90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
23. mar 2011

@mimika4408 počkaj, teraz ti zistia, že máš poruchu štítnej žľazy a dajú tie lieky a ty schudneš na nepoznanie 😵 😵 😵 alebo priberieš 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@suezana no vitaj,prave som tu chcela reklamovat ze nas tu nejak zanedbavas 😉

tinkaa23
23. mar 2011

@suezana dakujeem moja.-ňsom nadsena,aj drahy mi povedal sam od seba,ze som schudla v tvari🙂)tak takto si si pobuvala,aj to treba.-)))ja dnes bez ranajok,a nic ani som necitila hlad-nestihala som,ha.-)

mimika4408
23. mar 2011

@suezana no este to by mi chybalo 😲 ona chcelen vylucit poruchu stitnej zlazy ako dosledok toho zvyseneho cholesterolu...aj tabletkami sa mi hned hrozila ale ze este pocka pol roka a potom uvidi....

mimika4408
23. mar 2011

@tinkaa23 ja mam rada aj langose s cesnakom 😉

suezana
23. mar 2011

@tinkaa23 aj mne najviac vidno na tvári, že som schudla a na stehnách - 5cm z každého aj z pása aj bokov -7cm 😵 Najviac sa z toho vytešuje mm 😵 😵 😵 😵 stále ma obchytkáva a rebrá mi ráta 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@suezana to sa mu teraz capka, coooo??? 😀 😀 , moj mi naopak vyplakava, ze nebude ma mat za co chytit 😉

suezana
23. mar 2011

@mimika4408 no ja si už kúpila novú podprdu - s menším obvodom 😵 a väčšími vypchávkami 😖 😝

mimika4408
23. mar 2011

@suezana mne este stacia moje padaky 😉 akurat len ramienka som trosku musela pritiahnut a vzadu zapinam uz na stredny hacik nie najsirsi 🙂 ale kosiky zostali....

suezana
23. mar 2011

@mimika4408 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@suezana a coze ta tak pobavilo???? 😉

shakes
23. mar 2011

ahojte dievčatá čítala som si pár stránok dozadu a musím sa priznať že aj ja som celé dni s malým skoro sama. Manžel je väčšinou v robote alebo na služobke, so svokrovcami sa nebavím takže chodia len ked je muž doma pozrieť malého a moja mama stále pracuje až do 17:00 a bývame od seba dosť daleko takže to ostáva na mne. Už by som aj ja chcela si raz oddýchnuť a byť doma keby mi mi mal kto zobrať malého von ale čo už nemenila by som za nič na svete. Práve sa mi pečú stehienka a mám už aj šalát hotový tak sa konečne najem poriadne.

mimika4408
23. mar 2011

@shakes tiez to nemas ktovieco 😒 ...ale aspon ten mmpride z roboty a mas aj dospelu spolocnost.....a ked mamka robi tak fajn,ma povinnosti alemoja je doma na dochodku a len serialy pozera 😠

ozujskova
23. mar 2011

ahojte,maly vyfasoval kvapky do usi,lebo ma zapal...ja sa drzim statocne na stave z paradajok a hrozne...no uz aby bolo rano... 😠
@tinkaa23 blahozelllllaaaaam 😀
@suezana len oddychuj,aby si skoro vyzdravela 😝
@mimika4408 tak si presla STK tak mozes sa zdravo stravovat a budes fit a cholesterol fuč 😀

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova teda neviem moja co uz je zdravsie ako teraz sa stravujem ☹ , ani alkohol, cigarety, sex....a cholesterol furt vysoky

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 to bude tym sexom 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova vidis, zase za vsetko moze chlap 😀 😀 co si sama neurobis tak nemas 😉 😅 😅

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 to ja vzdy hovorim...najlepsie si vsetko urobim sama 😀 esteze na nas s tymi elektrospotrebicmi myslia 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova hahahahaha myslela si vysavac, zehlicka, umyvacka riadu a tak 😉 😉 😉 😉 😝

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 no...no...no...no jasne...aj to...aj to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova a maly aj place, boli ho to usko???? a co tvoja bordelarka uz je doma zo skoly? ten moj od obeda potom vykrikujem , ze spat, spat.....ja som pri nom aj lezala, aj sa vyspala a on niiiiiic 😠 😠 😠 uz ma ide rozdrapit od jedu

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 bordelarka uz doma...zasita v izbe,lebo som ju vykricala,lebo nezjedla zasa desiatu... 😖 a maly ten celu noc nespal dobre.. 😒 je umrncany a chyta si uska... ☹ tiez ani on nespal poobede...dnes ma meniny a tak dostal vlacik,tak s nim sedi v postielke a hra sa...tak trosku vegeeet 😀 a mi sa zachviilu chystame ucit a ja idem pofotit veci na bazar...vcera som triedila skrine a mame toho plny mech 😀 a ozaj dnes mi schvalili Smokovec s Adrianom,lebo je vzdy chory...ale LIli mi neschvalili..tak idem len s nim 😖 asi tam umrem od nudy... 😖

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova TAK VSETKO NAJLEPSIE!!! 🙂 nevadi, ze ides len s malym aspon si troska oddychnes 😉 kedy idete?

adamko05
23. mar 2011

ahojte

kto okrem mna dnes "trpí" na vitamínoch???

ale držím sa, doobeda len oriešky, doba potom kapusta dusena a teraz kava... snad prežijem do zajtra 😀
a mam zajtra aj v piatok volnooooo, taaaak sa teším 😵 😵

adamko05
23. mar 2011

@tinkaa23 parada s tými 3 kg, to som ja asi ešte nedala za takmer mesiac 😠 😒
a na UHL... kapustne fiačiky, rajčinova polievka s písmenkami, špagety s orechami, makom.... alebo tarhonu so šťavou (mrkvu nastruhat, opiect na oleji s cesnakom, podliat bujonom zeleninovym a to šup na tarhonu)... alebo neviem, z list. cesta pizza.. alebo aj klasika pizza len kečup, cesnak 😉

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 zajtra mam volat o datum 😀 a veeelmi pekne dakujeme 😀
@adamko05 ja som s tebou dnes... 😀

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova na ako dlho pojdete 2-3 tyzdne??? juuuj ja som v Tatrach nebola uz 100 rokov 😒 a veru by som isla

mimika4408
23. mar 2011

@adamko05 ja som mala vcera 😉

mimi1111
23. mar 2011

ahojte chcela by som sa vas spitat zajtra mam ovocny den no citala som ze moze byt aj zeleninovy mam sa drzat ovocneho??a mozem si do salatov davat kupovany drezing ak ano aky dakujem viem ze vas stale otravujem otazkamy

ozujskova
23. mar 2011

@mimika4408 NO NA 21DNI POJDEM...POD SO MNOU 😀

ozujskova
23. mar 2011

@mimi1111 ja mam ovocny a miesam to so zeleninou...pijem paradajkovu stavu a jem aj zeleninu 😝