den na chvíľku som sa prinutila, teraz som hnilááááááááááá 😝
a jaka "prava" svokra sa ukazala ta tvoja 😀 😀 😀
ja som moc teraz do "eteru" nepustila, že držím dietu, ale ked sa to dozvie okolie, hlavne pred tými neprajníkmi sa snažím vydržať 😀 😀 😀

suezana
18. mar 2011

@tinkaa23 ja som bola v prvý mesiac diéty na 50tke, 40tke a plese - a urobila som si na obed bielkoviny - vývar(rezance som nenabrala) mäsko so zeleninou a len som povedala, že delím 😉 nechcela som trapošiť, že mám ovocný deň 😉 a neskôr som si dala aj tortu a potom už večeru nie a kilá išli aj tak dole 😵 😵 😵 lebo za normálnych okolností by som na tej oslave zobkala, koštovala a tak...až by mi gate praskali 😉 Inak ja som sa naozaj na začiatku januára ledva zohla 🤐 rifle išli prasknúť, krv sa nahrnula do tváre, až mi zle ostalo - to som išla do kostola....bola som normálne zhrozená...a toto ma naštartovalo držať diétu....tie rifle sú mi krásne voľné 🙂 je to super pocit - už som si kúpila aj jedny nové 😉 lebo v tých voľných uvoľňujem brucho 😝

adamko05
18. mar 2011

@tinkaa23 len veľa pi, pi a pi.. to hlad zaženieš... alebo daj banan, ten je najsytejší asi - teda pre mna... alebo dake mandle doobeda mna baví v práci zobkat, oriešky, sušene slivky (jasne, nie 200 g 😀 , tak 100 😅 , ale nie, srandujem, ale občas zjem viac, občas menej)

adamko05
18. mar 2011

tie buchty fakt nebezpečne vonaju, idem ja lahnuť k tým mojim dvom spachtošom...
zatím sa majte, ešte sa dnes ozvem... kedže je tak "krásne" a von sa neda 😠 😠 😠

suezana
18. mar 2011

Áno, snažím sa, ja som mala doma aj orbitrek požičaný a nič 😕 človek si myslí,že keď to bude mať doma, tak bude cvičiť, ale je to ťažké sa odhodlať...darmo si poviem, že pri paneláku každý večer 😝 je to svätá pravda, že je to vešiak na šaty 😀 naozaj tam taká košeľa alebo vetrovka najrýchlejšie vyschne 😀 U nás veľakrát malá viac na tom šlape ako ja...ale zo začiatku som sa veľmi snažila - mne za prvý mesiac išlo z každého stehna dole 5 cm 😕 tak to pripisujem práve tomu biku...ale chodila som aj plávať, aj rýchla chôdza 😉 Teraz mám na brušáky taký stroj s modrými valcami a tiež ma to neberie veľmi 😝 darmo si poviem....nič. aj trampolínu mám doma 😀 a to mám malý dvojizbák 😅

zuzana1710
18. mar 2011

ahojte ja mam dnes tie vitaminy,ale vodove..zatial som nezhresila,ale uz som mala na linke kivi,ze aspon jedno,ale mama ma odhovorila,ze vydrz to..tak som ho schovala naspat do komory..vypila som uz asi 3,5litra vody..len cikat chodim..a to som bola este vybrat v bankomate peniaze a ledva ledva som vydrzala co mi trebalo cikat 😉 😉 😉 😉 este 7hodin predo mnou..haaaaaaadam to dobojujem...na buduci tyzden v nedelu mam prvy vodny oficialny 😉 😉 takze mesiac diety bude za mnou..leti to.. 🙂

zuzana1710
18. mar 2011

ale preglgujem,lebo varim maskovo zelenivove rizoto a mame som robila taky majonezovy salat do prace...no umieram tu...vydrzat vydrzat vydrzaaaaaaat a budeme kraaaaaaasne prekrasne 😀 😀 😀

adamko05
18. mar 2011

ja tu ešte dojedam tu kapustu, sa už aj zapiekla.... 😝

@zuzana1710 to je super, ked mama podporuje tak veľmi, že palec hore pre maminku
a teda, ked chceš, vydrž, ale jedno kiwi bude v pohode si myslím, aj dve 😉

zuzana1710
18. mar 2011

@adamko05 no najskor ma mama nedrzala vobec..sa mi stale posmievali a negativne ma naladovali..ale dnes som prekvapena..nechcem ani jedno kivi,lebo som si povedala,ze to musi byt cisto len voda.. 😀 😀

mimika4408
18. mar 2011

@perla200 budem na teba mysliet od pondelka 😒 a mala s kym bude?

mimika4408
18. mar 2011

ja sa dnes dievcata drzim 😉 , od rana som len pila (dzus, voda, zeleny caj) a teraz som bola na nakupe a kupila som si vyzivu tak sa nou nadzgavam 😒 , ked to pojde takto tak po dllllhom case dodrzane vitaminy 🙂

adamko05
18. mar 2011

mnam... buchta jedna aj kusok torty, nevedela som sa rozhodnut 😀

adamko05
18. mar 2011

@mimika4408 šikulka šikovna, aj ja zajtra snad budem za "šikovncu" 😉

mimika4408
18. mar 2011

@adamko05 drzim palce 😉 , ja sa zajtra tesim na maskooooo 🙂 🙂 🙂

perla200
18. mar 2011

@mimika4408 dakujem....mala bude s mojou maminou a s MM....

no ja dnes divný den ani neviem aký??? oficiálne bielkoviny - neoficiálne no bielkoviny🙂
teda koleno na obed a na večeru zeleninový salat .....

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana no tak super ako si to zvladla na tych oslavach,aj ja to tak spravim.-)no aj ja sa tesim,ked kupim nieco nove na seba🙂ja ti verim ako si sa citila,ja som mala problemy sa tiez zohnut kvoli bruchu hrozne,a nosit tie iste veci-strasne.-)mna nastartovalo pozvanie na svadbu kamaratke..nech som hezka,ale aj ja sa chcem lepsie citit lebo toto je dost...

tinkaa23
18. mar 2011

@adamko05 hm...to je dobry napad,vyskusam🙂)vidis banan mnaam,dakujem🙂)a ty aj cvicis?

zuzana1710
18. mar 2011

Ahojte..tak ja sa nemam cim chvalit..myslela som,ze odolam,ale porusila som cele vodovitaminy..dala som si za malicku misku rizota... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ cele zleeeeeeeeeeeeeeeeee..zabila som to..to som si radsej mala dat ozaj to kivi...no nic..skusime to nabuduce... 🙄 🙄 🙄

adamko05
19. mar 2011

pekne rano
@tinkaa23 ani moc nie... lebo za cvičenie neratam, že 3krát do tyždna 20 min. prevetram stacionar... ale skusim sa polepšiť a každy den... len ked ja večer robim po 20tej, ked malí zaspia, ešte milion vecí, varím často, pečiem, žehlím a potom už na bicykel o 22, to už sa mi ozaj nechce 😝 😝 ... ale skusim sa prekonat
ja dnes teda vitamíny... vypila som citronovu vodu, pohar čaju už a mam kafčo... skusim dnes nemiešať a mat iba ovocie... dzusik mam pripraveny, snad prežijem

@zuzana1710 no, to nevadí, skusiš nabuduce ... ved ked si si dobre navarila, tak neni o čom, treba ochutnať občas 😉 , ja dnes budem tlačit do malych a MM buchty, nech čím skôr zmiznú z môjho dohladu 😀 😀

ideme upratovat my troška

tinkaa23
19. mar 2011

@adamko05 no ja ti verim,ja mam to iste,a maly navyse uz tyzden zle v noci spi,asi zuby.-(((ja si chystam kupit bycikel ale neviem ci z neho nebude dalsi vesiak🙂)tak sa drz🙂)

suezana
19. mar 2011

Ahojte 😝 ja som chorááááá, ale držím dnes splnový zeleninkový deň 😉 zatiaľ v pohode - neviem, či je to tým splnom, alebo chorobou 😒 ale skôr tým splnom ako sa poznám 😅

@tinkaa23 len kúp, budeme šlapať spolu 😎 aspoň budem mať motiváciu 😉

@adamko05 ja keby išla na bike o 22 hodine, tak nemôže ešte minimálne 2 hodky zaspať - mám vyskúšané 🙄 a inak najefektívnejšie cvičenie, že je ráno, či do obeda 😉
@zuzana1710 pozdravujeme mamku 😵 náš človek 😉 moja mamča nadšená najprv, potom pred mojou segrou, že no, koľké držali tú diétu a nakoniec to išlo aj tak naspäť.... 😠 veď ja jej ukážem 😝 😀

helenka40
19. mar 2011

ahojte
chcem vas pozdravit a motivacne povedat ze moja dobra kamoska ktorej som tuto 90 dnovu dietu pred dvoma mesiacmi dala sice ako darcek k jej sviatku ma dole krasnych 13kg 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
sla z dost velkej vahy tak sa velmi tesime spolu lebo uz niekedy to chcela aj vzdat ale ma vybornu motivaciu lebo si hlada svojho zivotneho partnera takze zamilovanym sa chudne lahsie 😉
pekny vikend a drzim vsetkym palceky