90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
1. apr 2011

Ďakujem 😵 dúfam, že zajtra to bude 10.kilo dole 😅 a áno chcem pokračovať - mne to veľmi vyhovuje toto....aj keď som hladná - to mám rada, lebo viem, že chudnem 😎 aj keď mám prehrešky - poviem si nevadí, idem ďalej 😎 aj dnes mm hovorí, že by nikdy neveril, že to zvládnem 😵 😵 😵

tinna88
1. apr 2011

@suezana🙂 tak to ma tesi 🙂
A drzim palce, myslim ze bude viac dole ako 10 kg🙂
A ja uz idem do hajan, tak ti zelam krasne sny🙂

Ahoj a dakujem pekne🙂

suezana
1. apr 2011

@tinna88 dobrú noc 😎

suezana
1. apr 2011

Práve čítam pokračovanie diéty ☹
Neprimerané kombinácie: bielkoviny + UHT /škroby
bielkoviny + bielkoviny ( 😕 ) mäso + syr ☹ 😢 ( 😝 😀 )

suezana
1. apr 2011

super a teraz čítam ľahká večera: plátok syra, párok a zelenina 😕 😀 😀 😀 😀 😀 vedia oni vôbec čo chcú 🙄 😅 😝

zuzana1710
1. apr 2011

ahojte..ja som uz prestala vymyslat recepty..donemoty jedavam to iste...bud salaty,alebo ryzu,alebo zemiaky,alebo cestoviny..a stale s tym istym...nebavi ma vyvarat zvlast,ked musim aj pre rodinu..dnes som mala salat a maso na stave co zostalo zo vcera,zajtra zase zemiaky,alebo ryzu so zeleninou...inak idem sa pochvalit..miesto vitaminoveho dna som mala cokoladovy..tak prvy prehreskovy nakomplet..akoze polovica dezertu tatiana a polovica merci...ze dovi a dopo...a okolo vitaminov to neslo ani z daleka..no dobre som to ja rozflakala..predo mnou zamknut vsetky sladkosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄

dajna11
2. apr 2011

@zuzana1710 ale ved aj čokoláda je zdravá 😉 😉 😉 😉samé antioxydanty....a ved je to aj afrodiziakum 😉 😉treba sa na to pozrieť takto

mimika4408
2. apr 2011

@ozujskova 😀 😀 😀 😀 "VIEM SA ROZHODNUT,ktorym koncom nalozim" 😀 😀 😀 😀 pobavila som sa

mimika4408
2. apr 2011

ahojte babulky, nestiham to tu docitavat len tak posledne prispevky preletim ocami 😉 , ja dnes rano 77kg!!!!! babyyyyy ja sa tesim 🙂 🙂 🙂 . Inak dnes mam Uht ale nakolko robime malemu oslavu tak to bude asi vsetko 😕 😕 . Vcera som mala svoju prvu jazdu na bicykli 😉 , celkom fajn , aj malemu sa pacilo len este musime doriesit stupacky pre neho na bicykel nech si nohu neda do kolesa, kupili sme sice taku ochrannu mriezku na predne koleso ale na moj bicykel nepasuje, tak v pondelok to skocim vratit a spytat sa nieco ine....
Inak vam prajem krasny den a lahke chudnutie 😉

mimika4408
2. apr 2011

@suezana sikulkaaaaaa , citam ze sa daríííí 😉 , tesim sa s tebou!

adamko05
2. apr 2011

ahojte ženy
ja práve kavičkujem....
a pozeram, že vam to vali smerom na dol všetkym .... supeeeer... palec hore všetkym, čo to pekne klesa 😵
snad aj ja v pondelok uvidím daky gram dolu 😒

adamko05
2. apr 2011

ja mam dnes škroby, asi si urobím zemiaky... nemam kyslú kapustu (ta mi k zemiakom veľmi chutí), ale nevadí... dam si len take na pare asi... ešte uvidím

suezana
2. apr 2011

@mimika4408 ahoj a ďakujem 🙂 tiež sa teším s tebou.... je to tam 😵 😵 😵 😵 dnes ráno 10.kilo dole 😵 😵 😵 😵 😵 konečne.....teraz veľký boj ho tam udržať 😅 a to som sa dnes plánovala najesť poriadne 🤐 😅 Inak aj som sa merala a najväčší úbytokok majú moje stehná - každé -9cm 😕 😎 😎 😎 😎
@zuzana1710 to sa stáva... ja som to tiež zažila, ale nesmie ťa to odradiť - naopak, nech ťa to naštartuje... ja som zistila, že pokým je takýto prehrešok jeden deň, tak to vôbec nezbadáš na váhe...ale akonáhle sa tomu poddáš a urobíš to aj 2.,3. deň - kilá idú hore. Takže naštartovala si včera metabolizmus (telo nebude mať pocit nedostatku 😉 ) a ideš ďalej... Dnes ideme na 100%....ja musííííííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵 😵
Inak včera som ani ja nemala ovocko na 100% , mm a malá ma večer kŕmili oštiepkom, syrom - rovno do úst 😅 nevedela som odolať....

suezana
2. apr 2011

@adamko05 urob si paprikáš zemiakový - je to dusené a výborné

adamko05
2. apr 2011

@suezana no hod recept... ale mne chutia aj iba zemiaky v pare, na kocky nakrajam, troška osolím, potom neskôr dam cesnak.... viem sa toho napratať.. ale asi zmenším porcie 😝

suezana
2. apr 2011

@adamko05 zemiaky nakrájaš na rovnomerné kolieska a trošku popražíš na oleji, osolíš, podleješ vodou, pridáš červenú papriku, cesnak, majorán a dusíš domäka, zároveň kým sa voda nevyparí - ku koncu to treba stále miešať, lebo to prihára - vynikajúce s kyslou uhorkou.
Inak veľmi odporúčam aj na cibuľke popražiť na pásy nakrájaný kel, pridať zemiaky na kocky, cesnak, ... dochutiť ako hore, podliať a variť pokým nezmäknú zemiaky - vynikajúce s kaiserkou - je to aj v receptoch 😉

adamko05
2. apr 2011

@suezana - dakujem.. no uvidím, mne príde rychlejšie uparit zemiaky.... uvidím... hneva ma, že nemam k tomu žiadnu prílohu zeleninovu 😒

suezana
2. apr 2011

@adamko05 😉 asi aj diétnejšie 😀

adamko05
2. apr 2011

@suezana to by som tak nepreživala, že dietnejšie 😀 , ale nie... mam pre rodinku navarene, tak nechce sa mi ešte aj pre seba veľmi vyvarať a ja môžem zemiaky aj takto "obyčajne"... 😉

adamko05
2. apr 2011

jee, kde ste??
práve som hodila do pary zemiaky, kukuricu, hrašok, mrkvu.. snad to bude papina.. lebo hlad sa ozyva
boli sme aj vonku, aj u kamošky, dažd nas zahnal dnu 😒

maranat
2. apr 2011

ahojte, ja dnes na obed zeleninkove rizoto 😅 a po vcerajsku 0,7 kg dolu, no keby to tak islo stale, ani by som sa dlho netrapila 😀

zuzana1710
2. apr 2011

ajojte..tak hadam to nebude az take zle...naozaj necitim,ze by mi to ublizilo ta cokolada 😉 😉 dnes som urobila tu zemiakovu harmoniku..je to uplne ze dovi a dopo..krasne to vonia a chute sa tam super pomiesali,tak staci,ked sa vyberie z toho ta slaninka a mate mnamku na skroby jak hrom..ciste nebicko v papulke 😉 😉 😉 ja som si to trosku urobila podla seba,kedze klobasku sme nemali..dala som tam suchy salam a ten tiez tam pustil vybornu chut..cibula,cenak,pretlak torchu....atd atd..podla fantazie

zuzana1710
2. apr 2011

ta foto je este pred upecenim..ked sa to upieklo,tak to bolo take chrumkavo-stavnate...len som nestihla odfotit,lebo kobylky mali nalet 😅 a jedli sme to s kyslou kapustou domacou

suezana
2. apr 2011

@zuzana1710 krásne 😀 aj chutné... len neviem, či podľa tejto diéty 😅 ...ale tak raz za čas 😎

zuzana1710
2. apr 2011

@suezana pisala som,ze tu slaninu a ten salam som vybrala a mala som ciste zemiaky s kapustou,ale tie chute tam zostali...takze podla mna to bolo podla diety 😀 😀 😀

mimi1111
2. apr 2011

@suezana no moja ja to nejako flakam v praci nemam tak prestavku ako chcem tak si dam pecivo a to uz potom vobec nejem vcera som si dala doma ked som prisla s prace salat a teraz meso mam bielkoviny no asi si pojdem dat este kapustnicu lebo umrem od hladu a v praci je jedna prestavka doobeda a koncim o 15:30 tak tazko sa mi to tak dodrzuje ☹

suezana
2. apr 2011

@zuzana1710 myslíš, že v tých zemiakoch nie sú tie bielkoviny z mäska? 😉

suezana
2. apr 2011

@mimi1111 hlavne, že máš prácu.... neviem ti poradiť.... ja som doma a tiež si neviem predstaviť čo by bolo, keby idem do roboty. Aj keď doma je nuda a stereotyp, aspoň režim sa dá dodržať 😉

zuzana1710
2. apr 2011

@suezana to az takto by som si mala davat pozor????tak to az takto silno moc nedodrzujem...aj ked robim rajcinovu polievku s cestovinou,tak si dam len polievku a cestoviny necham bokom..tiez je tam ten lepok a co ja viem co..no ale zase az taka poriadna nie som..